• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
jééé, výlet vláčkem, to děti milují...

Přeju všem krásný den. Tady je nádherně, modro, tak jdem ven.

jj, čekání je dlouhé, my čekali a čekali, 2. IVF jsem odkládala a čekala na to, až se drahému zlepší spermio, jak předpověděla astroložka, takže "proflákaný" čas od května do září. Pak jsem nafasovala píchání, no a v říjnu jsem to šla vrátit... Holčiny, přála bych Vám totéž, když už tak dlouho čekáte...
10. srp 2010 v 10:12  • Odpověz
To jsem taky zvědavá.Dám potom vědět jak jsem dopadla.Třeba budu mít hezké narozky. :sunglasses:
10. srp 2010 v 10:25  • Odpověz
@rychnov3 ty jo, čekat, než se manželovi zlepší spermio - není to trochu sázka do loterie? Mně totiž přijde, že ty spermiogramy se od sebe dosti liší i když jsou dělaný prakticky za sebou. Taky v různých místech používají trochu jiné metody (mi tak přijde)... my jsme dostali v podstatě tři naprosto odlišné výsledky.
Je teda fakt, že čekat, až se manželovi zlepší spermio nemá moc cenu, protože vitamíny zapomínal a zapomínal brát až s nimi přestal, kouřit naopak nepřestal... takže mi nezbývá než doufat. Rychnov, ty jsi asi měla svědomitého manžela, to ti moc závidím :frowning2:
10. srp 2010 v 10:27  • Odpověz
Ahojky,já jsem smutná už teď,protože moc šancí si nedávám.Pobolívá mě ta levá strana a občas mám na papíru trochu světlé krve.Ach jo.
10. srp 2010 v 10:33  • Odpověz
@ahojkyholky ahojda, to přece nemusí nic znamenat, dva dny po transferu, ne? :confused: :confused:
10. srp 2010 v 10:35  • Odpověz
@sovicka_ nevím,mám strach,aby to nebylo mimoděložní,na té levé straně je ten vejcovod poškozený,možná sem tam prý mohla mít i zánět říkal dr. a teď mě to zlobí.Počkám do zítra a kdyžtak si zavolám do sanusu co by to mohlo být,zda nedat utrouš místo crinone.
10. srp 2010 v 11:11  • Odpověz
@ahojkyholky
Ahoj.Musíš věřit,že to vyjde.Už jsi volala do sanusu?Špiníš nebo krvácíš?
10. srp 2010 v 11:35  • Odpověz
@ahojkyholky neplaš fakt to nemusí ni znamenat může to být od toho ,jak se zavrtávají prdolové hlavně teda odpočívej a pro klid si zavolej do sanusu,ale fakt to nemusí nic znamenat :dizzy_face:
10. srp 2010 v 11:41  • Odpověz
přesně tak, odpočívat a žádné špatné myšlenky! Ale chápu to, mě porůznu píchá v břiše, až tam budu mít embrya, tak tomu budu taky přisuzovat váhu...
10. srp 2010 ve 12:19  • Odpověz
Ahojko, je brzy na jakékoliv závěry, podle mě to je zavrtávání, tak zkus být v klidu a doufat!
10. srp 2010 ve 14:15  • Odpověz
Zdravím všechny kočky!!!!!
Sanu-včera nám jak na potvoru nešel celý den internet, jsem se potřebovala vypovídat, poněvadž jsme se drsně ráno pohádali s manželem, padlo i slovo rozvod, ale to jsem pronesla v afektu a dávám to za vinu hormonům. Byla jsem tak rozkolísaná, a i když jsem mu slíbila, že budu testit až v pátek, testila jsem včera ráno po ranní hádce a při dopolední hádce jsem mu to stále neřekla až do teď. Jentak mimochodem jsme se hádali kvůli fasádě a zateplování :unamused:
Ahojko-jak píše Danča, žádné předčasné závěry, ale s tím špiněním bych zalehla do postele, ať se pořádně zavrtaj a nelítala ani pro pečivo, ale to je jen můj názor, já jsem asi moc bojácná a nechci si pak vyčítat, že jsem víc neležela. Někdo tu psal, že si děti nevyležíš, ale jen tak pro nic za nic ti všechny CARy asi nedoporučují první 3-4 dny ležet, pak věřím, že už to ležení nemá smysl. Odpočívej a užívej si manžovo obskakování :wink: pak budeš už lítat kolem rodiny ty a napořád :slight_smile:
10. srp 2010 v 15:39  • Odpověz
@rozinka007 cože cože? Tys testila???
10. srp 2010 v 15:44  • Odpověz
Dokud jsou důvody k hádce v porovnání s tím, čím tu procházíme malicherné, tak je to v pohodě :wink: Hlavně že se člověk nehádá o něco opravdu zásadního. To bude ok :slight_smile:

10. srp 2010 v 15:45  • Odpověz
@rozinka007 a jaký je výsledek?
10. srp 2010 v 15:46  • Odpověz
Tak přeci tu někdo je :grinning:
10. srp 2010 v 15:48  • Odpověz
@rozinka007 sáááákryš já tomu nerozumím, testovala jsi nebo ne? :slight_smile: Jsi taková optimistická, to vypadá děsně nadějně :slight_smile: Povííííídej !!!!
10. srp 2010 v 15:50  • Odpověz
Jo hojky testila, jsem se chtěla pomstít manžovi :sunglasses:
Včera ráno jsem tedy byla 7dní po KETu a objevila se tam slaboučká čárečka do pěti minut-tak Sanu-taková ta košová :wink: Dnes ráno je silnější :dizzy_face: ale bojim bojim :frowning2:
10. srp 2010 v 15:51  • Odpověz
@rozinka007 tak šup čekáme
@rozinka007 tak to zkus za dva dny
@rozinka007 neboj. Optimismus :slight_smile: Já myslím, že 7 dní je málo, že zesílí a za dva tři dny to bude ok :slight_smile:
10. srp 2010 v 15:54  • Odpověz
@rozinka007 každopádně polehoučku gratuluju i k té slabé :slight_smile: Kdyby se to podařilo :wink: tak bys byla na rizikovém?
10. srp 2010 v 15:57  • Odpověz
@rozinka007 držím palečky :wink:
10. srp 2010 v 15:59  • Odpověz
Ahojky, já nestíhám. Stíhají mě choroby, v pátek kontrola na gyndě po tom zákroku, bohužel se ty hnusný změny za dva měsíce stihly udělat znova, tak mě bude čekat další zákrok,dnes jsem byla u dr., mám angínu, sotva polykám, beru penicilin. Sotva lezu, manžel si teď vzal Kubíčka na prochajdu, tak než zalehnu jsem nakoukla na poslední příspěvky a srdce se mi tetelí radostí. Rozinečko, tolik Ti držím pěsti. Vypadá to nadějně, tak jen tak dál. A fasádu vyřešíte, neboj :slight_smile: .

Myslím na všechny čekatelky, na Beryka, ať jí to utíká, za týden jde na ten ultrazvuk. ještě vlastně teď v pátek taky. Tak ať to dobře dopadne.

Jdu zalehnout, než se vrátí, zlatíčka moje.
10. srp 2010 v 16:17  • Odpověz
@nela08 to je mrzuté :frowning2: :frowning2: :frowning2: přeju ti brzké uzdravení, nebo alespoň zlepšení!
10. srp 2010 v 16:29  • Odpověz
snad už teď vše bude OK, uvidíme :sweat_smile:
@sovicka_ jojo, je to brzo na testování, ale pociťovala jsem nějakí změny, jako špatné trávení, neustálé říhání a v krku knedlik, jako před rokem u dvojčat, tak jsem si řekla proč ne a manža mě k tomu ještě víc nakop :confounded: , jo a taky Delf testovala 7den po ketu a Sanuska 8 den po Ketu, což jsem dneska a byla dnes ráno už kolem 3. minut vidět, je to už silnější ducha a teď odpolko tam byla slaboulinká zas :sweat_smile: tak, uvidíme, zkusim je sama dát na album ať posoudíte, můžete mi někdo napsat postup, jak dostat fotku do mého alba :grinning: ?
@nela08 Neliku, ty sis to ještě nevybrala nebo co??!!!!!!! , utíkej do postýlky a ležet a ležet, manža to v poho zvládne :wink:
@dablikolik beruško, tobě se to už taky krátí viď, taky odpočávej :wink:
10. srp 2010 v 17:05  • Odpověz
oprava-nemám českou klávesnici - nějakí = nějaké :grinning: to jen, aby nedošlo k nedorozumnění, že úča neumí tvrdé souhlásky :grinning:
10. srp 2010 v 17:07  • Odpověz
@rozinka007 to víš že jsi udělala dobře že jsi testla :wink: a myslím že příznaky jsou přesnější než test :grinning:
10. srp 2010 v 17:25  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
jdu včas :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@rozinka007
Rozi, to je super krásnýýý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , samo potichounku, polehounku, ale je to tam !!!!! :slight_smile:
@nela08
Nelčo, chjooo, vy se teda hrabete pořád v něčem :frowning2: :pensive: , ať je brzy líp a už ti skončí ondobí těhlech útrap :confounded:

my zítra razíme směr Krkonoše a pak směr Vysočina, jen doufám, že ta předpovídaná voda už nebude tak silná, aby naši nebyli zase pod vodou :confounded:

všem snažilkám přeji brzké najití //, tak jako našla Rozinka :dizzy_face:
10. srp 2010 v 17:53  • Odpověz
@rozinka007 taky potichoučku gratuluju a čárečka ať už jen sílí.

@nela08 opravdu si ten život užíváš se vším všudy,ale Kubíček je vám radostí.

@verysek1 příjemné cestování.
@rychnov3 trochu mě to zaskočilo,ale budu doufat dál.
10. srp 2010 v 18:40  • Odpověz
@ahojkyholky děkuju, zatim není k čemu, KREV JE KRAV :sweat_smile: každopádně se mi lépe čeká :confused: a co ty, je to špinění už slabší?
@verysek1 jéééééé Krkonošeeeee :dizzy_face: to se máte :sunglasses:
@sovicka_ jo, snad to jsou ty pravé příznaky, uvidíme v pondělí na krvi :sweat_smile:
10. srp 2010 v 19:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.