• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
@ahojkyholky KREV je KREV - zase oprava, teda já jsem nějaká roztržitá
10. srp 2010 v 19:10  • Odpověz
@rozinka007 to víš,běhám na záchod jak prdlá,chvilkama se mi to zdá ok,pak se to zas objeví,uvidím zítra,kdyžtak si brnknu do sanusu jestli nemám raději brát utrogestan místo crinone.Jsem si to vše představovala asi moc růžově.
10. srp 2010 v 19:30  • Odpověz
@ahojkyholky ach jo, třeba se to přes noc srovná, ale určo radši zavolej, ju?
10. srp 2010 v 19:36  • Odpověz
@rozinka007 naordinovala jsem si i víc pití,ono přeci jen toho tolik nevyžbluňknu a možná proto cítím tu stranu.A jak ty už si se pochlubila manželovi nebo zatím tichá domácnost?
10. srp 2010 v 19:46  • Odpověz
@rozinka007 jé to je paráda tak budeme držet pěstičky nadále,ale vypadá to mooooc nadějně :grinning:
10. srp 2010 v 19:52  • Odpověz
@ahojkyholky drž se holka fakt to nemusí nic znamenat,ale kdyby něco tak radši zavolej do sanusu kolik bereš utrouše?
10. srp 2010 v 19:55  • Odpověz
@delf14 teď mám ještě jednou denně crinone gel až nebudu mít tak utrouš 2-2-2.
10. srp 2010 v 19:57  • Odpověz
a nechceš radši hned nasadit ten utrouš?
10. srp 2010 ve 20:02  • Odpověz
Hezký večer
@rozinka007 rozi, potichounku gratuluju :slight_smile: jen tak dál :dizzy_face:

@ahojkyholky kdyby to pokračovalo, tak bych radši brnkla do Sanusu..ale to už ti psaly holky :wink: ale fakt to může být to zavrtávání, jak psala Danča :wink:

My dneska jely vlakem do HK a za hodinku zpátky :sweat_smile: Anetce se to líbílo, tak to určitě někdy zopakujem a já jsem si zavzpomínala, když jsem tamtudy jezdila před 10ti lety do školy :grinning:
10. srp 2010 ve 20:02  • Odpověz
jj luci vlakem se to dětem líbí :grinning:
10. srp 2010 ve 20:05  • Odpověz
@delf14 jj a my jsme měly aspon program..už mě nenapadá, co s ní dělat..doma už jí to se mnou nebaví :stuck_out_tongue_closed_eyes: už aby začla školka :sweat_smile:
10. srp 2010 ve 20:06  • Odpověz

Roziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, tak strašně potichu gratuluju, držím vše co můžu a věřím, že už bude vše v pořádku...!!!! No a ještě že jsete se pohádali, by jsi jinak netestla..... :grinning: :sweat_smile:

Ahojko, tím se nerozrušuj, jak to není vyloženě krvácení...... mohl být i trochu poraněný čípek po tom transferu......... ale zítra bych jen tak pro sichr do Sanusu cinkla.....

Very panečku vy máte rozcestováno, jsi tu nebyla ani nepamatuju.....takže si to užijte a opatrujte se!
10. srp 2010 ve 20:06  • Odpověz
no jo luci taky si říkám už aby začala školka
10. srp 2010 ve 20:10  • Odpověz

Rozi, tak kdepak jsou fotečky...... :sunglasses:

Luc, tak to jste měli fajn program, příště můžete jet busem :wink:
10. srp 2010 ve 20:10  • Odpověz
@delf14 no já si na druhou stranu říkám, jak to budem zvládat..aby Anetka neřvala a tak :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale bude to pohodička..já budu doma na PN..ráno Anetku odvedu do školky, budu mít dopolko volný...pohodička :dizzy_face:
10. srp 2010 ve 20:12  • Odpověz
@sanuska jéé, busem nee... mi je nevolno :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: chodíte se Sel někdy do města?? jse Vás nikde neviděla ještě :confused: :frowning2:
10. srp 2010 ve 20:12  • Odpověz
Hojky díky
@sanuska to je fakt, nebýt hádky, asi bych to ještě vydržela snad i do 9.dne, to jste mi tenkrát radily před rokem a byla tam taky, myslim, že jsem při 2IVF objevila velice citlivé testy i když jsou na 25IUI, jsou citlivější i než naše známé klasické a oblíbené mamatesty -je to od unimarktu a 2 testy vyjdou na 43Kč, jen kdyby někdo chtěl zkusit, mama test by se mi nejspíš včera asi ještě neukázal-myslim.
@delf14 taky jsem si pak ospravedlnila,že sedmička je vlastně mé sťastné číslo :wink:
@luucia to je fajn, že jste si to s Anetkou užily :sunglasses:
@ahojkyholky přesně mě napadlo to,co Sanušku, že ti mohli tim roztažením čípku narušit nějakou maličkou cévičku a v tom Crinonu se to furt drží, ten Crinone mi přišel, když jsem ho zaváděla, před rokem ty 3 měsíce jak beton, přišla jsem si furt ucpaná, nechápu, proč se nějak nevstřebává, uvidíš ráno, bude to lepší
10. srp 2010 ve 20:20  • Odpověz
@sanuska já se to budu zítra dopolko učit, až budu mít na ploše tu fotku, tak ji pak jak přenesu do alba?
10. srp 2010 ve 20:22  • Odpověz
no vidíš sedmička štastné číslo a je to tak :grinning:
10. srp 2010 ve 20:26  • Odpověz

Luc jo chodíme, ale ne moc, spíš prolítnem město a jdem jezdit někam okolo, jinak Sel neusne, je to strašná Keliška.....

Rozi jj dáš přidat fotku, pak vybereš to kde ji máš uloženou, klikneš na to a vloží se.... :wink:
10. srp 2010 ve 20:26  • Odpověz
@rozinka007 a už jsi to manželovi řekla??
@sanuska po kom to asi má?? :grinning:
10. srp 2010 ve 20:35  • Odpověz
holky, tak kterej den to má smysl testovat??

rozi, ty jsi měla prodlouženou kultivaci??
10. srp 2010 ve 20:36  • Odpověz
těžko říct luci ten sedmí tam většiou bývá duch ten košoví :grinning: ale když není nic není straceno ještě
10. srp 2010 ve 20:40  • Odpověz

Luc no po kom by to měla, po manžovi to říkám pořád :grinning:
Já testila pokaždé 8. den po KETu. Když to tam bylo, tak se 8. den ukázala, když ne, tak byl test sněhobílej pořád.... :wink: A dýl bych to ani stejně nevydržela......
10. srp 2010 ve 20:41  • Odpověz
10. srp 2010 ve 20:43  • Odpověz
sanu a ty jsi měla prodlouženou kultivaci, dkyž se to tam ten 8.den objevilo?? má to na ten test nějaký vliv??
10. srp 2010 ve 20:44  • Odpověz

Luc prodloužená je docela automatiko bych řekla, ta už se bere od 2. dne ne? Bych řekla.... Holky to určo upřesněj....
Ale starší jsem měla, jeden piškot byl šesti a druhej osmi buněčnej..... takže by to asi tak vycházelo na 3. - 4. den kultivace (?)
10. srp 2010 ve 20:46  • Odpověz
sanu, aha, dík :wink: když já se toho testování bojím..dokud si neudělám test, tak je pořád naděje, že to vyšlo...ale je jasný, že mi to bude hlodat :confused:

A to jste ten 8.den měly už nějaký těhotenský příznaky??
10. srp 2010 ve 20:51  • Odpověz
já žádné luci :grinning:
10. srp 2010 ve 21:01  • Odpověz

Luc to já zase nesla hůř, že jsem nevěděla na čem jsem a když jsem testla tak jsem to brala líp, než kdybych netestila....
A já měla příznaky až po krvi, se mi nalila prsa..... Před testem, když jsem měla pak pozitivní, tak jsem cejtila trochu podbřišek, když jsem měla biochemické, tak jsem měla příznaky v podbřišku menší... když to klaplo, tak mě i břuch tlačil...... tak jsem tak v duchu tajně doufala, že to klaplo.....
10. srp 2010 ve 21:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.