• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Hmm, takže to má každej indivindy :confounded: no uvidíme..už jsem nervní ted :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. srp 2010 ve 21:03  • Odpověz

Jooo a doufám, že se mi podaří z telefonu stáhnout fotku, včera Sel vymodelovala boba do nočníku a nemohla se na něj vynadívat :grinning:
10. srp 2010 ve 21:04  • Odpověz
sanu, doufám, že máš vyfocenou Sel a ne boba :grinning: :grinning: :grinning:
10. srp 2010 ve 21:12  • Odpověz
10. srp 2010 ve 21:14  • Odpověz

Tak je to v albu, podařilo se stáhnout :grinning: :grinning:
10. srp 2010 ve 21:39  • Odpověz
jé sunu to je dobrý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. srp 2010 ve 21:41  • Odpověz

Koho pohoršuje obsah, tak se omlouvám no :grinning: :wink:

A loučím se jdu na kutě.....

pa a brou
10. srp 2010 ve 21:48  • Odpověz
Dobrý večer holky :slight_smile:

Mám to jako luucia - dokud neproběhne test, pořád je naděje, na druhou stranu ten stres, že to třeba nevyšlo... no radši na to ani nemyslím.
Mě tak napadlo - když mají po pěti dnech ty folíci 13 mm a KO je až za další tři dny od minulé KO, OPU tím pádem minimáílně za pět dnů od minulé KO - nemůže se stát, že mi předčasně popraskají? :confused: :confused:
10. srp 2010 ve 21:55  • Odpověz
@luucia já neměla PK, tak ten 5.po ketu jsem začala mít tušení, bylo mi blbě
@sanuska je fakt, že tenkrát se mi taky nalili prsa, ale až tak za 14dnů po ketu
10. srp 2010 ve 22:25  • Odpověz
oprava-14dní poETu
@sovicka_ myslim,že praskaj kolem 23 - 25mm, ale je to asi hodně indivindy, nejvíce ti, ale řekne naše encyklopedie Wobludka :dizzy_face:
@sanuska veledílo :grinning:
10. srp 2010 ve 22:32  • Odpověz
jste nějak všichni asi usnuly, tak dobrou všem!!!!
10. srp 2010 ve 22:34  • Odpověz
já jetě koukám sem :wink:
10. srp 2010 ve 22:37  • Odpověz
@luucia joooo a manža ještě nic neví,zatim se to bojim mu říct, líp se to píše :wink:
10. srp 2010 ve 22:38  • Odpověz
@delf14 ahoj patnáctko :slight_smile:
10. srp 2010 ve 22:39  • Odpověz
nazdar stejně je paráda,že jsi testla
10. srp 2010 ve 22:40  • Odpověz
tak zítra budeš taky testit né?! :wink:
10. srp 2010 ve 22:40  • Odpověz
holky, dobrou noc všem a zítra tfuj tfuj tfuj na testování :slight_smile:
10. srp 2010 ve 22:42  • Odpověz
dobrou sovičko :slight_smile:
10. srp 2010 ve 22:44  • Odpověz
@delf14 no jasan, byla jsem v našem sezemickém velkoměstě shánět ráno testy ty, co jsem začala včera a dnes a oni mi je objednali a dnes ve 14h jsem je měla, koupila jsem si jich malou zásobičku,ať můžu fotit
10. srp 2010 ve 22:53  • Odpověz
dobrou Sovi
10. srp 2010 ve 22:54  • Odpověz
@rozinka007 no to je supr tak testuj a fot jasné,at se můžeme kochat už se těším :grinning:
10. srp 2010 ve 22:54  • Odpověz
jí jich měla taky mrtě a testila jsem každý den a někdy i dvakrát denně jen abych viděla jak se tam ta čárka objevuje :grinning:
10. srp 2010 ve 22:55  • Odpověz
@delf14 já taky, snad bude co, jen to musím zítra dokázat s tím PC a foťákem :grinning:
jdu hajat, v noci jsem se nevyspala, furt chodím na záchod :sweat_smile:
dobrouuuuuuuuuu
10. srp 2010 ve 22:56  • Odpověz
@delf14 moje řeč :grinning:
10. srp 2010 ve 22:57  • Odpověz
dobou já si dám ještě jogurt a taky valím.pá :slight_smile:
10. srp 2010 ve 22:57  • Odpověz
čusík v rychlosti nakuju co nového a ono je :grinning: :wink:

mám radost Rozinko a strašně moc ti o přeju :wink: :dizzy_face: zítra hoď foto ať kouknem na čárky :dizzy_face: :dizzy_face: Gratulka veliká :wink:

A hoši nic v lese nenašli :unamused:
10. srp 2010 ve 23:05  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:

Slovo nestihám, se tu dnes opakovalo, já se jen přidávám...

Rozi, krásný! Tak hlavně se drž a jen tak dál!!

Neli, kdy Ti choroby dají pokoj.... moc na Tebe myslím, ať už je konečně líp!

Luci, neboj, i testování zvládneš...

Sanusko, tak to je bomba s tím bobem!!

Holčiny, hlásila jsem, že Anežka začala sama chodit? Včera... předvedla to na návštěvě kamarádkám, aby měla holčička o 6 týdnů starší zlost, že ji předběhla... tedy spíš soutěživá maminka možná měla zlost. Zkrátka uchopila křupku a neuvědomila si, že se nedrží, a kráčela... dnes už ne... asi jí chybělo publikum... že by trochu exhibicionistka??? :confused: po kom asi :grinning: :grinning:

Gabi, houby nosej jen ti, kteří vědí, kam na ně... my laici máme smolíka.

Příznaky, kdo se ptal, u mě žádné! Až po pozitivním testu, možná ještě o týden později, mi přestalo chutnat víno a začal vadit čaj roibos, od té doby fuj...

Přeju krásnou dobrou všem :slight_smile:
10. srp 2010 ve 23:25  • Odpověz
Dobré ráno,

zase první :astonished: aby se z toho nestala tradice :sweat_smile:

Dani, Anežka je borka,,,ví před kým se ukázat..před soutěživýma matkama :grinning: :grinning: :grinning:

No tak koukám, že to má fakt každej jinak..s příznakama, tušením, testem,... :confused: takže to nechám na intuici :wink:

My se jdem sbalit, zkulturnit a pojedem k našim k bazénku :dizzy_face:
11. srp 2010 v 07:49  • Odpověz

Dobré ranko :slight_smile:

Danu, tak paráda, je to šikulína a má cit pro to, kdy to pořádně rozbalit :grinning: Tak to soutěživé mamině chtěla natřít a dneska bude odpočívat :sunglasses:

Rozi tak jak??? :sunglasses: A kdy to chceš říct manžimu??? Jako že v pátek uděláš test a budeš dělat překvapenou jo? :grinning:

Luc, tak si to užijte u vašich, tohle máš supr, že se sbalíš a jedeš si do pohody :dizzy_face:

Ještě k fotu, copak ten obsah, ale já se musela chechtat, jak pořád do toho nočníku koukala :grinning: :grinning: Tomu jsem se fakt nasmála.

Odpol jdu na vlasy, mám to jak rousy, musím do Volině :grinning: Tak se docela těším, že zase budu v člověčím stavu....
11. srp 2010 v 07:59  • Odpověz
@sanuska ráno jsem mu ten test položila vedle mobilu, a když po něm sahal, že zamáčkne budík, tak si ho nevšiml,tak jsem mu ho skoro položila na polštář,aby si ho všiml, nebojte, je to ten test s tou krytkou.
jinak dnes 3. test od unimarktu je o něco zase silnější. Nechám ho ještě doschnout a pak bude operace focení :grinning: si tě představuju, jak fotíš bobek, viděl ho i manža? :slight_smile:
@luucia neboj,už jsi těhotná byla, tak to určo poznáš taky intuitivně :wink:
@rychnov3 velká gratulka k prvním krůčkům, jen tak dál Anežko, pořádně to těm maminám soutěživým natři :sunglasses:
@gaban čau gabi-mamka jdou dneska na houby. tak snad si večer udělám řízečky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@delf14 jsem zvědavá jestli to zvládnu do toho alba, to bude ostuda :sweat_smile:
11. srp 2010 v 08:27  • Odpověz
ahojko- myslim na tě, doufám, že špinění dnes ráno přestalo
11. srp 2010 v 08:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.