• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
@rychnov3 jééé první krůčky, to je krásné! A soutěživá maminka - o to je to krásnější :grinning:

@luucia mě teda uklidňuje že každý má ty příznhaky jinak, takže nebudu panikařit, až žádné mít nebudu :grinning:

@rozinka007 no jo, chlapi, ničeho si nevšimnou, jim se to musí strčit až pod nos :grinning: Těším se na fotečku testíku :wink:

Dneska valím ke kadeřnici, abych byla na opu a et kráááásnááááá :grinning: :grinning:

Dobré ráno všem :slight_smile:
11. srp 2010 v 08:46  • Odpověz
Ahoj holky,Rozi.tobě blahopřeju,at ti to vyjde.
11. srp 2010 v 08:58  • Odpověz
Ahoj holky
Rozi už se těším na fotečky
Jinak jsem od 4h vzhůru. Včera mě manža fotil břuch a říkal, že mi jde do špičky, tak jsem se musela smát
11. srp 2010 v 09:37  • Odpověz
Pro zasmání, manža si hrál( Klárka na houbách ) 31tt
11. srp 2010 v 09:54  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:

Sanu, dobře, že na to jen kouká! Anežka ať vykoná nebo nevykoná, vždy do nočníku něco hodí, to, s čím si právě hraje... koukání do nočníku je ještě v pohodě :grinning: :grinning:

Rozi, dobrý!!

Luci, užijte si bazén!

My máme odpoledne zas srazík s dětma a s holkama, je to i s bazénem, ale Anežka má rýmu, tak myslím, že bude bez koupání... Ozvu se asi až večer...
11. srp 2010 v 10:17  • Odpověz

Hele hele Rozi, jako od půl devátý ještě ani jedna fotka jo :grinning: :confused:

Danu no jsem zvědavá kdy na to přijde, včera už taky natahovala ruku, ale zavčasu jsem ji zadržela... Dneska jsem ji už ee ukazovala z bezpečné vzdálenosti rovnou.... :wink:

Dabli máte krááásný houby, já doufám, že nějakým způsobem aspoň 2 malé "várky" nějak zvládnu. Hned bych si dala polívku... :pensive: :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A pupendo je už mooc pěkný.

Dneska m :stuck_out_tongue_closed_eyes: mamka volala, že jsou na farmě Bolka Polívky, tak akorát když si dávali kávu, tak tam taky prej seděl... Tak ho mamka tajně fotila mobilem a posílala ho :grinning: :sunglasses:
11. srp 2010 ve 12:23  • Odpověz
nikde nikdo? :slight_smile:

jsem to s tou kadeřnicí skvěle popletla - místo v 9:45 jsem tam naklusala v 10:45. Tím pádem jsem přišla o melír, na to už neměla čas - nicméně ještě že tak, mám ho dost z minule, stříhání bohatě stačilo :slight_smile:
11. srp 2010 ve 12:57  • Odpověz
Sanu, tak Ti přišl Bolek, jo?

Pádíme na zahradní párty, pa večer.
11. srp 2010 ve 13:26  • Odpověz
Sovi, melírů ještě bude...

a co ta Rozi???
11. srp 2010 ve 13:26  • Odpověz
Ahoj,Rozi asi skupuje testíky.....tak ať taky zbydou na nás....

Dani,užijte si párty,na sluníčku hezky,ale když zaleze je chladno.

Sanu,Sel je šikulka a fajne,že jí to nesmrdělo...

Sovi,na opu ani na et nemusíš být krásná,jen jestli sis nechtěla udělat melíry jinde...

Jakpak asi Neli,snad penicilín trošku zabral.
No a u mě ráno dobrý,v poledně se tam zas něco objevilo,do sanusu jsem volala a prý pokud nejde o klasika krvácení tak mám být v klidu.Tak se snažím být klidná....
11. srp 2010 ve 13:34  • Odpověz
@ahojkyholky ono nejde být o to krásná, ale spíš bezúdržbová - když budu tak různě polehávat, odpočívat, nechci do toho ještě řešit vlasy :slight_smile:
A vidíš - tak buď vážně v klídku :wink: Určitě to signalizuje nějaké dobré věci :slight_smile: Kdy se chystáš testovat ty, po neděli? Nebo až později?
11. srp 2010 ve 13:48  • Odpověz
@sovicka_ chápu.Testíkovat nevím,pokud bude co tak asi za týden úterý spíš středa,protože mám koupený jen dva testy s tou 10 citlivostí.Třeba se ještě do města dostanu a poptám se po tý 25 citlivosti.Tobě držím na zítra pěstičky a určitě dopadne i to sobotní nebo nedělní opu.Taky už je na recepci staroznámá sestřička,ale beztak je tam už od pondělka,viď?
11. srp 2010 v 15:19  • Odpověz
je, je, v pondělí jsem tam s ní vtipkovala :slight_smile: Vedly jsme debatu "co nám připomíná pouzdro na použité injekce?" :grinning:
11. srp 2010 v 15:22  • Odpověz
Nazdááár :grinning: ,
přišla jsem vás aspoň pozdravit, když vás tak flákám..
Dočítat nebudu, je toho hrozně moc a Mareček by mi to stejně ani tak dlouho nedovolil :sunglasses: . Kojím každý dvě hodiny - i když teda poslední dva dny si to trošičku protahuje a to až na tři :grinning:, plus domácnost, návštěvy, manželmá dovču, tak pořád někde lítáme.. no nestíhám.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Ale jinak se máme skvělě, Mareček je zlatíčko, už si začal trošku broukat, pravidělně nás tak budí ráno, když má mát baštu, a pak už i během dne.. Prvních pár dnů jsem byla zralá na Bohnice, ale teď už to jde :fearful: Minulý úterý, tedy ve čtrnácti dnech - měl Mareček o 300g a 3cm víc, než když nás pouštěli domů z nemocnice :slight_smile:

Zaregistrovala jsem tady nový holky, tak je tady všechny vítám :wink:

Všem co testujete, nebo máte nějaký vyštření.. Držíme s Marečkem všechno co můžeme :dizzy_face:!!!

Co vlastně Míša?

Tak se tu zase mějte, zkusím brzo nakouknout abyste na mě nezapomněli :grinning:. Papa
11. srp 2010 v 16:36  • Odpověz
@jusinka vaše první týdny s Marečkem se čtou nádherně :slight_smile:
11. srp 2010 v 16:55  • Odpověz
Hooooolky pomooooc, nejde mi to , manža přišel až teď z práce tak mi po večeři pomůže, mám vše nafocené, nejdou mi nějaké prohlížeče nebo co. Jooo a musim tedy s pravdou ven, že testuju už od pondělí, mě zabije asi :sweat_smile: třeba mu to nedojde :sweat_smile:
vydržaj p.........
11. srp 2010 v 19:31  • Odpověz
Koukám jestli nepsala Petra,jak se jí pracovalo a zda jí šetřili v práci???

Jusinko,si hodná,že jsi nám podala info,však vzpomínáme jak se vám daří.Mareček přibývá krásně a je vidět,že už jste se zžili.

Rozi,já myslím,že to pochopí.
11. srp 2010 v 19:36  • Odpověz
taky si myslím, že pochopí :slight_smile:

Zítra mám KO, ráno, opět začínám chytat nerva, zda tam bude vše jako minule, případně něco navíc... a také se už den za dnem blíží opu a et... jsem lehoučce nervózní. Kéž by už byl zítřek - ale ještě tu musím přežít večer :slight_smile:
11. srp 2010 v 19:53  • Odpověz
holky, teď jsem narazila v jiné diskuzi na PGD - preimplantační diagnostika u embryí, našla jsem si, že v Sanusu to dělají... je to běžná součást IVF nebo to dělají jen někomu? Když má můj manžel tak těžké postižení spermií, neměli by nám to udělat? Nebo k tomu není důvod?
11. srp 2010 ve 20:04  • Odpověz
Ahojky,

tak my jsme doma od našich...Anetka se díky babičce naučila úúúplně sama plavat...bez rukávků přeplave 8mi metrový bazén :dizzy_face: mám z ní fakt radost...je vidět, že ve sportu není po mě :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

@sovicka_ PGD se použí, když je nějaká závažná nemoc v rodině :wink: třeba hemofilie, kterou mají jen kluci..nebo něco podobnýho :wink: aspon teda myslím..holky to určitě ještě upřesní :wink:
@rozinka007 jsem zvědavá, jestli to anželovi dojde :grinning:
@jusinka Mareček krásně roste..už o 3cm víc :slight_smile: :dizzy_face:
@ahojkyholky tak super...že můžeš být v klidu, určitě to bude dobrý :dizzy_face:
11. srp 2010 ve 20:46  • Odpověz
Tak to je Anetka šikulka,důležitý je,že se nebojí.

Sovi,já jsem o tom četla zas na internetu v rámci IVF co vše je možný.Určitě to není běžná součást,myslím,že se tam psalo něco ve spojitosti s genetikou.Zítra se na to zeptej v jakých případech to dělaj.
11. srp 2010 ve 20:53  • Odpověz
takže když na genetickém vyšetření nic nezjistili, tak to asi není potřeba, ne?
11. srp 2010 ve 21:00  • Odpověz
Tak mám konečně po roce a půl album :sweat_smile:
11. srp 2010 ve 21:25  • Odpověz
@rozinka007 super čárky :dizzy_face: krásně sílí :dizzy_face: a co manželovi..došlo mu to, že jsi testovala už dřív?? :grinning:
11. srp 2010 ve 21:48  • Odpověz
Rozi, tohle je zkrátka nádhera!! :dizzy_face: :dizzy_face:

Jusi, však se zajedete a i tady budeš častěji... :wink: A užívej si, je to fakt neopakovatelné :dizzy_face:

Sovi, ať vyjde kontrola! A s tím PDG se netrap, z IVF jsou děti i bez toho a je jich fakt většina bez toho. Je to opravdu pro lidi, kde je předpoklad nějakého postižení. U Tebe (u Vás) se špatným spermiogramem hrozí to, že embryo se přestane vyvíjet při kultivaci, takže by PDG nebylo na čem dělat. Ale věř, že pokud vyberou dobrou spermii, že embryo bude OK a bude z něj zdravé miminko :wink:

Luci, Anetka je šikula!!

Holčiny, Anežka miluje psy, dnes se mazlila s vlkodavem, on jí lízal ucho a tak. Nevím, kde tu lásku vzala... asi tak, že se potkává jen se psy, kteří mají vztah k dětem, jinak si to neumím vysvětlit. Fotky mám, ale sem je zkrátka nedostanu...

Přeju krásnou dobrou :slight_smile:
11. srp 2010 ve 22:02  • Odpověz
@rozinka007 krásný album - a ty // jsou tam, o tom žádná :dizzy_face:

@rychnov3 taky díky za uklidnění, už tomu věřím a pustila jsem to úplně z hlavy :slight_smile: díky :slight_smile:
A nebudete pejska pořizovat? :slight_smile:

Taky už preventivně dobrou noc všem, možná ještě mrknu, ale kdyby ne... :slight_smile:
11. srp 2010 ve 22:06  • Odpověz
@ahojkyholky
Ahoj .Jak se máš.Pracovalo se mi dobře,zatím,je vše v pořádku.Bud v klidu a odpočívej.Věřím že to vyjde :wink:
11. srp 2010 ve 22:38  • Odpověz
Sovi, my to máme jasné, buď pejska, nebo dědečka. Pokud by tu byl pes, můj taťka sem nevkročí.... Navíc pes do bytu není tak nějak ono, takže zatím ne a časem budou třeba rybirčky nebo andulky, ale pjsek asi ne...
11. srp 2010 ve 22:55  • Odpověz
nakukuji jak Rozi? Fotky super testíky jsou hezky vidět :wink: co dodat jsem mooooc ráda :wink:
11. srp 2010 ve 23:07  • Odpověz

Dobré ráááno :slight_smile:

Rozi :sunglasses: A co na to říkal manžíl, že jako testing proběhl bez jeho vědomí.....?

Jusi ahooooj, no ty toho máš teda, ještě řekni, že do toho pořád něco smažíš, pečeš a vaříš a budeš jak Very :grinning: A jak píše Danča, ten prvopočáteční shon kolem miminka se uklidní, vy se zajedete a zase bude času víc než se začne Mára pohybovat.... :sunglasses: :wink:

Kdo to byl včera u toho holiče???? No tak já teda taky, a lupla jsem mikádko (takové trošku delší), ale gut, příjemná změna.

Dneska to vypadá zase na pařáček, ale snad slibovali nějaký déšť musím kouknout na předpověď, jdem odpol kočárkovat....................
12. srp 2010 v 07:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.