• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
rozi testíky krásně sílí co na to manža?

My včera byli na focení. Manža byl ze začátku protivný, že nikam jet nechce a nakonec ho to bavilo. Fotil nás známej co nás fotil i na svatbě a má to jako koníčka. Už se těším
12. srp 2010 v 08:41  • Odpověz
hojky díky mooooc, bojím se tomu nějak zatím věřit, dokud mi sestra do sluchátka nešekne číslo, tak bojíííím mooooooc @luucia@sanuska no to víte, že mu to nejdřív nedošlo, na mě koukal jajo puk na ty 3 proužky a pak pronesl: " Tos jako ještě dneska 3x testovala, jo?" a já na to,: " Se podívej asi na datumy!" No a pak mu to došlo, vylít ze židle a řekl, že jsem podvodnice a pak se začal smát, já mu řekla, že to má za to pondělí, jak byl na mě oškliuvej :sweat_smile: dneska o maličičko tmavší, odpolko bude v albíku :sunglasses:
12. srp 2010 v 08:46  • Odpověz
@rozinka007 držím pěstičky
12. srp 2010 v 08:50  • Odpověz
ahoj holky, tak dneska večer píchám Pregnyl a v sobotu je OPU. Napravo 7 a nalevo 4 - nevím, kam se ty dva ztratily. Sliznice 14mm.
12. srp 2010 v 09:31  • Odpověz
Ahoj Rozi,máš pěkný fotečky a koukala jsem jaký máš prášky.Ty jsem taky brala,ale ty dva nahoře jsem neměla.Držím palečky.Kdy to budeš vědět na 100%?
12. srp 2010 v 09:36  • Odpověz
Ahoj kočky,

v Krkonoších super, už jsme doma a dnes frčíme na několik dní na Vysočinu a po výletech :slight_smile: :dizzy_face:
takže se tu mějte moc hezky a přeju všem tak krásné zprávy a // jako má Rozinka :dizzy_face:

Rozi, čárečky jsou krásný , takže tfuj,tfuj,tfuj.....ať to dotáhnete pěkně do konce :wink:
12. srp 2010 v 09:56  • Odpověz
jo a kdo pojede třeba do Dvora Králového do ZOO, určitě zajeďte na Těšnovskou přehradu :wink:
12. srp 2010 v 09:57  • Odpověz
Dobré ráno.

Tygr, krásnej dotaz - kdy to budeš vědět na 100% - asi za 40 týdnů, až se narodí zdravé miminko, dřív to určitě nebude... v tomhle je to fakt těžký, to těhotnění...

Rozi, krása, jen tak dál.

Verčo, souhlas, ta přehrada je krásná!
12. srp 2010 v 10:04  • Odpověz
Jenom jsem se zeptala.
12. srp 2010 v 10:29  • Odpověz
@tygr21 :wink: jasný, jasný, já vím, na co ses ptala... odpověď asi je, že za 14 dnů po ET se jde na krev a pokud je hodnota hcg 100 a víc, vypadá to dobře. Další postupný bod je UTZ asi 4 týdny po ET, kdy se vidí, zda jsou 2 nebo jedno (anebo někdy bohužel žádné). A další zásadní je 12. tt, do kdy se občas stane, že se mimi přestane vyvýjet, no a pak už by to mělo plus mínus dobře dopadnout... já osobně jsem ještě čekala na 26. tt, po kterém lékaři musí mimi zachraňovat, kdyby se narodilo, no a pak se čeká na 30. tt, aby bylo dost velké, na 36. tt, aby samo dýchalo, kdyby něco, pak na 37. tt, kdy je papírově donošené... a pak už se každý těší, aby už bylo venku... a zdravé...
Však uvidíš, taky se dočkáš :wink:
12. srp 2010 v 10:47  • Odpověz
holky, je normální, že mi k tomu Pregnylu nedali stříkačku?
12. srp 2010 v 10:58  • Odpověz
@rychnov3 prostě čekáš pořád :grinning:
Včera jsem na to myslela a nemohla jsem kvůli tomu pořádně spát... že kdybych nakrásně otěhotněla, je tolik vlivů, špatných... a že vůbec nevím, jak bych to zvládla s prací... no ale co bych te´d předbíhala, že jo :grinning:
12. srp 2010 v 10:59  • Odpověz

Sovi stříkačku na Pregnyl maj na pohotovosti, ty jen předáš roztoky :wink:

Ano, Danča to napsala výstižně...... od určitého týdne k týdnu..... pro mě byl taky zlomový ten 25tt, pak už se jen týdny přičítaly k dobru..... :sunglasses:

Rozi tak co manža na předčasné testování říkal...??? A řekla jsi to už mamce?
12. srp 2010 v 11:25  • Odpověz
@sanuska super, dík :slight_smile:
12. srp 2010 ve 12:27  • Odpověz
@sanuska to jsem psala výše jajo přímou řeč :grinning: mamce to řeknu zítra u večeře ve městě a pak jdeme na Kájínka
12. srp 2010 ve 14:28  • Odpověz
Ahoj všem,souhlasím s příspěvkem od Danči ohledně toho čekání.

Sovi,i tak je to krásný počet a teď hlavně,aby byly foliky plný a zdařilo se oplodnění a už budeš stále jen na něco čekat.

Holky a jezdí na té zmíněné přehradě parník????

Dabli,hlavně,že se nechal přemluvit.

Petro,dík za optání,se pořád pozoruju,hele prsa stejný,néé,že bych je chtěla větší naopak daruji dvě čísla,nehlašte se všichni,břicho občas pocit na mrchu.A su nějaká náladová.
12. srp 2010 v 15:11  • Odpověz
Dančo krásně jsi to napsala a přesně tak já souhlasím plus dodávám blbý tripl testy v 16tt. Já už jen čekám na 36tt, abych mohla přinejhorším rodit u nás v nemocnici.
12. srp 2010 v 15:28  • Odpověz
Ahojko, náladovost by mohla být dobré znamení, ty hormony dělají divy...

Ne, ne, na Těšnovské přehradě (které se jinak říká Les Království) parníky nejezdí. Dokonce není ani koupací, myslím, protože je to zdroj pitné vody. Ale ta hráz zkrátka stojí za procházku:
http://www.hrady.cz/index.php?OID=3997
12. srp 2010 v 16:52  • Odpověz
holky, dotázek :pensive: když jste byli před OPU a sedali jste si, taky vás tak zespodu tlačilo v břiše? Já furt myslím, že to jsou nějaký střevní potíže, ale nejsou to ty vejce? :confused:
12. srp 2010 v 17:03  • Odpověz
.... takovej žinantní dotázek :grinning:
12. srp 2010 v 17:17  • Odpověz
@sovicka_ já teda měla prd foliků oproti tobě,ale troufám si říct,že vím o čem mluvíš,při první stimulce jsem to nepoznala až tentokrát.A nejhorší na tom je,že po OPU jsem nemohla na záchodě ani tlačit jak mě tlačilo vše od toho jak jsou ty vaječníky zvětšený,ale pak jsem si naordinovala pití a ok.

@rychnov3 téééda to je jak v pohádce,takový krásný kout země.
12. srp 2010 v 17:37  • Odpověz
Dobrý podvečer, musím vařit večeři, dát prát prádlo, sundat suchý, atd.... Ale dnes jsme byli s Kubou na převážení, minule za dva měsíce nepřibral nic, ještě zhubnul , no a dnes? Za 17 dní přibral 520 gramů!!! Máme 9170 g a 74 cm. Mám velkou radost, tak jsem se chtěla s Vámi podělit. :slight_smile:

Jo a dnes jsme byli v Intersparu na nákupu, mají tam takovou mašinku, za 10,- jezdí chvíli dokola, posadili jsme tam Kubelajze, no to bylo až dojemný, seděl jak přikovanej, rukama kroutil volantem, očička mu zářili, no krásnej zážitek.

Tak už jdu makat, no. Mě už je mnohem líp, tak nesmím zahálet. :slight_smile:
12. srp 2010 v 17:38  • Odpověz
@ahojkyholky no mně to totiž pořád přijde jako... ehm, zaražený prdy :sweat_smile: :sweat_smile: ... ale už to trvá skoro týden, tak je mi to divný :confused: :confused: Jsem docela ráda, mám ráda, když cítím "důkaz", že se něco děje :slight_smile:

Ta Těšnovská přehrada je vážně boží :dizzy_face:
12. srp 2010 v 18:36  • Odpověz
Ahoooj všichni, dnes jsem přidala další fotečku z dnešního testíkování :wink:
@nela08 nepřeháněj to s tím úklidem a radši odpočívej, Kubík nám pěkně roste :dizzy_face:
@rychnov3 Dani, když jsem ležela s dvojčatama,tak mi bylo řečeno, že zachraňují od 24tt asi je to všude jiné, i když by to mělo být asi uzákoněné, severské státy od 25tt a Japonci od 26tt. Jo a jak naše princezna dneska, byl nějaký krůček? :slight_smile:
@sovicka_ moooooc pěkné výsledky-11 folíků je nádhera, tak se ti to blíží :wink:
@ahojkyholky taky ti to docela utíká, ne? Copak takhle přes den děláš? Já dnes umyla lehoulince 2 okna, abych tam mohla dát obrázky co jsem vyrobila a žabička se mi začala muchlat, tak jsem ji vzteky zmačkala a jdu dělat novou :rolling_eyes:
12. srp 2010 v 18:40  • Odpověz
@rozinka007 :grinning: :grinning: :grinning: zmačkala :grinning: alespoň se zabavíš :wink: Já netuším, co budu pak těch 14 dní dělat. Asi budu vyšívat :slight_smile:
12. srp 2010 v 18:45  • Odpověz
@sovicka_ to není špatný, nějaké obrazy, si to rychle připrav, sobota je tu cobydup, asi jsem neříkala, že se segrou už několik let odebíráme Kačera Donalda, mám jich tu teď kupu, tak dočítám. :sweat_smile:
Uvařim čočku manžovi di práce, zítra jde na čtyřiadvacítku, a pak jdu buď číst Kačera nebo koukat bna Bonda- velice zajímavý program, že :grinning:
tak pěkný večer, možná ještě juknu a vzhůru do zítřejšího dne, jdu do Grandu na Kájínka a před tím dobrá večeře s maminkou asi v La Cabaně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. srp 2010 v 19:09  • Odpověz
@nela08 nic nepřeháněj a Kubík má slušný přírůstek,ještě jednou budete vzpomínat jak nechtěl přibývat na váze.

@rozinka007 tak se pořád poflakuju od ničeho k ničemu,vyprala jsem tedy néé jáá,ale pračka a pustila jsem se do zařazení korespondence - výpisy,složenky,Sipo a zjistila jsem,že od ledna se mi to v té škatulce nahromadilo.Vždycinky to tám šoupnu,že až bude čas a on nastal.Něco sem i povyhazovala,člověk neví,aby to nevyhodil a pak někdo nepřišel,že nemám to a to.Zítra mám v plánu sjet do města.Na Kájínka máme jít příští týden,tata mě veme po X letech za kulturou.
Čárečka je už ukázková.
12. srp 2010 v 19:37  • Odpověz
Dobrý večer :wink: dnes jsme dali Maxíka na hlídání ke tchánovcům a šli na véču, protože naše slečna v bříšku má dnes svátek. Já vím, že jsme praštěný, ale prostě jsme museli.

Jinak jsem potkala Danu a moc ji to sluší
12. srp 2010 ve 20:19  • Odpověz
@rozinka007 Kačer Donald... :grinning: :grinning: :grinning:
hele, já jsem si nakoupila asi osm knížek od mé oblíbené autorky, na Aukru a tak... a co myslíš? Už jich m ám 6 přečtených, zbývají mi jen dvě. A na ty do ETu nešáhnu :grinning:

Pregnyl píchnut, na pohotovosti byla milá doktorka, vůbec jsme nečekali, už jsme zpátky :slight_smile: Injekci jsem dostala v 19:56, tak jsem téměř přesná :grinning:
12. srp 2010 ve 20:28  • Odpověz
http://www.youtube.com/watch?v=hZ5Vo2sBUmk

kdo chce kouknout, náš Kuba jako strojvedoucí. Je to jen mobilem, tak kvalita nic moc.
12. srp 2010 ve 21:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.