• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 

Rozi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: žabyčku jsi vzteky zmačkala :grinning: No jo, tak máš aspoň dál co dělat :sunglasses:

Nelčo no je to prostě boží!!!!!

Jdu juknout na přehradu.
12. srp 2010 ve 21:19  • Odpověz

No to je "eine katastroooooofe" žabička s Y :astonished: Prosím vás to přehlížejte.... :sweat_smile: :grinning: (Nelčo díky za info :grinning: :wink: )
12. srp 2010 ve 21:39  • Odpověz
Nelčo, no to je bomba. S takovým strojvedoucím bych se i svezla :grinning: Takovoá vyhlídková jízda se jen tak nevidí.:wink: Bomba!!!!!! A Sanu: žabyčku jsem přehlídla :grinning: Taková maličká hrubčička :grinning: Rozi: tobě velká gratulace!!! Jen ať sílí, holky!!!! A hlavně bojovníci ať bojují!!!! Tiše závidím, ale přeji :wink:
12. srp 2010 ve 21:47  • Odpověz
@nela08 Neli, gratuluju k váze, tak to jsi matka krmička, to je super! A strojvedoucí je šikula :grinning:

Rozi, pomalounku, po lehounku :slight_smile: jen tak dál... jj, já jsem měla pocit, že to číslo píšu blbě, že máme uzákoněno od 24. tt, ale pořád si myslím, že je to fakt hodně brzy a s nějakými následky, já teď viděla tu holčičku narozenou v 28. tt a ve 3 letech má nějakých 11 kilo, jo, je zdravá, ale jsou a byly to starosti... no tak jsem napsala 26, ale ono je to dříve.

Sovi po pregnylu, to už se začíná hýbat, tak jen vzhůru a dál :wink:

Jj, potkaly jsme se s Dabli, mě to bylo hned jasný, že byli připít Klárce na zdraví. :sweat_smile: Dabli to taky moc sluší, riflové těhotenské šatičky a hlavně úsměv, tak to má být :dizzy_face: :dizzy_face:

Kdo se ptal: Anežka už dnes předváděla chození všem - babičce, dědovi a dokonce tatínkovi, takže už je to definitivní, naše miminko chodí :dizzy_face: :dizzy_face:

Sanusko, "žabyčka" unikla i mě, kdyby ses nepřiznala...

Přeju krásnou dobrou :wink:
12. srp 2010 ve 22:24  • Odpověz
@sovicka_ téměř přesná???My jezdíme až na 21h.???Že by něco extra...

@nela08 fešák je to a chudák maminka,aby si nohy uběhala,néé je vidět,že v našem věku to jsou prostě vymodlený dětičky nic naplat.

Nevím,zda nemá beryk zítra nějakou ko,tu úterní mám v podvědomí,tak pokud ano přeju hodně štěstíčka.Všem ostatním dobrou.
12. srp 2010 ve 22:25  • Odpověz
@nela08 neli hezkýýýý :dizzy_face:
12. srp 2010 ve 22:49  • Odpověz
@ahojkyholky safra, cože? No určitě mi říkali v osm včer a na papíře bylo 20.00, ne 21.00, sakra jsem z toho teď celá nervózní.... ale i v papírech bylo napsáno "36 hodin předem" a odběr je v osm ráno....sákryš holky napište mi, že je to ok :confused: :confused:
12. srp 2010 ve 22:50  • Odpověz
ahojko, a není to tím, že jsi šla na odběr až po deváté ráno- doktor to věděl, že jsou před tebou na odběr na ten den další pacientky a věděl, že jeden odběr trvá tak těch 20 minut - tím pádem stanovil injekci na 36 hodin předem?

Já budu na sobotu asi jediná, řekla bych, nebo prostě první na řadě, tak to mám už v osm ráno.... Jinak si to neumím vysvětlit.
12. srp 2010 ve 22:57  • Odpověz
ať žije samomluva :grinning:
Tak jsem si dala tu práci a našla jsem si, že Míša při minulém pokusu měla Pregnyl také na 8 večer. Takže jdu spát v klidným svědomím :slight_smile: Myslím ahojko, že v 9 večer jsi to vážně měla kvůli tomu nabitému programu v Sanusu.

Začíná mě dost bolet pupek.

Dobrou všem :slight_smile:
12. srp 2010 ve 23:21  • Odpověz
dobré rááááááááánoooooooo!!!!!!!!!
@ahojkyholky tak je to provaleno, segra měla v nemocnici noční a brouzdala po netu a viděla mé album, ráno mi volala, že jsem pot vora testovala dříve :grinning: jinak já jsem na ty složenky to samé, mám na ně koš a jednou za čas to u Tv přeberu :sunglasses:
@sovicka_ jsi přesná, jo a Kačer je velice inteligentní výchovný a poučný :grinning:
@nela08 na pořádnýho strojvedoucího musim kouknout u mamky večer, nejde mi na té mé šunce spustit :frowning2:
@dablikolik Klárka je pěkný, taky se mi líbí. Ale já už mám jména jasná.
jdu snídat k Bondovce, jo a dnes dělám malý experiment, bude v Albu :angry:
13. srp 2010 v 08:20  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:

@rozinka007 a jaká jména máš připravená? :slight_smile:
Přesná přesná... hlavně že ne předčasná :grinning:
13. srp 2010 v 08:39  • Odpověz
Dani dík. Konečně jsem manžela někam vytáhla. Měl ze mě prču, že jdeme na véču a já si dám topinku, ale měla jsem na ni takovou chuť. No a pak jsem chtěla něco sladkého, ale nevěděla jsem co. Nemohl to pochopit.

Jinak náš pes je na odstřel . V noci jsem s ním musela jít spát do obýváku, protože měl rýmu a pořád potahoval a manža byl protivnej a od rána kňučí ach ty feny
13. srp 2010 v 09:58  • Odpověz
Dabli, ach ty feny... pěkné konstatování... až budeš říkat, ach ty dcery :grinning: :grinning:

Sovi, v pohodě, ono je to 36 hodin plus mínus. Neboj, vše bude dobré!

Rozi, máš sestru špehovatelku... ale co, stejně by to "prasklo"... hlavně, že testíky jsou OK a čárka sílí.

Přeju všem krásný den!

Jo, Bery dnes něco má?????
13. srp 2010 v 10:01  • Odpověz
@rychnov3 no jo no když on je fakt na zabití.
Ach ta dcera bude říkat Tomáš ne? :slight_smile:
13. srp 2010 v 10:33  • Odpověz
@sovicka_ já si vždycky píchala pregnylovku v 9 večer, ale jak píše Danča +-1 hodina je OK. Jinak jména po taťkovi - Pepík-Pepíno a po mé mamince Olí - Olinka :sunglasses:
@rychnov3 dnes je maličko slabší, přikládám to tomu, že jsem byla v noci asi 5x na malé, ráno mě začala pnout prsa, tak snad je vše ok. :sweat_smile:
@dablikolik topinku a sladké úplně chápu :grinning:
Mluvila jsem teď s Berykem, je na chaloupce, tak snad se nebude zlobit, že za ní napíšu, jak dopadla v Arletě. Dr. jí řekla,že miminko vypadá úplně v pořádku a zdravě bez žádného nálezu, tak teď ještě, aby jí to potvrdila Kokrdová a bude zase o hodně klidnější. :dizzy_face:
13. srp 2010 v 11:05  • Odpověz
@sanuska mě sice žabička neunikla, ale já jsem pošahaná úča, takže mě neber, ale napadlo mě, že je to překlep, páč já mám klávesnici bez diakritky a písmenka s háčky nemám pod těmi čísly napsaná, tak se někdy trefim a někdy ne.
13. srp 2010 v 11:09  • Odpověz

Hoj

Rozi no mě by taky ta moje "žabyčka" utekla, kdyby mě na to neupozornila Nelča :grinning:
Ona dělá ségra ve špitále?????
A co na to mamka, když jsi to při véče oznámila, nebo mi to zase uteklo..... :sweat_smile:

Dabli, no i ty budeš moct říkat ach ta dcera ne? :grinning: Teda moje mamka to říkala taky stejně jako taťka :grinning: :grinning:

Bery dobré zprávičky...... a kdypak utíká ke Kokrdové???? :slight_smile:

Venku nezaprší a nezaprší :rolling_eyes: Jen malinko pro osvěžení vzduchu....
13. srp 2010 v 11:28  • Odpověz

Hoj

Rozi no mě by taky ta moje "žabyčka" utekla, kdyby mě na to neupozornila Nelča :grinning:
Ona dělá ségra ve špitále?????
A co na to mamka, když jsi to při véče oznámila, nebo mi to zase uteklo..... :sweat_smile:

Dabli, no i ty budeš moct říkat ach ta dcera ne? :grinning: Teda moje mamka to říkala taky stejně jako taťka :grinning: :grinning:

Bery dobré zprávičky...... a kdypak utíká ke Kokrdové???? :slight_smile:

Venku nezaprší a nezaprší :rolling_eyes: Jen malinko pro osvěžení vzduchu....
13. srp 2010 v 11:28  • Odpověz

Tak proč to mám teď double, to fakt netuším :confused:
13. srp 2010 v 11:29  • Odpověz
Mně říkal doktor, že ok je +- 20 minut, čili půlhodina. Ale tutově říkal v 8, ještě jsem se ujišťovala a měla jsem to i na žádance... tedy, jestli mi to tam popraská předčasně, co se vlastně pak stane? :slight_smile: Co oni to tam vlastně při té operaci dělají - oni to odsávají ještě než to praskne? Nebo to praskne, chvíli to zůstane ve vaječníků a pak to odsávají?

jejda, to je dobře že je miminko Beryka ok... uf.

Jsem na skok v práci, ale pojedu pak udělat zásoby na víkend a domů, domů, domů :slight_smile:
13. srp 2010 v 11:30  • Odpověz

Sovi oni právě odsávaj ty folíky ještě než prasknou a pak laborantka juká kolik v nich bylo zralých vajíček. Nic ti nepopraská, když to máš tak naordinované.... :wink:
Já jsem měla Pregnyl na 21 hodinu.
13. srp 2010 v 11:42  • Odpověz
Ahoj holky,včera jsem byla na kontrole,nad výsledkama z genetiky jen kroutil hlavou,protože už neví co s náma.Máme tam ještě zmraženejch 7embrií,tak si nechám zavíst 3,a pak se uvidí.Je to strašný,my jsme v pořádku ale stejně tam něco harpuje a nikdo neví co,pomoc!!!! :astonished:
13. srp 2010 ve 13:07  • Odpověz
holky chodíte některá do HK do Sanusu?
13. srp 2010 ve 13:09  • Odpověz
@sovicka_ přesně tak, bud v klidu já Pregnyl vždycky píchala v osm večer, v devět jen jednou a to při prvním a posledním IUI

Rozi držím pěsti!!

Bery tobě také !!
13. srp 2010 ve 13:23  • Odpověz
@misa.77 uf uf :slight_smile: Tak nevím proč to dělají tak či onak. No doufám, že to neprošvihnou a zachytí to než to popraská. To bude zase bezesná noc - řekněte mi, proč já všechno tak šíleně řeším, už si připadám vadná :confused: :sweat_smile: :slight_smile:
13. srp 2010 ve 13:49  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:
U nás neprší a je palermo, stejně jako včera... ale myslím, že u Pardubic je to jinak, že u Vás fakt leje, ne?

Bery :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Sovi, prosím Tě, neblbni... co bych Ti poradila, dej si panáka a uklidni se :grinning: :grinning: Neboj, nedělají to poprvé, neporaská Ti to předčasně... jinak jak psala Sanuska, odsávají tekutinu z folikulu, ve které plave vajíčko a ty vejce se jim zachycují na nějakém sítku (si to laicky představuju) a ještě, jestli se nepletu, tak to vajíčko při růstu a stimulaci je přichycené na stěně folikulu zevnitř a při ovulaci se uvolní do té tekutiny - to bude u Tebe v 8 ráno, začne plavat - no a pak se odsaje. Ten folikul snad praskne během 6 hodin, psali snad na pregnylu... ale teď nevím, zda si to všechno dobře pamatuju...

Tygr, já do HK nechodím... tedy, chodila jsem, ale už ne. Jinak to, že genetika je v pořádku a všechna vyšetření jsou v pořádku a stejně to nejde, to je bohužel naprosto normální. To tu nejsi jediná, vzpomínám na Agi, Hopi atd... ale třeba taky Marušku, 7 ET nebo KET a pak se to povedlo, ale oba byli (jsou) s manželem zdraví...
13. srp 2010 ve 14:02  • Odpověz
... Rozi, těším se na foto a myslím, že to bude OK, když už máš příznaky...

Dabli, Tvůj manžel bude říkat "ach ta dcera" a Ty budeš říkat "ach ta Klárka" :grinning: :grinning: :grinning: ... počkej a není Váš Max pes?? Jsi psala, že je fena... už v tom mám jokej :grinning:
13. srp 2010 ve 14:06  • Odpověz
@rychnov3 jo takhle, aha - čili do 36ti hodin po podání Pregnylu ještě vajíčka rychle rostou (to jsem někde načetla), po cca 36ti hodinách se uvolňují uvnitř folikulu (=odlupují se od stěny), za dalších cca 6 hodin (kdy už budu dávno doma) začnou praskat a kdyby tam vajíčka byla, tak by vyhvízdla ven, do vejcovodů, do dělohy... atd. No pokud to takto je, tak tomu už rozumím dokonale. A ten panák není špatný nápad :grinning: :grinning: Taky jsem si chtěla dneska koupit něco pěknýho na sebe, abych se trochu odreagovala... a skončilo to tak, že jsem si koupila polstr na zahradní lehátko :grinning: takže ne něco na sebe, ale něco pod sebe :slight_smile:

Berte to jako varování, že si tady se mnou užijete, během příštích 14ti dnů :confused: :confused: :confused: :sweat_smile: :pensive: :pensive:
13. srp 2010 ve 14:06  • Odpověz
fena Max? To je ale zajímavé :grinning:
a kdo vlastně kňučí od rána - manžel nebo Max nebo fena? :slight_smile:
13. srp 2010 ve 14:08  • Odpověz

Danu, leje jooo, no to by bylo parádní...... ale bohužel.
ALe na radaru se něco rýsuje od jihu, tak snad............................... :sunglasses:
13. srp 2010 ve 14:09  • Odpověz

Sovi :grinning: Tak teď jsi mi v tom "v té záležitosti s fenama a dcerama" udělala pořádnej guláš :grinning: Musím se zamyslet :grinning:
13. srp 2010 ve 14:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.