• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
@rychnov3 jo je to pes, ale hárají se feny a on by byl furt venku a čmuchal. Stejně i když od rána zlobí tak ho miluju. Si ho pořád představuju s Klárkou. Prostě blázen
13. srp 2010 ve 14:11  • Odpověz
No hele, sanu, Dabli napsala: "V noci jsem s ním musela jít spát do obýváku, protože měl rýmu a pořád potahoval a manža byl protivnej a od rána kňučí ach ty feny"

takže z toho vyvozuju že:
- manža od rána kňučí (=vysokým hlasem vykřikuje větu "ach ty feny")
- pes je fena

A ještě dávám do diskuze otázku, proč manža nadává na feny? Hele Dabli, co dělal manža v noci? :grinning: :grinning:
13. srp 2010 ve 14:12  • Odpověz
Jé holky, než na to zapomenu. Já jsem včera nafasovala ten Crinone - jednou denně večer. Tam jsou aplikátory, jak jsem koukala, takže ok. A po dobrání mám brát Utrouš - 3x2 denně. A tam jsou takový kuličky :slight_smile: Akorát mi hlava nebere, jak jako tu kuličku dostanu dovnitř? :sweat_smile: :sweat_smile: To jí tam mám prostě... strčit kam až dosáhnu? :pensive: :sunglasses:
13. srp 2010 ve 14:14  • Odpověz
Tak jěště jednou na vysvětlení. Max je klukměl v noci rýmu a kňučí kvůli fenám a manža byl z toho protivnej
13. srp 2010 ve 14:39  • Odpověz
dablik... nám je to jasné :slight_smile:
13. srp 2010 v 15:15  • Odpověz
@dablikolik tak to je dobré :grinning: :grinning: :grinning:
@sovicka_ jo jo zavedeš ho co nejdál taky jsem zaváděla 3x2 zaplat pánbh že už nemusím už mě to štvalo 3 měsíce to zavádět.
13. srp 2010 v 15:35  • Odpověz
@delf14 chytnu do prstů a šoupnu tam? No dobrá :slight_smile: Obě ty bobule najednou?
13. srp 2010 v 15:47  • Odpověz
holky, teda, kde dneska jste? Že by krásné počasí? Tedy alespoň tady bylo celý den :slight_smile:
13. srp 2010 ve 20:18  • Odpověz
@sovicka_ já jsem tady
13. srp 2010 ve 20:45  • Odpověz
všem dobrou noc, jdu se dívat na telku a psychicky se připravit na zítřek :grinning:
13. srp 2010 ve 20:56  • Odpověz
@sovicka_ ¨já najednou nedávala jedou jsem to zkusila a jednu jsem honila po podlaze :grinning: tak radši po jedné :stuck_out_tongue_closed_eyes: já dnes hrála kriket nebo kroket ted nevím jak se to jmenuje asi dvě a půl hodiny moc mě to baví supr hra
13. srp 2010 ve 20:58  • Odpověz
@sovicka_ na zítřek držím pěstičky a než se naděješ tak budeš mít dva bobésky u sebe
13. srp 2010 ve 20:59  • Odpověz
@sovicka_ držím pěstičky na zítra
13. srp 2010 ve 20:59  • Odpověz
@sovicka_ že se nervuješ jestli to zachytí nebo ne, jasně, že to chytí, jestli máš Pregnyl v osm večer, tak na OPU jdeš obden ráno

já byla na Pregnylu a pak na OPU a měla jsem jít na sál o půl osmé a brali mě ve čtvrt na devět a všechno bylo ok, tak nestresuj
13. srp 2010 ve 21:06  • Odpověz
jj, feny, dcery, deště, prasklé folikuly, toť byla dnešní nejzajímavější témata - tedy kromě dobré (skvělé) zprávy od Bery a od Rozi.

Tady sprchlo, ale nic velkého, v Pardubicích to asi bylo lepší... snad se vám i ochladilo, tady je furt vedro :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Sovi, držím na zítřek palce!!!! jo a... po OPU si panáka dej, po ET už by se moc nemělo :grinning:

Přeju všem krásnou dobrou :slight_smile:
13. srp 2010 ve 22:05  • Odpověz
právě jsme se dodívali na úžasně stupidní film Bez plavek, nebo jak se to jmenovalo... bože, to byla hovadina :grinning: ale pro dnešní večer jako dělaná :grinning: :grinning:

@delf14 kroket a kriket existuje oboje. Jedno se šťouchá palicí na zemi skrz branky a druhé je podobné baseballu, myslím. A teď doufám, že se nepletu :grinning:

@misa.77 musím říct, že manžel už ze mě roste, takže klidním hormón.

@rychnov3 tady opět bez deště, musíme zalévat :frowning2:

Všem dobrou :slight_smile:
13. srp 2010 ve 22:14  • Odpověz
... tak kdo bude zahajovat stránku č. 1000 naší diskuse?? :wink:
13. srp 2010 ve 23:29  • Odpověz
@rychnov3 ty ještě nespíš?!no teda :grinning:
13. srp 2010 ve 23:36  • Odpověz
Ahoj holky, jsem po opu, ležím na lehátku, tak před deseti minutama mě vzbudili. Zatím mi nikdo nic neřekl, ale manžel mi psal sms že vajec prý bylo devatenáct. Teď šel na kafe , zatím ho za mnou nepustili, a já se tu flákám. Bolí mě břicho jak při ms, četla jsem že je to normální.
14. srp 2010 v 08:45  • Odpověz
@sovicka_ ta bolest je normální. Neboj to přejde
14. srp 2010 v 08:49  • Odpověz
Ahoj, péči babičky jsem ve zdraví přežila - sice to bylo o fous, už jsem měla v jídle nějaký mochomůrky, ale zvládli jsme to zarazit včas :grinning:

Co je nového? Dočíst nezvládnu - bouráme chalupu, za chvilku za nima jedu s jídlem, ale zaregistrovala jsem pozitivní testík Rozinky - super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: kdy jdeš na krev? A sovička 19 kousků, bezva slípka :sunglasses:
14. srp 2010 v 09:02  • Odpověz
@sovicka_ supr úrodička tak snad se oplodní všechny a všechny zůstanou a my dnes pádíme na oslavu tatka má 60 takže už se těším nechali jsme mu dělat dort ve tvaru ryby sumce pokud nezapomenu vyfotím a hodím jí sem ukázat :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak já sse loučím razíme
14. srp 2010 v 09:08  • Odpověz
Sovičko: no nádherná úroda, tak teď, ať se jich hodně ještě oplodní :wink: Držím pěsti. Jinak mě po OPU teda břicho nebolelo, až pak další den, jako při mrše. :wink:
14. srp 2010 v 09:44  • Odpověz
Tak už tu mám i manžela, kouká na tv. Vajec opravdu devatenáct, doktorka tam viděla i nějaká špatná. Manžel morfologie 3 procenta, pohyb celkem ok, nízká koncentrace. Snad z toho něco bude.
14. srp 2010 v 09:56  • Odpověz
@sovicka_ soviku, krása, ty jsi taky pěkná nosnice, tak ať se jich co nejvíce oplodní ať ,áte pěknou zásobičku.
@delf14 jooo na dort jsem zvědavá, taťka bude mít 60tiny až za 3 roky, ale plánuju mu něco mega big, možná obří kopačák nebo zákusky jako bankovky, když je ekonom a macešku chudáka taky drží docela zkrátka :grinning: veškerou útratu má vPC :grinning: to já bych už měla zahlcený počítač, furt kupuju samé kraviny, ale v ten moment si myslím, že děsně potřebné :grinning:
@ladybeetle myslim na tvou peřinu :wink: ať pořádně roste
@wobludka
@rychnov3
@misa.77 hojky děkuju, ale zatim fakt jesště bojím před tou krví, jsem z toho pěkně nervozní, čárka je dnes asi tak stejná jako včera, tak snad je vše OK. Zítra dám na net tu dnešní i tu zítřejší ať posoudíte samy, spala jsem u maky a stále hlídám našeho trhače, mamka je na chatě a manža si mě zase večer odveze. A na krev jdu v pondělí 16.8. a jak psala Ľady -a Lucka,tak Šárinka má dovču, že? Nevíte někdo přesné datum dokdy?
14. srp 2010 v 10:16  • Odpověz
@sanuska jo, tak moje segra to nevydržela a volala mamce ještě než jsme šly na véču a řekla jí to, normální práskač. :grinning: Mamka mi řekla, že krev je krev a ať vydržim, asi se taky bojí předčasného radování jako já, neboť si se mnou taky pěkně užila ten měsíc v nemocnici-denně mě tam koupala v posteli a obden myla vlasy a segra mě tam chodila holit, bylo to něco šíleného, když se nemůžeš hejbat a jíš skoro vleže, ale já to měla jen měsíc, stále dávám poklonu Nelikovi za ten půl rok. Jo segra dělá na kožním v nemocnici. je tam přesně 1rok a 1 měsíc :wink:
14. srp 2010 v 10:21  • Odpověz
Rozi, ty jo, to sis užila. Já jsem samozřejmě četla čím sis prošla, ale nebylo mi nikdy úplně jasné jak to chodí, zda se smí vstávat nebo vůbec, jak je to s hygienou, wc... Užila sis dost a snad to máš vybráno na dlouho dopředu.
14. srp 2010 v 10:25  • Odpověz
@sovicka_ co já, u mě je to jen jedna šestina z toho co Nelik, ale každioádně to bylo na psychiku jak prase, vi Sanuska snad vzpomene i s Nelikem, když ležely nade mnou a chdily mě navštěvovat ležící, byla jsem ta nejmenší rozinka na světě, jak jsem se bála, taky mi nikdo nedával šanci, o to se tam hůře leželo, ale je to pryč a musíme dál, jinak bych se z toho zbláznila, každopádně jsem ráda, že vidim od pondělí ty dvě čárky, ale úleva stále nepřišla, jsem napjatá na tu krev, bojím že HCG bude nízké nebo že se pustěj . . . ale když to nevyjde teď, tak mám ještě 14 sněhuláčků a vyjde to později,Šárinka mi řekla ať jsem v klidu, že těhotná jsem už byla, tak to jednou prostě dopadne :wink:
14. srp 2010 v 10:39  • Odpověz
@wobludka
@rychnov3 jak jste myslim psaly vy dvě, že by se mělo testovat obden, byla by možná víc vidět, jak sílí a nebo testovat déle a ne jak já, ale já se teď každé ráno budím s obavou, jestli tam i dneska ta čárka stále bude, jestli se embroušci třeba přes noc nepustili, taky mi není už tak blbě, tak se bojím, no asi to tu znáte - aspoň pár, co bylo na Chocholouška - doufám a nebo jsem Mišuge sama :sweat_smile:
14. srp 2010 v 10:43  • Odpověz
@sanuska jo a ptala ses na Beryka myslim, tak Beryk jde ke Kokrdové v úterý na UTZ ve 20tt. V pondělí jde se mnou na oběd, aby se mi zkrátilo čekání na telefonát pro HCG v krvi do Sanusu :sweat_smile:
14. srp 2010 v 10:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.