• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sedlčany, Votice,aj...

(Zamčená)
3. listopadu 2008 
Ahojky maminky, jste tu nějaká z těchto koutů??? Nedávno jsme se sem přistěhovali tak bych tady ráda občas s někým poklábosila z okolí.
30. říj 2008 v 08:07  • Odpověz
Ahojky, to jsem moc zvědavá, kolik maminek se tady objeví :wink: My v těchto končinách sice nebydlíme, ale máme u Votic chaloupku a vůbec mám tenhle kraj strašně ráda :dizzy_face:
30. říj 2008 v 08:44  • Odpověz
autor
No to já popravdě taky :slight_smile:
31. říj 2008 v 18:16  • Odpověz
Koukám, že se Jaroušek narodil v benešovské porodnici...já taky před "pár" lety :wink: Pocházím z Bene (pořád mě to tam stráááášně táhne) přestože jsme tam bydleli jenom chvilinku. Jsem trochu "cestovatel" skoro celý život jsem bydlela v Praze, teď jsme v severních Čechách a na realizaci dalších plánů se pracuje, ale to sem nechci psát (člověk neví, kdo ho čte) - kdyžtak do IP :wink: Teď když jsem byla skoro celé léto s Tadeáškem na chalupě, tak jsem si to neskutečně užívala. Vůbec mi nevadilo, že je to vesnice o 30 číslech, není tam obchod, vlak ani autobus :grinning:

A odkudpak jste, Afi? :dizzy_face:
1. lis 2008 v 09:00  • Odpověz
Ahoj, já bydlim 14 km od Sedlčan, teď zrovna jezdím do Sedlčan na angličtinu a ve Voticích jsem pracovala.
Jinak je tu už založený téma Benešov a okolí http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=20009&vGroupOffset=40&=&vOffset=210
a nebo porodnice Benešov http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=47219&vGroupOffset=0&=&vOffset=240#end
2. lis 2008 ve 22:31  • Odpověz
autor
Ahojky, no já pocházím z Benešova, manžel je z Příbrami tak jsem se přestěhovala za ním, bydleli jsme v Příbrami a letos jsme se přistěhovali za manželovou prací sem do Sedlec-Prčice. Já také na Benešov nedám dospustit, vyrůstala jsem tam od malička tak mě to tam prostě táhne :wink: A kde máte chalupu, lujakdo???
3. lis 2008 v 09:02  • Odpověz
Dobré ránko :wink:
Afi - Božkovice malilinkatá vesnička asi 9km od Votic - z těch větších a známějších jsou nejblíž Olbramovice, kousek jsou Vrchotovy Janovice. Já Bene miluju - strašně moc jsem tam jezdila k babičce a z mamčiny strany tam mám většinu příbuzenstva. Jo a dřív jsme měli chalupu v Mrači - prostě mě ty Střední Čechy táhnou :grinning:
3. lis 2008 v 09:08  • Odpověz
afinko, vy bydlíte fakt v Sedlci? My taky, podle fotek jsem tě ale asi ještě nepotkala. :slight_smile:
3. lis 2008 ve 13:46  • Odpověz
Teda holky, to je neskutečná náhoda, že jste "sousedky" :grinning: :grinning: :grinning:

Marky, já občas na "Benešov a okolí" mrknu, ale je to tam nějak mrtvo :frowning2:
3. lis 2008 ve 13:58  • Odpověz
Mrtvo tam je, já tam ze začátku povídala s jednou holkou od Votic a pak se po ní nějak slehla zem, tak nevim co s ní je. Od tý doby chodim povídat na Táborsko, tam už jsme se s holkama i jednou sešli v Táboře. :slight_smile:
3. lis 2008 v 16:40  • Odpověz
To je fajn, že už jste se sešli - je to pěkný, když pak člověk ví, kdo je vlastně ten na "druhé straně", viď? :grinning: Taky jsem byla na pár srazíkách - ještě z BRMS a pak i z Koníka - pokaždý to bylo super :grinning: Ale je to zvláštní, že to tam moc nejede - spousta lidí se stěhuje za Prahu a zakládá rodiny. To bych čekala, že benešovská diskuze bude živější
3. lis 2008 v 18:27  • Odpověz
autor
Ahojky holky,
tak to je dobrý, že jsi taky ze Sedlce :wink: My tady bydlíme od září, nějaké maminy tu potkávám, ale nic moc. No je to dost těžké, když jsem bydlela v Příbrami a tam bylo těch možností s dětma víc. Ale co musíme si zvyknout, zrovna zítra plánujeme jet do mateřského centra do Sedlčan. No a pak jezdíme často do Benešova, mám tam rodiče. Tak to by jsme se mohli někdy sejít, když jsme skoro sousedky :wink:
No a když nežije ta Benešovská diskue tak to může ožít tady :slight_smile:
3. lis 2008 ve 22:13  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.