• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sen

(Zamčená)
1. dubna 2009 
Máte nějaký sen? Co byste chtěly (možná chtěli) dokázat? Anebo zažít?
Myslím splnitelný ... nemyslím běhání po Jupiteru třeba :grinning:
30. bře 2008 v 17:25  • Odpověz
Tak především zdravá rodina.
A pak jeden zanedbatelný nedůležitý osobní sen - zjistit kdo je pan Nikdo... :grinning: :astonished: :grinning:
30. bře 2008 v 17:28  •  2 děti  • Odpověz
autor
ten první je pěkný sen - ale to je spíš skutečnost a přání
ten druhý sen nikdy mít nebudu :grinning:
30. bře 2008 v 17:33  • Odpověz
Když pro mě to zdraví je fakt nejdůležitější.

No pak je to ještě mít nádhernou zahradu se spoustou květin a různých snových zákoutí a na tom už jsme začali pracovat loni, takže ten se snad naplní... :slight_smile:
30. bře 2008 v 17:38  •  2 děti  • Odpověz
autor
jasný, zdraví .. :wink:
a nějaký sen? Myslím třeba ... potápění u útesu anebo focení v Africe ... není něco takovýho, když už ses chytla a napsalas? :grinning:
30. bře 2008 v 17:42  • Odpověz
no na adrenalinový sporty a tak podobně moc nejsem, ale do austrálie na nějakou farmu bych jela na chvíli bydlet hned :dizzy_face: a tak vůbec procestovat austrálii, seznámit se s aborigines, vykoupat se v oceánu a udělat si výlet do země pána prstenů...
30. bře 2008 v 17:47  •  2 děti  • Odpověz
autor
do Austrálie? Joo, tam je to prej pěkný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. bře 2008 v 17:55  • Odpověz
Sen? Mým snem , nesplněným ani to nejde se setkat s příbuznými třeba praprapra a zeptat se na dětství, zážitky a zkušenosti, které se nikdy nedozvím a prarodiče si je bohužel nepamatují, kolikrát najdeme fotky a nevíme, kdo to byl. Jinak samozřejmě zdraví celé rodiny, aby nás nepotkalo nic zlého a hlavně aby byli všichni šťastný a spokojený
30. bře 2008 v 17:58  • Odpověz
můj sen je pořídit si mimi a žít šťastně až do smrti :slight_smile:
30. bře 2008 v 17:59  • Odpověz
takže především zdraví, protože s ním můžem pracovat a naplňovat ty další sny
pak bych byla hrozně šťastná, kdybychom žili v partnerství ještě spoustu let a dokázali si uchovat vzájemnou úctu
chtěli bychom dvě děti a z nich vychovat správný lidi použitelný pro další život
chtěla bych pracovat ve svým oboru i po dětech a chtěla bych být alespoň trošku úspěšná
no a pokud jde o hmotný věci, ráda bych dokončila rekonstrukci a chtěla bych to tu mít hezký, k tomu terásku, pergolku a pěknej trávník
chtěla bych se dobře naučit anglicky lépe než to umí teď
a ráda bych cestovala, ne někam daleko, ne za exotikou, miluju Chorvatsko
30. bře 2008 v 18:00  • Odpověz
ja chci zazit to co je nyni pro me jen sen..
30. bře 2008 v 18:18  • Odpověz
ale nereknu :grinning:
30. bře 2008 v 18:18  • Odpověz
to jsi řekla moc hezky, aponchie, a úplně přesně :slight_smile:
30. bře 2008 v 18:19  • Odpověz
Mně se dneska zdálo o býavlém. a jako vůbec nevím proč, v jaké souvislosti... :angry:
30. bře 2008 v 18:22  • Odpověz
ty jo petko tak to neco urcite znamena :grinning: kukni na snar
30. bře 2008 v 18:39  • Odpověz
no nevim, radsi to snad ani nechci vedet. Nevidela jsem ho uz delsi dobu, no skoro rok. A protoze bydli ve meste asi 45 km odtud, atk ani nepocitam, ze byhc ho mohla potkat. I kdyz je fatk, ze minule jsem ho videla uplne nahodoua nechapala jsme, protoze se objevil pracovne u nas v praci. no jsem na neho valila oci a teda, ze mu budu varit kafe u sebe v kanclu, to by me nenapadlo ani v tom nejdovocejsim snu :grinning: :grinning: :grinning:
30. bře 2008 v 18:43  • Odpověz
jezis, to je preklepu... tak to byva, kdyz clovek specha...
30. bře 2008 v 18:44  • Odpověz
Jako spravnej buddhista chci dosahnout osviceni pro dobro vsech bytosti...v tom je schovany uplne vsechno :slight_smile:

A z tech pomijivejsich veci bych hrozne chtela pracovat pro Google Research :slight_smile:
30. bře 2008 v 18:48  • Odpověz
já bych si teda ráda zaplavala v OCEÁNU s delfínama a potápěla se a pozorovala mořské rybky a korály a tak..........jenže se bojím potopit jinde než v bazénu, tak zatím zůstává jenom u snu :frowning2:
30. bře 2008 v 19:48  • Odpověz
mne by stacilo se vykoupat ve vane....tady v tom najmu mame sprchu a to pro me neni relax. Takze mym momentalnim snem je vana plna horky vody, vonava pena a dvojka vinka v ruce...a hodina ticha, kdy me nebude nikdo rusit...jak prizemni,ze?
30. bře 2008 v 19:51  • Odpověz
kristi ó jak tě v tomto chápu, jsem tvor stvořený pro velkou vanu, kde se člověk může ponořit až po krk do horké vody :dizzy_face: Jenže už 4 roky máme jen sprcháč, och :pensive:
30. bře 2008 v 19:58  • Odpověz
ja si jeste tak 3 mesice pockam a v novym se budu rochnit az do aleluja...jsem vanař, typickej..sprcha me stve maximalne, nejde se tam moc oholit, odpocnout atd.... :wink:
30. bře 2008 ve 20:00  • Odpověz
autor
aponchie ... taky taky :slight_smile:
30. bře 2008 ve 20:08  • Odpověz
pavlinko, tak to máme stejné. já miluju podmořský svět,a le přitom mám strach se ptopit, že by mě něco pokousalo. A taky ta slaná chuť - natahuje mě z toho :frowning2:
31. bře 2008 v 07:15  • Odpověz
ja s nema chci plavat taky,ale ve volne vode..potapet se nebojim,ale desim se rybek co se me otiraji kolem kotniku blee :grinning: a jinka ja ficim snit svuj sen na zahradku :dizzy_face:
petko;;ja nosim obcas retizek na noze na kotniku a jak si tak jednou plavu v rybniku neco do me zduchlo a jeste me tak nejak olizlo bleee asi slo po tom lesklem kovu sakris!uz sem tam nepachla a to jsem rybar!ale ryby s enedotknu
31. bře 2008 v 07:18  • Odpověz
Kristy jak ti rozumim..... nekdy je mi bez vany opravdu pomalu do place a kdyz MM vidi jak se pokousim cachtat se alespon v te louzi pod sprchou, tak jemu nekdy taky ( i kdyz tomu bude mozna spis do smichu :grinning: )
31. bře 2008 v 07:37  • Odpověz
Mam jeden sen... Ze sa ludia spamataju a nebudu kurvit prirodu. Aby sa obnovila voda, ludia zili v rytme prirody. Alebo aspon aby boli zachovane miesta, kde by sa tak dalo zit.
Aby ludia boli nuteni zit v tych odpadkoch ktore produkuju, pze ked je to urobene takto ako to je, tak ich nic neinspiruje k tomu, aby si na to davali pozor. Odpoadky vsak zdedia po nas nevinne deti a budu sa drzat za hlavu co ze sme im to dopriali za dedicstvo.
Dalej aby klesol pocet obyvatelov na jednu desatinu terajsieho stavu- bolo by o.i. viac priestoru a menej vyprodukovaneho odpadu, takisto menej chorob. Choroby ako sa vie, sa siria prave vtedy, ked je na sebe nahacmanych vela ludi. To, ze sa mame viac mnozit by sa hodilo tak politikom, aby nemuseli riesit ze prehajdakali peniaze na dochodky. V skutocnosti by bolo pre obyvatelstvo prospesnejsie, keby sa pocet znizil.
Aby sa civilizovani ludia(nadnarodne spolocnosti ktore tam humpluju prirodu-maju z toho velke prachy a je im jedno co robia) stiahli z pralesov a prenechali ich tym, ktorym od vekov patria- povodnym kmenom a prirode.
A ze by sa vynaslo priblizovadlo, ktore by nesvinilo a nehucalo ako auta. Lebo ludia su uz taki poblazneni ze sa aut nevzdaju, tak aby aspon bolo nieco menej skodlive.
Splnitelne to urcite je. Ale chcelo by to, aby ludia boli ludmi
31. bře 2008 v 09:21  • Odpověz
aniska, mam podobny sen. Treba aby se zase dalo pit z kazdyho potoka.
31. bře 2008 v 09:42  •  3 děti  • Odpověz
Sem tam sem zaregistrovala že se tu objeví nějaký ten chlap, ale velmi mile mě překvapilo že je tu i takový, který založí diskuzi... musím tedy chtě nechtě zauvažovat a hodit příspěvek :wink:

Nebudu psát o globálních snech... asi každý by chtěl, čistou planetu... mír... nehladovění atd atd... můžeme o tom buď mluvit a nebo se alespoň částečně pokusit něco dělat (třeba si adoptovat holčičku z Keni jako mi... třídit odpad atd atd... bla bla)...

Také je jasný že si přeji zdraví pro celou svoji rodinu atd... ale půjdu do konkrétních snů... myslím že sny jsou hrozně důležitý... a taky je důležitý mít ty sny splnitelný... já se takto protloukám světem od jednoho splněného snu ke druhému :grinning: ... splnila sem si sen a kdysi založila amaterské divadlo... splnila sem si sen a to divadlo se časem stalo divadlem profesionálním... splnila sem si sen a moje práce se stala "koníčkem" ... spnila sem si sen a našla chlapa svých snů... i když až bezmála v 30letech :grinning: splnila sem si i cestovatelské sny... teď se nám snad konečně splní i společný sen a v červnu se narodí naše holčička... ty osobní sny se teď budou asi hodně točit kolem rodiny... a taky domu... vždy si vysním jednu místnost v domě... a jsem zcela uspokojena, když se to podaří a jedna ta místnustka se zrekonstuuje k mému obrazu :grinning:

Jo a pak mám ještě jeden sen... takovej výhledovej... a naštěstí se líbí i manželovi... v důchodě bychom si chtěli koupit nějakej supr karavan a jet... někam neznámo kam... prostě cestovat křížem krážem světem :dizzy_face:
31. bře 2008 v 09:53  • Odpověz
autor
anisa .. pěkný sen, ale jeden člověk to nezmění .. ale může se o to pokusit

ono je to řešený tak, že se ze Země udělá popelnice a lidstvo pude na Mars ... teda časem bude muset, až se ze Sluince stane trpaslík (protože při rozpínání zahltí Zemi)
31. bře 2008 v 10:59  • Odpověz
Nobody a na tom Marsu... vždyť to tam není uplně stejný jak tady... jen zatím sem tam něco objevili, že je podobné... chtějí to tam předělat? A ty teplotní rozdíly...
31. bře 2008 v 11:20  •  2 děti  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.