• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sen

(Zamčená)
1. dubna 2009 
autor
no si vem, že když tam přiletí s těma rostlinama ... a začnou tvořit nějaký projekt, tak tam musí být několik měsíců .... a aby měli co nejmenší en. výdej modulu zpět a byli co nejblíž Zemi, tak tam musí být víc jak rok .. a právě nanotechnologie musí hlídat nemoci a viry hned v prvopočítku než nemoc vypukne ... dělají na tom, tak asi to je rozhodující .. přece tam nepoletí, aby zemřeli

mizím, dobrou všem
31. bře 2008 ve 22:14  • Odpověz
Sny jsou krásná věc... :slight_smile:

Člověk by neměl zapomenout snít, i když je dospělej a myslí si, že už všechno má a že už nic mít nemůže...

Já jsem to načas zapomněla, ale jsem ráda, že jsem si vzpomněla a už to nikdy nezapomenu.

Takže já s ním o spoustě věcí a jedna je hezčí, než druhá... :dizzy_face:
1. dub 2009 v 15:25  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
:slight_smile: otevřít soukromou školku :grinning: :wink:

mimochodem nevíte náhodou někdo o nějakých sponzorech??? :slight_smile:
1. dub 2009 v 16:51  • Odpověz
autor
jéé, starý téma
a založil to jeden blázen

já mám snů..ale nesmí se to říkat, jinak se nesplní
1. dub 2009 v 19:24  • Odpověz
já žádný sponzory neznám :astonished:
1. dub 2009 ve 20:49  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
Můj sen byl - žít život u moře na pláži, být singl, vydělávat si mytím nádobí a třeba uklízením po večerech, bydlet ve stanu nebo karavanu...prostě Pohoda...
...jsem vdaná, bydlím v paneláku, mám VŠ a pracuju pro stát:slight_smile:), ale jsem šťastná :dizzy_face:
...člověk míní, život mění :grinning:
1. dub 2009 ve 20:52  • Odpověz
mes...to je ale hodně pěkný :dizzy_face: :dizzy_face:
1. dub 2009 ve 20:53  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
Suki :wink:
Asi je jde o to nepřizpůsobovat se svým snům, ale sny přizpůsobit svému životu :wink:

Taky mám sen, kterého se nechci vzdát - že se jednou probudím a budu mít ze dne na den o 10 Kg méně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Často se mi zdává o létání, naprosto dokonalý pocit - jen se rozeběhnu a letíííííííím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. dub 2009 ve 21:08  • Odpověz
Být chvíli chlap a poznat jejich myšlení :sweat_smile:
1. dub 2009 ve 21:20  • Odpověz
Mes...jsi krásná holka (co můžu teda posoudit z fotky) , a nepotřebuješ o 10kg míň.... :wink: Já se taky občas vznáším :dizzy_face: ...tak nějak v oblacích, je to super...pozor ale, aby si člověk nedal ...víš na co... :grinning:

Hlavně, když je člověk šťastněj..... :slight_smile: Já teda pocit štěstí k životu potřebuju, pohání mě to dělat lepší věci ě hlavně věci, které mám ráda. :slight_smile:
1. dub 2009 ve 21:21  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
jakoubka to není špatněj sen.... :sunglasses: :grinning: , myslím, že toho bych taky šla :grinning: :grinning:
1. dub 2009 ve 21:22  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
Jakoubka - to snad radši ani ne...chci být stále naivní a raději v nevědomosti :grinning: :grinning: A když už být chlap - tak od mala a na furt...ale to bych asi fakt nejspíš teď seděla se surfovým prknem na pláži a čučela do ohýnku:slight_smile:))))

Suki - dííííky za nečekanou pochvalu:slight_smile:, ale po vysazení HA jsem mega přibrala - ale to nepatří do "snů", ale vlastně jo - mezi "zlé sny" :grinning: :grinning:
S tím štěstím máš recht :wink: Je to krásné - být šťastná...užívám si to, zvlášť když si to celé uvědomím, jakou kliku jsem měla :grinning: Nebo spíš docela cool osud :wink:
1. dub 2009 ve 21:29  • Odpověz
Hlavně, aby ti vyšlo všechno, co si přeješ a kila nech kily, ty zas půjdou dolů...vím to z vlastní zkušenosti...nejlíp to jde dolů, když se o to člověk nesnaží :grinning: :grinning:
1. dub 2009 ve 21:32  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
Suki - tvá malá je kočka po mamince :wink:
1. dub 2009 ve 21:32  • Odpověz
jé děkuju :dizzy_face: :dizzy_face: je to zlatíčko moje :dizzy_face: :dizzy_face:
1. dub 2009 ve 21:34  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
Suki - ještě jednou díííííky...ať se naše sny plní :wink: :dizzy_face:
1. dub 2009 ve 21:34  • Odpověz
nemáš zač děkovat :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: a rozhodně doufám, že se nám všechno splní :slight_smile: Tobě, mě a všem, co mají sny... :dizzy_face:
1. dub 2009 ve 21:36  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.