• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Seriál byl jednou jeden život..

(Zamčená)
7. července 2008 
jani - nechám vypálit, chceš?
15. kvě 2008 ve 12:33  • Odpověz
ahoj Amj

tak mi to vypal taky
a pak mi to dáš příští týden na srazíku jo?
děkuji moc
15. kvě 2008 ve 12:34  • Odpověz
ahoooj lenerka :slight_smile: jasnačka, budu pálit jak vzteklá :grinning: teda jááá ne :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: náš tatka :grinning:
15. kvě 2008 ve 12:40  • Odpověz
no to je jasný
u nás to dělá taky manžel
a co ten příští týden s tebou počítáme
se ještě domluvíme na naší diskutárně
15. kvě 2008 ve 12:44  • Odpověz
jasnačka. příští týden nic nemám :slight_smile:
tak vypálím. a přinesu, pak se u nás :grinning: :grinning: domluvíme...
15. kvě 2008 ve 13:12  • Odpověz
jediné co dodám, moje mládí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. kvě 2008 ve 14:33  • Odpověz
Ja se na nej vzdycky tak rada divala, ze jsem taky litala po celem meste, byla jsem snad vsude...a nic. :frowning2:
15. kvě 2008 ve 14:38  • Odpověz
autor
holky koukala jsem na upoutávky a úplně mě to dostalo.. tak nádhernej a výborně udělanej seriál!!! ten kdo to vymyslel by měl dostat medaili!!
15. kvě 2008 ve 14:39  • Odpověz
už to nemaj ... ale bude zas
zkusím sehnat

a je to v češtině nebo francouzštině? :grinning:
15. kvě 2008 v 15:53  • Odpověz
na tý jejich stránce se to dá v diskuzním foru objednat - ten 1.díl... (sice jen taková nahláška)
http://byljednoujeden.atlas.cz/diskuze/
15. kvě 2008 v 16:03  • Odpověz
a je to i na rapidshare a torrentech :grinning: :slight_smile:
15. kvě 2008 v 16:06  • Odpověz
Jeden tip pro pražský- florenci se dalo sehnat ještě další den. Buď v relay nebo jak se ty trafiky jmenují a nebo pak venku v stánku co je přímo pod magistrálou.
Jinak na Letný beznadějně vyprodáno už ten den večer. V trafice dostali jen 3 kusy, v ostatní jich měli více. Nicméně večer už nebyly nikde.
15. kvě 2008 v 16:11  • Odpověz
amj, plís, pro mě taky :pensive:
15. kvě 2008 v 19:45  • Odpověz
ja bych ho taky moc chtela pro Terinku,muzu to stahnout ,ale nemam dvd vypalovacku :confounded:
15. kvě 2008 ve 20:03  • Odpověz
Ahoj holky, tak já první díl ulovila, ráno v trafice měli celou krabici, prý dostali asi 60 ks, ale během dopoledne byly pryč :astonished: Ale už jsem si tam zamluvila všechny díly, paní mi je vždycky schová :sunglasses:
15. kvě 2008 ve 20:28  • Odpověz
tak pro všechny - budu vypalovat o víkendu, kdo to chcete, písněte mi do IP, at doma neříkám,že to chci jednou a pak jeste dvakrát :grinning: bych byla pak mezi mrtvejma, páč u nás i pohled zabíjí :sunglasses: :sunglasses: :grinning: :grinning:
16. kvě 2008 v 05:25  • Odpověz
autor
Ahojky, prý je seriál na těch DVD jinak nadabován než byl v televizi a prý to není nic moc, škoda ..
16. kvě 2008 v 08:52  • Odpověz
amj, jo, jasně že jo.. díky!!!!
wrtul, prý jo.. četla jsem to v tý diskuzi :unamused: mladá vondráčková s rychlym a jeden hlas několik postav :confounded: ale i tak to chci :grinning: já už se zaregistrovala i na jejich stránkách, ať mi to pošlou, ale jistota je jistota! :wink: v tv furt opakujou akorát byl jednou jeden člověk a to není takový, moc nacpaný hist. událostma na jeden díl :confounded:
16. kvě 2008 v 09:12  • Odpověz
amj, tak ne.. už mi to obstarává helcah :dizzy_face: :slight_smile: :slight_smile:
16. kvě 2008 v 09:14  • Odpověz
holky, já zkoukla zatím dva díly (Buňku a Zrození) a přišlo mi to teda stejné jako to běželo v TV, tak nevím :confused:
16. kvě 2008 v 09:25  • Odpověz
autor
katwind no má to kolega budu to mít od něj říkal že je to jinak nadabovaný a prý občas i ne úplně slušně.. no nevím stejně to chci..
ale jinak to o tý historii se mi taky moc moc líbilo..taky bych to brala doma.. je to sice pro trošku větší děti ale stejně je to moc hezky udělaný..
16. kvě 2008 v 09:33  • Odpověz
nobody, dík za tip, už sosám :sunglasses: :dizzy_face:
16. kvě 2008 v 11:51  • Odpověz
Mamča dělá v trafice... měli jich 14ks... bohužel trafika neovlivní kolik jich pošlou... bylo to hned pryč... celkem jich vyjde 6KS ... mě je mamča schovává... tak kdyby někdo chtěl... až všechny vyjdou napište mi do IP a domluvíme se :wink:
17. kvě 2008 v 09:07  • Odpověz
ahoj kočky,
první dvd jsem sehnala, ale nevím, kdy bude 2. díl. Z obalu mi to přišlo, že za týden, tj. dnes, ale v trafice nic nemajía to jems oběhla po ránou hned 3 různé. Nevíte tedy někdo, kdy to vyjde??? Nerada bych to propásla. :wink:
20. kvě 2008 v 06:58  • Odpověz
dckami: já myslim, že dneska :confused: já jsem nakonec ten první taky sehnala :dizzy_face:
20. kvě 2008 v 06:59  •  2 děti  • Odpověz
taky jsem pochopila že dnes :astonished: :confounded: V osm jdu do trafiky tak vám písnu jestli jsem splašila nebo ne :wink:
20. kvě 2008 v 07:01  • Odpověz
Tak ja prvni taky nakonec sehnala, MM babi dela na benzince a prisla jsem tam tak akorat, kdyz je zrovna uz chtela posilat na vraceni, tak dneska uz mam zarizeny, ze mi ty dalsi schova. :slight_smile:
20. kvě 2008 v 07:02  • Odpověz
Ahojky, já jsem ho nakonec taky sehnala, ale nemůžu říci jak.... :grinning: o víkendu, jestli bude čas na to mrknu
20. kvě 2008 v 07:05  • Odpověz
holky, za pátrala jsem na netu a zjistila jsem, že tato dvd vycházejí v úterý, ale po 14 dnech, takdy je ten odkaz:
http://www.dvdinform.cz/index.php?text=1976-byl-jednou-jeden-zivot
20. kvě 2008 v 07:10  • Odpověz
dckami - dííííík,pátrám po tom jak blázen, abych to zas neprošvihla, a ani v trafice nevědí, kdy to vyjde :confounded: jsi mááá záchrana!! díky :sunglasses: :sunglasses:
20. kvě 2008 v 07:15  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.