• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Seriál byl jednou jeden život..

(Zamčená)
7. července 2008 
Já jsem to našla na jiných stránkách, ale tu samou informaci jako Dckami - takže až příští úterý. Ale pro jistotu jsem se dneska v trafice zeptala, jestli nedostali a kdy mají dostat a paní říkala, že nedostali, ale kdy mají dostat, to neví. Ale určitě to bude ten příští týden. Navíc včera v TV na to nedávali žádnou reklamu a myslím, že bez reklamy by to neprodávali :wink: . Takže příští úterý bude zase nálet na trafiky :grinning: :grinning: :grinning:
20. kvě 2008 v 10:17  • Odpověz
13.5.
29.5.
10.6.
24.6.
8.7.
22.7.
20. kvě 2008 ve 12:34  • Odpověz
Je holky, dekuju za informace, tak si to pojistim, aby mi je na ty benzince vzdycky vzala, jakmile prijdou. :slight_smile:
20. kvě 2008 ve 12:37  • Odpověz
Ahoj nevím jestli už někdo dával tip, ale dotisk prvního dílu má být 5.6. .
http://www.lopuch.cz/home.php?klub=dvd_bonus
22. kvě 2008 v 09:35  • Odpověz
autor
Tak jsem koukala na první 4 díly z toho DVD a myslím že je to namluvený stejně jako v televizi. Nevidím v tom problém..a je to moc krásný :dizzy_face:
Holky prý je těhle sérií víc..
Byl jednou jeden život
Byl jednou jeden člověk
Byl jednou jeden vynálezce..
a ještě něco?
26. kvě 2008 v 10:38  • Odpověz
autor
díky žiravko škoda že to nevychází všechno mít tohle doma není myslím od věci! :wink:
26. kvě 2008 ve 12:28  • Odpověz
ahoj kočky,
tak jsem dneska ráno oběhla 3 trafiky a dvd není. Všude mi řekli, že snad až ve čtvrtek, tak jsem zvědavá. :confused: Jak jste na tom vy??? Sehnaly jste ho již dneska????
27. kvě 2008 v 08:08  • Odpověz
dckami, má to vyjít až ve čtvrtek.. 29.5. - tohle datum píšou na těch svých stránkách a má být i vyšší náklad. 5.6. bude v trafikách znovu 1. díl.
27. kvě 2008 v 08:37  • Odpověz
Jani, díky. Já našla dneska na netu, že 2. díl má být dneska, ale ani jiné kolegyně z práce to také nesehnaly, takže snad se dočkáme ve čtvrtek. :slight_smile:
27. kvě 2008 v 08:43  • Odpověz
autor
Ahojky, sehnaly jste druhuej díl já hned ráno naběhla do trafiky.. :dizzy_face: a mám ho..
29. kvě 2008 v 15:39  • Odpověz
mám a už na to koukám :grinning:
29. kvě 2008 v 15:40  • Odpověz
mám i druhej :grinning:
29. kvě 2008 v 15:43  •  2 děti  • Odpověz
taky mám
hned se mi sešli 2
manžel byl aktivní a kámoška taky
už se těším na další pa
30. kvě 2008 v 15:49  • Odpověz
tak kočky můj šikovný manžel mi seroš celý stáhl nedávno někde na netu :slight_smile:) stahoval to asi 14 dní :grinning: a pak ho začli vydávat :wink:
6. čer 2008 v 08:13  • Odpověz
včera se mi podařilo sehnat ten první díl, který jsem nikde nesehnala a teď čtu, že vyšel znova...tak to jsem měla štígro...:grinning:
6. čer 2008 v 08:25  • Odpověz
Holky, informace pro Pražandy - v podchodu metra Pankrác stojí chlap se stánkem a má pořád 2. díl :wink: , dneska jsem se ptala :slight_smile: . Má snad všechno co kdy zatím vyšlo, je tam toho šílená spousta, ale 1. díl tohohle zrovna nemá :confounded:
6. čer 2008 ve 21:41  • Odpověz
holky nezapomeňte zítra snad vychází 3díl

kupujete někdo ty DVD s těma večerníčkama?
já jich pár mám je to pěkný každou sobotu :wink:
9. čer 2008 ve 21:37  • Odpověz
Holky, tak ja mela akorat druhy dil a predevcirem k manzelove babi na benzinku dorazili dvd jeste s prvnim dilem, kze mame i ten. :slight_smile: A ty dalsi mi taky schova. :slight_smile: Jinac dvd s vecernickama taky kupuju, teda jen nektery, uz se ale tesim na Tipa a Tapa. :slight_smile:
9. čer 2008 ve 21:49  • Odpověz
no já taky nebudu kupovat všechny
ale je to dobrý se zas podívat na večerníčky co letěly,když jsme byly my malé je to super
no já na maxa Fíka a makovou panenku

jo jo udělali dotisk toho prvního dílu aspoň,že tak
9. čer 2008 ve 21:52  • Odpověz
Ahoj všem!!
Nesehnala jsem druhý díl tohoto seriálu oběhala jsem snad uplně celou Chrudim a nikde ho neměli sháněla jsem ho jěště před tím než vyšel 3 díl moc moc bych ho chtěla nemohl byste mi ho někdo vypálit uhradím vše děkuji Kolková
13. čer 2008 v 19:52  • Odpověz
Ahojte baby, ja to musim mat!!! U nas na skole na medine je znalost tohto serialu priam povinna! :grinning: Ju, a najradsej by som to vlastnila vo francuzsine, keby ste vedeli o moznosti to zohnat vo franine, dajte mi vedeit!!! pa!! :wink:
19. čer 2008 v 00:42  • Odpověz
dneska jsem sehnala úplně pohodě 4. díl :grinning: Pravda, ráno před šestou hodinou. Ale holce se to moc líbí, tak proč ne?
19. čer 2008 ve 13:17  • Odpověz
anisko, na těch dvd, co jsou k dostán v trafikách je i francouzská verze
Dá se to v pohodě stáhnout i z DC apod., ale to je pirátština :wink:
19. čer 2008 ve 14:56  • Odpověz
Ahojte, kdybyste měl někdo zájem tak máme první díl ...navíc (originál), kdyžtak mi napište do IP
19. čer 2008 ve 21:14  • Odpověz
dckami

4díl???jako v trafice?já myslela,že bude až příští týden
mi zase něco unikolo či co????
19. čer 2008 ve 21:32  • Odpověz
johi VDAKA!!!!! nevies, co to bude pre mna znamenat ked to skutocne zozeniem vo francuzstine!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. čer 2008 v 00:21  • Odpověz
Zatím mám problém sehnat 2díl.Nikde v trafikách ho už nemají :pensive:
26. čer 2008 v 10:11  • Odpověz
my taky nemáme dvojku, ale údajně by měla ještě jednou vyjít
26. čer 2008 v 11:06  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.