• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Serial Ulice

(Zamčená)
22. března 2008 
Ahoj, zacala jsem se na materske divat na serial Ulice ale nevidela jsem vsechny dily.Nejak mi unikli souvislosti kdyz se divam na opakovani pred 2 lety-Bara Jordanova tam mela dvojnici? Nejak jsem nepochopila, proc tam byla Veronika Zilkova a ted Teraza Brodska?Diky za vysvetleni :slight_smile:
17. bře 2008 v 11:51  • Odpověz
susik Veronika tehdy skončila protože toho měla moc a čekala toho malýho Melichara co jim zemřel. Proto se vyměnila za Brodskou :wink:
17. bře 2008 v 11:53  • Odpověz
Ahojky...
Terezka měla problémy se zádama a musela na operaci... bylo to dost narychlo... a nechtěli to asi řešit nějakou šíleností a tak to vyřešili takto... přiznali barvu a paní Žilková prostě Terezku v pár dílech nahradila... :wink:
Bára Brodská měla zdravotní komplikace(byla na operaci) tak za ní na chvíli šikovně nasadily Veroniku Žílkovou,ale za chvíli se tam zase vrátí Brodská :wink:
:grinning: No, co si pamatuju, tak T.Brodská byla na operaci se zádama, tak tu roli za ni vzala V.Žilková. Pak se zase vyměnily zpátky.
17. bře 2008 v 11:54  • Odpověz
Terezka se už vrátila... v dnešním opakovacím dílu... právě to poslouchám :wink: ...

Musilko špatné info :wink:
17. bře 2008 v 11:55  • Odpověz
autor
aha, diky :slight_smile: akorat jsem ted videla, jak se vymenily :slight_smile: pripadalo mi to trochu legracni :wink:
No vida, než se vymáčknu, už to je. A koukám, že si to pamatuju dobře.

Tak a teď můžete napsat adminům, ať toto téma smažou. :grinning:
Jo, bylo to přesně tak. To si pamatuju, protože mi to vykládala babi, ta na to kouká dodneška.Jestli to teda ještě v podvečer běží.Od začátku to hrála Brodská ale pak musela do nemocnice, tak ji nahradili Žilkovou. V seriálu to přešli, akorát se manžel se synem divili, že jim mamka připadá nějaká jiná. A ona řekla, že si jen přebarvila vlasy. :grinning:
17. bře 2008 v 11:57  • Odpověz
autor
aha-takze jeji detio a manzel si mysleli, v tom serialu ze je to stejna osoba? ja jsem myslela, ze to bylo oficialni-kdyz se setkali...
17. bře 2008 v 11:59  • Odpověz
Oficiálně proběhlo jen setkání Žilkové a Brodské... když se střídaly... jinak pro všechny ostatní to byla jedna a tatáž osoba - Bára :wink:
17. bře 2008 ve 12:03  • Odpověz
K tomu chci jen říct,že je to super seriál-nenáročnej,ale kdo se potřebuje v sedm večer zabejvat náročnejma věcma :slight_smile:
18. bře 2008 v 10:23  •  2 děti  • Odpověz
když jsem byla těhotná tak jsem na Ulici ráda koukala
žádný násilí taková pohodička
prostě fakt ze života,ale co malá začla běhat tak nemám šanci zapnout Tv
ale občas se manžel smiluje a dcerku pohlídá a já si v klidu můžu zapnout seriál
docela se jim povedl :wink:
18. bře 2008 v 11:28  • Odpověz
Jé, díky, pořád jsem si lámala hlavu tím, proč se vyměnily... Sleduju tenhle seriál asi teprve půl roku, tak jsem nějak nebyla v obraze. Je to fajn, oddechové a v kombinaci s ordinací hezký večer u telky :slight_smile:
22. bře 2008 v 19:06  • Odpověz
Jo Ulice je fajn. Takovej normalni pohodovej serial o kazdodennich vecech.
22. bře 2008 ve 21:39  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.