• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Seriál velmi křehké vztahy

(Zamčená)
21. listopadu 2009 
Pozerá niekto tento seriál? Pridajte sa do diskusie.
29. kvě 2008 ve 20:13  • Odpověz
pozerala sem celkem pravidelne a uz me to nebavi delsi dobu je to porad dokola..spis to mam jako zehlici program :grinning:
29. kvě 2008 ve 20:14  • Odpověz
já to sleduju od samého začátku a je to prima odreagování 2x týdně :dizzy_face:
29. kvě 2008 ve 20:28  • Odpověz
Ahojky, byla asi jen otázka času kdy toto téma vznikne :grinning:
Já na to koukám protože nic nedávaji jinýho co by mě bralo :sweat_smile: Ale občas se zahledíme vážně oba z manželem :grinning:
Hlavně miluju když je manža zvědavej a pořád se mě ptá co se tam stalo a kdo s kým a já vím prd, protože na to koukám opravdu jen příležitostně :grinning:
29. kvě 2008 ve 20:30  • Odpověz
autor
Aj ja tento seriál sledujem od prvej série rodinných pút, aj manžel sa do toho dostal.
29. kvě 2008 ve 20:39  • Odpověz
my to taky sledujeme uz od zacatku,uz par let a uz nam to patri k uterkam a k ctvrtkum.
29. kvě 2008 ve 20:41  • Odpověz
myslím, že je to mnohem lepší než Ordinace :grinning: ta je o ničem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. kvě 2008 ve 20:43  • Odpověz
jedinej seriál kterej sleduju pravidelně
a i můj Honza, kterej seriály nemusí... a strašně fandí Olouškovi, to je fakt kus :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. kvě 2008 ve 20:45  • Odpověz
manžel taky sleduje a když není doma tak vyzvídá :grinning: Mě tam deprimuje Alenka :sweat_smile: taková koza pitomá to je :grinning:

Jinak ještě sleduju Ulici, v té době si jdeme s malou lehnout a pomalu uspáváme, tak to sleduju pravidelně :wink:
29. kvě 2008 ve 20:48  • Odpověz
Alenka je takovej primitivek tam ,ale hraje to dobře...
líbí se mi jak hraje Něgrešová tu Dášu..
a moc se mi líbí ten policajt . kamarád Pavla
29. kvě 2008 ve 20:49  • Odpověz
jo Něrgešovou jsem nemusela, ale tam je supr a už jsem ji přišla na chuť :slight_smile: A je na ní suprově poznat, že je těhulka :dizzy_face:

Mě se nelíbí Oskar... slizoun je to :confounded:
29. kvě 2008 ve 20:50  • Odpověz
autor
Môj manžel nemôže cítiť Alenku
29. kvě 2008 ve 20:50  • Odpověz
Můj Honza jí taky nemůže přijít na chuť
a nejlepší je maminka Boříka :grinning: :grinning:
29. kvě 2008 ve 20:52  • Odpověz
joooooooooooooooo Boženka, ta nemá chybu :grinning:
29. kvě 2008 ve 20:52  • Odpověz
manža mi tudle vynadal, že jsem mu je zapomněla nahrát, když byl v práci :grinning: , úplně nejvíc nesnáší Simonu, prej že Andrea je lepší intrikánka :grinning: :grinning: , ten to fakt baští :grinning: :grinning:
29. kvě 2008 ve 20:55  • Odpověz
autor
Aj ja mám rada Boženku.
29. kvě 2008 ve 20:55  • Odpověz
no oni se chlapi nezdají, ale jsou do takových seriálu kolikrát větší blázni než my ženský :grinning:

jsem zvědavá, co teď simona s oskarem vyvedou té sylvě :confused:
29. kvě 2008 ve 20:57  • Odpověz
jako Simona je hustá a te´d ta dvojrole, to je mazeeeec,
nejlepší byl Oloušek jak jeho ségra snědla ty sušenky a tančila jak drak, asi v nich byla tráva....
je to dobrý a docela to sekne Filipovi, je to kus, jen ta Ilonka primitivní jak ho bezmezně miluje
29. kvě 2008 ve 20:58  • Odpověz
Taky to sleduju už od prvních dílů ještě když se to jmenovalo Rodinná pouta...dá se říct,že tam š...každej s každým :grinning: ...ale jinak je to snad jedinej seriál( kromě ordinačky kterou sleduje MM a tudíž jí nahráváme)kterej musím pravidelně vidět..Obdivuju Andreu,páč já hrát tolik let takovou mrchu,tak se jí postupně stanu,ale ona je furt pohodová.
29. kvě 2008 ve 20:58  • Odpověz
Fífa se změnil opravdu na krasavce :grinning: a Ilonka je skoro tak blbá jak Alenka, ale nedává to tak najevo tím přiblblým smíchem :grinning:
29. kvě 2008 ve 20:59  • Odpověz
autor
ako vidím, téma sa chytila
29. kvě 2008 ve 21:00  • Odpověz
bibi, tak hlavně aby nám ten seriál neukončili :astonished: snad to tady pojede dál a budeme spekulovat co se stane :wink:
29. kvě 2008 ve 21:01  • Odpověz
Joooo, Alenka je boží...přesně takovou jsem měla spolužačku :grinning:
bibi u vás v Žilině se to taky vysílá? :astonished:
Strašná blbost podle mě :confounded: Přiznávám,že jsem se dívala na tu první řadu,kdy se to jmenovala Rodinná pouta,ale od té doby,kdy to přejmenovali,udělali nové interiéry a jsou tam noví herci,tak to je děs.Vydržela jsem ze začátku asi 2 díly.Já nemám ráda takové ty seriály,které mají sto dílů.A už vůbec ne ty jako Esmeralda,Rosalinda nebo ta děsná krávovina,co teď jde ráno na Nově.Podle mě je to ztráta času,raději půjdu ven,nebo budu dělat něco užitečnějšího.
29. kvě 2008 ve 21:02  • Odpověz
autor
cherub, áno, chytáme primu aj na Slovensku.
29. kvě 2008 ve 21:04  • Odpověz
myslím si že naopak nás to bere že je to ze života...
že š... každej s každým a tak, vidím to i v práci jak to chodí...
mě se to teda líbí, ale každýho věc...
29. kvě 2008 ve 21:04  • Odpověz
autor
Dneska ma prekvapila Stáňa, vyspala sa s Maxom.
29. kvě 2008 ve 21:05  • Odpověz
skuli, máš pravdu v tom, že první díly nových řad jsou vždy zmatené a nezáživné, ale když člověk vydrží, tak pak se to rozjdede a žere to dál :grinning:

telenovely jsou humus fialový to je fakt, ale takhle večer ten český seriál co má hlavu i patu je fakt příjemné odragování... po 20h fakt nehodlám lítat kolem domácnosti nebo chodit ven :unamused:
29. kvě 2008 ve 21:05  • Odpověz
myslím že s ním nespala
29. kvě 2008 ve 21:06  • Odpověz
bibi aha, tak to je supr :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: my taky chytáme slovenské pořady, ale když jsou tam seriály, tak jsou většinou pozadu od nás, tak je mám zkouklé :grinning:
29. kvě 2008 ve 21:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 9
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.