• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Seriál velmi křehké vztahy

(Zamčená)
21. listopadu 2009 
no podle toho co říkal Max, tak to vypadá že spala :unamused:
29. kvě 2008 ve 21:07  • Odpověz
bambulik: jj, spala s ním :wink:
29. kvě 2008 ve 21:09  • Odpověz
autor
spala, Stáňa povedala že druhý krát už nebude a Max to nesmie povedať Olinovi.
29. kvě 2008 ve 21:10  • Odpověz
dobře holky, přehlasovaly jste mě :slight_smile:
29. kvě 2008 ve 21:10  • Odpověz
tak je možné že tím myslela to líbání a bylo jen "mazlení" než se mu vysmekla a teď schválně budou mlžit, ať jsou diváci napnutí :grinning:
29. kvě 2008 ve 21:11  • Odpověz
cherub-Tak já to teda nevydržela.Asi jsem slabší kus :grinning: Mě se líbí seriály české třeba jako Místo v životě,Dobrá čtvrť ,Hraběnky byly taky podle mě dobré.Taky se nikde neflákám po nocích :grinning: Že půjdu raději ven jsem myslela ráno místo té capiny na Nově.
29. kvě 2008 ve 21:11  • Odpověz
jak se menuje ta naivni blbka co ted dela tu sekretarku ve firme?
29. kvě 2008 ve 21:12  • Odpověz
ilonka aponchie
29. kvě 2008 ve 21:12  • Odpověz
skuli: vždyť je to úplně jedno, kdo na co kouká, nebo dělá.. :wink: , jinak Místo v životě se mi taky moc líbilo :slight_smile:
29. kvě 2008 ve 21:13  • Odpověz
skuli, pochopila jsem že myslíš ráno :wink: :grinning: Myslím, že jsi teď vyjmenovala seríály z čt1, že??? na tu vůbec nekoukám, tak nemůžu soudit :sweat_smile:

ale jako absolutní trapárna mi přijde On je žena :confounded:
29. kvě 2008 ve 21:14  • Odpověz
tak ta ilonka je od nas z Opavy s divadla :slight_smile: uz sem ji videla 2x osobne v restauraci na obede a chova se tak plase :grinning:
29. kvě 2008 ve 21:17  • Odpověz
cherub: přitom by to mohlo být zajímavý, námět je dobrej...jen to trošku podělal režisér, někteří herci, dialogy, kulisy.... :unamused: , myslím to On je žena :wink:
29. kvě 2008 ve 21:17  • Odpověz
aponchie: ona asi hraje sama sebe, co? :slight_smile:
29. kvě 2008 ve 21:18  • Odpověz
já jsem Ilonku viděla i v jiných seriálech nebo pořadech a tam už to bylo mnohem lepší :wink:
z divadla oprava..no ja nevim ja mela jit na nejakou hru do tmy cekej nebo tak nejak ale nemela sem hlidani
schwarzovka, to máš pravdu :wink: nesnáším Stropnického i Chýlkovou a to bude asi kámen úrazu :grinning:
29. kvě 2008 ve 21:19  • Odpověz
cherub: Stropnický je děs...hlavně mě úplně odpuzuje jako chlap a Chýlková je taky jako chlap :grinning: :grinning:
29. kvě 2008 ve 21:20  • Odpověz
schwarzovka jojo, je to naprostej slizoun, stejně jako Oskar z VKV :grinning: no a Chýlková se měla narodit jako chlap, vypadá tak líp... až na ten hlas teda :grinning:
29. kvě 2008 ve 21:21  • Odpověz
schwarzovka-Jasně,každému se líbí něco jiného.

cherub-Nepochopila,nekecej :grinning: Nejlepší seriály jsou ty staré jako Třetí patro,Chalupáři,Sanitka,Žena za pultem a tak.To podle mě nemá chybu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak On je žena je děsná kravina.Dívala jsem se na to kdysi,ale taky jsem vydržela jen do poloviny asi.
29. kvě 2008 ve 21:24  • Odpověz
cherub: no Oskar je případ, já nevim, že s ním měli ty Rubešovi takovou trpělivost, já bych ho vyrazila hned, jak by na mě promluvil :grinning: :grinning:
29. kvě 2008 ve 21:24  • Odpověz
skuli, přísáhám :grinning:

jo chalupíři, Chlapci a chlapi, Sanitka.... to jsou kalsiky :slight_smile:

no Oskara bych taky vyprala, je to fakt šílenej chlap :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. kvě 2008 ve 21:26  • Odpověz
mě se na těch starej seriálech líbí, jak jsme chodili oblečený :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , akorát, že tenkrát jsme byli IN :grinning: :grinning:
29. kvě 2008 ve 21:29  • Odpověz
joooo ty ohozy jsou rozkošný :grinning:

ale vadí mi seriál četnické humoresky... je to hrozně okaté, jak je to postaru... to se mi fakt nelíbí, i když příběhy byly jinak zajímavý :sweat_smile:
29. kvě 2008 ve 21:35  • Odpověz
Taky sledujeme a oba s manželem. :grinning:
29. kvě 2008 ve 21:38  • Odpověz
sledujeme se seriál od začátku, oba s manželem a moc se nám líbí
29. kvě 2008 ve 21:41  • Odpověz
Holky to myslíte vážně,že se s váma na to dívají i vaši chlapi? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. kvě 2008 ve 21:46  • Odpověz
Skuli,manža kuká taky se mnou,čučíme na ordinaci a vztahy natáčim na video :grinning:
29. kvě 2008 ve 21:47  • Odpověz
skuli: No a proč jako ne? Vždycky u toho večeří nebo se bavíme, co je nového a tak :slight_smile:
29. kvě 2008 ve 21:48  • Odpověz
llucinka-Tak to pak z toho asi prd máte,když si u toho povídáte :grinning: To já když se dívám na nějaký seriál,tak nikdo nesmí promluvit,proto se taky dívám sama.Já myslela,že to žere jako vy,ten chlap :grinning:

danullinnka-Tak ten můj je šťastnej,že se na ty seriály nedívám.Ordinace to je to z té gynekologie asi,co?Nebylo to dneska?Já žehlila a něco jsem tam měla zapnuté u toho,ale moc jsem to nevnímala.Ale byla tam nějaké ženská v sádře,tak to asi nebylo z gindy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. kvě 2008 ve 21:56  • Odpověz
skuli: by ses divila můj manža to žere víc než já, mě nevadí, když vynechám pár dílů, ale on to prostě vidět musí...to bys ho pak musela vidět , jak mi nadšeně vypráví, co zase ta Andrea provedla :grinning: :grinning:
29. kvě 2008 ve 22:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.