• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Seriál velmi křehké vztahy

(Zamčená)
21. listopadu 2009 
schwarzovka-se z toho picnu :grinning:
29. kvě 2008 ve 22:28  • Odpověz
Skuli,ted se to z gyndy přesunulo na chirurgii :wink:

Manža je taky zažraný do toho,co zas bude ve vztazích a už se těší na další díl :grinning:
29. kvě 2008 ve 22:47  • Odpověz
koukala jsem a nahrávala jsem si Ružovku ale poslední série mě už přestávaly babit tak jsem se na to vybodla a čučkám jen na tu Ordinačku :grinning:

VKZ šly ještě do těch dílů kdy tam byl Honza s Maruškou, potom už se mi to přestalo líbit :wink: :grinning:
30. kvě 2008 v 07:30  • Odpověz
autor
mne sa páčila prvá séria keď tam bola Evička s Adamom. Eva mi tam chýba, mala som ju rada.
1. čer 2008 v 16:21  • Odpověz
Sleduji ho od začátku a není možný abych vynechala jeden díl....Každý úterý a čtvrtek sedím v 8 hodin večer u televize a čekám až to začne :slight_smile:
1. čer 2008 v 18:17  • Odpověz
ahoj aj ja sa pozeram ovšem ked mi to ten moj neprepne.
bibiana aj mne sa pačila Evka s Adamom. :slight_smile:
2. čer 2008 v 08:06  • Odpověz
Eva a Adam byli super ale více se mi líbila Maruška a Honza :wink: :grinning:
2. čer 2008 v 09:17  • Odpověz
Nejlepší tam byla Andrea, teď mě baví Dáša s Bárou.
Jenom- nemáte nebo nevíte kde by se daly zhlédnout 1., 2. a 3. řada RP?
19. zář 2009 ve 13:17  • Odpověz
Tak mně se taky líbila nejvíc Andrea a je škoda, že už tam nehraje.

Dáša a Bára mně baví taky a jsem zvědavá, jak se to vyvine dál s Rašilovem... :wink:

andrealiskova: to nevím, kde by se to dalo sehnat..
19. zář 2009 v 16:57  • Odpověz
já taky koukám od první série a nevynechala jsem jediný díl, nebavila mě druhá řada (Honza + Maruška) trojka byla super a jsem zvědavá co bude dál nyní.
andrea- vím, že se dá sehnat trojka na DVD, jednička a dvojka jen asi v knižní podobě, zkus napsat na Primu, určitě ti odepíší.
jinak já miluju Strnádka, ten je úžasnej a Alenka to je stvoření, které mě nejvíc pobaví :grinning: (podívejte se na díl, kdy byla v Uvolněte se prosím, ta herečka to nehraje :grinning: )
20. zář 2009 v 15:43  • Odpověz
nanic krom zprav dvd filmu a pout nekoukam,smeju se u toho a bavi me ta stupidita ted je to prca jak je tam Olin ATD EWICKA A ADAMEK :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. zář 2009 v 15:54  • Odpověz
petra: to je škoda, že jsem to Uvolněte se neviděla. Ona je takováhle i ve skutečnosti? :confused:

Strnádka miluju taky.

Já si ty díly nahrávám, protože v tu dobu nemohu koukat a pak kouknu vždy, když malý spí. :wink:
20. zář 2009 v 16:06  • Odpověz
petro a muzes nam ho najit na youtube ten dil pls?alenku sem u nej videla
20. zář 2009 v 17:00  • Odpověz
holky ona to v tom uvolněte se prosím jenom hraje...kamarádka jí zná a prej je jinak hrozně chytrá...jen ráda ze sebe dělá tu hloupou bloncku...prej má život jednodušší :slight_smile: :wink:
20. zář 2009 v 17:06  • Odpověz
aby nemela :grinning:
20. zář 2009 v 17:06  • Odpověz
já proti ní vůbec nic nemám, jen mi prostě přijde taková pěkně hloupoučká :grinning: , osobně jí neznám, tak nemůžu posoudit. Každopádně mě dosta baví. Na Olina jsem úplně zapomněla, ta jeho tasemnice mě baví pořád. Jsem zvědavá, jak bude pokračovat jeho vegetariánství :grinning:
20. zář 2009 v 18:10  • Odpověz
Jůůů,to jsem ráda,že taky koukáte :grinning: já jsem nešťastná,když nemůžu koukat :sweat_smile: . Alenka je maximální tele,ten díl v Uvolněte se,prosím,jsem viděla a jestli to opravdu hraje,tak je zralá na Oscara,pže to byl taky mazec :grinning: :grinning: :grinning: a Krátký je taky neskutečnej hnusák,úpně se mi zhusil i ten herec,i když za to vlastně nemůže :rolling_eyes: a hrozně držím pěstičky Pešuli a Černýmu aby jim to klaplo,i když ta jeho posedlost Bárou je taky na facku :angry:. A celkově mě ten seriál baví,je to neustálý napětí,jak to tam zamotávají :wink:
20. zář 2009 ve 20:59  • Odpověz
ja jak vidim stareho strnada pokazde si vybavim jak daboval oslika ve shrekovi :grinning:
20. zář 2009 ve 21:49  • Odpověz
apo- :grinning: :grinning: :grinning:
No asi vás zklamu, ale já to teda Pešu s Petrem vůbec nepřeju, je to takový utahaný :frowning2:. Přijdou mi malinko nudní, jak se furt baví o tomtéž, to je skoro jak doma :grinning: :grinning: :grinning: .
20. zář 2009 ve 23:18  • Odpověz
kdo si myslite,ze je otcem te lenky?nabizi se borecek,ale ja mam tucha,ze kratochvil :stuck_out_tongue_closed_eyes: ikdyz simce by to vypalilo rybnik teda to by si vagnerka na ni smlsla :grinning:
21. zář 2009 v 09:08  • Odpověz
v nějakých ukázkách bylo, že ta Boudová (nevim jak se jmenuje v seriálu) říkala Boříkovi že není otec. To by bylo málo napínavý:slight_smile: Taky si myslim že možná Kratochvíl, ale může to být i Strnad :wink: Jinak mě teda pešule a petřík taky docela lezou na nervy.
21. zář 2009 v 09:35  • Odpověz
Tak já si myslím,že je to právě Oslík Strnad :grinning: jak v tom výtahu dělal,že se neznají bylo hodně podezřelý,a že ona Bořkovi zahýbala se staroušem :sweat_smile:

Petra:jj,asi máš pravdu,že jsou dost nudní,ale taková veeeliká láska to byla :frowning2: i když,mě by se Anička možná líbila i s Kratochvílem :sweat_smile:
21. zář 2009 v 09:38  • Odpověz
Jůůůůůů,já taky koukám. :grinning:

Já si taky myslím,že otcem Lenky bude Kratochvíl.Jinak Strnádek je můj miláček. :wink: Alenka mě tady baví.Vždycky si říkám jak někdo může být tak blbej. :grinning: :grinning: :grinning: A fandím teď Dáši,ať jím to tam pěkně natře. :slight_smile:
21. zář 2009 v 09:40  • Odpověz
Cernovlásko:já si myslím,že Pešule nakonec s tím Kratochvílem skončí. :wink:
21. zář 2009 v 09:41  • Odpověz
já typuju,že otec Lenky je Strnad :wink: zítra už by to mohlo prasknout ne :dizzy_face:
21. zář 2009 v 10:29  • Odpověz
strnad starej jo?no tak to nevim jak by dopadlo s alcou teda ta by se zhroutila zrejme a simca malo vyvadi na muj vkus andrea tam celkem chybi ikdyz clovek si casem urcite zvykne na vsecko ,ale umela pokazde dobre simcu setrit :grinning:
21. zář 2009 v 10:46  • Odpověz
Nevěřím,že to praskne tak brzo,to ještě bude zajímavý a možná ještě budeme čumět,kdo je tatík :confused:. Simča je neskutečná mrcha a já už se jenom těším,až jí Bořek kopne do toho jejího krásnýho zadečku :grinning:. Jo,Anča by mohla Kratochvíla postavit do latě :wink: a taky jsem mooc zvědavá,jestli se Lišák dá dohromady s Helenkou :confused:. Jo a Alča by se,podle mýho scénáře :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,mohla rozvést s dědulou a být s Viktorem :zipper_mouth:. Taky jsem zvědavá na mladýho Skálu,tenkrát jsem mu hrozně fandila,když byl s tou švadlenkou :slight_smile:
21. zář 2009 v 11:21  • Odpověz
holky my jsme hotové "koníkovky Bártů", možná by sem mohly scénáristky občas nakouknout a měly by to hned o dost jednodušší :grinning: . Já si myslím, že otec je starej Strnad. Dáša se dá dohromady s malym Skálou. Jinak Andrea mi taky dost chybí, myla na svém místě. No a koho si uloví mladej Strnádek??? Jéééé a koho teda naprosto nesnáším je OSkar. To je takový hajzlík, kterých je okollo nás ve skutečnosti až moc.
21. zář 2009 ve 13:24  • Odpověz
se tesim na vecer
22. zář 2009 v 09:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.