• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Seriál velmi křehké vztahy

(Zamčená)
21. listopadu 2009 
Petra:jj :grinning: jenže ty naše scénáře by byly pro Bártovky asi moc jednoduchý :sweat_smile: podle mě tam budou neskutečný škaluta batulata hejbejte se a ještě budeme koukat,kdo s kým :grinning:. A kterýho Strnádka myslíš? Mě se,jako chlap,hrozně líbí Alex,mňam... :sweat_smile: a Oskar?????? Bleeee,fuuuujjjj,hroznej slizoun a hnusák :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: .

Apo:jj,já taky,to jsou jediný večery,kdy mi ani žehlení neva :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
22. zář 2009 v 10:53  • Odpověz
černo- já taky při nich žehlím :grinning: , myslím starýho Strnádka, že bude otec.
Holky asi si tu teď budu strašně protiřečit, ale mě se strašně líbí doktor Hanák z Ordinace, má něco v očích co se nedá popsat, ale musí se vidět :sweat_smile: . To je můj styl chlapa. Je to jediná postava, na kterou koukam. Vždycky si pustim díl na netu a projížím to, než narazim na jeho scénu a pak zase dál. Jinak mi přijde ordinace naprosto stupidní. No jinak Alex by taky ušel :grinning: .
Dneska bude operace Helenky, tak jsem zvědavá, jak to bude Krátký snášet, hajzl jeden.
22. zář 2009 v 11:28  • Odpověz
ahoj taky jsem fanynka VKV a taky si myslim ze otec bude starej Strnad, ale moje mamka se se mnou vsadila, ze pry Kratochvil :wink: :grinning: jo a ordinace mi vubec nic nerika a ze tam presla Moravkova mi prijde dost ubohy :rolling_eyes:
22. zář 2009 v 11:44  • Odpověz
ordinace je desna :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: to pouta nemaj chybu..ja taky zehlim u nich,ale dneska nemam co tak delam poradek v papirech :grinning:
22. zář 2009 v 19:43  • Odpověz
a je to tady :wink:
22. zář 2009 ve 20:12  • Odpověz
22. zář 2009 ve 20:14  • Odpověz
:grinning: Alenka je dobra pipka
22. zář 2009 ve 20:44  • Odpověz
juj tak to byl konec zase :confused:
22. zář 2009 ve 21:23  • Odpověz
Ivanka nám trochu řádí... přijde mi to trochu přehnané, každý chlap by po takovém výstupu vzal nohy na ramena :grinning: ..., babka to dobře zamotala...
22. zář 2009 ve 23:05  • Odpověz
Tak já po všerejšku taky myslím,že otec bude starej Strnad,no to bude Alenka řádit :grinning: :grinning: :grinning:
23. zář 2009 v 07:48  • Odpověz
ja si taky myslim,ze vaclav tohle asi nerozdycha
23. zář 2009 v 07:58  • Odpověz
tak copak nas dnes asi ceka ? jo koncilo to zbytecne vyhrocene :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. zář 2009 v 11:42  • Odpověz
ja si rikam jak to dopadne s tim demantem teda..a ten dluh co ma Lang asi propadne ne?kdyz to mel se starym Rubesem ..a mlada jde do firmy delat managerku :grinning: :grinning: :grinning:
24. zář 2009 ve 12:06  • Odpověz
no Simonka do toho prodeje tezce jde a pritom ani nevi, zda ho Strnad da ...no ten dluh je prave co jsem pochopila platny, takze asi nemuze propadnout...tezko rict... :fearful:
24. zář 2009 ve 12:29  • Odpověz
nj ale ted rubeska vi,ze v tom mel prsty i jeji franta tak to nemuze po nem chtit preci cele nebo jo?
24. zář 2009 ve 12:36  • Odpověz
teda holky vy jedete :grinning: , takže můj názor:
Ludva- dle mého kámen někam založí a nenajde....bude zase obviňovat celé okolí
Rubeška- docílí svého a Lang zaplatí, pochybuju, že najde nějaký důkaz o tom, že v tom jel s Rubešem na nějaký podíl, přestože se něco našlo, ale slovo proti papíru??? a ještě Filipa :grinning:
Kristýna- myslím, že její postavou trochu nahrazují Andreu, aby jí bylo stále vidět v někom jiném a třeba nám ještě ukáže, jak se pomamila :wink:
24. zář 2009 ve 13:04  • Odpověz
Peti pekny scenar :grinning:
24. zář 2009 ve 13:14  • Odpověz
a co kdyz ludva ten kamen nema :grinning:
robert plakal ma srdce ,ale ladka do nej jede jak hrom teda :grinning:
24. zář 2009 ve 13:15  • Odpověz
Ludva šutr má v tom terákru :wink: :grinning:
24. zář 2009 ve 13:20  • Odpověz
jo vlastne a byl videt?ja sem videla jak neco bali,ale nevidela sem ho
24. zář 2009 ve 13:23  • Odpověz
jj v terarku vzdyt si ho prece prohlizel, ale nic moc teda takovej kremen trosku :grinning:
24. zář 2009 ve 13:27  • Odpověz
aha tak to sem nevidela tak ho ma no a jeste by ho simca mohla ukrast :grinning: no uvidime co dneska bude..me by zajimala ta dcera ci je..jestli to bude starej strnad tak alena dostane sok a vyspi se s tim vondrackema si natruc :grinning:
24. zář 2009 ve 13:29  • Odpověz
jo jenze to nez se dozvime zase to bude nekolik dilu :zipper_mouth:
24. zář 2009 ve 13:38  • Odpověz
Tak dámy,po dnešním dílu asi změním "můj" scénář a začínám čuchat,že náš tajný taťka bude opravdu Kratochvíl,podle toho,jak se bavili s Trojanovou :confused: ty holky Bártů nám teda dávají :grinning:. Ze Simony se i chce totálně zvracet,a opět lituju,že tady není zvracející smajlík :rolling_eyes: a o Krátkým ani nemluvím :angry: on by snad střihnul i tu Dášu,aby měl klid :angry: :angry: :rolling_eyes:

Ludvík ten kámen určo má a smrdí to průserem,ale já věřím,že z toho nějak vybruslí a na frak dostane Simča :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: :grinning: no,mazec to zase byl :grinning: :grinning: :grinning: vůbec by mi nevadilo,kdyby to dávali každej večer :grinning: :grinning: :grinning:
24. zář 2009 ve 21:57  • Odpověz
prostě nám v tom dělají bordel :grinning: :grinning: :grinning:
25. zář 2009 v 00:18  • Odpověz
teda simona je piksla jak to vzala ten litr od borika a jeste prej at alca doplati :grinning: :grinning: jako tento dil nic moc to zase az v utery sakris
25. zář 2009 v 07:41  • Odpověz
Ivanka ten snatek teda sakra vyhrotila no to se asi chlapovi dost znechuti :rolling_eyes: :confused:
25. zář 2009 ve 13:25  • Odpověz
Já Ivance přeju ať už je konečně šťastná,ona je taková hodňoučká husička a srdíčko má dobrý a zatím teda měla na chlapi celkem pech :frowning2:
25. zář 2009 ve 21:18  • Odpověz
kde jste fanynky?? :grinning: :wink:
29. zář 2009 ve 20:23  • Odpověz
Koukáme. :grinning:
29. zář 2009 ve 20:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.