• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Seriál velmi křehké vztahy

(Zamčená)
21. listopadu 2009 
koukam :grinning: teda ja sem zvedava co ten ludva a policajti
29. zář 2009 ve 20:59  • Odpověz
jo to byl zase konec, Simča opet nezklamala ze? tak jsem zvedava uz zase na čtvrtek, jen jsem dala nožky hore a zehleni tu zustalo :sweat_smile: :pensive:
29. zář 2009 ve 21:27  • Odpověz
Simonka je teda mrcha.Čekám kdy dostane přes hubu. :slight_smile:
29. zář 2009 ve 21:32  • Odpověz
no uz by mohla, protoze ji vse prochazi porad...mela jsem radost, kdyz byla tehdy v lochu jen ten hloupy Bořík na ni cekal a vytahl ji ven... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
29. zář 2009 ve 21:36  • Odpověz
No jo,Bořík je Bořík. :sweat_smile: Snad se dočkáme. :grinning:
29. zář 2009 ve 21:39  • Odpověz
Hoj,fanynky :grinning:

Simča dostane za vyučenou,dneska jsem viděla šot s Bendovkou a ta to říkala,huráááá,už se nemůžu dočkat :grinning:. A chudák Skála,je toho na něj moc :frowning2: já jsem hrozně zvědavá na Helenku s Lišákem :sweat_smile: a Alex,chudáček,žárlí :frowning2: :grinning:
29. zář 2009 ve 21:47  • Odpověz
Helenka s Lišákem asi nebude mit pokracovani, jen mlží :sweat_smile: Alex je trubec, kdyz ji ted chce a predtim si ji neudrzel...ale čí je teda Lenka určite je to starej Strnad, to bude pak nařez :grinning: ALenku trefí šlak a Síma se dočká odvety ?? No super! :wink:
29. zář 2009 ve 21:53  • Odpověz
Alex je sice trubec,ale on si přece to manželství udržet chtěl,ale Bára to zapikala a odešla a já tak nějak věřím,že se dají zase dohromady a budou mít miminčáka :sweat_smile: . Ty jo,já ti nevím nevím,byla jsem taky na 100% přesvědčená,že je to starej,ale teď si začínám myslet,že Zuzanka Boříka na školení podvedla a výsledkem je Lenka,takže Kratochvíl u mě teď vede :sweat_smile: ale těžko říct,finále bude huuuustýýýý :grinning:
29. zář 2009 ve 22:07  • Odpověz
Já si myslím,že ještě budem koukat kdo je Lenčiným otcem. :grinning: Já taky věřím,že se Alex s Bárou dají zase dohromady.Kratochvíl je teď nějaký hnusný. :frowning2:
29. zář 2009 ve 22:21  • Odpověz
ja myslim,ze s tim Kratochvilem je to jen zasterka - nemaji ve zvyku odtajnovat takto okate :wink: ale fakt netusim...
29. zář 2009 ve 22:34  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: holky to je mazec, taková diskuse :grinning: :grinning: :grinning: .Ale taky poctivě koukám a žehlím (včera už jsem začla od 18 00 :angry: ). Nejlepší je Alenka, ta nezklame :grinning: .
Taky si myslím, že taťuldou bude starý strnad - to bude pro alenku šupa :grinning: .
A co banánkova tasemnice? To se nějak nedořešilo, ne?
Na ordinaci koukám v reklamách, ale je to trapas, jak to všechno berou vážně.Ve VKV je aspoň sranda :grinning:
Už se těším na zítřek :wink:
30. zář 2009 v 09:26  • Odpověz
A jak dostane Simča za vyučenou?

To by bylo blbý, kdyby byl otec starej Strnad! Kratochvíl by byl lepší.
30. zář 2009 v 10:25  • Odpověz
radush: bananek byl prece na vysetreni v nemocnici a prilitl k sestre se snimkem, ze v brise nic nema :grinning:
30. zář 2009 v 10:32  • Odpověz
Holky tento serial sleduji od sameho zacatku a muzu rict ze ho uplne miluju jsem na nem uz vlastne asi zavisla :grinning: ted kdyz dali novy zacatek s titulkama a trosku pozmenili i pisnicku(text) coz je i trosicku propojene ss dejem tak to vse napovida jak to vlastne bude.Strnadova Bara se tam smeje nad tim kdyz Kratochvil s Petrem(pravnikem od Anicky)se propadaji do te propasti ci co to je :sunglasses: a tomu rozumim tak ze ti dva se o ni budou jeste hodne'prat' a vlastne to vidim na takovou drsnejsi trojku protoze co si budem povidat Krata o ni ma zajem a Petr je take do ni zamilovany.Dale tam vidim i Simonu v souvislosti s Filipem (vsimnete si ) jestli to nebude mit jeste dohru mezi nimi nejak,treba si ho zas pokusi stahnout k sobe,nebo se to bude tykat penez opet.A take ta nova doktorka Trojanova ktera ma nejspis dceru se starym Strnadem ,tam foukla z dlane a Kratkymu uletely veskere materialy z nemocnice(dokumenty) a to zas chapu tak ze ona by mohla mit na svedomi jeho sesun z nemocnice,mozna ho vystrnadi nejakym zpusobem a to take proto ze ma dceru se Strnadem.Mozna ze Stranada casem se ji podari zmenit on se vzpamatuje a bude z nich jeste rodina :sweat_smile: Alenka pujde k certu.Dale si myslim ze Kristyna zaujme pozici po mame Andree ve firme a pujde v jejich slepejich.Daniela co se bude provdavat za Skalu je mrcha,to jeste uvidime.Vsadila bych se ze to ona ma jeste na svedomi vrazdu byvaleho manzela.Skalova nehoda ted to taky nebude jen tak.Liska jeste nakonec skonci s manzelkou Kratkyho.Ale nejvic me zajima jak se to bude vyvyijet mezi Strnadovou Barou Petrem a Kratochvilem.takhle jsem to pochopila ze zacinajici znelky ktera ma v sobe i dej
30. zář 2009 ve 12:37  • Odpověz
loret i tak se to da brat no uvidime uvidime, ale mas pravdu Daniela asi pomalu a jiste se zbavuje Hynka - kdyz uz prepsal pojistku ze? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. zář 2009 ve 13:11  • Odpověz
prijde mi to tak ze daniela je fakt zlatokopka i kdyz o sobe tvrdi ze ne a nachazi si same starsi a pak ji z nich zustanou jen prachy.Zavrazdila ona byvaleho manzela a ted buhvi co udelala ze mel Hynek tu nehodu.Tvari se jak andilek,jak svaty obrazek ale bude to potvora jak vysita.
30. zář 2009 ve 13:18  • Odpověz
kdyz jeji byvalej nebyl starej :confused:
30. zář 2009 ve 13:53  • Odpověz
Holkýýýýýýýýý :astonished: co to tady píšete :astonished: :astonished: :astonished: Daniela snad není potvora,mě je hrozně příjemná a už vůbec nevěřím,že by Evžena zabila ona :confused: a Hynkovi se přece udělalo zle nebo myslíte,že ho otrávila??? :confused:

Ale Loretka,musím říct,že tvoje úvaha mě zaujala,já totiž znělku moc nevidím,pže ještě poklízím,ale jak to začne,tak už se nehnu :sweat_smile:
30. zář 2009 ve 14:13  • Odpověz
cernovlassko tak tu znelku zkus zitra celou odpozorovat a uvidis ze v tom najdes dej :wink: a daniela to jeste uvidis jaka je..uz prvni naznak byl jak cera vyjela na |Elisku,no vsak uvidite samy,ja si tim jsem jista na 90 procent.A lisounku jeji byvaly nebyl stary prave proto ho zabila aby mela prachy a Skala stary je ale taky uz neco pro to udelala protoze prachy ma a aby ji zas po nem zustaly :slight_smile:
30. zář 2009 ve 14:43  • Odpověz
Loretko:budu se snažit :grinning: no,uvidíme,bude to hooodně napínavý :wink:
30. zář 2009 ve 20:47  • Odpověz
lisounek: aha, tak to jsem zrovna ten díl propásla.Takže je teď jako zdravý jo? Ani nijak nevysvětlili tu jeho žravku? Tak to teda pak moc nezvládli :unamused:
loretka: ty jsi úplný psycholog :grinning: No s tou Danielou mě to teda nenapadlo, tak uvidíme.
Jo ale co helenka? Já chci ať je s lišákem :wink: :grinning: :grinning: a krátkého ať pěkně pošle k čertu (nejlepší bylo, jak kdysi dělal toho dýlera :grinning: :grinning: )
1. říj 2009 v 16:10  • Odpověz
Koukám :sweat_smile: mám tady koš prádla na žehlení,ale nějak se mi neeeechccceeee :frowning2:
1. říj 2009 ve 20:25  • Odpověz
To zas byl dneska konec.Takové vzrůšo na závěr. :grinning:
1. říj 2009 ve 21:21  • Odpověz
jj a Danielka vypada vazne na zlatokopku :sweat_smile: ty blaho pry otrava...

jo a ja nezehlila, jsem u toho zase jenom jedla :grinning:
1. říj 2009 ve 21:38  • Odpověz
tak a je to :grinning: to je vynikajici serial!Petr je drsny,nevi uz na koho by jeste zarlil to je presne chlap na zabiti.Holky tak nezehlete,kaslete na to.Ja taky nezehlim.Je to zbytecne,jen to pridelava praci. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. říj 2009 ve 21:49  • Odpověz
Tak Petr je dobrej kretén :rolling_eyes: když se nedokáže rozhodnout,tak ať je radši sám,že :angry: Simča opět nezklamala a Alex je taky dobrej pletichář,jak zbrojí,ze žárlivosti,proti Kratochvílovi :confounded: no a Daniela....už na ní koukám úplně jinak a asi se u ní potvrdí starý,známý pořekadlo,tichá voda břehy mele :rolling_eyes: to je zase nářez :sweat_smile: jo a koš mám pořád plnej :frowning2: :sweat_smile:
1. říj 2009 ve 21:50  • Odpověz
Já teprve teď vytáhla žehlení.Chvíli požehlím a zbytek na příště. :sweat_smile:
1. říj 2009 ve 21:52  • Odpověz
Fuuuujjjj,tak to já už na to peču a vyžeru si to zítra :grinning:
1. říj 2009 ve 22:10  • Odpověz
Já myslím že je to s tou Danielou nafouknutý,ona určitě není viník.
A nejlepší bylo jak si šla Alenka ke dveřím pro balíček a Alex jestli si objednala knížky? :grinning:
2. říj 2009 v 07:57  • Odpověz
jittuss to se nech prekvapit :wink: spis ji zacinaji pomalu ale jiste odhalovat
2. říj 2009 v 08:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.