• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Seriál velmi křehké vztahy

(Zamčená)
21. listopadu 2009 
Loret právě se mi tomu moc nechce věřit, prve z ní udělali taky že zavraždila svýho manžela a nebylo to tak.
Teď spíš vše nahrává tomu že chce Hynka zlikvidovat jen proto aby se stará Lacinová mohla po ní svézt ale likvidovat ho určo nechce-to je jen můj dojem nic víc :grinning:
2. říj 2009 v 10:45  • Odpověz
tvuj dojem dava sice logiku ale uvidis ze nebudes mit pravdu,no uvidime.ja z ni naopak citila od sameho zacatku ze je takova mrcha a jen se pretvaruje a verim ze se mi to jednoho dne potvrdi.protoze tak mily clovek jako ona,mlada,krasna,hodna az mirumilovna to neni mozne aby bylo vse tak dobre v jednom.Bude to dobra herecka(jako ze je :grinning: )a mrcha.Uz ji prokoukli nekteri a bude to mit dohru :unamused: jen ti naivni si jeste mysli ze je to mila zenska
2. říj 2009 ve 13:25  • Odpověz
lol ta alca s ludvou jsou dvojka :grinning: vsecko nasvedcuje,ze tatulda lenky je strdnad st co?
2. říj 2009 v 15:58  • Odpověz
Holky a co myslite ze by byl otcem Lenky nekdo jako Krátkej nebo tak...?
2. říj 2009 v 18:57  • Odpověz
no nejdriv bylo ve hre prece vic otcu ne?jeste nze se vedelo co a jak uplne na zacatku byl v kurzu vagner a kratochvil a strnad tak se to pomalu eliminuje
2. říj 2009 v 19:39  • Odpověz
Loret nemůžu o sobě říct že jsem naivní :grinning: ale prostě to je můj dojem, přeci prvního manžela nevyužila a nezabila,teď ze starým Skálou má harmonii.Rozhodně na mě nepůsobí jako sňatková podvodnice :grinning: ale kdo ví necháme se překvapit a pak budeme moc říct kdo se nejvíc přiblížil pravdě.
3. říj 2009 v 09:15  • Odpověz
tak dnes je dalsi dil.... :sweat_smile:
6. říj 2009 v 18:24  • Odpověz
Těším se.... :slight_smile:
6. říj 2009 v 18:27  • Odpověz
tesim se dneska
6. říj 2009 v 19:30  • Odpověz
jittuss to se prave jeste ukaze ze byvaleho manzela zabila ona.a vsechno vzejde na povrch
6. říj 2009 v 19:51  • Odpověz
No dobrá třeba se to ukáže, ale víme přece že Filip ví jak se to stalo že tam sebou někde šlehnul ožralej - pokud si dobře pamatuji teda :grinning:
6. říj 2009 ve 20:13  • Odpověz
No nic jdu koukat :grinning:
6. říj 2009 ve 20:14  • Odpověz
Jenže Filip si to nepamatuje,vždyť si přece dlouho myslel,že to udělal on a dokonce se udal,takže těžko říct :confused: no,holky,všechno se ukáže :dizzy_face:
6. říj 2009 ve 20:37  • Odpověz
Tak to jsem z toho otcovství úplně v pr...ce :astonished: :sweat_smile:
6. říj 2009 ve 21:11  • Odpověz
no starej strnad urcite jak jinak :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale uz je to takove natazene moc chtelo by to neco ..treba kdyby se anna s petrem rozesli nebo aspon borek se dal dohromady s tou doktorkou to by bylo..a simca jak mela tu fotecku diamantu,su zvedava jestli si ludva fotil ten svuj ,ale spis neni tak blbej a hledal neco na netu akorat a ta na to skocila anesla to oskarkovi :grinning:
6. říj 2009 ve 21:29  • Odpověz
Jójó,tak nějak to s tím kamínkem bude a Simča dostane na zadní část těla :grinning: :grinning: :grinning: natahujou to pěkně,já pořád váhám mezi Strnadem a Kratochvílem :confused: byl společensky unavenej a nic si nepamatuje......a zase ta reakce Zuzky na setkání Lenky se Strnadem....... :confused: a už by opravdu mohli něco odtajnit :rolling_eyes:
6. říj 2009 ve 21:35  • Odpověz
tak je to určo starý strnad :grinning: .Už mě ten Petr ale nebaví, ani anča - je s něma nuda.Furt mu nadává, on zas furt neví , co vlastně chce, prostě nuda no :rolling_eyes: . A chudák Vilém, takový vzácný druh, a je po něm :grinning: :grinning: :grinning:
A vágner je pako, ještě by si ji zase vzal, zlatokopnku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
6. říj 2009 ve 21:48  • Odpověz
Jo a holky, kde je jako vlastně Andrea? Řekli to vůbec?
6. říj 2009 ve 21:49  • Odpověz
Nejdriv se hodne spekulovalo ze nechaji |Andreu umrit.ale tak to neni.Andrea je v anglii.Jinak otcem je stary Strnad urcite.a co se tyce smrti byvaleho od daniely,tak to je doposud v podstate utajene a myslim ze se to brzy odtajni :grinning: zabila ho daniela.A co se tyce Bary,do francie asi tezko odjede kdyz tam hraje dulezitou postavu v celem serialu.I na zacatku kdyz bezi titulky to muzem videt.Tam to jeste bude moc zajimave.dokonce me i napadlo ze to dite ktere cekala s petrem si doopravdy vzit nenechala a je tehotna furt.petrovi nakecala ze si ho dala pryc a chtela utect do anglie.Pochybuji totiz ze po celozivotnim traumatu kdy ji nevyslo to dite se strnadem v manzelstvi by si ho ted jen tak nechala vzit.nakonec petrovi prizna pravdu a zustane tady a to bude masakr :confounded: to zplodil muj mozek :grinning: a jsem zvedava zda budu mit pravdu..
7. říj 2009 v 07:29  • Odpověz
ikdyby tak ona nikdy nerekla,ze si ho nechala vzit ne?mam pocit,ze rekla,ze potratila
7. říj 2009 v 07:55  • Odpověz
S tou Bárou mě to taky napadlo že si to dítě nechala,ale zase Stáňa přeci zjišťovala na gyndě jak to bylo a údajně měla být Bára na nějakém zákroku tak nevím jestli to zase není zamotané :grinning:
7. říj 2009 v 08:44  • Odpověz
Bára tam na začátku říkala Petrovi,že to bylo mimoděložní těhu,takže musela na zákrok,takže těhu,si myslím,určitě není hlavně pořád popíjí vínko a to by jako těhu nedělala :wink: ale zápletka by to byla drsná :sweat_smile:. Jo,chudák Vilém,ten to s Boženou taky nemá jednoduchý,dává mu pěkně :frowning2: a Vágner je prostě pitomec,ale ta pusa od Zuzky s ním pěkně zamávala,že? :slight_smile:. Já to vidím tak,že Anča skončí s Kratochvílem,Zuzka s Vágnerem,Simona půjde zpátky do chládku,Bára se vrátí k Alexovi a Petr utře...... :sweat_smile: :grinning: :grinning: tak a je to :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
7. říj 2009 v 09:12  • Odpověz
jako mezi nama je to trosku ujete vsecko,ale hezke :grinning: proc by Bara chodila na gyndu do nemocnice kde dela pesu a stana zejo?sla by nekam dal at se to nikdo nedovi,ale je to mydlovej serialek a je fajn..ja nevim no uz by mela aspon trosku brisko ne?nebo by nepila alkohol
7. říj 2009 v 09:46  • Odpověz
Stana nerekla presne o co slo jak byla bara ne gynde.jen ze se jednalo o nejake tehotenstvi a ze to jeste vypatra..nic neni nemozna i kdyz netvrdim ze tomu tak bude urcite. cernovlasko- souhlasim se vsim az na tu baru ze bude zpatky s alexem.to se mi mc nezda.ale nevime zatim...
7. říj 2009 v 10:31  • Odpověz
holky to jsou teorie :grinning: no su taky zvedava moc moc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. říj 2009 ve 13:54  • Odpověz
Tak jak to vidíte dál?
12. říj 2009 ve 22:03  • Odpověz
No,já musím dát za pravdu Loretce,ta Daniela opravdu tráví chudáčka Skálu,podle těch ukázek :rolling_eyes: to je teda nářez :confused:
12. říj 2009 ve 22:07  • Odpověz
Skala se travi necim co maji v domacnosti ne Daniela
12. říj 2009 ve 22:58  • Odpověz
Aponchie taky si myslím že přímým viníkem není Daniela ale zase jak mu nutila to kafe no nevim nevim. :sweat_smile:
13. říj 2009 v 08:50  • Odpověz
V ukázkách na dnešek je,jak Daniela kape něco na cukr,takže ho určitě tráví ona :frowning2:
13. říj 2009 ve 12:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.