• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Seriál velmi křehké vztahy

(Zamčená)
21. listopadu 2009 
Tak to jsem ještě neviděla ,ja si stejně myslim že to je udělané tak aby si diváci mysleli že to dělá ona ale nakonec se ukáže že to tak není - no nevím necháme se překvapit.
13. říj 2009 ve 12:50  • Odpověz
myslím, že by to tak nedávali okatě na jevo, že to dělá ona.Ještě to bude zašmodrchané, uvidíte :wink:
13. říj 2009 v 16:53  • Odpověz
a neni to prave moc okate?
13. říj 2009 v 17:13  • Odpověz
videly jste tooooo???????????, :astonished: :astonished: :astonished: Daniela je čůza
13. říj 2009 ve 21:09  • Odpověz
anebo na to dala zlučníkove kapky ale proc potaji no ne? :grinning:
13. říj 2009 ve 21:11  • Odpověz
boze to je utahane.sakra co melo teda znamenat srdce na dlani?to reseni langova sporu?asi jo ..no ta daniela pujde mrcha jedna ..podle me nic potaji nedava leda nevedomky neco co treba sama nepouziva tudiz se to projevu jen u hynka..ale dneska nuda teda vagnerka perli a olin taktez a jestli babka se nastehuje k ivane tak se ani nevemou
13. říj 2009 ve 21:29  • Odpověz
jak nevedomky nedava? vzdyt to kapala okate a sama asi nesladi...no ale co jako Honza ze? co kdyby osladil? je to divny...jo Vagnerka ta jede :grinning:
13. říj 2009 ve 21:32  • Odpověz
Tak jsme to viděli :confounded: to je neuvěřitelný,že by se z takový panenky a chuděrky stala taková potvora :rolling_eyes:. Já myslím,že srdce na dlani taky mohlo znamenat to řešení Alexe a Báry :confused:. Vágnerka je normálně Colombo,chudák Vilém :sweat_smile: a Ivance vůbec nezávidím,mě by asi odvezli,kdyby se k nám chtěla nastěhovat tchýně :frowning2:
13. říj 2009 ve 22:02  • Odpověz
Holky mě začala škola a tak Vás nějak nestíhám, lépe řečeno, Vám nestíhám. Vy detektivky :grinning: . No dneska jsem měla velký uklízecí, tak jsem ráda, že šli aspoň VKV.
Daniela- nechápu co to má znamenat....ještě to určitě bude zamotané
Vágnerka- úžasná jako vždy :grinning: Vilém je z ní docela vyřízený, no ta scéna s tou žvýkačkou mezi dveřma byla ojedinělá, to jsem se tady málem poč... smíchy. To je jako pojďte dál, jsme rádi, že jste přišli na návštěvu, ale raději předcházíme malému faux pas. Odedneška před každou návštěvou vyčistit zuby :grinning:
Olin- toho miluju :grinning: , ty jeho neviný oči :slight_smile:
no a zbytek mi přijde taková nuda, pořád dokola
jééé a holky, ten hajzl Max, toho bych nakopla zmetka, jaká je to hyena (až jsem se tu rozčílila), a Alenka blboučká jako vždy, ta musí potěšit snad každého....
14. říj 2009 v 00:00  • Odpověz
Já si myslím že s tou Danielou to bude ještě jinak než jsme viděly no nechme se překvapit.
14. říj 2009 v 07:53  • Odpověz
:sweat_smile: je ctvrtek co si myslite dnes?? :grinning:
15. říj 2009 ve 21:19  • Odpověz
natahujou to hrozne, stejne se tesim na dalsi dil :wink:
15. říj 2009 ve 22:00  • Odpověz
i já :grinning:
15. říj 2009 ve 22:05  • Odpověz
co mu to sakra kape na ten cukr?vi se to presne ?a alca ta dostane na prdel zato ,ze vlezla Ludvovi do kumbalku :grinning: :grinning:
16. říj 2009 v 07:49  • Odpověz
Netuším co tam kape ale myslím,že to dělá proto aby mu bylo špatně a byl co nejvíc doma :grinning:
16. říj 2009 v 11:01  • Odpověz
jituss :grinning:

no Alenka si dovolila hodne :sweat_smile:
16. říj 2009 v 16:21  • Odpověz
Ja si rikam, zda mu tam nekape spis nejake leky (treba na zlucnik), co normalne nechce Hynek brat. Neumim si predstavit, ze by tam nechala volne cukrenku s jedem, kdyz tam ma dite a vodi si navstevy.
16. říj 2009 ve 22:07  • Odpověz
niki presne me to taky prijde divny vsak jsem psala, ze tam kape zlucnikovy kapky..ale to by mohla rovnou do caje ci kafe ne? cukr si muze vzit kdokoliv jiny.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. říj 2009 ve 22:36  • Odpověz
vkv konci :confounded:
22. říj 2009 v 11:17  • Odpověz
jak jako končí?že už nebudou natáčet nové díly? :frowning2:
22. říj 2009 ve 12:49  • Odpověz
No,tak to je konec :cry: .Na co já se budu dívat :frowning2: .Hele holky,ale třeba nám je dají od začátku :grinning:
22. říj 2009 ve 20:21  • Odpověz
jezisi ten zacatek byl desnej evicka adamek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no ja nevim co mozna zase za par let kazdopadne me to stve jak hrom cumim na to od zacatku :astonished:
22. říj 2009 ve 21:50  • Odpověz
Holky, to je jako pravda, že vkv se už dál nebudou natáčet???? Néééé!

aponchie, jo, ha evička a adámek, ty byli děsný!!! :grinning:
22. říj 2009 ve 21:55  • Odpověz
Jinak já myslím, že Kubelková je fakt černá vdova! Že zabila i prvního manžela. :wink:
22. říj 2009 ve 21:56  • Odpověz
To je fakt Eva s Adamem byl děs,ale i tak jsem na to čučela :sweat_smile: :grinning:
23. říj 2009 ve 13:56  • Odpověz
jj konci dnes jsem to cetla v souvislosti s Alici Bendovou, ze je podruhy tehotna, ale ze VKV konci, takze u ni uz je to jedno... :pensive:

vcera to bylo ale napinavy ze?? a Oskar ten si nabehl... :grinning:

ale nepochopila jsem to s tou Helenou jako kvuli cemu by nemohla mit deti, kvuli te nehode?? :confused:
23. říj 2009 v 16:38  • Odpověz
jo ale proc by to Daniela delala tak okate jeste pred tim Viktorem, to mi nejak nesedi :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. říj 2009 v 16:38  • Odpověz
holky prosím vkv nesleduju ale vím, že tam hrála morávková, která teď je v ordinaci, kam jí z vkv poslali? nebo jí nechali umřít? dřív jsem sledovala a vím, že tam byla pořád tak mě to zajímá a než bych to někde na netu vyčetla, vím, že vy mi to napíšete hned :slight_smile: díky :slight_smile:
23. říj 2009 v 17:31  • Odpověz
draga: no oni to nejak nevysvetlily, ale co jsem pochopila, tak je to jako kdyby zustala v Anglii na panstvi... :wink: a v Cechach ve firme ji zastupuje jeji dcera Kristyna
23. říj 2009 v 17:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.