• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Seriál velmi křehké vztahy

(Zamčená)
21. listopadu 2009 
díky :slight_smile:
23. říj 2009 v 19:14  • Odpověz
jo jo taky jsem to tak pochopila,že Andrea se odstěhovala do Anglie a nemocnici za ní vede Dáša,firmu později převezmě Týna :wink: .
Ty jo a Bendová je těhotná jo :confused: :slight_smile:
23. říj 2009 v 19:58  • Odpověz
Tak to jsem netušila, že konec bude tak brzo.Myslela jsem , že to nechají zas až do léta, ach jo.Doufám, že tam dají nějakou dobrou náhradu, protože na ordinaci se fakt dívat nebudu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. říj 2009 ve 22:23  • Odpověz
Holky :frowning2: teď si to tady dočetla a pro mě je to teda novinka,že to končí :frowning2: :frowning2: :frowning2: já myslela,že je to "nekonečnej" seriál :frowning2: :sweat_smile:

Hele,já bych to s tou Danielou ještě asi neuzavírala,ona mu tam asi kape nějaký léky,co nechce brát a má je od Marcely :confused: aspoň to tak dneska vypadá :confused:

No,to jsem z toho zase úplně smutná :frowning2: :frowning2: :frowning2: já nechci,aby to skončilo :frowning2:
29. říj 2009 ve 21:05  • Odpověz
cernovlasko taky si myslim že Daniela nebude za tu černou vdovu ale že mu tam kape třeba i nějaké vitamíny nebo nějakou očistnou kůru - no uvidíme.
A kdy vůbec VKV končí? už je nějaké datum nebo kolik má tato serie vůbec dílů včera byl myslím 20-tý?!
30. říj 2009 v 08:33  • Odpověz
Jittuss....17.prosince :cry: ...buuuuuu
30. říj 2009 v 09:50  • Odpověz
Daniela určitě není černá vdova, protože by to bylo fakt moc okaté.Asi mu tam kape nějaké homeopatika, na které skála třeba nevěří a tak to tají.
Ale už je jasné, že taťkou lenky je starý strnad, mohla si pěkně užít s bratříčkem :grinning:
A co říkáte na petra?Mně příjde už úplně slizký, furt kolem té báry krouží a ta se chudák snaží si ho držet od těla.A anča už je taky pitomá s těma službama.ti dva mě prostě fakt nebaví :rolling_eyes:
31. říj 2009 ve 13:34  • Odpověz
A co teda bude místo VKV?
9. lis 2009 v 18:48  • Odpověz
Tak a je to venku..... Daniela není travička a černá vdova už vůbec ne.
10. lis 2009 ve 21:31  • Odpověz
prosím holky, moc se teď už ve VKV neorientuju, ale kolik je technicky Kristíně LIškové let, pamatuji si ji jako dredovou puberťačku - a teď se mluví o svatbě? ztratila jsem přehled... :sweat_smile: díky za info.
10. lis 2009 ve 23:40  • Odpověz
19 - je v prvaku na vysoke ekonomicke
11. lis 2009 v 00:16  • Odpověz
je z ni ted kocka jak jeji mamka andrea, ze?
11. lis 2009 v 00:17  • Odpověz
a daniela mu tam kape kapky na pohon pro jeho ohon (to mi ted napovedela mojie kamoska)
11. lis 2009 v 00:19  • Odpověz
Kape mu tam bylinkový exktrakt na ten jeho žlučník :grinning:
11. lis 2009 v 07:56  • Odpověz
Giorgina: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Tak vidíte,jsem říkala,že je to hodná paní :grinning:. Ten Petr je opravdu idiot,ten neskončí dobře :zipper_mouth:. Kristýnka je pěkná holčiny a docela by se mi s mladým Skálou líbila :slight_smile: a úplně zmizel ten mladej právník,Jakub,že :confused:? No a babička,co se nastěhovala k Ivance,je teda pěkně na ránu,ta by mi nesměla přes práh :rolling_eyes: se divím,že jí stará Rubeška neposlala někam :sweat_smile:. A přístě to bude taky mazec,Bořek nachytá Simonu v pelechu s Maxem,jůůůůůůůůůůůůůůů :sweat_smile:
11. lis 2009 v 11:37  • Odpověz
Už se těším, jak Anča vynadá Petrovi - doufám, že mu dá pořádně co proto.A Vágner už by Simonku mohl taky poslat někam :grinning: .Jo a Strnádek se sestřičkou budou hrát vadí nevadí, ta Lenka je teda pěkná koketa.No příště to bude somora gomora, fuj :rolling_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
11. lis 2009 v 17:22  • Odpověz
Tak už to vypadá,že se Strnádci konečně dozví pravdu o svojí sestřičce :sweat_smile:
12. lis 2009 ve 21:06  • Odpověz
To byl,dneska,fičák,že????????? :confused:. Ale Boříkovi a Zuzce to moc přeju a Honzovi a Dáše taky,i husí kůži jsem měla :sweat_smile:. A Simona......................FFFFFFFFFFFFFFFUUUUUUUUUUUUUUUUUUJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
12. lis 2009 ve 21:24  • Odpověz
No ted už to bude mít všechno rychlej spád,když je do konce jen deset dílů.
12. lis 2009 ve 21:32  • Odpověz
to byl fakt fičáááák,zdá se že to bude mít vše happy end. Ještě se musí dořešit Simona- už se těším až jí bořek vykopne a přivede si domu Zuzanu a Bořkovo máma snad omdlí štěstím.Pak se ještě musí dořešit Anča a Petr,přála bych mu aby zůstat na ocet,Bára aby se vrátila k Alexovi a Anča aby to dala dohromady s Kratochvílem.No a Krystýna to snad dá dohromady s právníkem a Filip snad požádá o ruku taky Olinovo ségru (já si zaboha nemůžu vzpomenout ted na jeji jmeno)
13. lis 2009 v 08:20  • Odpověz
Marcela to je :slight_smile: .Já bych spíš Anče přála mladýho Strnádka,než Kratochvíla teda :slight_smile:
13. lis 2009 v 09:16  • Odpověz
museji je vsecky rychle udobrit a krasne to zakoncit.ale macecha se strnadem perli teda
13. lis 2009 v 09:42  • Odpověz
Díky konoupek :sweat_smile:
Jojo nebo Anče mladýho Strnádka i přesto jakej je sukničkář tak myslím že Anču by hýčkal!
13. lis 2009 v 10:39  • Odpověz
Já si to právě taky myslím,pže pro ní měl vždycky slabost a i o tu její malou zájem.
13. lis 2009 v 11:06  • Odpověz
A mně by se líbilo, kdyby Kubelková byla travička. :wink: A kdyby Skála skončil s tou režisérkou :slight_smile:

Holky, a jak je to s tím že VKV končí? To jako úplně, nebo se jen budou jinak jmenovat?
13. lis 2009 ve 22:01  • Odpověz
Moment, Bendová je těhotná? Jako ve skutečnosti, nebo v seriálu? :confused:
13. lis 2009 ve 22:02  • Odpověz
Bendová je ve skutečnosti těhotná a VKV uplně končí :angry: ale třeba nás ještě PRIMA překvapí.
Néééé Kubelková si zaslouží už žít pěkný život a režisérka je ženská na přesdržku do každýho se jen montuje :sweat_smile:
14. lis 2009 v 07:42  • Odpověz
Jittuss vidím to stejně,jako ty :wink:
14. lis 2009 v 08:35  • Odpověz
jittus: jo, m áš pravdu, ale zajímavé by to bylo. Jako kdyby si nevzal Kubelkovou.
Já se nikde nedočetla, PROČ vkv končí, vy to víte?
Bude něco za ně?
14. lis 2009 v 11:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.