• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

*severomoravské akce-leto 2009*

(Zamčená)
1. srpna 2009 
Ahoj moravandy, na zadost lucky( :wink: ) jsem zalozila tuto diskuzi, takze.... mohly bychom se navzajem informovat o datumech nejakych akci....prosim hlavne pred, ne az po :grinning: :grinning: :grinning:

Jak uz jsem naznacila v "Dinoparku?" kona se u nas ve Stonave u Karvine pout 19.cervence
http://solokapr.cz/tipy/clanek/stonava-oslavna-mse-a-uralsti-kozaci.html tak se budeme tesit :wink:
14. črc 2009 v 19:16  • Odpověz
Jani :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: super, jsi žena činu :grinning: :grinning: :grinning:
15. črc 2009 ve 12:56  • Odpověz
No jo, ale obávám se, že všechny akce jsme probraly už v tématu "dinopark". :sweat_smile: Snad někdo s něčím ještě přijde :wink: Mne by teda zajímaly akce pro děti nejen v létě, ale celý rok :dizzy_face:
15. črc 2009 ve 14:31  • Odpověz
Tak tohle je dobré téma :wink:
15. črc 2009 ve 14:45  • Odpověz
Garfield, vždyť tak je to tu myšleno. A myslím, že letní akcce se ještě zdaleka nevyčerpaly :wink: :slight_smile:
15. črc 2009 ve 14:48  • Odpověz
autor
no dyt-pred nami je cely srpen....no a na podzim zalozime novou :grinning: :grinning: :grinning:

Neco v poslednim vikendu v cervenci?
15. črc 2009 v 15:40  • Odpověz
Holky to je vedro, co?
Já napustila malýmu bazének na balkon a on se ráchá, já ho mam dva metry od sebe a před sebou, to je pohodička :dizzy_face: Ven ani náhodou, ani kdyby byla jakákoliv akce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. črc 2009 v 15:54  • Odpověz
autor
kudyznudy.cz mrknete, kdyz neco najdete....hodte to sem! :wink:
15. črc 2009 v 18:41  • Odpověz
15. črc 2009 ve 20:22  • Odpověz
autor
Takze dojmy z akce Stonava(luca uz vi :wink: ) no nic, jeli jsme tam kolem jedne hodiny, neprselo....pak jsme se teda povozili....a zacalo prset, ale kuuurna jak z cedra! No lidi na tech labutich(dracich)byli mokri, bo nez to stahli, ze? Pak jsme teda pockali u klobasy a piva, prestalo prset....pochodili jsme, utratili hafo penez(dest nas mezitim chytil jeste trikrat), ale fajne bylo!Aji mazoretky jsme videli...kolem ctvrte doma.Tak asi tak no.
19. črc 2009 ve 21:09  • Odpověz
janus, tohle je to prave tema, az me mrzi, ze jsem v UK :zipper_mouth:

Tak piste piste, za tyden jsem doma a nejake akce s Mici vyrazime, napr. mazoretky jeste nevidela a poradne pernikove srdce z jarmarku taky ne. Tesiiiiiiiiiiiim seeeeeeeeeeeee :slight_smile: :slight_smile:
19. črc 2009 ve 21:35  • Odpověz
A moje dojmy z akce Stonava???? ŽÁDNÉÉÉ :confounded: Páč jsme zůstali doma, že? :angry: Ale zas má Šíma uklizený pokojíček :grinning: :grinning: :grinning:
19. črc 2009 ve 21:38  • Odpověz
autor
pepp...rady te uvidiiime! ty prijedes na mesic, vid? no, neco se urco najde, neboj!

luci-na jak dlouho???? :grinning: :grinning: :grinning:
19. črc 2009 ve 22:13  • Odpověz
Jani, počítám, že tak do zítřka devíti hodin ráno :rolling_eyes:
Ale spoustu hraček jsem mu zabavila a schovala, takže když už, tak ten bordel nebude tak titěrnej :dizzy_face:
19. črc 2009 ve 22:22  • Odpověz
Tady je nějaké bližší info ohledně těch soutěží hasičů v Ostravě

http://www.ctif2009-ostrava.cz/

Jinak jsme včera byli v Dinoparku v Karviné, syn byl nadšený! Zpočátku měl teda před dinosaury respekt, ale nakonec je chtěl hladit :slight_smile: Bál se, když jsme šli do zalesněné části Dinoparku, tak ho tatínek nesl na ramenou, pak si ale sám řekl, že tam chce znovu. Jinak to tam není zatím moc zarostlé, což je ale pro ty menší děti asi lepší, v tom lese, jak se z křoví ozývají různé zvuky, to je přecejen trochu strašidelné :sweat_smile:
Jo, ale jednu výtku bych určitě měla - dětské hřiště, co tam mají, tak to je teda o ničem :confounded: To snad ještě není hotové, ne...? :fearful:
19. črc 2009 ve 23:00  • Odpověz
ahoj holky, v prosinci, tuším 16., je v ČEZ Aréně lední revue Mickey a Minnie. Lístek sice stojí od 390, ale já si jdu dneska koupit. Má to být o všech Disney postavičkách... malá z toho bude nadšená. Doufám :sweat_smile:

jsou 2 představení, v 15 a 18,30 hod
29. črc 2009 v 08:05  • Odpověz
Našla jsem takovou video ukázku ohledně zmiňovaného Disney on Ice, jak to bude asi vypadat. Uvažuju taky o tom, ale nevím, jestli to syna zaujme, tyhle postavičky zatím nezná, jó kdyby tam tančil krteček nebo Mašinka Tomáš .... :slight_smile:

http://disney.go.com/disneyonice/
1. srp 2009 ve 22:55  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.