• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Seznam členů

(Zamčená)
1. září 2009 
Ahoj,
nešlo by i na Koníkovi udělat seznam členů jako je to na Beremese?
13. lis 2006 v 09:03  • Odpověz
Jo a mě taky napadlo, jestli by tam nešlo udělat, aby se daly psát gratulace k miminkům do jednotlivých alb uživatelek, bylo by to hezké.
13. lis 2006 v 10:15  • Odpověz
13. lis 2006 v 17:11  • Odpověz
Také se přidávám k seznamu členů.
15. lis 2006 ve 12:45  • Odpověz
Pamatuji si, že když se zakládal koník, tak bob psal, že se to tu vše dodělá, je to otázka budoucnosti :sweat_smile: snad se nepletu:slight_smile:)) ale bylo by to dobré, asi nemají moc času, když mají doma malýho prďlku:slight_smile:)
15. lis 2006 ve 14:49  • Odpověz
tak veru, vsetko by som to tu rad dorobil, teda ten zoznam uzivateliek urcite (tie gratulacie este nie som rozhodnuty) ale zatial je malo casu :frowning2:. Najblizsie chcem urobit lepsie bazar, aspon tak ako je na beremese.

No a tiez je pravda, ze maly nam vela casu na venovanie sa strankam nepridal :sweat_smile:
15. lis 2006 v 16:57  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj všem,
jsem zde po prvé, tak všechny srdečně zdravím.
Snad jsem nepřehlídla nic v tématech, mě napadlo jelikož mám 2 puberťáky toužící po různých akcích - zabývat se nápady a názory týkající se i tohoto věku dětí - kdo má nějakou zkušenost nebo názor, nápad.
Jsme z Berouna a u mých kluků je problém s tím najít místo kde by si mohli zahrát kulečník nebo stolní fotbálek a přitom se napít limonády a podobně bez kouření v té místnosti.
Co Vy na to?
Se seznamy členů ráda souhlasím.
9. únor 2007 ve 20:02  • Odpověz
Bod, taky bych uvízala seznam členů jako je na beremse, páč pak najít nějaké uživatelky album je docela nad moje síly :frowning2:
20. čer 2007 ve 13:49  • Odpověz
miluse albumy najdes lehce :wink: staci jit na albumy a usporadat je dle jmena autora :wink: a tam hned muzes nabehnout na autora dle zacatecniho pismena :wink:
druha moznost (rychlejsi, kdyz s nekym kecas) je primo kliknout na ikonku fotacku jez se nachazi pri prispevcich, to te hodi na albumy dane osoby :wink:
22. čer 2007 v 09:11  • Odpověz
emje o tom fotáčku vím, jenže když např. vím, že tu má album kámoška, která sice přispívá do diskusí, ale nevím do kterých, tak ji jen tak nenajdu. Ale s tím zobrazením podle uživatelů to zkusím, ale rychlejší by to stejně bylo přes seznam členů, rozdělený podle okresů jako je to na beremese, přijde mi to rychlejší.
22. čer 2007 ve 21:17  • Odpověz
protea • 1d • Včera ve 20:46
Už jednou jsem o to myslím žádala,
je to už hodně dlouho zkusím to znovu:Nešlo by prosím tady na Koníkovi udělat seznam členů jako je to na Beremese?
Děkuji
17. pro 2007 v 16:32  • Odpověz
aj ja by som to chcela navrhnut....
ten zoznam clenov (beremese alebo mojasvadba...) je to super super...aj tu by sa to celkom hodilo

;)
a gratulujem k super napadu - modrastrecha....fakt velmi trefna trojka oblubenych stranok....klobuk dole pred autormi :dizzy_face:
21. pro 2007 v 11:28  • Odpověz
A co to obnáší ten seznam členů? :wink: Že bych se též do něj přihlásila :slight_smile:
27. pro 2007 v 16:03  • Odpověz
neobnasi nic :grinning: je to zoznam zaregistrovanych uzivateliek zoradeny podla abecedy, okresu atd. - ako na mojasvadba ci beremese
27. pro 2007 v 18:41  • Odpověz
Aha, no tak to jo, já všechno čtu děsně narychlo a tak jsem nevěděla, tak moc děkuju :slight_smile:
27. pro 2007 ve 21:12  • Odpověz
autor
No a zmáknete to udělat nebo ne? :dizzy_face:
28. pro 2007 ve 20:18  • Odpověz
protea - to je otazka na boba - urcite je to v plane ale casovy horizont ti neviem povedat
30. pro 2007 v 17:42  • Odpověz
Holky, taky jsem pro. Na beremese nechodím, ale pokud by to byl seznam rozdělený podle okresů, třeba by jsme mohli napsat těm z našeho okresu a seznámit se, ne?
13. led 2008 v 16:00  • Odpověz
přidávám se k seznamu :wink:
16. led 2008 ve 21:08  • Odpověz
mirka19: taky jsem pro, aspoň se v našem městě některé seznámíme atak. :slight_smile:
28. led 2008 ve 21:39  • Odpověz
:confused: skoro 2 roky a stále nic :frowning2:

ono by bylo opravdu dobré seznam jako je na beremku zavést i tady, neb ba beremeku se nezobrazí ti co se zaregistrovali zde a předali se rovnou do nějakého okresu a nezobrazí se tam ani album na koníkovi.

Bobo, prosím, prosím, prosíííííííííííííííííííííííííííííím :grinning:
1. srp 2008 v 10:14  • Odpověz
Ano, pridavam se taky opet po roce! Prosiiim!
2. říj 2008 v 10:28  • Odpověz
Taky porosím,prosíííííííííííííííííííím.............................! :frowning2:
2. říj 2008 v 11:41  • Odpověz
bihuzial do konca roka sa nic take neudeje, programatori robia na jednom vacsom a dolezitejsom projekte ale snad buduci rok dozenu vsetky tieto ziadosti :wink:
2. říj 2008 ve 12:10  • Odpověz
Hele a to je fakt takovej problem zkopirovat ten kus kodu z Beremese na kone? :slight_smile: Sak pro zacatek tam nemusi bejt vsechno (chapu, ze kdyby se melo dat vyhledavat podle data narozeni libovolneho z deti, tak to bude obecnejsi datova struktura nez jedno datum svatby), treba kdyz by se dalo jen datum budouciho porodu (if any) misto data svatby, a deti by se zatim zazdily a doprgaly pozdejs, tak to fakt bude trivialni, ne?
3. říj 2008 v 19:22  • Odpověz
gedren, neviem, ale asi je, ked to este nie je :sweat_smile:
3. říj 2008 v 19:25  • Odpověz
Ahoj,první žádost o Seznam členů byla podana v roce 2006,což jsou tři roky! Myslíte,že se ho někdy dočkáme,nebo se máme obratit na toho vašeho boba?Je mi to celkem jedno,ale nevim jak bych si jinak mohla najit album určité uživaktelky.To mám listovat několik stovek alb,až dotyčnou najdu?poraďte prosím.Nebo se tam u vás domluvte,zda by nešlo vyhledávání členů vymyslet nějak jinak,děkuji
2. kvě 2009 v 19:55  • Odpověz
alley když si klikneš na autora tak ho pak najdeš podle abecedy ale i tak musíš par stranek projet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. kvě 2009 ve 20:21  • Odpověz
alleycats - album konkretneho uzivatela mozes najst takto:
napr.: www.modrykonik.cz/photos/nick uzivatelky (www.modrykonik.cz/photos/alleycats)
2. kvě 2009 ve 20:54  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
25. čer 2009 v 19:28 • nikeee20
ahojte rada by som sa zapojila aj ja no neviem ci idem nato spracne
31. srp 2009 v 16:00  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.