• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

SEZNÁMENÍ - Týn nad Vltavou

(Zamčená)
17. března 2011 
Ahojky snažilky, budoucí maminy a maminky,
mám doma malého zachvilku 4 měsíčního cipíska a touto cestou hledám kamarádku/y na společné procházky s kočárkem, na hříště, na kafčo a klábosení…jelikož se koncem roku budeme stěhovat do Týna ( Hlinkách ) ...budu ráda, když někoho poznám…

Síma :wink:
15. lis 2010 v 09:37  • Odpověz
@simik78 Ahoj, jmenuji se Martina. Sice nemám žádného cipíska..ale vypadá to, že jsem na začátku druhého měsíce..tak snad se povede až do konce a také nějaého vyprdnu.. ale jsem na Hlinkách už skoro rok a nemám tady žádnou kamarádku. A ráda bych měla, protože být tady pořád jen s chlapem, který ani pořád také není doma... chtěla bych aby ke mně někdo chodil na kafíčko..na oběd.. abych měla s kým venčit psa a později snad i prcka... Pokud by jsi měla zájem, ozvi se prosím. Je mi 27let.. email: berusm@centrum.cz. pěkný den.
10. únor 2011 v 16:37  • Odpověz
autor
Ahojky Martí, moc mě mrzí, že musim napsat, že v Týně nám to nevyšlo a tak jsme nakonec skončili v Písku. Ale nebudu proti, pokud si budeš chtít alespoň psát :wink:
10. únor 2011 v 16:54  • Odpověz
Ahoj Simi, tak to mě mrzí (hlavně kvůli mně). Ale určitě alespoň nějaká komunikace bude fajn :wink: Jak pak roste ten tvůj cipísek?? :slight_smile:
16. únor 2011 v 11:51  • Odpověz
autor
@digimyska nu my rosteme jak z vody...už máme 4 zoubky, žvatlá o 106...asi budeme mít nějakýho řečníka :grinning: ...ale zas, ať je samá ruka samá noha, než aby zůstal pak sedět tam, kam ho posadít...jak říkajíc. A co vy dva, kam se máte...co cipísek v bříšku, počkej, až začneš cítit pořádně pohyby,,,to pak bude to krásný a začneš být usměvavá jak andílek... :wink:
18. únor 2011 v 08:57  • Odpověz
No, já se na to moc těším, jen mám pořád starosti, že se něco stane. Teď končím teprve 8mý týden.. a prý se do třetího měsíce může ještě cokoliv přihodit.. poslední dva dny je mi ráno divně a včera jsem dokonce nevylezla z postele..jak jsem byla pořád unavená a strašně vysoký tlak.. tak snad to bude dobré.. ten můj se také parádně těší a už začíná bříško hladit i když v něm ještě skoro nic není.. :grinning: Páni 4 zoubky..asi to je záhul se o prcka starat, co?
18. únor 2011 v 10:46  • Odpověz
autor
Nesmíš na to myslet, že se něco stane...nebo si to přivoláš :frowning2: Těš se z každýho okamžiku a vychutnávej pohody, ikdyž Ti třeba bývá nevolno...mě nejvíc špatně bývalo večer a musim říct, že některý chvíle byly hooodně krutý, že si myslíš, že už je to tvoje poslední hodinka...ale každé těhotenství je jiný :wink: A pokud se chceš a můžeš válet...tak se válej :slight_smile: protože až budeš mít velký bříško, tak sice budeš tak unavená a rozlámaná, ale s ležením na tom budeš hůř...že budeš už chtít, aby byl klouček na světě...a až bude na světě, tak holka...nezastavíš se ani nevyspíš :grinning: ...ale jakmile uvidíš, jak se na Tebe ten klouček usměje, reaguje na tebe...nabije Tě to takovou neuvěřitelnou energií, že je únava tatam...Máš se na co těšim...mateřství je nepopsatelná věc...tak nádherná!!! :wink:
19. únor 2011 v 09:09  • Odpověz
Děkuji.. už mi to říká víc lidí, tak jim i tobě budu věřit a budu si to užívat. On vlastně není žádný důvod, proč si to neužívat :slight_smile: hlavně když je to poprvé. Škoda, že jste nakonec skončili jinde.. :frowning2: Ale snad jste tam š´tastní. Líbí se vám v písku?
22. únor 2011 v 11:15  • Odpověz
autor
...ale ju, Písek není ošklivý město...a taky se tu teprve rozkoukáváme, ale máš pravdu, škoda...měly bychom to od sebe kousek :frowning2: . A jak se vede...ještě Ti je zle? a co malý klouček v bříšku...hoví si hoví? :slight_smile:
23. únor 2011 v 19:19  • Odpověz
:slight_smile: Mno..teď mi teprve začalo být zle. začínám 10tý týden.. a o víkendu jsem myslela, že už umřu.. a to to prý snad bude ještě horší :sweat_smile: Tak to jsem na to zvědavá. A co vy? Jak se máte?
28. únor 2011 v 11:18  • Odpověz
autor
My rosteme jak z vody...neuvěřitelně rychle to utíká...a to, jak se narodil mám před očima, jako by to bylo včera. Začíná se už plazit a vsteká se, že mu to pořádně nejde...tak co bych taky chtěla od LVA (je červencovej). Sám už dělá paci, paci, pacičky...zkouší ta svoje slovíčka...a nejlíp mu jde i s vrtěním hlavou nene :slight_smile:
2. bře 2011 v 16:57  • Odpověz
Tak to jsou krásné chvíle.. na ty se také moc těším.. všechno utíká moc rychle. Jen to mě těhotenství se tak nějak teď zastavilo. podle posledních měsíčků bych měla mít teď 11 týden.. ale doktor řekl, že podle ultrazvuku je to teprve 8mý. Tak mě to vrátilo..ale už jsem slyšela srdíčko a bylo to nádherné! :wink: Ale zase dobře, alespoň se vejdu do svatebních šatů :slight_smile: Mnooo.. kdybys měla někdy výlet do Týna, tak se ozvi..ale kdo by si sem dělal výlet :grinning:
3. bře 2011 ve 12:39  • Odpověz
autor
Tak ty se budeš vdávat...nu tak to gratuluju :wink: ...počkej, až ucítíš pohyby (je to takový, jako by ti často kručelo v bříšku s bublinkama) to pak bude něco. Domíček mě poprvé pořádně kopnul ve vaně...měl rád, když jsem se přes bříško hladila a prolívala vadu...nebo takový to plácání do vody (zpívala jsem si a vyťukávala metodii - do teď je melodickej...miluje to)

A co se týče výletu...až bude nádherně...určitě se v Týně zastavíme...manžel tam má taky kamarády :wink:
17. bře 2011 v 08:24  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.