• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sháním kalendář na tento rok

(Zamčená)
10. května 2009 
Doma máme,ale nějak jsem zapomněla koupit jeden ještě na chalupu.Nikde v obchodech už nejsou,všechno to vraceli.Možná máte některá doma navíc,taky každý rok mívám nějaké firemní,nebo dostávám na Vánoce a letos jak na potvoru nic.Koupím od Vás,zaplatím i poštovné.Bez kalendáře na chalupě je to divné,moc mi na skříni chybí.Přes prázdniny kolikrát nevím co je za den,natož kolikátého je nebo kdo má svátek :stuck_out_tongue_closed_eyes: Chtěla bych normální stolní,na pověšení jeden doma mám,dostala jsem ho v BILLE.Ale je velký jak kráva a není to tam ani kam pověsit.
6. kvě 2009 ve 21:33  • Odpověz
Zkus Levné knihy KM (jestl je někde poblíž máte), tam je mívají. A nebo nějaké výprodeje, "vše za 39", nějaké zapadlé papírnictví atd.
7. kvě 2009 v 07:25  • Odpověz
autor
V těch obchodech vše za 39 tady u nás nemají a papírnictví jsem prošla všechny.V některých se na mě dívali jako na blázna,že v dubnu kupuju kalendář :grinning: Co to jsou ty knihy KM? To neznám.
7. kvě 2009 ve 12:18  • Odpověz
v levnych knihach fakt jsou
7. kvě 2009 ve 12:39  • Odpověz
autor
Dneska jedem na chalupu,ale v pondělí pak projdu město.Ani nevím jestli tady nějaké levné knihy někde jsou :stuck_out_tongue_closed_eyes: Myslíte antikvariát?Ten tu je.
7. kvě 2009 ve 13:54  • Odpověz
autor
Api, ty brďo,ty budeš za chvilku rodit :grinning: To to ale uteklo. :sweat_smile:
7. kvě 2009 ve 13:55  • Odpověz
My koupili jako jeden z vánočních dárků mojí mámě kalendář, velikej s nádhernýma fotkama Prahy - a máme ho za skříní, jsme jí ho zapomněli dát a teď už je to trapný :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. kvě 2009 ve 14:14  • Odpověz
autor
Přepište tam rok a dejte ji ho pod stromeček letos :grinning:
7. kvě 2009 v 15:32  • Odpověz
skuli bojim bojim :grinning:

levne knihy jsou nekde v ostrave
www.levneknihy.cz
7. kvě 2009 v 16:05  • Odpověz
autor
aponchie-Díky,našla jsem tam toto http://www.levneknihy.cz/DetailZbozi.aspx?z=62443.Moc velký výběr není,ale Deniska bude mít co vybarvovat :grinning: Napíšu meil,jestli mají na skladě,ať se tam neštracháme zbytečně.A neboj,to přežiješ.Budu držet palečky a doufám,že to bude kluk :grinning:
10. kvě 2009 ve 22:21  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.