• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Šílenci?

(Zamčená)
18. dubna 2008 
Kristi rozdíl bude mezi námi asi v tom, že Ty na motorce jezdíš a já ne :grinning: Takže si to nedokážu představit... Ale manža na ní stejně nemám, tak je to v poho :grinning: :grinning: :grinning:

Ale ráda koukám na motorky v TV. Rossiho číslo máme i na autě :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Hranolky MC Cain souhlas, a z mekáče teda taky mňam.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Nobody - no ještěže !!! Sem se uplně orosila jako... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
16. dub 2008 ve 12:33  •  2 děti  • Odpověz
můj chlap taky dělá riskantní věci a já mu je nechci zakazovat, protože by si myslel, že mu závidím :wink: Ale na motorce naštěstí nejezdí.....

nobody - jasně, dneska na silnici je nakonec jedno, v čem jedeš....nebo jdeš.
16. dub 2008 ve 12:35  • Odpověz
autor
JJ, je to fuk ...
včera jelo auto i po chodníku :grinning:
takže už ani člověk nemusí jít po silnici, aby se něco nemuselo stát

Nýýv .. orosila? :grinning:
16. dub 2008 ve 12:42  • Odpověz
jj, je to slozitejsi, Neeve. Chapu, kdo nejezdi sam, vetsinou se boji....kdo sam jezdi, boji se vzadu jeste vic
16. dub 2008 ve 12:43  • Odpověz
jj orosila :grinning:
16. dub 2008 ve 12:53  •  2 děti  • Odpověz
Mě přijdou motorkáři jako blázni. Nevidím nic zajímavýho na tom, tak moc riskovat život.
16. dub 2008 ve 13:18  • Odpověz
riskujes i v aute, i kdyz jedes na kole, to je uplne jedno.....to nepochopis, pokud nejezdis a nechytlo te to.
16. dub 2008 ve 13:59  • Odpověz
Když jsem jela poporvé na motorce, nikdy bych si nemyslela, že se mi po tom bude stýskat. Je pravda, že ne s každým řidičem (ať v autě nebo na moto) se cítím bezpečně.
Jak manža hlavně říká: Řidič na motorce z ní musí mít respekt a min. dvojnásobnou intuici než v autě..... Když tohle má, nemůže nikdy jet jako šílenec.....
Bohužel i tak na té silnici není nikdy sám.....ale to pak musí vyřešit ta intuice. :frowning2: :wink: :slight_smile:
17. dub 2008 ve 13:27  • Odpověz
autor
fim ... pěkný, musí tam být sranda na těch vašich akcích
17. dub 2008 ve 20:18  • Odpověz
Tak ja mam rada motorky, doma mam kejvacku krasnou, modra metaliza akorat obcas holka trochu zlobi. No a pak mam jeste parizka a to je takovej milacek. :dizzy_face: Jinac kamos se v nich hrabe porad. Jednou jsem se s nim svezla v Dneproj v sajtce, to byla jizda panecku. :dizzy_face: Takovy sportovni ty zase moc nemusim.
17. dub 2008 ve 20:36  • Odpověz
autor
Káji .... tak to nic :grinning:

mně se líbí všechny typy
17. dub 2008 ve 20:38  • Odpověz
Nooo tak to mne teda rozhodne ne. Strejda ten ma novejsi Hondu ani nevim, co to je za typ, pac o tyhle ja se moc nezajimam. Ja mam radsi takovy ty starsi, veterany apod. No ale tata si ted chce poridti choppera. Ja vzdycky jezdila do Horic. Ale kdyz vidim ty motorkare v dnesni dobe na silnicich, tak to mi nic nerika, nektery jsou vazne blazni. Navic kamarad se mi na motorce zabil, kze mam dalsi duvody, proc tohle moc nemusim.
17. dub 2008 ve 20:41  • Odpověz
autor
Hořice no :slight_smile:
blázny máš všude

"mně" se zabilo lidí ... čest jejich památce :frowning2:
17. dub 2008 ve 20:43  • Odpověz
Jj presne tak, letos tam pujdu s Patou uz se tesim. :slight_smile:
Je pravda, ze blazni jsou vsude, ale ja kdyz to vidim...nevim no, ale proste se mi zda, ze nektery vazne riskujou az moc kvuli park chvilkam, nevim jestli si neuvedomujou, co se muze stat nebo jim to je jedno.
17. dub 2008 ve 20:49  • Odpověz
okurky
17. dub 2008 ve 20:50  • Odpověz
autor
Káji, je jiná doba, víš jak .. v 18ti pár magorům rodiče koupí škrcenou a stejně je otevřená --- a za 3 sekundy už tam máš stovku .. takže není co řešit .. a láká tě to přidat .. a co pak ... už nic

když to řeknu blbě, tak takový magoři a vylízanci ať se zabijou někde o strom a hlavně ať nesmetou někoho se sebou

akorát hodně případů bylo takových, že za to mohlo auto :unamused: ... a to mi je líto
těch magorů ani trochu
17. dub 2008 ve 20:54  • Odpověz
To je taky fakt, ja nerikam, ze za to proste vzdycky muze jenom ten motorkar. Ted to vezmu trochu jinac, ja jezdim autem a nikdy zbytecne moc neriskuju, ale uz do me parkrat nejaky auto napalilo jenom proto, ze ten ridic byl zrejme magor, jeden napr. predjizdel auto v zatacce a asi ho nenapadlo, ze tam nekdo muze vyjet a ja zrovna jela s Patou a vezla babi k doktorce. Je to tak, ze clovek si kolikrat muze davat sebevetsi pozor, jenze nemuzes vedet jakyho magora na ty silnici potkas a pak uz s tim moc nezmuzes.
17. dub 2008 ve 20:57  • Odpověz
autor
přesně tak
17. dub 2008 ve 21:00  • Odpověz
nas tata mel suzuki gsxf600, a ted si koupil ninju600 a to uz je dost dobre, ale chudak moje dupka :frowning2: , ta prvni byla o moc pohodlnejsi
jednou js teda z prace jeli hodne rychle, ale me vse nad 100km/h prijde stejne, ale to zrychleni jak prida plyn, to je bozi :sunglasses:
17. dub 2008 ve 22:58  • Odpověz
autor
kitty, ninja je fajn, akorát se na ní blbě sedí
ale chápu to zrychlení :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. dub 2008 v 06:10  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.