• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

(Skoro)maminky z Prostejova a okoli :-)

(Zamčená)
26. října 2008 
Ahoj holky :slight_smile:
Nemate nektera z vas chut na kafe, nebo zmrzlinu a pravy babsky pokec? :slight_smile:
Ja a ten malinky zazrak rostouci zazrak v mym brisku urcite, tak se ozvete :slight_smile:
12. srp 2008 v 15:54  • Odpověz
ahojky,jsem z okolí PV,tak klido můžeme hodit pokec
12. srp 2008 v 18:29  • Odpověz
autor
Ahoj "marsi" :slight_smile: Fajn, ze jsi napsala. Taky cekam chlapecka :slight_smile: a s kocarkem bych mela zacit jezdit zhruba o mesic driv nez Ty :slight_smile: Jinak koukala jsem, ze uz doma jeden maly poklad mas. Pro me je to premiera :wink: Jaky je to na masterske? Planuju stihnout to, co behem prace nestiham :wink: Snad nemam moc "romanticky" predstavy :grinning: No uvidime :wink: Kdyz se tady ukazes, pisni, cokoliv Te napadne :slight_smile:
13. srp 2008 v 10:20  • Odpověz
ahojky Na mateřské je to prima,já si to užívám ale lepší bylo když byl kubík miminko to jsem stihla moře věcí protože pořád jenom spinkal,ted už to možná bude horší s časem ale zase si říkám že bude kubík ve školce tak snad bude pohoda.kam chodíš k lékaři??byla jsi už na 3D UTZ??jaký to je??mě to čeká 21,tak se moc těším.a co jméno?už nějaké máte pro mimíska??
13. srp 2008 v 17:43  • Odpověz
autor
Ahojda :slight_smile:
Az jsem mela napsany celkem dlouhy vzkaz, preklepla jsem se a zavrela net, takze muzu zacit znovu :grinning:
A zacnu zase tim, ze se jmenuju Lucka, at to neni tak neosobni :slight_smile: A kdyz jsem u tech jmen, prozradim, ze pro toho naseho malinkyho kuliska mame vybrany jmeno Sebastian :slight_smile: Bylo to prvni jmeno, ktery me napadlo, kdyz nam primar pri vysetreni na ultrazvuku rekl, ze cekame chlapecka. Cela rodina byla vcetne tchyne a svagrove presvedcena, ze to bude holcicka, pry bez debat a manzelova mama uz chtela nakupovat sukynky, jen ja jsem si tak v duchu podvedome rikala, jen pockejte, abyste nakonec nekupovali kratasky :grinning: No a ono jo :grinning: Chvilku mi sice travlo, nez jsem Davida (manzel) presvedcila o tom, ze Sebastian je hezky a neokoukany jmeno, parkrat si ho nahlas opakoval a nakonec o jinym nechce slyset :grinning: Jinak v zaloze jsem jeste mela Simona, Samuela, Tadease, Tobiase, Kristiana, Jonase...klucich jmen jsem mela vybranych vic, nez tech na holcicku. To mohla byt Adelka, nebo Karolina. Jakub...Kubik...je taky moc hezky...muj bratranec se tak taky jmenuje. A co vy? Uz mate taky s daslim jmenem jasno, nebo jeste "bojujete"? :slight_smile:
Na 3D USG jsme byli ve fakultce v Olomouci. Prcek celou dobu spal a nebo si pred oblicej daval ruce :grinning: Nakonec se nam ale malinko ukazal a ja mam asi jako kazda (skoro)mama pocit, ze to moje miminko je moc hezky :wink: Urcite to stoji za to a verim, ze se vam to bude libit!
Jinak tady v Prostejove chodim na kontroly k prim. Nevrlovi, je podle me moc fajn, jsem u nej spokojena.
Ja sama pracuju na ocnim v Olomouci, ted uz jsem ale doma na neschopence. Pacientu je porad plna cekarna a pomalu uz se to nedalo v klidu zvladat, takze me prim. nechal uzit si posledni prazndniny :slight_smile: I kdyz rikam si, ze kdyz budu na materske sikovna :wink: , uziju si ji v klidu a v pohode i s nejakym tim volnym casem pro sebe. Chtela bych oprasit anglictinu. Kdyz jsem byla na medicine, nebyl na nic jinyho cas. Taky budu chtit jak jen to pujde zacit znovu chodit na spinnig a nejaky cviceni, nebavi me jen tak lezet doma :wink: Ted mam jakykoliv sportovani zakazany. Chtela bych se taky prihlasit na nejaky kurz floristiky a aranzovani kytek, nebo keramiku, nebo malovani na hedvabi. Kdybych nebyla doktorka, libilo by se mi delat zahradni architekturu a mit vlastni kvetinarstvi :slight_smile: Strasne rada cestuju...kamkoliv...do hotelu i pod stan. A dala by se toho napsat, myslim, jeste spousta :wink: Tak treba priste, at to neni jen o me :grinning:
Co rada delas Ty? A co tohle leto, uz mate dovcu i s malym Kubkem za sebou, nebo vas jeste ceka?
Psala jsi, myslim, ze jsi z okoli PV. Bydlite na vesnici?A jestli jo, jste tam spokojeni? S manzelem hledame pozemek a tady ve meste je to trochu problem, tak uvazujeme o tom, posunout se nekam kousicek za PV.
A co kocarek? A vybavicka? Je neco, co treba cloveka ani nenapadne, ze by mel mit a nakonec zjisti, ze je to super vec, ktera moc pomuze? Necham se rada inspirovat :wink:
14. srp 2008 v 10:30  • Odpověz
ahojky holky jen jsem Vám sem nakoukla, já teda ted bydlím a pracuju v Praze, ale trvalé bydliště mám u Prostějova. Zrovna se zas pojedu podívat domů za rodinou a dám si zmrzku v Prostějově. Ještě nevím jestli v Aidě nebo Floridě :grinning: asi dám obě. Tady tak dobrý nejsou. mějte se hezky
14. srp 2008 ve 22:25  • Odpověz
ahojky Zozo,vítám tě mezi námi.zmrzka je podle mě lepší v aidě,jsou tam i daleko větší kopce než ve floridě
15. srp 2008 ve 12:29  • Odpověz
nazdárek maminky a miminka,
Jestli máte zájem tak vás rádi přivítáme na porodnice Prostějov :slight_smile: Asi by jsme se měly přesunout do regionu :sweat_smile: ale nějak jsme se tam usídily :dizzy_face:
25. říj 2008 v 00:00  • Odpověz
26. říj 2008 v 08:47  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.