• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Slabikar

(Zamčená)
20. května 2009 
Ahojte,
nevim presne kam tuhle temu zaradit tak to hodim sem a snad to nikomu nebude vadi. :slight_smile:
Ziju v anglii a chtela bych cesky slabikar pro malyho. Ptala jsem se sestry jestli by mi neobstarala nejaky stary ze skoly ale prej uz deti nemivaj slabikar, nebo nefasuji knizky.
Ma tu nekdo cesky slabikar na prodej nebo se ho chcete jen tak zbavit? Pokud by byl nekdo z Prerova nebo Olomouce mam lidi co by ho mohli vyzvednout osobne.
Predem moc dekuji
5. kvě 2009 v 18:59  • Odpověz
rekni sestre at se stavi v antikvariatu :wink:
5. kvě 2009 v 19:02  • Odpověz
Děti slabikář mají, ale samozřejmě jiný, než jsme měli my :wink: Ten starý opravdu jen v antikvariátu nebo zkusit dát inzerát třeba do Annonce :slight_smile:
5. kvě 2009 v 19:13  • Odpověz
nebo jestli mate nejakou znamou co je ucitelka, taky to mivaji doma zasite, zvlaste ty starsi rocniky :wink:
5. kvě 2009 v 19:15  • Odpověz
ja bych mela mit u babicky slabikar a citanku jeste po me,ale nevim jestli to nevyhodily
5. kvě 2009 ve 20:10  • Odpověz
Taky mám ještě po mě,ale ten nedám :grinning: Zrovna teď o víkendu jsem do něho koukala.Ty básničky a komunistické články to je něco.Jsou to vzpomínky,nostalgie.
5. kvě 2009 ve 20:26  • Odpověz
jo skuli treba o slepicce pepicce a jak kravka slavka drzela oblohu :slight_smile: pamatuju si to nazpamet :grinning:
5. kvě 2009 ve 20:41  • Odpověz
Ty jsi určitě jiný ročník než já,to mi nic neříká :stuck_out_tongue_closed_eyes: Na přední straně toho mého slabikáře je veliký lev.
5. kvě 2009 ve 20:53  • Odpověz
Ja si pamatuju ze slabikare clanek-Milanovy kralici,ten ve me utkvel snad do smrti :grinning: :grinning:
jsem rocnik 1978
5. kvě 2009 ve 21:03  • Odpověz
autor
Tak to ja nemyslela vylozene stary slabikar z roku raz dva:slight_smile::slight_smile:
Proste jen nejaky levny abych mohla potom ucit malyho poradne hezky cesky:slight_smile:)
5. kvě 2009 ve 21:14  • Odpověz
skuli ja jsem rocnik 86 ale to co pisi bylo asi v te citance :sweat_smile:
5. kvě 2009 ve 21:29  • Odpověz
merunka-jak z roku raz dva :angry: :angry: :pensive: :pensive:
5. kvě 2009 ve 21:31  • Odpověz
skurinka :grinning: :grinning: :grinning:
5. kvě 2009 ve 21:36  • Odpověz
sku :grinning: Já jsem taky z toho roku :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. kvě 2009 ve 21:40  • Odpověz
merunka - tak jestli je ti jedno jaký, tak synovec má tenhle http://www.alter.cz/index.php?detail=10 :slight_smile: vlastně už nemá, už má čítanku :slight_smile:
5. kvě 2009 ve 21:47  • Odpověz
jabber-ty jsi taky rok raz dva? :pensive: :pensive: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
vzdyt rikam ze jsem stara a tady me merunka presvedcila ze jo :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
5. kvě 2009 ve 21:48  • Odpověz
skurinka - jojo, taky taky :grinning: :grinning:
5. kvě 2009 ve 21:49  • Odpověz
tak toz to su klidna :wink: a pamatujes na milanovy kraliky? :grinning:
5. kvě 2009 ve 21:50  • Odpověz
teda se na tom alteru tím teď tak prohrabuju....já bych chtěla do první třídy :dizzy_face: :slight_smile:
5. kvě 2009 ve 21:51  • Odpověz
my měli tenkrát dva...jeden ten starej komunistickej a v dalším pololetí jsme dostali ten novej, ilustrovanej Zmatlíkovou...ale kde jsou...to nevím...možná je někde vyhrabu... :wink:
5. kvě 2009 ve 21:52  • Odpověz
skuri nepamatuju čéče :sweat_smile:
5. kvě 2009 ve 21:53  • Odpověz
skuri- ja jsem 77 , takze kral klacek... :grinning: :grinning: :grinning:
ja pamatuju ema mele maso... :wink:

ema má mámu. máma má danu. táta se má :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. kvě 2009 ve 21:55  • Odpověz
no tak myslim ze to bylo za pulkou.mama me natacela na kazetu kdyz jsem to cetla-no prdel :grinning: :grinning:
5. kvě 2009 ve 21:56  • Odpověz
mudr to já taky :grinning:
5. kvě 2009 ve 21:57  • Odpověz
taky mas danu? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: se ten tvuj ma ... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. kvě 2009 ve 21:58  • Odpověz
mudr :grinning: Mám něco jiného :rolling_eyes: Pamatuju si tu první půlku :grinning:
5. kvě 2009 ve 22:00  • Odpověz
taky měl někdo z nich mísu, ale už nevím jestli Ema nebo máma :grinning:
5. kvě 2009 ve 22:03  • Odpověz
no jedna mela misu a druha mlela maso... :grinning: :grinning:
5. kvě 2009 ve 22:04  • Odpověz
mudr - jojo, přičemž ještě měly jedna druhou :sunglasses:
5. kvě 2009 ve 22:06  • Odpověz
Ema mele maso,táta mele mámu,máma se má :grinning: Holky jsem z vás nejstarší,buďte v klidu :sweat_smile:
5. kvě 2009 ve 22:26  • Odpověz
:grinning: to je sranda tak na to si pamatuju to tam mam taky jak mama mele maso,ema ma misu ,mama ta se ma... :grinning: nebo tak podobne uz si to nepamatuji tak to mam stejny slabikar
6. kvě 2009 v 06:55  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.