• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Slevy v Tescu

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Ahoj, slysela jsem, ze ma Tesco nejakou akci pro maminky. Vite o tom neco vic? Uz jste to nektera vyzkousela? Doufam ze je to pravda, protoze ted pred vanoci je kazda sleva naprosto paradni vec. Diky Jana
3. lis 2009 v 10:04  • Odpověz
Nie je to nahodou to, ze si kupis packet - nejake plienky pampers, obrusky pampers, mlieko, alebo kasu a oni ti z toho zrazia nejaku sumu? Robili taku reklamu po novinach...
3. lis 2009 v 16:14  • Odpověz
Tak o žádné takové slevě jsem neslyšela, ale poslední dobou docela rozšířily baby nabídku.Nedávno jsem tam viděla odsávačku MM za 160,-(pákovou pro ty co odsávají jen občas celkem fajn), taky jednorázové pytlíčky na MM, poporodní vložky spoustu hrníčků a lahviček atd... :slight_smile:
3. lis 2009 v 19:06  • Odpověz
kjajule len jedna poznamka k tovaru v tescu...davaj pozor ake hrnceky a riadiky kupis pre svoje babo najma v tescu som si trhala vlasy vsetko bolo z PP co je nebezpecne pre deti ked budes kupovat hladaj PEje to Polyetylen a je ovela bezúecnejsi. ide hlavne u umelohnotne nadobky a lyzicky....
3. lis 2009 v 19:35  • Odpověz
hoogy : Děkuji to sem nevěděla.
3. lis 2009 ve 20:16  • Odpověz
To je o tom co psala nanika-včera zkončilo
Nakupte od 21. 10. do 3. 11. 2009 libovolné balení plenek Pampers Giant Pack, jedno dvojbalení vlhčených ubrousků Pampers Baby Wipes (2x 63 ks nebo 2x 72 ks) a tři balení mléčné kaše Nutrilon (250g) dle Vašeho výběru. Na pokladně Vám z ceny nákupu odečteme rovných 220 Kč.

Zboží je na regálu označeno heslem: Tesco pro maminky, které už vědí.
Akce platí v hypermarketech Tesco.

Klidně tohle malé tajemství svěřte také dalším maminkám.
Pěkný den Vám i Vašemu drobečkovi

Vaše Tesco
4. lis 2009 ve 12:34  • Odpověz
Luci, chcela som to najst, ale mi vcera nechcelo otvorit nasu, ani cesku tesco stranku, diky :slight_smile:
4. lis 2009 v 15:53  • Odpověz
v SR, v blave su zlavy ako klasika - zaciatkom januara, a zaciatkom leta, ked menia tovar, potom su tam fakt dobre ceny !!!!
4. lis 2009 v 17:27  • Odpověz
JJ alexandrah, ibaze najviac maju zlavnenych veciciek c 56, co je skoro kazdemu na dve veci. U nas v petrzalskom tescu sa malokedy postasti kupit v zlave nieco vacsie, ale v lete v Kosiciach mali a kolko, normalne vychodniarom tichucko zavidim...
4. lis 2009 v 17:45  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.