• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Slovenky z prešovského kraja v čechách

(Zamčená)
2. listopadu 2008 
Ahojte nenájde sa tu niekto z prešovského kraja, kto by si chcel pokecať? :wink:
6. lis 2006 v 18:05  • Odpověz
Ahoj ja som od Stropkova tak keby si chcela pisni na meil :slight_smile:
10. pro 2006 ve 12:41  • Odpověz
autor
Ahoj, myslím, že to dopisovanie nemusíme riešiť cez IP. Neje to nič tajné. Je to asi dosť zlé ak nemáš žiadnu kamarátku alebo známu. Ja to mám lepšie. Za manželom sa sťahujeme do mesta, kde sme pred 4 rokmi žili a pracovali, takže tam už nejaké známosti sú. A dokonce tam mám aj švagrinú s neteriami a synovcom. Takže to asi budem ťažko chápať ako to je keď si sama. Ešte aj manželovi zamestnanci sú kamaráti a jeho nadradený je tiež kamoš.
Malá nám robí radosť aj keď dneska v noci som sa pei nej veľa nevyspala. Bola mrzutá a chcela nad ránom každú chvíľu len papať. Takže plakala a mne to nedalo. Ráno som už nemala ani kvapku mlieka a bála som sa, že bude ešte chcieť, ale potom sa vyspala 4 hodinky.
Prajem Ti aby si mala také tehotenstvo do konca ako ja. Nemala som žiadne problémy až na žalúdočnú kyselinu ale tú ti neprajem.
Môžem sa opýtať koľko máš rokov. Ja mám 27.
11. pro 2006 ve 13:06  • Odpověz
ahojky,ja pochadzam z Caklova to je okres Vranov nad Toplou.Tu na Moravu som sa vydala a mam 8 mes.synceka.hrozne sa mi stiska po domove.je to predsa daleko.len tak zajst si na kavu k mamke:frowning2: ty si priamo z Presova?Zuzka
18. led 2007 ve 20:02  • Odpověz
ahoj slovenky tak som nahodou objavila tento spolocny kraj v modrom konikovi.Tak ma to potesilo.Ja sa nachadzam u Prahy.Za chvilku pojdem na matersku dovolenku tak budem mat asi viac casu na pisanie.Som od Presova z Lipian.
27. led 2007 v 17:02  • Odpověz
autor
Tak ahojte, vítam Vás ja som síce z prešovského kraja, ale priamo z Vysokých Tatier. Dlhšie som sa neozvala, pretože som bola s dcérkou v nemocnici a chodila som s ňou každú chvíľku po doktoroch. Ale už je to v poriadku a mám viac času sa ozvať. Patricek a androna ako dlho ste v čechách?
6. únor 2007 v 18:27  • Odpověz
Ahojky, nevadí, že sem z Košic přestěhovaná v dětství na Moravu, nyní v Praze (a manžel je Maďar?). Nemám pekný prízvuk, ale pri písaní to nevadí, no nie?
8. únor 2007 v 00:37  • Odpověz
ahoj miselinik.
my sme v cechach uz 2roky.prave sme sa prestahovali do domceka a velmi sa tesime na malicke.ty si v cechach?
8. únor 2007 ve 14:52  • Odpověz
autor
Ahojte, tak habrva to je jedno odkiaľ si ak si chceš pokecať s nami tak si vítaná. A čo sa toho prízvuku týka mne osobne to nevadí otec je totiž zo Štúrova a to je samí maďar a ocko vie perfektne po maďarsky. Aj na mňa sa niečo nalepilo ale už aj odlepilo.
No ja zatiaľ v čechách niesom ale v máji sa s dcérkou sťahujeme za manželo. On je Slovák, ale dostal prácu v čechách. A pri platoch v Tatrách sa to nedalo odmietnuť. No mi čakáme na jedno kardiologické vyšetrenie Sašky v máji a sťahujeme sa do služobného bytu. Ale ak to dobre dopadne tak si chceme kúpiť byť alebo malý domček. Uvidíme ešte.
12. únor 2007 v 15:16  • Odpověz
ahojte.najde sa niekto? :wink:
17. črc 2007 v 17:40  • Odpověz
No ja som v cechach esste stale.akurat sa ten zbytok velmi neozyva.tak ahoj bianca.ja uz synceka mam a robi nam velku radost.je to nase zlaticko
17. črc 2007 ve 22:31  • Odpověz
Ahojte,ja v čr žijem už 4 roky a o mesiac už budeme mat dievčatko-tak zdravím východniarky v ČR..
18. črc 2007 ve 14:35  • Odpověz
Ahojte vychodniarky :slight_smile: žijúce v ČR :slight_smile: . Pochádzam z Prešova a žijem v Prahe. Určite sa nás najde viac, čo čakáme mimi a bývamu tu, tak sa ozývajte, nech si popíšeme.
18. črc 2007 v 16:01  •  snaží se  • Odpověz
autor
Ahojte babenky som rada, že je nás užviac. Už som si myslela,že sa tento pokec stratí niekde vzadu.
Tak tehulky ako si to užívate. Už sa iste veľmi tešíte. Ešte si na ten pocit pametám.
Androna Daniel je krásny chlapček a určite Vám robí veľkú radosť.
Bianca blahoželáme k tehotenstvu.
Takže babenky hor sa do písania, nech o Vás niečo vieme. ja som tu už niečo popísla. :grinning: :wink: :grinning: :wink:
18. črc 2007 v 18:53  • Odpověz
jej.sa to rozbehlo.To mam radost.Mi sme obaja s okr.Bardejov.
Co porabate?Ako zvladate teploty?
21. črc 2007 v 17:16  • Odpověz
Bianca ty si z BJ?Ja zo SK-to máme blízko:slight_smile:Teploty su hruza des,hlavne s tými pupkami-hm ty ešte nemáš no..
23. črc 2007 ve 14:30  • Odpověz
kate77 :ja ho mam aj bez mimi :grinning: :grinning: :grinning:
24. črc 2007 v 18:38  • Odpověz
ahoj devcata,posilam vzkaz pre Andronu-ja som nejaky cas tiez pobyvala v Lipanoch.mozno sa zname.ak mas cas tak napis.pa
15. únor 2008 v 00:41  • Odpověz
ahojky,vidim,ze prispevky su dost stare, no snad sa tu este nejake slovenky najdu...ja pochadzam od Stropkova,ale v cr som uz 3roky...hoci stale v inom meste,no teraz snad uz natrvalo v Litomericich...
27. únor 2008 v 01:29  • Odpověz
Ahojky angienka, skús pozrieť tému Slovenky v čechach, tam toho píšeme viac :wink:

http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=31606&vOffset=2100&vGroupOffset=40&vGotoLast=1#end
27. únor 2008 v 09:39  •  snaží se  • Odpověz
cauky,dakujeeem-hned idem na to :wink:
27. únor 2008 v 16:17  • Odpověz
ahojky ahojky dlho som na modr.konikovi nebola a vidim ze je tu uz par mamiciek z vychodneho Slovenska.Ja zijem na Morave uz alebo este len?2 a pol roka.Napiste budem rada.
18. dub 2008 ve 13:01  • Odpověz
patricek tiez ti doporucujem zajst do diskusie slovenky v cechach.tato sa uz velmi nepouziva :sunglasses:
18. dub 2008 ve 13:16  • Odpověz
Androna dik tak ja to skusim :slight_smile:
18. dub 2008 ve 13:24  • Odpověz
ahojte so tu prvy krat a som z Presova Momentalne byvam Prahe Kto chce pokecat?
2. lis 2008 ve 13:51  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.