• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

SMS mánie

(Zamčená)
30. července 2008 
Kolik jste schopný mědíčně provolat a smskovat?
Já jsem byla dřív fakt maniak bez mobu ani ránu, ted jsme ráda, když mám chvíli klid, ale zase je ten net a Honza zase někdy že ho nechá odpojit, takže taky jste takový závisláci?
jenže matka na mateřské prostě potřebuju furt komunikovat
s mámou, mám je všechny z rodiny minimálně 180 km daleko, málo známých v Praze, takže mobil a počítač je můj přítel ikdyž se lepším
29. črc 2008 ve 22:21  • Odpověz
kdysi jsem měl 600 sms
a nevím volání ... ale jeden hovor mě stál skoro tři stovky :grinning:

jinak se snažím teďka co nejmíň využívat mobilní služby..protože se bojím otevírat faktury
29. črc 2008 ve 22:29  • Odpověz
dřív jsem měla i 6000,- účty :sweat_smile: takovej telefonát ČR-SR není zrovna lacinej :sweat_smile: :grinning: ale časem mě to pustilo a teď platím cca 800,- za tarif + internet do PC :wink:
29. črc 2008 ve 22:32  • Odpověz
Kedysi som mala tri telefóny: jeden operátor, druhý operátor a tretia karta čisto na sms :sweat_smile: A nerobila som nič iné, len volala a smskovala - keď si na to dnes spomeniem.. :grinning:
Ale tiež som už v norme, zostal mi len jeden mobil (ak nerátam pracovný), takže pohodička..účty tiež tak okolo tisícky..
Ale vtedy som zvládala tak okolo 600-700 sms + telefonáty :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. črc 2008 ve 22:39  • Odpověz
autor
no to je mazec
kamarád třeba píše své lásce 100 sms denně a pak se bojí faktury ve schránce....
já se naštěstí hlídám, po třech dnech mi chodí sms jak jsme na tom
no a když jsem byla v porodinice účet byl 2,000, ale to mi Honzínek prominul, každej byl zvědavej na to malý zlato a sms jen lítaly
29. črc 2008 ve 22:42  • Odpověz
autor
nobody: taky nemám ráda faktrury, hlavně ty co mám platit já...
ale ráda nějakou vystavím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. črc 2008 ve 22:43  • Odpověz
bambulík ...já už je i nerad vystavuju :grinning:
29. črc 2008 ve 22:44  • Odpověz
autor
jakto?
prašule se hodí ne?
29. črc 2008 ve 22:45  • Odpověz
prašule se hodí, ale všechno schlamstne firma :grinning:
29. črc 2008 ve 22:49  • Odpověz
autor
jo tááááááááááklhe
no vlastně já jsem na tom byla stejně když jsem makala
ted jsem na mateřské
29. črc 2008 ve 22:51  • Odpověz
ale nějaký procenta asi zbudou
na mateřský nejsem :grinning: a jdu chrnět :grinning: :slight_smile: :wink:
29. črc 2008 ve 22:53  • Odpověz
autor
dobrou s kobrou
29. črc 2008 ve 22:53  • Odpověz
:grinning:
dobrou :wink:
29. črc 2008 ve 22:54  • Odpověz
ty brdo ja teda koukam :grinning: ja platim max do 500mesicne a to mam dva telefony +zvyhodnenej tarif na kamarady a volani zadara..jednou sem mela 800a to me malem svihlo :grinning: jinak kdyz nemam telefon u sebe neresim to ..vecne vyple zvoneni :grinning: hledani pod polstarem v mycce na wc kdekoliv..sms me celkem bavi,ale radsi vyzizuju veci live..nejak si rikam,ze ty zpravy kolikrat vyzneji jinak nez live a to je nekdy pruser :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. črc 2008 v 17:43  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.