• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení od léta 2011

(Zamčená)
21. ledna 2011 
Ahoj, procházela jsem různé diskuze, ale zatím jsem nenarazila na žádnou, kde by bylo snažení až od léta. Už jednoho prcka mám, dneska je mu 19 měsíců a tak máme naplánováno, že kdyby to klaplo, tak chceme dalšího, až budou synovi tři roky. Tak snad se najde ještě někdo, kdo má v plánu snažení v létě. Budu ráda. Julie
19. led 2011 ve 20:49  • Odpověz
@duuupka Ahoj,my mame 18mesicni princeznu a tak jsme se taky rozhodli ze ji poridime sourozence,uz na tom pomalicku pracujeme tedka a kdyz to do leta navijde tak se pak uvidi:slight_smile:)
20. led 2011 ve 14:31  • Odpověz
autor
Ahoj, my právě chceme počkat až na to léto, chceme miminko spíš na jaře, tak snad se zadaří. Tak držím palečky, ať se vám zadaří co nejdříve :slight_smile: a už nějak chystáte malou na sourozence?
20. led 2011 ve 14:54  • Odpověz
Tak ja ani nepocitam stim ze by to vyslo hned a na jare by to bylo samozrejme lepsi,ale vzhedem k nasim problemum s otehotnenim by mi ani nevadilo kdyby se prcek narodil na podzim :slight_smile: Malou nijak zvlast nepripravujeme,jen jsem se ji ptala jestli by chtela sestricku a ona ze ano :grinning:
20. led 2011 v 15:06  • Odpověz
autor
Už jste měli problém s prvním těhu? My naštěstí ne, tak proto to zatím beru takhle, ale pokud se nebude dařit, tak budu ráda i za zimní miminko :slight_smile:
20. led 2011 v 15:18  • Odpověz
Jo jo meli,cekali jsme skoro 4roky,a stejne to neslo prirozene...
20. led 2011 v 15:30  • Odpověz
Ahojík, chodím na diskuzi Snažení podzim 2011 - ale holky tam jsou i takové, co se snaží už od jara nebo od léta :slight_smile: Takže můžete nakouknout i tam, my bychom také začli od léta/podzim
20. led 2011 v 15:44  • Odpověz
My ešte bábo nemáme, ale veľmi si ho želáme. Svadbu budeme mať v auguste, ale snažiť sa začneme už v júni...možno sa zadarí a svadbu už absolvujeme traja...
21. led 2011 v 19:17  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.