• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
.... snažilkování v září 2009...tentokrát to výjde :wink:
10. srp 2009 v 10:52  • Odpověz
Vyjde, jo? Tak to já se musím připojit k tématu :grinning:
10. srp 2009 ve 14:00  • Odpověz
autor
To je dobře, už by mohlo :slight_smile:
12. srp 2009 ve 20:14  • Odpověz
Ahoj holky, pokud to teda na této diskuzi "vyjde", tak bych sem občas taky zavítala :grinning:
14. srp 2009 ve 14:42  • Odpověz
Ahoj holky můžu se k vám taky připojit. My se sice snažímu už od května , ale zatím stále nic :rolling_eyes: . Zatím po koníkovi jen tak pokukuju a do rozběhlých diskuzí se mi nechtělo už moc zasahovat.
14. srp 2009 ve 14:47  • Odpověz
ja se tak stridave snazim-nesnazim uz rok... a diskuzi uz jsem za tu dobu navstivila taky dost, ale bud postupne upadly, nebo velka cast holek otehotnela a odesly taky jinam...
14. srp 2009 v 15:09  • Odpověz
Ahoj holky, můžu se taky přidat ? Pročítala jsem si tady diskuze a čekala kdo začne se zářím protože v jedné diskuzi kam jsem za holkama s podobnou zkušeností sem tam zavítala už jsou skoro samé těhule a už si s nima jaksi zatím není o čem psát. Já čekám na 3MS po pozdním potratu a měla by přijít koncem srpna a od září máme povolené snažilkování, tak se už nemůžu dočkat a zároveň mám hrozný strach :cry: !
14. srp 2009 v 17:57  • Odpověz
Ahoj,ráda bych se taky přidala do řad zářijových snažilek :grinning:
14. srp 2009 ve 20:39  • Odpověz
autor
ahojky, vítejte holky :slight_smile: My už se snažíme od března a stále nic :frowning2:. Myslím, že máme plné právo na to, aby to teď vyšlo :slight_smile: :wink:
14. srp 2009 ve 23:02  • Odpověz
Ahoj, taky se pridam. Puvodne jsme se pridala do srpnovych, ale protoze jsme se meli snazit o tyden drive, nez jsme zacali, tak uz to v srpnu nestihnu. MS cekam 18. srpna, takze ovu by mela byt prelom srpna a zari.

Kolik je vam? Mne 27.
14. srp 2009 ve 23:11  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2012  • Odpověz
Ahoj všem, téma jak na míru ušité pro mě. Jsme na tom podobně jako janinkaves, po zamlklém těhu v červnu čekám na 2 ms a od září už máme zase zelenou :grinning: :sunglasses: a pocity jako přs kopírák, jani - obrovská radost, že se to blíží a zároveň strach...
14. srp 2009 ve 23:11  • Odpověz
Ahoj kačí to jsem ráda, že ještě někdo nespí :slight_smile:
14. srp 2009 ve 23:12  • Odpověz
nebo spí? :confused:
14. srp 2009 ve 23:16  • Odpověz
Nespi, jen si pripravuju jablicka na strudl, tak nepisu tak rychle - musela bych si porad myt ruce :slight_smile:
14. srp 2009 ve 23:24  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2012  • Odpověz
Hm, takže zítra bude štrůdl jo :sunglasses: ? To se někdo má. Koukám, že ms příjde co nevidět, takže to snažení máte už za pár :dizzy_face:
14. srp 2009 ve 23:31  • Odpověz
No, manzel me presvedcuje, ze snazit se musime co nejvic :slight_smile: Ale my uz tomu ted proste jen nechali volny prubeh. HA neberu od brezna lonskeho roku, tak je asi nejvyssi cas. I kdyz k tomu studuju, tak nevim nevim, ale kdyz budu do nekonecna cekat..... Uz se tesim, az budepo MS. Mam pripravene ovu testy, tak to zkusim. Jak ty?
14. srp 2009 ve 23:35  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2012  • Odpověz
Jak jsem psala, v červnu jsme bohužel o mimi přišli (zamlklé těhu, byla jsem v 10.týdnu). Podle toho, co mi říkali v nemocnici, máme čekat aspoň 3 měsíce, ale je to hoodně dlouhé, tak asi bude kompromis a po 2 mršce na to taky vlítnem. Čekám jí někdy koncem srpna a doufám, že se to už nebude opakovat :angry: :dizzy_face:
14. srp 2009 ve 23:38  • Odpověz
Tak to budu drzet palce. Snad se nam takove problemy vyhnout, myslim nam vsem. Clovek si rika, to se nam preci nemuze stat a pak se nestaci divit :frowning2:

Zeptam se hloupe, ale co to znamena "zamlkle tehu"?
14. srp 2009 ve 23:39  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2012  • Odpověz
Je to v podstatě nevypuzený potrat, který nemá skoro žádný vnější příznak. Někdy se to projeví dřív, někdy později. Já na to přišla asi v 10.týdnu, jeden večer jsem začala lehce špinit, tak jsem radši šla k dr na kontrolu a na ultrazvuku pak dr zjistila, že mimi je asi o 2 týdny menší než by mělo být a netluče mu srdíčko. Většinou se pak jde na reviti (vyčištění dělohy) a nějakou dobu se nesmí těhulkovat, aby se tělo stihlo zas dát do kupy.
14. srp 2009 ve 23:46  • Odpověz
autor
Já mám 27. Vám se podařilo aspoň otěhotnět, nám ani to... Zamlklé těhotenství je když se mimi přestalo vyvíjet....
14. srp 2009 ve 23:46  • Odpověz
Mě je 30, ale myslím, že to nehraje roli. Někdo se cítí na to být matkou ve 20 a někdo o chlup později :wink:
Jj, je to ja k říkáš, mimi se přestane vyvíjet ale tělo to pozná až o pár týdnů později :pensive:
14. srp 2009 ve 23:48  • Odpověz
Diky za odpoved, uplne mi z toho zamrazilo. Budu vam drzet palce, aby to tentokrat vyslo, budem vsechny tehotny driv, nez se sem stihnou pridat vsechny holky, ktery to maj v planu na zari :wink:

Tak my uz to pro dnesek balime, jdem spa., Dobrou noc a tesim se na popovidani.

Katka
14. srp 2009 ve 23:50  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2012  • Odpověz
A jak dlouho se snažíte? Psalas, že jste to o týden nešśtihli, tak to byl 1. pokus?
14. srp 2009 ve 23:50  • Odpověz
autor
U nás je to už 6.pokus :frowning2:.
14. srp 2009 ve 23:53  • Odpověz
Posledni nocni zprava. Od zacatku srpna tomu nechavame volny prubeh, ale ovulaci jsme mela na prelomu, takze jsme to asi prosvihli.

Uz koukam na jendo oko, dobrou........
15. srp 2009 v 00:16  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2012  • Odpověz
Zdravíčko, včera jsme nějak odpadla, už jsme neviděla na ty písmenka :sweat_smile: Taky jsme se dohodli, že tomu už od září necháme volný průběh, ms čekám někdy koncem měsíce. Zkouším teď už 2.cyklus po té revizi měřit teplotu, abych viděla, jak se tělo dává do pořádku a vypadá to, že ovulka teď byla vzorně po 14 dnech, takže cyklus se pomalu ale jistě upravuje na normál. Tak snad jr pravda, co říkáš :slight_smile:
15. srp 2009 v 09:22  • Odpověz
Ja taky odpadla a strudl jsem prave vyndala z trouby.

Jsi vdana?
15. srp 2009 v 09:27  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2012  • Odpověz
Ahoj holky, mě bude příští středu 27 a máme jednoho úžasného klučíka doma a na říjen jsme čekali druhého chlapečka ale ve 22tt. jsme o něj přišli měl moc špatné srdíčko a šance mizivá takže 27. května jsem podstoupila vyvolaný potrat a tak od září s malou dušičkou jdem skusit štěstí potřetí, a jste první komu jsem se vůbec přiznala jinak všem říkám že daší asi nechcem, protože jsem z malé vesnice a reakce na to co se nám stalo a rad co by jsme teď asi měli dělat mám plné zuby a navíc mám strach že to dopadne stejně tak abych si to vyžrala jen já sama s manžou :angry: .
15. srp 2009 v 09:27  • Odpověz
Urcite to zvladnem! Budem drzet palce!

My jsme z taky z vesnice a brali jsme se v breznu a nejdriv si vsichni mysleli, ze musime a kdyz nevideli bricho, tak si z toho udelali, ze jsme museli, ale ze jsem potratila. Takze ono si nevyberes :frowning2:

Kdyby se tak kazdej staral sam o sebe... Ale to tu asi nemusim psat, co?
15. srp 2009 v 09:32  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2012  • Odpověz
autor
My jsme se vzali teď v červnu, trošku jsme doufali, že už budeme mimi čekat, ale člověk míní a život mění ...
15. srp 2009 v 09:36  • Odpověz
My se brali letos v červnu, prcek byl tou dobou ještě v bříšku, ale osudu tomu nechtěl a do 3 týdnů po svatbě nás opustil :frowning2: Nejdřív jsem si říkala, že je to děs, všichni to totiž věděli, ale nakonec jsem zjistila, že je to v podstatě jedno. Spíš naopak, jak všichni ví, co se stalo, aspoň se zbytečně nevyptávaj, kdy že budeme mít to mímo, neb vědí, že teď musíme nějakou dobu počkat.
15. srp 2009 v 09:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.