• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
drndapetko, mě přítel poznal silnější (měla jsem asi 67 kg), pak jsem cca 6 kg zhubla cvičením a zdravou stravou, ale teď jsem zase něco málo nabrala, a protože chci mimi, tak to pro mě není nějak motivující hubnout, ale kalhoty mi jsou, tak to moc neřeším...ale mám předsevzetí, že když v neděli zjistím, že těhu nejsem, začnu hubnout...protože vymlouvat se na případné těhu mi už nebaví a musela bych si dát pár facek... :sweat_smile:
4. zář 2009 ve 12:26  • Odpověz
Jsem první na 100. stránce. Vyhrávám něco ???????????????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. zář 2009 ve 12:26  • Odpověz
taurusenko: jasně, vyhráváš propisku...kam ti jí mám zaslat? :grinning:
4. zář 2009 ve 12:27  • Odpověz
tarus: Orbitrec jsem taky chtěla , jenže manžel mě ho zatrhl...řekl, že mě zná, že u ničeho nevydržím....ale třeba kdyby to začalo mít výsledky, tak bych vydržela :wink: Nééé, to on si raději koupí novej monitor k PC nebo novou hru, víš?Hrní mu totiž vydrží asi až do důchodu :grinning: S tím pleněním ledničky to mám to samé, jak jsi měla ty....v práci lítám od rána do večera jak magor , na jídlo si ani nevzpomenu, pak dojdu o půl 9 večer domů a s ním vše, co vidím.....kafe teda piju hooodně sladký, ale naštěstí jen tak 3xkrát týdně :sweat_smile: Ale vody vypiju přes den aspoň 4litry, takže jsem akorát tak nafouklá a vypadám jak vorvaň :cry: Někdo mi říkal, že je prý sice zdravý hodně pít, ale nemá se to přehánět...ledviny pak nestíhají pracovat....
4. zář 2009 ve 12:28  • Odpověz
chicool: No jo, ale kolik měříš taky? Já jsem horznej prcek....163cm....takže to na mě jde vidět každej gram tuku :angry:
4. zář 2009 ve 12:31  • Odpověz
drndapetka:určitě bude i něco v Brně, já budu chodit v Karviné, je to od poloviny září do poloviny prosince, jednou týdně dvě hodiny, hodina cvičení a hodina jídelníček vážení a debata, a cenově mi to přišlo za super cenu 1.400,-
4. zář 2009 ve 12:33  • Odpověz
chicool: Dávám si s tebou předsevzetí, že pokud nebudou //, tak bude 8kilo dole do Vánoc.....když budu vypadat jak před rokem, tak se třeba na mě manžel bude vrhnout s větší vášní a mimi se konečně povede :grinning: :grinning:
Propisku ??????? :fearful: :fearful: :fearful: Tak v tom případě tedy žádné zasílání, ale slavnostní předání v dárkovém balení před nastoupenou jednotkou zářijových snažilek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .
medan29: tak jestli je 1400,- za ty 4měsíce, tak je to opravdu výýýborná cena....jenže tady v brně by to bylo stopro 2x tak dražší :unamused:
4. zář 2009 ve 12:34  • Odpověz
drndapetko, jojo - četla jsem novou studii, kde naopak tvrdili, kdo přišel s tak blbým nápadem, že je zdravý hodně pít, že to vůbec zdravé není...já vypiju tak 2-3 litry. Jinak s jídlem jsem na tom dobře - jím 7x denně menší porce a fakt to funguje!!! Ale nestíhání jídla přes den a dožírání po příchodu domů jsem taky znávala. Orbitrec je fajn, já si taky myslela, že u nej nevydržím, ale vracím se k němu stále...joooo, nědy mi to na 3 měsíce přestane bavit, ale pak na něj zase na další 3 měsíce hupnu. Dám si walkmana do uší a baví mě to na něm. Ale když pak čuchnu k sladkém nicnedělání, tak se holt zase musím pak delší dobu přemlouvat.
4. zář 2009 ve 12:35  • Odpověz
drndapetka:tak na mě to jde poznat ještě více, mám víc kg než ty
4. zář 2009 ve 12:35  • Odpověz
drndapetka: já měřím 170 cm...ale je to na mě taky vidět dobře, to se neboj...a společné předsevzetí beru :slight_smile:

taurusenko, ale jakou pěknou propisku...svítící...je teda firemní, ale to nevadí :grinning:
4. zář 2009 ve 12:37  • Odpověz
Drndapet, na orbitracku taky neběhám po celý rok. Např. teď jsem měla půlroční pauzu! Mně to naštěstí manžel dovolil, ale odmítá na něm běhat. Není to prý pro něj přirozený pohyb. S tou vodou máš pravdu. Stanovit si univerzálně tři litry denně, to může být pro někoho zdraví škodlivé.

Medan, myslím, že podobný kurz kdysi absolvovala ségra a zhubla.
4. zář 2009 ve 12:39  • Odpověz
medan: možná by pro to mimi bylo fakt lepší trochu zhubnout....ale asi cvičením, nééé dietama...třeba takový břišní tance...to by bylo něco :grinning: A prý to k těhu pomáhá :wink:
4. zář 2009 ve 12:42  • Odpověz
taurus: Já už jednu dobu blbla, že budu cvičit Mojžíšovku, ale s tou mou slabou vůlí by to asi nemělo cenu.A taky prý se musí cvičit 4měsíce před snažením, protože se prý stávalo, že když ženská cvičila míň jak 4měsíce a otěhotněla, tak to končilo potratama....a mě se to zdá zbytečné, takhle zabít 4měsíce
4. zář 2009 ve 12:45  • Odpověz
taurus: A co je pro manžela teda pohyb přirozený?? :grinning: :grinning: to by mě fakt docela zajímalo :grinning: :grinning: :grinning:
4. zář 2009 ve 12:46  • Odpověz
Jé, chicool, ty máš ještě walkmana ??? To je tak úžasně nostalgický. Ach jo, to byly časy když frčel. Teď má každý MP3 nebo MP4, nebo co se to prodává. Nedávno jsem zjistila, jak jsem stará, protože jsem se dozvěděla, že jeden jednadvacetiletý kluk nevěděl, co je to magič. :fearful: :confused: :grinning:
4. zář 2009 ve 12:47  • Odpověz
Drndapet, např. jízda na kole, ty mrško. Na co si myslela ??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. zář 2009 ve 12:48  • Odpověz
taurus: noooo myslela :grinning: ale na druhou stranu to vem tak, že by se nemusel pak vykrucovat....myslím, že pro chlapi je to v posteli ten NEJpřirozenější pohyb, který existuje a nvíc pohyb, který dělají MOOOC rádi :grinning: :sweat_smile: :dizzy_face:
4. zář 2009 ve 12:50  • Odpověz
taurusenko, neeeee :grinning: , je to mp3 od Sony, ale jelikož Sony má slovo "walkman" registrované a ta mp3 se tak jmenuje, tak říkám walkman...ale nejsi první, kdo si to myslel, když říkám, že si beru walkmana :grinning: :grinning: :grinning: . Takhle vypadá http://www.obchodni-dum.cz/sony-nwzs738fb-walkman-cerny/56319/
4. zář 2009 ve 12:51  • Odpověz
drndapetka :tam nejde o dietu, ale spíš tě naučí správně jíst :grinning:
4. zář 2009 ve 12:51  • Odpověz
Holky, kam jste mi všechny zmizely??? :frowning2: Jste na obýdku, že? :wink: No jo, kdo by nedostal taky hlad, když tady mluvíme o cvičení a dietách :grinning: :grinning:
4. zář 2009 ve 13:19  • Odpověz
tak jsem tu zpět, nějak jsem byla zavalena prací.. :unamused: vy jste toho za tu chvilku zase stihly. :slight_smile: koukám, že to co jste zatím všechny napsaly, tak z vás asi budu ta nejmenší.. no tak jsem na to dost zvyklá, já mám totiž jenom 155 :slight_smile: s tím cvičením - taky se nějak snažím k něčemu dokopat. říkám si, že když to teď nevyjde, tak bych chtěla s něčím taky začít. jenže samotnou někam chodit, věřím, že to by mě nebavilo
4. zář 2009 ve 13:21  • Odpověz
Ahojky holky,
jak se máte? děje se něco nového vůbec nestíhám dočítat.
4. zář 2009 ve 13:22  • Odpověz
takže přemýšlím co teda budu vlastně dělat. na kole by mi to třeba nevadilo, jenže už je po létě tak jestli má vůbec cenu s nějakým takovým "sportem" začínat
4. zář 2009 ve 13:23  • Odpověz
Já jezdím do práce na kole, každý den 10km tam a 10km zpátky. To je panečku tělocvik. Ráno rozcvička a odpolko na protažení. V práci celej den sedím, to bych akorát kynula a kynula. I když teď jsem nějak přibrala, mám pupek skoro těhotenskej :grinning: a už se nemám na co vymlouvat, když těhu se nepovedlo. Až otěhotním znovu, ani to na mě nebude poznat, protože pupík už má náskok :grinning: !
4. zář 2009 ve 13:32  • Odpověz
taurus, no me se ten kratky cyklus taky nelibi - ale lepsi kratky, nez zadny. ted beru utros 2-0-1. a az se vratim z dovolene, tak me ceka halda dalsich vysetreni (kvuli syndromu PCO a jeste dalsim vecem) a mela bych zacit brat i clostik nebo nejakou jeho obdobu + nejake injekce. tak jsem zvedava, jak to zabere.
4. zář 2009 ve 13:33  • Odpověz
aja, tak to je vykon, denne jezdit do prace na kole? mas to po rovine, nebo z kopce do kopce? po rovine by to bylo ok, ale v kopeccich, to bych asi nevzladla... ja jsem hrozna lemra
4. zář 2009 ve 13:34  • Odpověz
aja: do práce a z práce na kole? tak to je výkon. jakou máš trasu? kopečky nebo po rovince - to by se ještě dalo...
4. zář 2009 ve 13:35  • Odpověz
Holky, mám to vcelku po rovince, sem tam mírný kopeček. Už jsem vytrénovaná, tak mi to přijde jako brnkačka. Horší je, když fouká vítr, skoro vždycky proti mně, takže to je dvojnásobnej zápřah! :confounded:
4. zář 2009 ve 13:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.