• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
aja: to máš dobrou rozcvičku po ránu :slight_smile: no když už jsi vytrénovaná a říkáš že je to brnkačka, tak vítr ti jen pomáhá, aby jsi se ještě zlepšila ne :grinning: jak dlouho ti to asi tak trvá do práce?
4. zář 2009 ve 13:56  • Odpověz
blizennec: Asi půl hodinky. Teda ale dneska už bych to v práci nejradši zapíchla a vyrazila domů. Ještě hodinku, fuj.
4. zář 2009 ve 13:57  • Odpověz
Holky teď jsem se zakecala s kolegyňkou :grinning: . To tedy nevím, proč si o sobě myslím, že jsem nekomunikativní typ :grinning: :grinning: . Ještě k tomu cvičení. Obdivuju každýho, kdo chodí cvičit mimo svůj domov. Mně by do posilovny nikdo nedostal. Když slezu z orbitracu, tak mám obličej jak rozšláplou malinu a musím okamžitě do sprchy. Mám prostě ráda svoje soukromíčko :grinning: .

Karol, tak toho utroše bereš docela dost. Podle mých dosavadních zkušeností by ti měli nejdřív srovnat cyklus, protože když bude krátký, tak by ti ten clostík měl být k ničemu. Ten je na podporu uvulace a vajíček. Kvůli PCO asi půjdeš na laparoskopii, viď? Mně řekli podle ultrazvuku, že bych PCO mohla mít, ale při laparce se to vyloučilo.
4. zář 2009 ve 13:59  • Odpověz
Ajo, obdivuju každýho, kdo do práce jezdí na kole. Do práce jezdím tramvají a trvá to přesně půl hodiny. Kdybych jela na kole, tak než bych dojela, tak bych to po příjezdu do práce mohla rovnou otočit na zpáteční cestu. :grinning: :grinning: Sebemenší kopec a funím jak parní lokomotiva.
4. zář 2009 ve 14:02  • Odpověz
Taurus, to já taky nejdřív funěla a teď už si to šlapu jako profík. No ráno už se dělá pěkná zima, takže za chvíli to budu muset zabalit a zas budu kynout :unamused: !
4. zář 2009 ve 14:14  • Odpověz
Ají, tak nezabal "to", ale "se". Jenomže podle dnešní ranní teploty, by to musel být neoprén. :grinning: :grinning: :grinning:
4. zář 2009 ve 14:17  • Odpověz
Teda já jezdím na kole dost, ale do práce bych to nedala...ráno bych tedy určitě nebyla schopná sem dojet a zpáteční cesta je dooost do kopce.

Holky, řeším tu problém s naším systémem, jeden můj chytrý kolega něco zvoral a já mám teď rozhozenej celej systém...jsem vzteklá jako prase :angry:
4. zář 2009 ve 14:29  • Odpověz
Chicool, tak to ti nezávidím a chápu, že si naštvaná :zipper_mouth: . A ten systém je v počítači, nebo spočívá v nějakém postupu ??
4. zář 2009 ve 14:36  • Odpověz
Holčiny, tak se mějte, užijte si víkend a v pondělí sem zase nakouknu. Jedu z práce, hurá!
4. zář 2009 ve 14:38  • Odpověz
Ajo, taky se měj hezky :slight_smile: .
4. zář 2009 ve 14:39  • Odpověz
taurusenko, je to v počítači - náš ekonomický software...všechno musíme vrátit do zálohy, která se provedla ve 13:00, takže vše, co jsem od té chvíle v systému zaúčtovala a vystavila, budu muset udělat znovu...no jsem zvědavá, jestli to dám dohromady...a kolega z toho má ještě srandu...řekla jsem mu vzteky, že jestli to ještě někdy udělá (upozorňovala jsem ho na to už min. 5x), tak ho nakopu do prdele. Omlouvám se za to sprosté slovo, ale nemůžu si pomoct...
4. zář 2009 ve 14:54  • Odpověz
chicoo: to se nedivím že jsi naštvaná.. ale co internet, ten funguje? tak to je důležitý ne :slight_smile: :grinning:

aja: hezký víkend.
4. zář 2009 ve 14:55  • Odpověz
blizennec: jo internet jde, ale teď mám o jinou zábavu postaráno až do večera a možná ještě během pondělí...a je tu totální kolaps :frowning2: :frowning2: :frowning2:
4. zář 2009 ve 14:58  • Odpověz
Chicool, neříkej mi, že jsi taky účetní :grinning: :grinning: :grinning: . S tímhle mám také své zkušenosti. A znovuzádávání mi trvá 2x tak dlouho.
4. zář 2009 v 15:01  • Odpověz
Holky, tak já se s Váma přišla pro dnešek rozloučit...už vyrážéme s manžou k rodičům. Budu tu zas až v pondělí..teda pokud nebude moc frmol v práci. A v neděli se dojdu podívat na výsledek testování chicool :grinning: tak Vám přeju krásný pohodový víkend bez stresování :wink:
4. zář 2009 v 15:05  • Odpověz
Holky, tak už se s vámi loučím. Mám padla a letím domů. Manžel už mi volala, že se na mne móóóóóc těší :grinning: :grinning: . Jenomže až přijedu domů, tak nebude snažilkování, ale orbitracování (doufám, že se mi při tom brzy vyplaví pár endorfínů).
Mějte se moc hezky a užijte si pohodový víkend. Pokusím se sem mrknout v neděli. Chicool, držím pěstičky, aby na tebe zaZÁŘÍly // :slight_smile: .Po dovče poreferuju o poradně.
chicoo: jee tak to je mi líto.. ale určitě jsi šikovná a všechno zvládneš :wink:
my měli v minulém zaměstnání taky takový "šikovný" software, každou chvíli se to sekalo, padalo apod. věčně jsme museli dělat něco vícekrát. řekla bych ale že od tý doby to snad vylepšili, ale o tom už nepotřebuju info, když tam nedělám :slight_smile:
tauru: hezký víkend, užijte si dovču a pořádně si odpočiňte :wink:
4. zář 2009 v 15:07  • Odpověz
taurus, me dr. (endokrinolozka) rikala, ze toho utrose beru malo, proto se mi ten cyklus tak zkratil - protoze s utrosem jsem se dostala od zadneho cyklu na ty 20denni, takze budu davku zvysovat (to pak budu 12 dni vkuse spat...) a snad uz se to spravi.
4. zář 2009 v 15:22  • Odpověz
tak pro dnešek se s vámi taky loučím. v neděli přijdu kouknout jak dopadla chicoo. hezký víkend všem :slight_smile:
4. zář 2009 v 15:59  • Odpověz
blizennec: tak problém stále nevyřešen, holt to budu dělat v pondělí...to abych přes víkend nabrala hodně sil a obrnila se trpělivostí...v neděli se juknout přijďte...těším se, ta naděje je krásná věc...
Tak zatím ahoj všem!
4. zář 2009 v 16:01  • Odpověz
ahoj holky, teda vás dočíst je docela zážitek :grinning: jste hrozný štěbetalky :wink: já se sem v práci moc nedostanu a odpoledne už tady nikdo není...

každopádně budu chicool držet pěsti v neděli!
4. zář 2009 v 18:04  • Odpověz
autor
No holky, to dočítání je hrozný :slight_smile:. Tak jak to tady vypadá ? Nějaká nová těhulka ? :grinning:
4. zář 2009 v 18:20  • Odpověz
autor
Tak se koukám na tu naši tabulku...... taurusenka: 32 snažení ? Tak to by mě už z toho kleplo :grinning: To už bych snažení asi vzdala....už to v podstatě vzdávám teď, už mě to nebaví ten věčný neúspěch....
4. zář 2009 v 18:22  • Odpověz
ufff, tak svišť je s taťkou na procházce, ale dalo to práci vás dočíst :grinning:
4. zář 2009 v 18:38  • Odpověz
Ahojky, my se taky začali snažit teď v září, ale ani nevím, kdy (a jestli vůbec) jsem měla ovulaci, po vysazení HA jsem chtěla jeden cyklus počkat, menstruace přišla kupodivu dobře (po 27 dnech), tak snad moje tělo funguje tak, jak má. Může mi někdo zkušenější poradit, jak se správně měří bazální teplota a jak poznám, že je ovulace? Předem se omlouvám za hloupé otázky :frowning2:
4. zář 2009 v 18:54  •  2 děti  • Odpověz
anoli, bazální teplota se měří každý den po probuzení před vstaním z postele... mělo by to být vždy ve stejnou hodinu; stejným teploměrem (dobrý je teploměr s odečtem na 2 desetinná místa (pokud máš digitální) - já ale měřím normálním rtuťovým, protože u těch digitálních mám dojem, že se vždy velmi rychle pokazí a pak ukazují blbosti; moc neponocovat; prý ani nepít na večer alkohol; nechodit před měřením např. na wc (protože s každým pohybem ti teplota trošku vyskočí; při ovulaci je teplota relativně nízko (drobný pokles) a pak minimálně 3 dny po sobě stoupá (tozn. že ovulaci z měření poznáš až zpetně), pokud jsi těhotná, tak už se teplota pořád drží nahoře... pokud má přijít menstruace, tak zase teplota klesne
4. zář 2009 v 19:54  • Odpověz
kebule, taky si někdy říkám, že budu muset založit i druhou diskuzi, která by se jmenovala snažilkování od září 2009 - večerní pokec :grinning:
4. zář 2009 v 19:55  • Odpověz
baji, to jseš dobrá, že to zvládneš dočíst :slight_smile: já na to nemám energii
4. zář 2009 v 19:55  • Odpověz
autor
taky to nestíhám dočíst...
4. zář 2009 v 19:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.