• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
kuratkol, to se ani nedivim :sunglasses: :wink:
4. zář 2009 ve 20:00  • Odpověz
a jsem rada, že jsem tu na někoho takto večer narazila
4. zář 2009 ve 20:00  • Odpověz
autor
Nemám práci, kde bych mohla celý den brouzdat po koníkovi, to fakt ne :slight_smile: To pak holkám ta práce musí utíkat :slight_smile:
4. zář 2009 ve 20:06  • Odpověz
ahoj anoli, tady najdeš hodně informací http://merenibt.xf.cz/index2.html
jinak úplně základy - teplota se měří vždycky ráno, než vstaneš z postele, každý den pokud možno ve stejnou dobu; první polovinu cyklu - do ovulace - jsou teploty nižší, po ovulaci se teploty zvednou, před nebo při menstruaci zase klesají
tady je příklad křivky, ovulace byla 15. den cyklu (DC):
http://www.fertilityfriend.com/ChartGallery/108137.html
4. zář 2009 ve 20:08  • Odpověz
kuratkol, ja si to v praci taky nemuzu dovolit... a prace mi utika i tak
4. zář 2009 ve 20:10  • Odpověz
je, koukám, že než jsem to napsala, tak mě karol předběhla :wink:
4. zář 2009 ve 20:10  • Odpověz
kdo by to čekal, že tu takhle večer někdo bude :grinning:
4. zář 2009 ve 20:11  • Odpověz
já dočítám tak nějak průběžně, když je chvilka, teď zrovna taťka krmí a až to bude půjdu uspávat :wink:
4. zář 2009 ve 20:12  • Odpověz
no já chodím spíš k večeru... protože v práci je to přes den docela mazec, moc možností nemám. a teď mám stejně dovolenou :slight_smile:
4. zář 2009 ve 20:16  • Odpověz
já vždycky přijdu a je tu 5-10 stránek navíc, až někdy opravdu nebudu mít co dělat, tak si k tomu sednu a přečtu si to jako nějakou hodně tlustou knížku - třeba harryho pottera.
4. zář 2009 ve 20:17  • Odpověz
tak pro dnešek se taky vzdálím, vyrážím do ruchu velkoměsta :slight_smile:
4. zář 2009 ve 20:32  • Odpověz
ahojky, tak si to užij pěkně, já už mám uspáno a vidím to na studijní večer :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. zář 2009 ve 20:36  • Odpověz
no ja se snazila studovat do ted, ale popravde, moc se mi do toho nechtelo... budu to muset pristi tyden dohnat

pekny vikend :slight_smile: a at ti to jde s ucenim lepe nez mne :slight_smile:
4. zář 2009 ve 20:38  • Odpověz
díky, no moc nadějně to nevidím, ale v pondělí mám zkoušku, tak musím máknout... :wink: vínko otevřeno, jdeme do boje :grinning:
4. zář 2009 ve 20:47  • Odpověz
autor
Studovat by se mi teda už moc nechtělo.....
4. zář 2009 ve 20:48  • Odpověz
ahoj holky můžu se taky přidat?
doma už mám 2 lůetou slečnu na kterou jsme taky čekali dlouho-2,5 roku :frowning2:
a ted se snažíme od listopadu 2008.
a pořád nic :unamused:
4. zář 2009 ve 20:59  • Odpověz
kacenka, ahoj, vítej, akorát večer to tu moc nežije, všichni snažilkujou :stuck_out_tongue_closed_eyes: a Terezka se vám nakonec povedla přirozeně? to si ani neumím představit, tak dlouho čekat :frowning2:
kuratko, já už vystudováno jako mám, ale teď jsem se dala na psychologii, vždycky mě zajímala a mám to spíš jako koníček :wink: takže to nehrotím, když to nepůjde, nechám toho...
4. zář 2009 ve 22:05  • Odpověz
autor
Já tomu prostě nerozumím, proč to třeba několik let nejde a pak se to povede.....tohle prostě nechápu.....
4. zář 2009 ve 23:24  • Odpověz
BAJI ANO PŘIROZENĚ.TAKY NECHÁPU PROČ TO NEJDE!!UŽ JSEM DOCELA NA NERVÍKY :unamused:
4. zář 2009 ve 23:38  • Odpověz
Časné dobré ráno :grinning: ,
jako ranní ptáče zaktualizuju tabulku, pak se půjdu ještě po snídani natáhnout...

5.9.2009

Těhulky:
Žlababa: ......... 30 let ... 0 dětí ... 27.8 našla // ... první KO 16.9.
toltec: ............ 28 let ... 0 dětí ... 2.9. našla //

Snažilky:
chicoola: ......... 28 let ... 0 dětí ... 28 DC ... 3. snažení
labell: ............. 28 let ... 1 dítě ... 27 DC ... 0. snažení
drndapetka:..... 24 let ... 0 dětí ... 24 DC ... 1. snažení
flosmanka: ...... 29 let ... 0 dětí ... 23 DC ... 0. snažení
baji: ............... 31 let ... 1 dítě ... 22 DC ... 0. snažení
Taurusenka: .... 30 let ... 0 dětí ... 21 DC ...32. snažení
KKattkka: ........ 27 let ... 0 dětí ... 21 DC ... 2. snažení
radma 80: ....... 29 let ... 0 dětí ... 20 DC ... 1. snažení
Garp776: ........ 33 let ... 1 dítě ... 19 DC ... 5. snažení
Kuratkol: ........ 27 let ... 0 dětí ... 17 DC ... 7. snažení
blizennec: ....... 25 let ... 0 dětí ... 16 DC ... 3. snažení
Motol: ............ 24 let ... 1 dítě ... 15 DC ... 2. snažení ... 1ms
Karol84: ..........25 let ... 0 dětí ... 15 DC ... 12. snažení
Everhr: ........... 32 let ... 0 dětí ... 12 DC ... 12. snažení
lolynka: ...........29 let ... 0 dětí ... 11 DC ... 2. snažení
beruska1989: .. 20 let ... 0 dětí ... 11 DC ... 3. snažení
hedik: .............22 let ... 1 dítě ... 9 DC ... 0. snažení
janulkav: ......... 22 let ... 0 dětí ... 8 DC ... 5. snažení
medan29: ....... 29 let ... 0 děti ... 7 DC ... 4. snažení
aja.83: ........... 26 let ... 0 dětí ... 7 DC ... 2. snažení
kebule82: ....... 26 let ... 0 dětí ... 4 DC ... 16. snažení
katyna6: ......... 33 let ... 0 dětí ... ? DC ... 1. snažení ...čeká na porevizní ms

Nekomunikující snažilky (nevíme, jak to u nich vypadá):
Janinkaves: ..... 27 let ... 1 dítě ... 35 DC ... 0. snažení
jenniffer001: ... 27 let ... 0 dětí ... 32 DC ... 5. snažení
5. zář 2009 v 06:55  • Odpověz
chicoola
:bré ráno raní ptáče :slight_smile: :grinning:
5. zář 2009 v 07:25  • Odpověz
Ahoj Chicoo a holky, testuj testuj holka... mně 28 už test úplně zrudl.. Holky, pořád strašně bojuju s tím pocitem. Už mi bývá zle i v noci a mám všechny příznaky těhotenské krizky.. :frowning2:
5. zář 2009 v 07:33  • Odpověz
medan29: bré ráno :slight_smile:
toltec: ahojky, já budu testovat až zítra... Holka zlatá, pořád máš krizi? :frowning2: Vůbec nevím, co ti poradit... ale řeknu ti jeden příběh. Moje hodně dobrá kamarádka v březnu měla podezření, že je těhotná, tak jí říkám udělej si test, a když se ti objeví // je to jasné...jenomže ona to celé popletla a myslela si, že ta testovací znamená těhu. Volala mi, brečela do telefonu, že ještě nechce, že je to moc brzy (přitom o miminko se tak do roka chtěla snažit!!!). Pak jsme zjistily, že to blbě přečetla a že těhotná není. O tři měsíce později ale na těhotenském testu // skutečně našla a už to mimi chtěla. Jen tři měsíce a bylo všechno úplně jinak, byla šťastná ale měla obavy, nevěřila tomu...no a nakonec z toho bylo mimoděložní těhotenství. Víš, chci ti jen tím říct, že to nejde naplánovat přesně jak si člověk přeje. A řikalas, že kdybys věděla, že to půjde tak snadno, tak ještě rok počkáš, ale ono by to pak tak snadno nešlo!!! A pak bys teprve byla smutná, žes měla začít dřív. A toltec...je ti 28 jako mě...a to zrovna není věk, že by se dalo říct, že jsme si pospíšily!!! Já vím, že za ten tvůj stav mysli můžou hormony, ale nerouhej se. Držím palce, ať to brzy překonáš!
5. zář 2009 v 08:11  • Odpověz
dobré ránko všem :slight_smile:
kacenko, to je mi líto, že to takhle nejde, nezkoušeli jste s dr. přijít na to proč?
chico, už jsem myslela, že aktualizuješ tabulku z jiného důvodu :stuck_out_tongue_closed_eyes: a jak se cítíš? já tipuju, že zejtra bude pěkná dálnice :wink:
toltec, moc mě mrzí, že se takhle trápíš :frowning2: , ale neboj, ono se to otočí... u nás to bylo tak, že já mimi už moc chtěla a tehdy ještě přítel ne, měl z toho obavy, nakonec jsem ho přemluvila a šli jsme do toho s tím, že to stejně bude nějakou dobu trvat, než se zadaří, no a šup, vyšlo to taky hned první měsíc, manža byl v šoku a asi ještě měsíc se s tím srovnával, pomalu jsem se musela tvářit, že těhu nejsem :wink: postupně si zvykl a dneska je to ten nejlepší táta, který se Týnce fakt hodně věnuje a je z ní celý unešený (a to chtěl kluka :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), už by nejradši druhý a pak ještě jedno :wink: a taky mi kolikrát řekne, že je to tak krásný mít dítě, že dneska lituje, že jsme do toho nešli dřív :wink:
5. zář 2009 v 08:32  • Odpověz
baji: cítím se normálně jako před ms, břicho nafouklé, prsa nebolí (ale vždy před ms bolí jako čert). Uvidíme, co z toho zítra bude. Vnitřně cítím, že bych těhu mohla být, ale takový pocit jsem měla i minule. :grinning: No vzhledem k tomu, že zítra budu testovat, tak si tu nevědomost zatím užívám...teď si jí užívám, ale ve čtrvtek to pro mě bylo nekonečné a už jsem chtěla testovat. Ale teď je ta naděje těch dvou // tak kouzelná, že mě skoro baví čekat. Jinak taky uklízím jak mourovatá, protože dnes přijde návštěva, tak není čas na nic myslet... :wink:
5. zář 2009 v 09:59  • Odpověz
no jestli jsi měla tentokrát ovu dřív a mrcha zatím nikde, tak to vypadá nadějně, moc moc držím palečky :dizzy_face: ty jo já jsem snad víc napnutá než ty :grinning: :grinning: už to chce další těhulku (jestli máme splnit plán, že do Vánoc budeme všechny těhu, tak to vychází tak dvě těhulky týdně) :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
5. zář 2009 v 10:09  • Odpověz
baji: jojo, ovu byla už 12 DC, tak uvidíme, zítra se to jistojistě dovíme... Jinak za mnou se to docela rozjíždí, na každý den nám skoro vychází nějaká snažilka, tak jsem sama zvědavá, jak budou skákat do tabulky těhulek. :slight_smile:
5. zář 2009 v 10:47  • Odpověz
Ahoj holčiny, je tu někdo?
5. zář 2009 v 11:26  • Odpověz
zlababa07: ahojky, já jsem tu, ale jen vždycky na otočku...uklízím a připravuju pohoštění pro návštěvu :slight_smile:.
Týýý jo, tobě tam už skočilo 6tt...to je pěkný!!!! :wink:
5. zář 2009 v 11:47  • Odpověz
Ahojky chico, taky jsem koukala, mění se mi to asi v sobotu :slight_smile: Jinak jsem ti chtěla popřát hodně štěstí do zítřejšího testování. Mě kupříkladu prsa vždyky před ms bolely a teď nic. Začínají až teď a spíš od bradavek, takže jsem fakt napnutá, jak dopadneš :dizzy_face:
5. zář 2009 v 11:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.