• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Já zas musím letět, odpo sem nakouknu zas tak zatím pa
5. zář 2009 v 11:53  • Odpověz
zlababa07: musím si je hodně zmačknout aby bolely, dřív stačil dotek a au au. Ale zvětšili se jako před ms. No zítra těm dohadům udělám rázný konec a vše bude jasnější. :wink:
5. zář 2009 v 11:57  • Odpověz
ahoj žlababko, krásně ti tam ty týdny naskakují :wink: možná bych ještě do tabulky přidala i termín porodu, ať máme přehled, až jednou budeme držet palce na porody :wink:
chico, tak zítra čekám // - bez debat :wink: :grinning:
5. zář 2009 ve 13:02  • Odpověz
Teda holky, měla jsem tu na návštěvě kamarádku s dvouletým chlapečkem, upozorňuju, že chlapeček je moc hodný a úžasný, ale i tak jsem totálně vyřízená. A upřímně byla jsem ráda, že už šli domů. :slight_smile: Jojo, to bude jednou hukot s malým cvrčkem, ale moc se na to těším... No nic, jdu odpočívat k TV. :grinning:
5. zář 2009 v 19:10  • Odpověz
akorát na tebe myslím, jak moc nebudeš moct zítra dospat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
5. zář 2009 v 19:12  • Odpověz
baji: no nevím, jsem úplně KO, asi budu spát jako zabitá :wink: ...ale zvědavá jsem jako bejk...no snad bude ráno důvod k radosti!!! :slight_smile:
5. zář 2009 v 19:21  • Odpověz
autor
Taky jsem na tebe zvědavá :slight_smile:
5. zář 2009 ve 20:01  • Odpověz
doufám, že jo, moc držím palečky :slight_smile: a chápu jak může malej prcek vyřídit, kolikrát se nemůžu dočkat, až příjde MM z práce a vezme Kristýnku ven, ať si od ní chvilku odpočinu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. zář 2009 ve 20:03  • Odpověz
Ahoj chicool, jsi tu? Mě je dneska tááák příšerně blbě :stuck_out_tongue_closed_eyes: nevím, zda je to z těch bramboráků, kterejch sem se přejedla nebo už je malej cvrček v bříšku :grinning: Můžu teda říct, že jsem pěkně napnutá, co bude a nebude......zítra sem nakouknu, abych věděla, jak dopadlo tvoje testováníčko :slight_smile: přeju krásnou noc.
5. zář 2009 ve 20:03  • Odpověz
baji: fakt jsem grogy, a to je nejhodnější dítě širkoko daleko, ale měla jsem strach, když tu lítal po bytě, přece jenom to tu ještě na dítě úplně stavěný není a leckde se mohl bouchnout, ale byl úžasnej, strašně jsme se nasmály a biologiocký hodiny zase pořádně uhodily.

kuratkol: tak to jsem zvědavá, kolik vás tu ráno bude :wink:
5. zář 2009 ve 20:06  • Odpověz
chicoola :k vůli tebe tady budeme určitě zítra všechny
:grinning:
5. zář 2009 ve 20:19  • Odpověz
jasně, srovnejme si čas. Chico, v kolik máme být nastoupené? :grinning:
5. zář 2009 ve 20:22  • Odpověz
Ještě mě napadlo s tou tabulkou, termín porodu je asi dobrý nápad a ještě možná týdny těhu, co vy na to? Já to tam ráno snad nějak doplním, jestli teda nebudu potřebovat všechny palce na držení pro chicolu :slight_smile:
5. zář 2009 ve 20:24  • Odpověz
Holky, vy jste zlaté. :slight_smile:
drndapetka: tak to jsi teda další adeptka na těhu :wink: ...mně dneska bylo taky chvílemi blivně, ale nedávám tomu žádnou váhu, po 1.měsíci snažení jsem i zvracela (upozorňuju, že před tím jsem takto po jídle nezvracela nějakejch 12 let, samozřejmě po alkoholu nepočítám) a nic z toho nebylo...

zlababa07: já jsem ranní ptáče, počítám, že v 6:00 už se mi bude chtít na WC, ale tak brzy vás z postele tahat nechci :grinning:. Takže v 8:00 zapínám počítač. Jinak termín porodu a týdny těhu je fakt dobrý nápad, aspoň uvidíme, jak to tam těhulkám pěkně naskakuje a když už aktualizujeme DC, tak není problém přidávat u těhulek dny.

medan29: tak to je dobře, že tu budeš taky, snad bude ta informace stát za to :wink: když už jste tak navnazené :slight_smile:
5. zář 2009 ve 20:33  • Odpověz
Chico, u mě v 6:00 taky nebývá problém, většinou teď chodím na wc ještě za tmy :unamused: ale do 8 snad vydržím :slight_smile:

Drndicka bude testovat někdy v příštím týdnu, pamatuju si to dobře? Tak taky moooc držím pěsti!!!
5. zář 2009 ve 20:36  • Odpověz
chicool: Já mám takovou divnou "pachuť" v puse ( ale ne kovovou ), na zvracení mi není, ale tak nějak "blivně" , jak říkáš ty. Prsa mám jak balony, ale už zase nebolí, jak bolely včera a předevčírem. Sem tam se mi jen "postaví"bradavky :sweat_smile: ,což taky nemívám ( jen když mi je zima). Mám z toho docela dobrej pocit, že by to mohlo vyjít, ale nechci si zase něco slibovat, abych nebyla zklamaná. Budu testovat až asi za 7dní, pro jistotu. tak snad tento stav vydrží a nedorazí mrcha.
5. zář 2009 ve 20:38  • Odpověz
zlababa07: no právě v 6:00 bude ještě tma, tak musim počkat na rozbřesk, abych to na denním světle pořádně zhlédla...pokud tedy nebude pořádně viditelná. Začínám mít strach, že jsem si tu naději // uměle vytvořila a že budu zklamaná, ještě že to zítra rozštípnu...
5. zář 2009 ve 20:40  • Odpověz
drndapetka: jůůůůůůůů, to vypadá fakt nadějně :dizzy_face: ...teda holky, tady s vámi je to napínavější než kdejakej film v TV :grinning:
5. zář 2009 ve 20:42  • Odpověz
Taky si říkám, jsem na vás na obě mooc zvědavá :slight_smile: A co vlastně labell? Dlouho se neozvala a taky je už kousek od lámání chleba :wink:
5. zář 2009 ve 20:43  • Odpověz
Ahojky, tak koukám, že už je tady několik dalších adeptek na //. Už abychom byly všechny a mohly debatit na nová témata. Taky se tak těšíte? pa
5. zář 2009 ve 20:44  • Odpověz
chicool: Já jsem úplně vystresovaná za sebe, fuj....obdivuju tě , že se takhle držíš!! Jsi statečná :wink: Zítra bude líp, uvidíš. Všechen strach z tebe spadne, až už to dopadne, tak či tak. Cítím ale v kostech dobrou zprávu :grinning: Tak se holka pořádně drž.....my chcem vidět ty // :wink:
5. zář 2009 ve 20:45  • Odpověz
drndapetka: mě bolí divně břicho...úplně jinak než obvykle, není to píchání, ale takový pnutí...neumim to popsat...cítím to nadějně, ale bojím se to říct, abych to zítra nemusela vzít zpět... :unamused:
5. zář 2009 ve 20:45  • Odpověz
Příští týden to se mnou asi sekne, až budu na řadě já :grinning:
5. zář 2009 ve 20:46  • Odpověz
chicool: Roztahuje se děloha, aby mělo miminko místečko :dizzy_face:
5. zář 2009 ve 20:47  • Odpověz
zlababa07: na labell jsem taky myslela, je jen od 1 DC míň jak já, dlouho tu nebyla, tak snad nás přijde informovat
drndapetka: dneska jsem fakt v klidu, před 4 dny jsem byla celá netrpělivá
5. zář 2009 ve 20:48  • Odpověz
chicool: Jinak mě už taky v podbříšku nepíchá, ani nemám žádný bolesti nic....jen jsem trochu víc nafouklá než obvykle a dneska jsem málem nedopla rifle, ale to bude z toho, jak jsem se přežrala těch výýýborných bramboráčků od mamky :grinning:
5. zář 2009 ve 20:49  • Odpověz
drndapetka: nesekne, neboj...se mnou to neseklo díky vám, že jste mi vymluvily brzké testování a dneska jsem v klidu ani nevím jak. No jestli se roztahuje děloha, tak je to příjemné bolení :slight_smile:
5. zář 2009 ve 20:51  • Odpověz
Drndi, můžu se zeptat, po jak dlouhé době se vám povedly ty předchozí těhu ? koukala jsem u tebe v albíčku, že jsi byla na revizi skoro stejně jako já. Omlouvám se, že tuhle nepříiemnou epizodu připomínám, ale říká se, že po tomhle zákroku bývá děloha prý jako pohnojená a početí jde velmi snadno (koneckonců koukni na mě) :dizzy_face: takže bych si na tebe klidně vsadila. Už podle těch příznaků :dizzy_face: :dizzy_face:
chjo, tak nám se pro změnu pěkně poblilo dítko, dítě poblitý, matka poblitá, v posteli nablito... :unamused:
petko, tak na tebe jsem taky hodně zvědavá :wink: co teplotka, už je zpátky nahoře? nebo jsi psala, že zahodíš teploměr, ať se nenervuješ? teď si to nevybavuju:pensive:
a souhlasím, chce to přidat těhulkám další údaje, na řádek se toho vejde dost, ať máme přehled... :wink:
drndapetka: mňam, taky bych si dala bramborák, chystám se je dělat příští týden, až se přítel vrátí
5. zář 2009 ve 20:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.