• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Chico, je to taková slabá bolest jako na ms? Lehounké pobolívání v podbřišku? Já to mám od té doby, co jsem těhu zjistila. taky mě to sem tam vyděsí, ale pokud je to, jak se říká, že roste děloha, tak snad je to ok
5. zář 2009 ve 20:52  • Odpověz
Holky, ale labell má napsaný v tabulce 0.snažení, tak to znamená, že se ještě nesnaží, ne? :sweat_smile:
5. zář 2009 ve 20:52  • Odpověz
Drnda, ajo máš pravdu, úplně jsem to v tom našem těhušílení přehlídla :grinning:
5. zář 2009 ve 20:53  • Odpověz
baji: tak to máte veselo, co?
zlababa07: jojo, takové lehounké...a třeba stačilo abych dnes vzala kýbl s vodou a cítila jsem to víc. Já nevím, může to být tím gynexem, co jsem teď brala 1. měsíc, gynex čistí i dělohu, tak třeba to je ono...no fakt jsou to jen dohady nu
5. zář 2009 ve 20:55  • Odpověz
jj, teď nás tam je za sebou víc, co teprve začneme snž
5. zář 2009 ve 20:55  • Odpověz
zlababa: První to bylo po 3měsících, ale to jsme na tom nějak urputně nepracovali, a po druhé to bylo taky takové nějaké....byla svatba, pak jsme byli na horách a pak svatební cesta do Paříže, takže to bylo takové snažení nesnažení....ale trvalo to asi stejně jako poprvý....ty 3-4měsíce. taky jsem slyšela, že po revizi je děloha úplně nejlíp připravená na těhu, ale prý až po první porevizní MS, ta se musí nechat proběhnout, aby se tělo pročistilo. Měli jsme čekat 3měsíce, ale protože vím, že se po revizích právě dobře daří, tak jsme se na to vrhli hned po první porevizní MS, tak uvidíme, co nás čeká za překvapeníčko :slight_smile:
5. zář 2009 ve 20:56  • Odpověz
chico... no to jo, naštěstí už spí :wink:
5. zář 2009 ve 20:57  • Odpověz
Drndo, tak my to udělali úplně stejně. Chtěli jsme se sice ofiko začít snažit až po druhé porevizní ms, ale jaksi nám to po té první muselo uklouznout (asi vím i přesně kdy :sweat_smile:) a druhá ms už nepřišla. Taky mi v nemocnici říkali 2-3 ms počkat, ale já tu první měla skoro po 6 týdnech, takže suma sumárum jsem teď asi 11 týdnů od revize, tak snad už všechno bude ok.

Baji, chuděra malá, a co, něco špatného spapala?
5. zář 2009 ve 21:03  • Odpověz
baji: Teploměr jsem zahodila :grinning: A doufám, že hona dalších 9 měsíců nebudu ani potřebovat :grinning:
5. zář 2009 ve 21:03  • Odpověz
zlababa: No já jsem dostala první porevizní mrchu až po 8týdnech.....
5. zář 2009 ve 21:05  • Odpověz
....takže jsem od revize skoro 12týdnů
5. zář 2009 ve 21:06  • Odpověz
Holky, jdu se natáhnout k TV. Tak zítra držte palce... :wink: papa
5. zář 2009 ve 21:12  • Odpověz
zlababa: Takže vy jste se vlastně po té první porevizní mrše ani nesnažili?
5. zář 2009 ve 21:14  • Odpověz
chicool: MOOOOOOC držíme palečky :wink:
5. zář 2009 ve 21:14  • Odpověz
zlabab, ani nevím, začli jsme teď zkoušet homeopatika na lepší spaní (malá se hodně budí) a je to příšerně sladký a taky jsme dneska dávali novou kaši, tak ji to asi celkově nesedlo... no blila řádně, vždycky mě to rozhodí, bojím se, aby se nazačla dusit :frowning2: ale oklepala se rychle, takže už v poho :wink:
petko, tak to je dobře, moc přeju, aby to vyšlo :slight_smile:
5. zář 2009 ve 21:16  • Odpověz
chico, tak se na to dobře vyspi a zítra tě tu netrpělivě čekáme :wink: :dizzy_face:
5. zář 2009 ve 21:16  • Odpověz
Drndo, v podstatě jsme se nesnažili, ale my se nikdy nijak zvlášť nechránili, prostě jedeme celé ty skoro 4 roky přerušovaně a až doteď to fungovalo :sweat_smile: tak nevím, asi to malý k nám už moooc chtělo :dizzy_face:
5. zář 2009 ve 21:18  • Odpověz
Chico, dobrou a ráno se těšíme.
5. zář 2009 ve 21:19  • Odpověz
zlabab, tak to asi fakt mělo dobře pohnojeno, tak to se mu bude u tebe dobře dařit :dizzy_face:
5. zář 2009 ve 21:21  • Odpověz
Baji snad jo, tak ať je malé lépe, jí se jdu taky natáhnout, abych zítra nezaspala tu událost tak dobrou noc
5. zář 2009 ve 21:27  • Odpověz
žlabab, díky, no já tu ještě budu trochu ponocovat u učení :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. zář 2009 ve 21:55  • Odpověz
autor
Já už chci taky mimi do bříška ...
5. zář 2009 ve 22:15  • Odpověz
už abychom se všechny dočkaly, viď
5. zář 2009 ve 23:13  • Odpověz
Ahoj holky,
jen prolitavam. Gratuluuk nove tehu a rano drzim palce!!

Zase se nekdy stavim.
Pa
6. zář 2009 v 01:49  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2012  • Odpověz
Dobré ránko, tak zabalím manžovi věci na cviko a kolem 8 jsem tady taky :grinning:
6. zář 2009 v 06:54  • Odpověz
Dobré ráno, holčiny...už jsem tu - test je bohužel negativní :frowning2: :frowning2: :frowning2:
V 5 se mi chtělo strašně čůrat, tak už jsem musela testovat takhle brzy, no a pak jsem usnula jen na chvíli.
Zklamaná jsem, protože jsem tomu tentokrát fakt věřila, ale jsem v pohodě, těším se na dovolenou a přítel včera psal, jak je na tom vojenským cvičení, že se tam bavil s klukama a všechni počali miminko, když přijeli z toho cvičení...takže holky září to fakt jistí, tohle by byl stejně výsledek za srpen :grinning: .
Jsem ráda, že jsem testovala fakt až dnes, jelikož si opravdu neříkám, že je třeba ještě brzy, jsem 18 DPO, takže brzy není a je to jasné.
Děkuji vám, že jste drželi palce a že se sem na mě dnes přijdete podívat. :dizzy_face:
V tabulce s dovolením počkám, než dorazí ms a pak se hodím na konec, abych nezacláněla drndapetce, která je další horkou adeptkou :dizzy_face:
6. zář 2009 v 07:04  • Odpověz
Těhulky:
Žlababa: ......... 30 let ... 0 dětí ... 27.8 našla // ... první KO 16.9.
toltec: ............ 28 let ... 0 dětí ... 2.9. našla //

Snažilky:
chicoola: ......... 28 let ... 0 dětí ... 29 DC ... 3. snažení
labell: ............. 28 let ... 1 dítě ... 28 DC ... 0. snažení
drndapetka:..... 24 let ... 0 dětí ... 25 DC ... 1. snažení
flosmanka: ...... 29 let ... 0 dětí ... 24 DC ... 0. snažení
baji: ............... 31 let ... 1 dítě ... 23 DC ... 0. snažení
Taurusenka: .... 30 let ... 0 dětí ... 22 DC ...32. snažení
KKattkka: ........ 27 let ... 0 dětí ... 22 DC ... 2. snažení
radma 80: ....... 29 let ... 0 dětí ... 21 DC ... 1. snažení
Garp776: ........ 33 let ... 1 dítě ... 20 DC ... 5. snažení
Kuratkol: ........ 27 let ... 0 dětí ... 18 DC ... 7. snažení
blizennec: ....... 25 let ... 0 dětí ... 17 DC ... 3. snažení
Motol: ............ 24 let ... 1 dítě ... 16 DC ... 2. snažení ... 1ms
Karol84: ..........25 let ... 0 dětí ... 16 DC ... 12. snažení
Everhr: ........... 32 let ... 0 dětí ... 13 DC ... 12. snažení
lolynka: ...........29 let ... 0 dětí ... 12 DC ... 2. snažení
beruska1989: .. 20 let ... 0 dětí ... 12 DC ... 3. snažení
hedik: .............22 let ... 1 dítě ... 10 DC ... 0. snažení
janulkav: ......... 22 let ... 0 dětí ... 9 DC ... 5. snažení
medan29: ....... 29 let ... 0 děti ... 8 DC ... 4. snažení
aja.83: ........... 26 let ... 0 dětí ... 8 DC ... 2. snažení
kebule82: ....... 26 let ... 0 dětí ... 5 DC ... 16. snažení
katyna6: ......... 33 let ... 0 dětí ... ? DC ... 1. snažení ...čeká na porevizní ms

Nekomunikující snažilky (nevíme, jak to u nich vypadá):
Janinkaves: ..... 27 let ... 1 dítě ... 35 DC ... 0. snažení
jenniffer001: ... 27 let ... 0 dětí ... 32 DC ... 5. snažení
6. zář 2009 v 07:06  • Odpověz
ahojky, tak to je mi moc líto, věřila jsem, že tam ty // budou :frowning2: :frowning2: :frowning2:
jsi statečná
6. zář 2009 v 07:30  • Odpověz
baji: já jsem to vnitřně fakt cítila, že tam // budou, ale nevadí, zadaří se, zadaří...však se dočkám :wink: . Teď jen aby dorazila brzy ms, aby mi nezasáhla do dovolený a budu spokojená. No a dala jsem si to předsevzetí, že když bude test negativní, tak se vrhnu na cvičení a zdravou stravu, abych něco pohubla. Takže zítra začnu, dnes jdu ještě po návštěvách, tak to nemá cenu...ale od zítřka šup na to, vymlouvat se nebudu. :slight_smile:
6. zář 2009 v 07:38  • Odpověz
tak to je fajn, já si taky furt říkám, že ze sebou musím něco začít dělat, ale nějak na to furt nemám čas :wink: no jinak já taky nejsem po ránu nadšená, bolí mě břicho na MS a trochu špiním, ale MS čekám nejdřív za týden... myslela jsem, že už se mi po porodu a kojení srovnal cyklus a nerada bych, aby se mi to nějak rozhodilo, jsem jen týden po ovu :unamused:
6. zář 2009 v 07:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.