• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Ahoj holky, chico, tak to mě taky mrzí, byla jsem dneska čůrat už ve 4:45 :sweat_smile: a od té doby jsem nemohla kvůli tobě skoro zabrat. Ale co, jak říkáš, není všem dnům konec a měsíc uteče jako voda. Navíc září ještě nekončí, takže času dost :wink: To cvičení a zdravá strava je určitě dobrý nápad, aspoň budeš na mimi řádně nachystaná.
6. zář 2009 v 07:58  • Odpověz
6.9.

Těhulky:
Žlababa: ......... 30 let ... 0 dětí ... 6.tt ... TP 9.5.2010 ... první KO 16.9.
toltec: ............ 28 let ... 0 dětí ... 2.9. našla //

Snažilky:
chicoola: ......... 28 let ... 0 dětí ... 29 DC ... 3. snažení
labell: ............. 28 let ... 1 dítě ... 28 DC ... 0. snažení
drndapetka:..... 24 let ... 0 dětí ... 25 DC ... 1. snažení
flosmanka: ...... 29 let ... 0 dětí ... 24 DC ... 0. snažení
baji: ............... 31 let ... 1 dítě ... 23 DC ... 0. snažení
Taurusenka: .... 30 let ... 0 dětí ... 22 DC ...32. snažení
KKattkka: ........ 27 let ... 0 dětí ... 22 DC ... 2. snažení
radma 80: ....... 29 let ... 0 dětí ... 21 DC ... 1. snažení
Garp776: ........ 33 let ... 1 dítě ... 20 DC ... 5. snažení
Kuratkol: ........ 27 let ... 0 dětí ... 18 DC ... 7. snažení
blizennec: ....... 25 let ... 0 dětí ... 17 DC ... 3. snažení
Motol: ............ 24 let ... 1 dítě ... 16 DC ... 2. snažení ... 1ms
Karol84: ..........25 let ... 0 dětí ... 16 DC ... 12. snažení
Everhr: ........... 32 let ... 0 dětí ... 13 DC ... 12. snažení
lolynka: ...........29 let ... 0 dětí ... 12 DC ... 2. snažení
beruska1989: .. 20 let ... 0 dětí ... 12 DC ... 3. snažení
hedik: .............22 let ... 1 dítě ... 10 DC ... 0. snažení
janulkav: ......... 22 let ... 0 dětí ... 9 DC ... 5. snažení
medan29: ....... 29 let ... 0 děti ... 8 DC ... 4. snažení
aja.83: ........... 26 let ... 0 dětí ... 8 DC ... 2. snažení
kebule82: ....... 26 let ... 0 dětí ... 5 DC ... 16. snažení
katyna6: ......... 33 let ... 0 dětí ... ? DC ... 1. snažení ...čeká na porevizní ms

Nekomunikující snažilky (nevíme, jak to u nich vypadá):
Janinkaves: ..... 27 let ... 1 dítě ... 35 DC ... 0. snažení
jenniffer001: ... 27 let ... 0 dětí ... 32 DC ... 5. snažení
6. zář 2009 v 08:00  • Odpověz
baji: no tak to se mi stávalo občas při HA, že jsem někdy špinila dřív než měla přijít ms, ale v ms se to nikdy nerozjelo...
Já teď jen doufám, že ms dneska přijde, protože v pátek vyrážíme na dovolenou a ms s sebou fakt tahat nechci :grinning:
6. zář 2009 v 08:02  • Odpověz
zlababa07: jéééé, to je milé, žes na mě myslela. Já jsem vás tu všechny navnadila a ono prd. :grinning: Zajímavý je, že co vím, že těhu nejsem, tak břicho nebolí...to snad není možný, já si to snad opravdu vsugerovala...ale v tom případě jsem blázen na svobodě :grinning: :grinning: :grinning:
6. zář 2009 v 08:04  • Odpověz
Tak já se du ještě na chvilku natáhnout, dneska nás čeká pokládka podlahy, tak ještě využiju toho, že manža je tuhej :grinning:
6. zář 2009 v 08:07  • Odpověz
zlababa07: jojo, tak to si jdi pořádně ještě dáchnout. Já se nasnídám a také se půjdu ještě zachumlat. :slight_smile:
6. zář 2009 v 08:10  • Odpověz
chico, no HA neberu a ani zatím nesnž kvůli té Týnčině operaci, tak to jsem zvědavá, která z nás dostane MS dřív, doufám, že ty a že bude brzo pryč, ať si užijete pěknou snž dovolenku :wink:
6. zář 2009 v 08:15  • Odpověz
tak mi odjel manža na 14dní to zas bude :frowning2:
6. zář 2009 v 08:19  • Odpověz
Ahojky holky, přeju vám dobré ráno.:slight_smile:

Chicool, moc mě mrzí, že je test negativní :frowning2: a přitom mám všechny čtyři palečky modrý, jak jsem je držela. Ale máš pravdu - vyjít to má v září, takže šup šup na zářijové snažilkování :grinning: .

U mne je to tento cyklus fakt divný. Dnes mi klesla teplota ještě víc a lehoulince špiním. Jestli to dnes nebo zítra dostanu, tak to bude mazec. Nejdřív jsem to měla dostat v pondělí 14. září. Snad mi ty léky nerozhodily cyklus :frowning2: :frowning2: :frowning2: . No nic, uvidíme. I kdybych to dostala, tak naštěstí nemusíme rušit tu poradnu. Sestřička mi řekla, že i když to budu mít, máme přijít. Takže alespoň v tomhle máme kliku. Sice to budu mít při dovolené, ale to je jedno. Spíš mě štve, že by to mělo přijít tak brzy. :rolling_eyes: .

Loučím se s váma. Neteřinka chce hrát člověče nezlob se, tak to jistě chápete, že je to stráááášně moc nutné :grinning: :grinning: . Přeju hezkou neděli a v úterý sem zase nakouknu.
6. zář 2009 v 08:41  • Odpověz
Dobré ráno Holky,chicola taky mě to moc mrzí myslela sem na tebe,ale tak příště to vyjde :wink:
6. zář 2009 v 09:01  • Odpověz
:slight_smile: Brý ránko holčiny. Strašně moc se omlouvám, nějak od toho minulého víkendu nestíhám net, máme v práci celkem frmol, navíc tu probíhají opět hádky ze strany jedné kolegyně ohledně vánočních svátků, takže nic moc. Přitom je to každý rok stejný, už mě to neba. Doufám, že toto budou mé poslední vánoce strávené v práci a příští rok budu už s naším mimísem :dizzy_face: Jinak u nás zatím nic nového, s pravým snažením začínáme teď v září a od středy jsem měla manžu zase v Praze, takže zatím nic a navíc mi má ve ČT příjít ms, tak uvidíme, ale stejně dnes asi proběhne 1.ofiko snažení :grinning: , po tolika dnech se na něj už těším :sweat_smile:
A co tady nového? Už ani nevím, jestli jsem gratulovala Zlababě :pensive: Jestli neé, tak mooccinky gratuluji ..
Jsem v práci, tak se jdu pokusit vás alespoň v rychlosti dočíst :slight_smile:
6. zář 2009 v 09:12  • Odpověz
Flosmanko, děkuji :dizzy_face: V té práci to je děs, tak trochu to taky znám, ještě když jsem dělala v jdné velké firmě. Tam ná třeba celoplošně prázdniny na Vánoce zakázali a pak jsem se nestačila divit, kolik lidí je mělo najednou schválené. Ještě že jsem tam přes ty vánoce už nebyla, odešla jsem včas :slight_smile:
6. zář 2009 v 09:19  • Odpověz
Holky, tak dneska jdem pokládat novou podlahu do ložnice a budoucího dětského pokojíčku. Když to stihnem, vyfotím vám to, jak jsem slibovala už posledně :sweat_smile:
6. zář 2009 v 09:21  • Odpověz
:stuck_out_tongue_closed_eyes: není zač, strašně moc ti to přeju a věřím, že my všechny tě budeme co nevidět následovat :grinning: Jj, právě že pracuji ve velké společnosti, a svátky tu nikomu nic neříkají. Ani na Nový rok nemáme volno.. Takže mě letos čeká 24. a 25. 12 :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: A to dojíždím že, takže ještě lepší ..
6. zář 2009 v 09:32  • Odpověz
:wink: jinak jsem si do alba dala foto těch nových kytek, co jsme koupili minulý týden u tchána. Ta ohromná Juka nás vyšla jen na 550,- Kč, což je fakt super cena. A to nám říkal tchán že tam byli druhej den a na všechny kytí měli ještě slevu 70%. Škoda, bysme si jí bejvali koupili i do ložnice.
6. zář 2009 v 09:35  • Odpověz
ahoj holky, jen nakukuju :slight_smile:
chicoo: tak to je mi strašně líto, že to tentokrát nevyšlo, věřily jsem tady tomu snad všechny :wink: ale je fajn, že to bereš takhle sportovně a za září na tebe jistě už budou zářit // :slight_smile:
jinak přeji všem krásnou neděli - my jdeme snídat a vypadá to, že pojedem někam na výlet nebo něco takového, musíme to u snídaně pěkně s manžou probrat .. hezký den a zítra ahoj
6. zář 2009 v 09:58  • Odpověz
Ahoj holky, tak předělávám tabulku. Dnes mám 1. DC. :frowning2: :unamused: :unamused:

6.9.

Těhulky:
Žlababa: ......... 30 let ... 0 dětí ... 6.tt ... TP 9.5.2010 ... první KO 16.9.

Snažilky:
katyna6: ......... 33 let ... 0 dětí ... ? DC ... 1. snažení ...čeká na porevizní ms
Taurusenka: .... 30 let ... 0 dětí ... 1 DC ...33. snažení

Janinkaves: ..... 27 let ... 1 dítě ... 35 DC ... 0. snažení
6. zář 2009 v 10:09  • Odpověz
Pěkné ráno :slight_smile:
6. zář 2009 v 10:18  •  snaží se  • Odpověz
flosmanka-nesmutni,já jsem a tom asi stejně.Jsem sestřička,takže u nás se na volno o Vánocích taky nehraje.Původně jsem se těšila,že v práci v prosinci už nebudu,no,dopadlo to jinak,takže už teď si umím představit,jak "klidné"svátky to zase budou :rolling_eyes:
6. zář 2009 v 10:20  •  snaží se  • Odpověz
blizennec: jééé, ahoj...díky žes přišla...no zadaří se v září...to je jasná věc...jen aby už přišla aspoň ms a jsem happy :slight_smile:
taurusenka: takže taky na konec tabulky...ale zase je to přece lepší, ne? Vždyť jsi psala, že čím dřív přijde ms, tím dřív bude nová ovu a budou už s tebou něco dělat, ne? Jinak také díky, že ses přišla juknout. :slight_smile:
6. zář 2009 v 11:02  • Odpověz
tauru, no možná to budeme mít stejně, to je nanic, když se cyklus rozhodí :confounded: u nás by to znamenalo odložit snž o další měsíc, protože bych plodné dny nejspíš trávila v nemocnici :unamused:
flosmanka, koukám, že máme stejný vkus :wink: ten nábytek v obýváku je red apple? máme taky, akorát trochu jiné kousky, ale taky třešeň :wink: a taky máme zelený koberec i sedačku :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. zář 2009 v 11:33  • Odpověz
jo a práce, já jsem sice doma, ale MM přišel o práci, tak taky nevím, jaký budou u nás Vánoce :confused:
6. zář 2009 v 11:35  • Odpověz
baji, asi ano :grinning: Je to red apple.. My jsme neměli moc na výběr, nechali jsme si udělat dveře v třešni a pak jsme koukali :angry: Nábytek v třešni? Zázrak .. Tak jsme nakonec šli do tohoto a v závěru jsme nadšení. Je to moderní a hezký :dizzy_face: Ale ty ceny :pensive: Máme k tomu i konferenčák :grinning: To mě mrzí, s tou prací. V dnešní době to je celkem katastrofa. Já tedy mám celkem jistou práci (pokud tedy nezpronevěřím nějaký ten milionek :grinning: ), ale manža? Nic moc.
6. zář 2009 v 11:40  • Odpověz
flosmanka: hezký nábytek!!! :wink:

Jinak u nás Vánoce budou snad s volnem super, nebude to jako loni 14 dní, ale bude to zase dlouhý volnísko. Jsem ráda, že se u nás víkendy a svátky dodržujou, jinak by mě kleplo...ale lidi pořád volají...a jste tam v sobotu...nejste...no to je blbý, to byste měli :angry: ...ještě že na to ani šéf neslyší...

baji: to je nemilé, že manžel přišel o práci...můj o ní přišel loni před Vánoci, tedy přišel, sám odešel, protože mu při podpisu smlouvy řekli, že je mzda v čistém a pak samozřejmě byla v hrubém, ale teď má dobrou práci...

tak já mizím, jedu se ségrou do Obi a po návštěvách...to se zase nacpu...a od zítřka nastupuje cvičení a dieta...tak si dnes ještě užiju...hihi :grinning:
6. zář 2009 ve 12:17  • Odpověz
flosmanka, tak to jsme na tom úplně stejně, my taky vybrali nejdřív kuchyň a dvěře :wink: a sehnat teď nějaký skříňky v třešni, neskutečný úkol :angry: taky to máme i s konferákem :wink:
no s tou prací s tím MM tak nějak počítal, s tou krizí nebyla práce.. no dostal to 2+3, tak má čas na to najít nějakou práci, tak snad se povede, máme hypo :pensive:
chico, tak to je fajn, že máš rozptýlení, tak hezký den :wink:
6. zář 2009 ve 13:55  • Odpověz
Ahoj holky, jsem tu jen na chvilečku.

chicool: Ráno jsem nakoukla, ale měla jsem ještě zalepený očka a nebyly síly něco napsat. myslela jsem na Tebe ještě včera před spaním...škoda, že to nevyšlo. Ale jak koukám, tak to bereš hoodně statečně, to je fajn. To já bych tak statečná nebyla.Uhýbat mi nemusíš, protože se mě mě cosi zlomilo a mám pocit, že to taky nevyjde, taklže tam se mnou ještě ty 3dny do toho mýho 28DC zůstaň, ať se tam nahoře sama tolik nebojím :grinning:
6. zář 2009 ve 13:57  • Odpověz
Ahojte holky, tak hlásím návrat, bylo úžasně, hned bych se tam vrátila a taky upravuju tabulku. Začíná naše první snažení a rozhodně nejsem nekomunikující snažilka protože jsem nebyla v ČR ale úžívala si posledního sluníčka :sunglasses: !

6.9.

Těhulky:

Snažilky:
Janinkaves: ..... 27 let ... 1 dítě ... 9 DC ... 1. snažen
Taurusenka: .... 30 let ... 0 dětí ... 1 DC ...33. snažení

6. zář 2009 v 15:27  • Odpověz
chicool, je mi líto, že testík dopadl negativně, ale neboj, září to jistí, taky na to spoléhám :wink:
6. zář 2009 v 15:28  • Odpověz
A copak je nového ? Absolutně nemám šanci těch vašich 40stran dočíst, možná tak za týden :sweat_smile: ! Žlababku jsem ještě stihla ale gratuluji znovu a taky toltece ! A vidím že je tady spousta nových snažilek tak všechny vítám !
6. zář 2009 v 15:34  • Odpověz
ahoj janinko, to jsme ostudy, že jsme zapomněly na tvoji dovolenou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
tak to je dobře, že sis odpočinula, načerpala novou sílu a už jdete do toho :slight_smile:
6. zář 2009 v 17:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.