• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Ahoj holčinky, tak jsem přemýšlela, kdo to dneska měl testíkovat a asi to byla chicoolka a nevylšo to....Neboj, určitě to vyjde příště, musíme mít prostě velkou trpělivost, když si s námi ten život tak zahrává....Někomu to jde hned a někomu prostě ne.
My jsme o víkendu s manžou taky nezaháleli, ale myslím, že zatím z toho nic nebude, ovulka zatím neproběhla. Ale musíme se snažit dál.
Všem držím pěstičky a hodně optimismu do snaženíčka :wink:
6. zář 2009 v 19:31  • Odpověz
Ahoj Báji, jo pomalinku se snažime a strašně se těším a stejně tak strašně se děsím aby bylo vše OK ! Ale bude, musí prostě ! A prostě nám to všem vyjde a hotovo !!

Chicoolo je mi líto že to tentokrát nevyšlo, ale září teprve začíná :grinning: !
6. zář 2009 ve 20:52  • Odpověz
Dobré ránko :grinning:
7. zář 2009 v 06:15  • Odpověz
autor
Dobrá ránko :slight_smile:

7. 9. 2009

Těhulky:
Žlababa: ......... 30 let ... 0 dětí ... 6.tt ... TP 9.5.2010 ... první KO 16.9.
toltec: ............ 28 let ... 0 dětí ... 2.9. našla //

Snažilky:
chicoola: ......... 28 let ... 0 dětí ... 30 DC ... 3. snažení
labell: ............. 28 let ... 1 dítě ... 29 DC ... 0. snažení
drndapetka:..... 24 let ... 0 dětí ... 26 DC ... 1. snažení
flosmanka: ...... 29 let ... 0 dětí ... 25 DC ... 0. snažení
baji: ............... 31 let ... 1 dítě ... 24 DC ... 0. snažení
KKattkka: ........ 27 let ... 0 dětí ... 23 DC ... 2. snažení
radma 80: ....... 29 let ... 0 dětí ... 22 DC ... 1. snažení
Garp776: ........ 33 let ... 1 dítě ... 21 DC ... 5. snažení
Kuratkol: ........ 27 let ... 0 dětí ... 19 DC ... 7. snažení
blizennec: ....... 25 let ... 0 dětí ... 18 DC ... 3. snažení
Motol: ............ 24 let ... 1 dítě ... 17 DC ... 2. snažení ... 1ms
Karol84: ..........25 let ... 0 dětí ... 17 DC ... 12. snažení
Everhr: ........... 32 let ... 0 dětí ... 14 DC ... 12. snažení
lolynka: ...........29 let ... 0 dětí ... 13 DC ... 2. snažení
beruska1989: .. 20 let ... 0 dětí ... 13 DC ... 3. snažení
hedik: .............22 let ... 1 dítě ... 11 DC ... 0. snažení
janulkav: ......... 22 let ... 0 dětí ... 10 DC ... 5. snažení
Janinkaves: ..... 27 let ... 1 dítě ... 10 DC ... 1. snažen
medan29: ....... 29 let ... 0 děti ... 9 DC ... 4. snažení
aja.83: ........... 26 let ... 0 dětí ... 9 DC ... 2. snažení
kebule82: ....... 26 let ... 0 dětí ... 6 DC ... 16. snažení
katyna6: ......... 33 let ... 0 dětí ... ? DC ... 1. snažení ...čeká na porevizní ms
Taurusenka: .... 30 let ... 0 dětí ... 2 DC ...33. snažení

Nekomunikující snažilky (nevíme, jak to u nich vypadá):
jenniffer001: ... 27 let ... 0 dětí ... 32 DC ... 5. snažení
7. zář 2009 v 07:07  • Odpověz
Tak co nového u Vás?
7. zář 2009 v 07:44  • Odpověz
:slight_smile: brý ránko děvčátka .. Přeju všem super day
7. zář 2009 v 07:59  • Odpověz
Dobré ránko!!!

janinkaves: tak to já vůbec netušila, žes byla na dovolené...my jsme právě nevěděli, co se děje...protože co si budeme povídat, občas sem někdo přijde, chce do tabulky a pak už se neozve a přišlo nám ošklivý úplně vás vyškrtnout, tak jsme to vyřešili takto s tím, že když se vrátíte, sami se zařadíte. Tak jsem ráda, že se to s tebou objasnilo. :wink:

Jinak všem děkuji za slova útěchy :slight_smile: beru to statečně, příště to vyjde!!! :grinning:

drndapetka: no chvíli tam s tebou nahoře ještě zůstanu, jelikož ms ještě nedorazila...asi si dává na čas, aby se mnou mohla na dovolenou :grinning: :grinning: :grinning:
7. zář 2009 v 08:06  • Odpověz
Ahoj holky, všechny vás zdravím? Jak se máte při pondělku? Já pracovně, takže nic moc, víkend byl tak krátkej :frowning2: ! Holky dneska mě pobolívá tak divně břicho, jak třeba když to mám dostat, ale jsem 9 dní po MS, takže co by to mohlo být? :unamused:
7. zář 2009 v 08:37  • Odpověz
Hezké ráno holky

tak je tady pondělí a já jdu večer po 14ti dnech do práce.Tak mi to trochu kazí náladu už od rána :confounded: Ach jo,jak mně se tam nechce :frowning2:
7. zář 2009 v 08:52  •  snaží se  • Odpověz
aja-to je asi těžký říct,co by to mohlo být.Možná nějaká splašená ovulka,možná i těhu,i když jsi po ms.Asi nezbyde nic jinýho,než počkat,co se z toho vyklube?
7. zář 2009 v 08:54  •  snaží se  • Odpověz
Dobré ráno ,

ozývám se skoro po týdnu , ale v práci byl takový blázinec že jsem se k vám vůbec nedostala a o víkendu jsme pekli prasátko mnam mnam. Doufám že tento týden bude trošku klid. Něž jsem totiž vás totiž dočetla chvilku mi to trvalo, ale bylo to jen tak zběžně abych byla trochu v obraze.

Chicoo s tím testem je to škoda vypadalo to nadějně , ale dokud nedorazí MS je tu pořád možnost že to dodane dobře // , jinak kdyby ti to mělo vyjít na dovcu to by byl docela pešek.
7. zář 2009 v 09:11  • Odpověz
janulkav: já jsem si říkala, žes tu dlouho nebyla :wink: ....no já tomu nevěřím a vůbec se neupínám na to, že ještě ta možnost // je :unamused: , jelikož mamatestu věřím a při testování jsem byla 18 DPO a holkám už se ukazujou i při 12 DPO, takže těhu nejsem. Jen si MS dává na čas. Doufám, že dorazí během dneška, to by do dovolený stihlo odeznít. Ale jestli dorazí třeba až ve středu, tak mam smůlu no...
7. zář 2009 v 09:16  • Odpověz
Ahojík holky, zdravím také z práce :frowning2: Od včerejška bojuju s nevolností, dneska ráno jsem za boha nemohla vylézt z postele a do práce jsem se šourala, jak na popravu. Když jsem si byla kupovat svačinu, tak mě u kasy divně rozbolel podbříšek....byla to spíš křeč než nějaké píchání, takže předpokládám, že mrcha se blíží a nese sebou i ty příznaky nevolnosti, bolesti hlavy, výtoky, zvětšená prasa atd.

chicool: Já už se nebojím, jsem připravená na mrchu, takže šup šup dolů, ať můžeš zase začít snažilkovat.....na dovči by se to hodilo...třeba by jste přijeli 3 :grinning: Hele, ještě mě tak napadlo....ty míváš cyklus jak dlouhý? Měříš si BT, takže asi víš, kdy máš ovulku, ale je přeci možný, aby byla za cyklus 2x, že jo? To by přece mohlo vysvětlovat to zpoždění MS.....
7. zář 2009 v 09:25  • Odpověz
chicool: jinak je pravda, že mammatest je spolehlivý, ale .....jsou i případy, kterým to test neukáže ani měsíc po ovulce nebo oplodnění. Každýmu stoupe hcg jinak, každé těhu je individuální, a navíc k tomu můžou přispět i jiné podněty, třeba braní nějakého prášku, nějaká infekce atd . a pak to test neukáže.... je to sice mizivé procento, ale stát se může....tak příští neděli bude myslím další tetsováníčko, že jo? :grinning:
7. zář 2009 v 09:30  • Odpověz
drndapetka: já mívám cyklus 28 dní, občas zpoždění. Za červenec jsem měla zpoždění 3 dny, a srpnová MS přišla o den dýl. Jinak do tý doby jsem měla předpisových 28 dní. Takže co jsme se začali snažit tak pořád nějaký zpoždění, asi aby mě to tělo trošku potrápilo. :grinning: BT neměřím, ale dělala jsem si ovutest a ovu byla už 12 DC. Ovulka může být 2x za cyklus, ale je to asi jen velmi výjimečné (o tom moc nevím) a i kdyby, tak po té jedné ovulce jsme se tulili stejně asi jen 1x, protože tu přítel nebyl, takže otěhotnět jsem mohla jen ten 12 DC. :wink: Těhotná nejsem, leda že by mamatest lhal, čemuž nevěřím ani náhodou. Uvidíte, že ms dorazí a zase se potvrdí věrohodnost mamatestů. :wink:
7. zář 2009 v 09:40  • Odpověz
s tou spolehlivostí mamatestů souhlasím - mě po týdnu zpožděná ukazoval negativní a taky se těhi nekonalo :sunglasses: .
MS přšla i když docela slabá a pomot jsem ještě špinila - přikládám to rozhození kontryhel.čaji - tenhle měcíc ho nepiju tak uvidím jak to bude.Teplotu jsem začala poctivě měřit ,ale o víkendu jelikož jsem vždy vylítla z postele jak namydlenej blesk za psíkem abych ho pustila ven a nestihl províst nějakou neplechu , jsem samozřejmě neměřila. A docela mě to štve , protože mám docela dlouhé cykly(36 dní) tak by mě zajímalo kdy jsou ty správné dny :slight_smile: . Do ovu testů se mi nechce moc investovat , zvášť když nevím kdy je to správné období.
7. zář 2009 v 09:48  • Odpověz
janulkav: no právě, tys byla dalším příkladem, že test ukazoval negativně a bylo to tak, i když to vypadalo všelijak. Já už jsem si tohle zakázala, věřit i přes negativní výsledek tomu, že třeba tohla nebo že třeba tamto. :grinning: Těhotná nejsem. A jsem naprosto v pohodě, jede se dál. :slight_smile: Jen bych už fakt chtěla tu ms, abych si mohla užít dovolenou... Bříško bolí, tak dneska snad dorazí...
7. zář 2009 v 09:54  • Odpověz
chicool: Já už chci taky raději MS....snad dorazí už za ty 2dny. To trápení kolem jestli jo nebo ne, a jestli tam ten příznak je fakt těhu příznak....už mi to leze krkem a myslím si, že bych si asi oddechla, kdyby MS dorazila. Tím nemyslím, že si ji hrozně moc přeju, to ne, ale bylo by to takový to vysvobození od té nejistoty. Asi jsem divná, že tohle říkám....nevím, asi chci ty myšlenky na těhu spláchnout, jenže to se právě nedaří....dneska ráno jsem zas myslela na to, že už se vlastně snažíme rok a třičtvrtě, dva nevydařené pokusy....někdo si řekne, že to není dlouhá doba, ale mě už to připadá hrozně dlouho, a to trápení kolem...letos mě úplně psichicky zdeptala ta revize....ještě, že jsem od reality mohla utýct do práce a nějak jsem to hodila za hlavu....
7. zář 2009 v 10:05  • Odpověz
drnapetka-já se ti nedivím,že po takové době a po dvou pokusech máš tyhle myšlenky.My jsme to sice zkoušeli "jen"3/4 roku,ale taky to nedopadlo dobře.teď musím počkat 2-3 měsíce,než se můžeme snažit znovu a už teď mi to čekání připadá děsný.Ale chodím ještě do jedné diskuze a tam,když vidím,jak těhulek po revizi přibývá pořád víc,tak mě to pokaždé nakopne aspoň na pár dní.člověk už nějdy ztrácí chuť a trpělivost,ale ono se to příště podaří.MUSÍ! :wink:
jestli chceš,přijď se mrknout-Zamlklý potrab,aneb....-jsou tam moc prima holky
7. zář 2009 v 10:12  •  snaží se  • Odpověz
drndapetka: ta nejistota je vždycky nejhorší...proto mě ani tak ten negativní test "nezničil"...jako to, že jsem ty tři dny před tím věřila, že těhu jsem a nemohla ještě testovat. Teď jsem vážně naprosto v pohodě, vím, že těhu nejsem a že se jede dál. Ale mě se to říká, bylo to teprve 3.snažení. :slight_smile:
Jsi statečná, když už se tak dlouho snažítě a prožila sis 2 pokusy, 2 naděje, které špatně dopadly. Musí to být psychicky náročné, ale člověk holt musí být silný a pořád věřit, že to dopadne dobře. Práce mi taky hodně pomáhá. Je to jak z tý písničky dělání, dělání, všechny smutky zahání. Je to nejlepší terapie, být mezi lidmi (i když mě serou).
7. zář 2009 v 10:15  • Odpověz
katyna: Děkuji moc za povzbuzení.....já už mám revizi 12týdnů za sebou, už bych si to nerada připomínala....chci už myslet jen na to pozitivní a nedívat se dozadu, to totiž taky kolikrát dost ubíjí....ale nakouknout tam můžu....pořád si říkám, že někdo to má ještě těžší, snaží se třeba 5let atd.to mě taky trošku uklidnňuje a také jsem moc ráda, že jsme se začali snažit o miminko tak brzo, protože si nedokážu představit, že bych ve 30letech zjistila, že to nejde, a ubíhaly ty roky......

chicool: jj, práce je lék, ale lidi mě taky serou.....jako zákazníci jsou na uškrcení.... :angry: Ještě , že je za chvilku po dovolených a já nebudu muset konečně trčet na prodejně, ale zalezu si do kanclíku k notebooku a budu tam mít od všech otrapů klid :grinning:
7. zář 2009 v 10:31  • Odpověz
katyna6, tak t tu naháním na dvou diskuzích, abych toi mohla odpovědět :grinning: Takže kopíruji: v plánu to úplně nebylo, sice jsme se nijak nechránili, ale celé 4 roky, co jsme s mažou spolu, praktikujeme přerušovaný sex a zatím to vždycky fungovalo. Takže nám to teď prostě muselo nějak ujet a nebo to malé k nám už prostě mooc chtělo. K dr jsem objednaná na příští středu.
7. zář 2009 v 10:35  • Odpověz
drndapetka: já jsem teda v kanclíku zalezlá skoro pořád, to už musí být pořádný frmol, abych šla i do provozu, ale čas od času musím no...a někteří lidi jsou neskuteční...ale miluju svou práci...a tak si i říkám, no co nevyšlo to, zase tu budu ještě o měsíc dýl, vydělám prašulky, prodloužím praxi...prostě beru to pozitivně. Ono nám nic jiného ani nezbývá. Buď budeme cítit sebelítost, výčitky, smutek, strach nebo naopak naději, radost, chuť jít dál. No všechny víme, co je lepší. A nakonec nikdy není tak špatně, aby nemohlo být ještě hůř. Jedna známá potratila v 9 tt a ještě jí opustil přítel a vrátil se k bývalce.
7. zář 2009 v 10:42  • Odpověz
zlababa-jeeeežiš,no to seš hodná,že mně takhle všude sháníš.Já taky pořád lítám sem tam,ale díky za odpověď,já si to přečetla už i na zamlklinkách :grinning:
No tam teď tím tuplem nevím,jestli to vydržím 2 měsíce.Ti děsně závidím,že jsi už zase těhu :dizzy_face:
7. zář 2009 v 10:44  •  snaží se  • Odpověz
Ahoj Holky,tak jak je po víkendu?my slavili narozky,tak sem si po dlouhé době dala dorta
7. zář 2009 v 10:45  • Odpověz
chicool: Ježiš, to je smutný.....já bych některý chlapi fakt zabíjela :angry: ....je pravda, že já jsem potratila v 5týdnu, to na ultrazvuku byl vidět jen gestační váček, ale v 9týdnu to už vypadá jako miminko....znám taky holku, která potratila už v 16týdnu, stalo se jí to den po tom, co byla na odběru plodové vody, začala prostě krvácet a rodit, ale rok a půl na to se jí narodila zdravá holčička....existují hrozný případy, já vím, proto mě to alespoň trochu utvrzuje v tom, že to co se stalo mě byl jen slabý odvar a můžu být ráda za to, že mimi ještě nekopalo atd.....pořád doufám v to, jak tady říkala zlababa, že po revizi je dobře "pohnojeno" :grinning: My se s manžou tento cyklus tulily 5DC,7DC,14DC,15DC,17DC,21DC.....a ovulka byla "pravděpodobně" 18DC, ale z toho mýho grafu to fakt nejde poznat....když jsme se např.snažili minulý rok, tak to bylo tulení je jednou za týden, teď se manžel opravdu snaží a není to ani z donucení, což jsem ráda.....a těhotná se cítím :grinning: jenže jak jsi říkala ty, tak to si ženská vždycky ty příznaky vnutí.....
7. zář 2009 v 10:51  • Odpověz
Ahoj motol, kdo slavil, snad ne ty? :slight_smile:

Katy, taky jsem moc ráda, ale nějak si to prostě zatím neumím tolik užívat, jako poprvé. To jsem si totiž nějak nepřipouštěla, že zrovna mě by se něco mělo v tom prvním trimestru stát :pensive: Jsem pořád tak trochu napjatá, aby bylo vše ok a vážně skoro pokaždé, když jdu na wc, se bojím, abych nešpinila a tak. Prostě sladká nevědomost. Snad se uklidním po té první návštěvě u dr. Proto taky na ní chci jít až takhlepozději, protože by už mělo být vidět srdíčko a kdybych šla te´d nebo před týdnem, stejně bych do toho 7 tt neměla klid.

Ale jak už jsem tu někde psala, myslím si, že pokud se to první MA nestalo jen náhodou, asi moc nezáleží na době, jakou se pak čeká, protože pokud je něco špatně, je pravděpodobné, že se to stane znovu i po půl roce čekání.

Rozhodně tu nechci nikoho přesvědčovat ani ovlivňovat, tak to berte jen jako můj výlev :sweat_smile: a taky netvrdím, že nemám strach, že jsme to uspěchali, ale na druhou stranu se alespoň dřív dozvím, pokud bude problém zakopaný hlouběji :sweat_smile:
7. zář 2009 v 10:54  • Odpověz
katyna: promiň jestli se blbě zeptám, ale ty jsi měla zamlklý potrat v kterém týdnu??.....ptala jsem se totiž svýho doktora, kterýmu věřím ze všech doktorů nejvíc a říkal mi, že pokud proběhne potrat do 6týdne těhu, tak stačí opravdu počkat jen první MS, tělo se pročistí a pak se vrhnout na snažení, nemusí se čekat ty 3měsíce, jak říkají ostatní doktoři....kdyby to bylo větší těhu, tak raději jo....já jsem nechala projít jen jednu mrchu a už zas snažilkujem .....
7. zář 2009 v 10:56  • Odpověz
drnapetka-tak to jsi na tom mnohem líp,než já,protože mně bylo v létě 33.Takže kdyby s dalším těhu měly být nějaké problémy,bylo by to už všechno horší,vzhledem k věku.ale já prostě vím,že příště to už bude v poho!!! :wink: :wink: A za pár měsíců už si svá zlatíčka budeme konejšit v náruči!!!!Pak si na mně vzpomeň,ju? :grinning:
7. zář 2009 v 10:58  •  snaží se  • Odpověz
katyna6: Vzpomenu, neboj :wink: Málem jsi mě ale rozplakala, to mi nesmíš dělat :grinning: Jsem poslední týden nějaká přecitlivělá, vidím kočárek a maminku s bříškem a hned mám depku, mažel se na mě blbě podívá a už fňukám...že by to bylo tou změnou počasí? :unamused:
7. zář 2009 v 11:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.