• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
žabko ne mm bratranec slavil 10let a mm slaví dneska :wink:
7. zář 2009 v 11:14  • Odpověz
drndapetka: změnou počasí???? Buď to bude přicházející ms nebo...nebo...???? :wink:
Mně teda to břicho bolí, jauvej, jauvej, :angry: ms se určitě každou chvílí rozjede... :slight_smile:
7. zář 2009 v 11:16  • Odpověz
drnapetka-mně dělali revizi na konci 9tt,jeden doktor říkal čekat 3 měsíce,druhý dva.Já ještě uvidím,jak se domluvíme s přítelem,ale on by asi už taky začal nejraději hned po první porevizní MS.Jediné,co mně v tomhle ještě brzdí je strach,aby se to znovu neopakovalo.Doktor říkal,že sliznice potřebuje aspoň 2 cykly na regeneraci,že předtím je po zákroku nerovná a mimi by se nemuselo uhnízdit,nebo naopak,že by placenta mohla vrůst až do dělohy.

zlababa-jojo,tak v tom tě úplně chápu a vím,jak ti te´d je.Já se taky dr.ptala,až budě těhu test pozitivní,jestli mám raději pár týdnů počkat,než k němu půjdu,ale prý mám přijít hned,že to raději pojistí Utrogestanem
7. zář 2009 v 11:17  •  snaží se  • Odpověz
Katy, tak ten beru :dizzy_face:
7. zář 2009 v 11:17  • Odpověz
zlababa-ty jooo,tak teď nevím,kde ti odpovídat?Že by v každé diskuzi zvlášť :grinning: :grinning: A jak ten utroš bereš?Podle doktora,nebo zatím podle sebe?
7. zář 2009 v 11:25  •  snaží se  • Odpověz
katy, asi zůstanu tady :slight_smile:. nepolykám ho, protože jsem po něm strašně uvanená a navíc je v těhu prý lepší spodem :sweat_smile: takže zavádím 1 ráno a 1 večer. Konzultovala jsem to s jednou známou, co je porodní asistentka a pamatuju se, že posledně , když mi ho dr předepisoval na to minulé těhu (to už jsem špinila), tak to bylo taky tak.
7. zář 2009 v 11:29  • Odpověz
zlababa: Já jak zjistím, že jsem těhu, tak začnu brát Utroš hned sama....jeden ráno a večer na podporu těhu....mám ho ještě plný dvě krabičky z minulýho těhu....taky jsem špinila :frowning2: Na špinění opravdu pomáhal, akorát to už bylo pozdě a nestačilo to....tak teď raději od začátku, pro jistotu. Jinak jak uvidím // tak budu muset ke gyndr hned a to z důvodu mého předchozí mimo těhu, protože se nejdřív musí vyloučit....prý když jsem ho jednou prodělala, tak jsem na něj víc náchylná než jiný ženský, takže se budu určitě zase stresovat hned od začátku....nejraději bych fakt počkala jak ty do toho 7tt, ale prostě nemůžu....minule mi doktor vynadal, že jsem přišla až po 3dnech, co jsem měla na testu //, a né hned.....prostě nahouby :frowning2:
7. zář 2009 v 11:37  • Odpověz
chicool: mě břicho taky ráno bolelo přesně jak kdybych to měla dostat, začínalo to křečama a pak to řezalo, teď už to 2hodinky nebolí.....ale mám od rána dost hojnej výtok...pořád lítám na "vécko" jestli jsem "to" už nechytla, protože pořád cítím, jak to "teče" :stuck_out_tongue_closed_eyes: Minulej cyklus jsem měla taky výtok před MS.....
7. zář 2009 v 11:39  • Odpověz
zlababa-no já jsem si minule utroš taky naordinovala sama,ale spíš na podporu ovu.Kdysi dávno jsem ho brala,protože jsem měla nějaký potíže se stálým špiněním a teď,když se nám nevedlo 5 měsíců,brala jsem si ho sama a po dalších 6 měsících jsem byla těhu.A teď nevím,čím to bylo :grinning: Ale dr.jsem to neřekla,bo ten by mě asi zabil,že se tak léčím sama.Ale jsem sestřička,tak až tak úplně mimo nejsem.Ale myslím,že Utrogestan je dobrá věc na spoustu problémů
7. zář 2009 ve 12:02  •  snaží se  • Odpověz
drndapetka: no já už jsem bežela teď taky na wc, že už...a nic. :angry: břicho bolí dost - na všech stranách a pokaždý mě píchne jinde. :unamused: Taky na mě nejspíš něco leze, neboť se tu klepu zimou a celkově mi je nějak šoufl. Chjo, chjo. No už se smiřuju s tím, že na davolenou jedu s ms a napůl chcíplá. :pensive:
7. zář 2009 ve 12:07  • Odpověz
jejda, chico, to je nadělení :frowning2: tak třeba ta mrcha ještě stihne odejít do soboty
7. zář 2009 ve 12:11  • Odpověz
zlababa07: no pořád v to doufám, že se tělo vzpamatuje a spustí se mi a v sobotu už po ní nebude ani památky...původně jsem doufala, že ten příští týden, co budeme ještě na dovče budu vlastně chvíli před ovulkou a budeme se snažit v jiném prostředí a že nám to třeba prospěje...ale asi to neklapne, no nevadí, dovolenou si užiju tak jako tak...holt třeba spánkem...ten potřebuju taky jako sůl :grinning:
7. zář 2009 ve 12:29  • Odpověz
Holky, ten Utrogestan se dá sehnat v lékárně bez předpisu? Já bych si ho pak taky naordinovala. Ať se mimi udrží.
Žlababo, přesně jak píšeš, mám úplně stejné pocity. Taky bych šla na gyndu až v 8.týdnu, abych se před tím nestresovala a aby už gyndař viděl srdíčko. Aspoň tu dobu ještě budu v takové nevědomosti a nebudu si moc připouštět, že jsem těhu.
7. zář 2009 ve 12:37  • Odpověz
To je divný, dnes je to nějaký rozšířený, mně taky ráno bolelo břicho, jak kdybych to měla dostat. A volala jsem před chvíli se ségrou a tu prej taky. Ale dostat to nemáme, teď nám to skončilo. No nějakej virus, či co :confounded: !
Já jsem taky furt naměko, když vidím těhuli, mimi, kočárek....Dnes se dceři od kolegyně v práci narodil Adámek, tak jak vyprávěla, co u porodu, kolik vážil a jak za ním jedou a jak se těší, tak jsem byla úplně v depresi. Já už chci taky mimi!!!
7. zář 2009 ve 12:40  • Odpověz
Drndapetka a Chico: holky vy jste těhotně OBĚ dvě :slight_smile: jenom o tom ještě nevíte :grinning: udělejte si testy zítra ráno a pošlete nám výsledek. Chico: minulý týden jsem se v pondělí klepala zimou, bolelo mě břicho pokaždé jinde, měla jsem jakoby takový pocit na náběh zánětu močáku, ale ono nic a přešlo to.. drnda - bolí, pak přešlo, výtok... ježiš holky.. vy tady popisujete jak mi bylo před týdnem do poslední tečky!! A co jsem našla 2.9.2009??? :astonished: :astonished: :astonished:
7. zář 2009 ve 12:54  • Odpověz
:grinning: mě taky pobolívá břicho, ale ve čt má přijít MS, tak asi proto :astonished: Těhule určo nejsem :slight_smile: Holky loučím se, za moment běžím dom za miláčkem dělat ještě tuli tuli :wink:
7. zář 2009 ve 12:54  • Odpověz
Nazdar toltec, tak jak je po víkendu? Už ses začala aspoň trošičku těšit? :dizzy_face:
7. zář 2009 ve 12:56  • Odpověz
toltec: já bohužel těhotná nejsem!!! Zkoušela jsem mamatest včera, byla jsem 18 DPO a byl to den kdy měla přijít ms a byl negativní. :slight_smile: Dnes mám 1 zpoždění = nic neobvyklého u mě. Proč je mi zima nevím, ale jak se ochladilo, je to znát... Ale byla bych ráda, kdybys měla pravdu :wink:
A co ty? Už jsi na tom s pocitama lépe?
7. zář 2009 ve 13:01  • Odpověz
Ajo, ten utrogestan je myslím jen na předpis, mně zbyl z minulého těhu, to jsem stihal vzít jen 2 tabletky a pak byl vyřknut ortel :confounded: :pensive: Ale myslím, že když to svému dr řekneš, určitě ti ho taky hned předepíše.
7. zář 2009 ve 13:03  • Odpověz
toltec: No mě to bříško zase bolí...... :frowning2: Je to takový fakt jak před MS, jakoby to tlačilo ....prsa už nebolí, jen je mám nafouklá....blbě od žaludku je mi proto, že nezdravě jím....raději si už nic nevsugerovávám, byxla bych pak zklamaná....testovat budu až za pár dní....nejlépe 35DC, protože pochybuju, že by se mi po té revizi cyklus srovnal na krásných 28dní....navíc jsem měla ovulku 17DC, takže by to zítra bylo ještě hooodně brzo...
7. zář 2009 ve 13:09  • Odpověz
ahooj holky :slight_smile: dnes jsem se sem dřív nedostala, nějak asi všichni chtěli dohnat co nestihli minulý týden tak jsem tu byla "kapku" zavalená papírama atak :angry:
koukám, že tady každýho něco bolí - co se to tu šíří za bacil či jak to pojmenovat.... :grinning:
7. zář 2009 ve 13:20  • Odpověz
No holky už to je se mnou snad lepší. Už se začínám i malinko těšit a zvykat si na "ten" pocit. Mimino je hodné, zatím mě nijak netrápí, akorát mám syndrom, že jenom když si sednu do auta a nastartuju, tak mě začnou pálit oči a usínám. Fakt zvláštní :unamused: k doktorce jdu ve středu, tak uvidíme co uvidíme :sunglasses:
7. zář 2009 ve 13:26  • Odpověz
Ahojky blizennec, mě třeba nic nebolí, ačkoliv by asi mělo :grinning: Teda prsa jo, ale jinak bych těhu na sobě fakt nepoznala.
7. zář 2009 ve 13:26  • Odpověz
Toltec, tak to je prima, hlavně se nestresuj a je fajn, že tě malé nezlobí. To moje se chová taky zatím slušně, jen usínám každej den pravidelně v 10 večer a to i u zajímavého filmu! :sweat_smile: :confused:
7. zář 2009 ve 13:31  • Odpověz
blizennec: ahojky, no mě toho bolí až hrůza, snad to všechno zaženu :wink: . Mám trable - těhutest negativní, ms nikde, dovolená za pár dní a ještě na mě asi něco leze. :slight_smile:

toltec: tak to je super, že už se to zlepšilo...no ale s tím, že usínáš za volantem, to je teda něco...a jezdíš často autem? Na verdikt doktorky jsem zvědavá. :wink:
7. zář 2009 ve 13:34  • Odpověz
mě teda taky zrovna teď nic nebolí. ale včera a dneska během dopoledne mě tak divně bolelo v podbřišku.. - ale nechci radši takhle brzy nic zakřiknout....

toltec: tak to je bezva, že už se to zlepšuje, určitě už to teď bude lepší a lepší :wink:
7. zář 2009 ve 13:37  • Odpověz
Dneska je v práci úplný mrtvo....i když tady nějakou rozdělanou prácičku mám, nějak se jí dneska štítím :grinning: Objednala jsem si z nedaleké pizzerie špagety ale carbonara, mňam :dizzy_face: Mám hlad jak vlk....a ty chutě... :grinning:
7. zář 2009 ve 13:42  • Odpověz
Drndapetka - tak přeji dobrou chuť! U nás v práci je taky mrtvo, nějak už není co dělat. Ještěže můžu být na koníkovi :wink: ! Počkejte, až mi na to přijdou! Budu bita :confounded: !
7. zář 2009 ve 13:48  • Odpověz
drnda: taky přeji dobrou chuť. já dnes měla k obídku nějakou krútí směs v bramboráku - jeee to bylo taky moc dobrý :slight_smile:
7. zář 2009 ve 13:50  • Odpověz
aja.83: A copak děláš za práci? Máme štěstí, že pracujeme s PC :grinning:
blizennec: Já měla bramboráky předevčírem a bylo mi z nich pěkně blbě :confounded:
7. zář 2009 ve 13:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.