• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Holky, tak to jste si pošmákly všechny, já měla dnes jen chleba se šunkou... :unamused:
7. zář 2009 ve 13:56  • Odpověz
Já tady umřu hlady než mi to dovezou, aúúú :stuck_out_tongue_closed_eyes: Prý 60-90minut.....to aby člověk volal dopředu, aby neomldlel hlady :grinning:
7. zář 2009 ve 13:58  • Odpověz
Normálně jste mě těma řečma o jídle vyhnaly pro oběd a už si pochutnávám :slight_smile: frankurtská polívčička a mexická tortilla s kuřátkem mňam
7. zář 2009 ve 13:58  • Odpověz
všechny si tak hezky pochutnáváme na všelijakých dobrůtkách a chudák chicoo je jen o chlebu...
chicoo: pročpak si nebyla na obídku?
7. zář 2009 ve 14:00  • Odpověz
blizennec: tady není kam jít na oběd :wink: já dojíždím z města pracovat pomalu na vesnici :grinning: nic tu není, co si neuvařim, to nemam. Teda kolegové odebírají obědy z jedné restaurace, ale to jídlo vyloženě plave v tuku a moc mi nechutná. Tak si vařím sama a občas jsem líná a namažu si jen chleba...

drndapetka: tohle čekání na dovoz nesnáším, stačí když si objednáváme s přítelem pizzu, vždycky bych jí potřebovala tak do 10 minut a to třeba ani nemam hlad, ale nesnášim to čekání, když už mam chuť...v restauracích bývám také nervní...na tohle jsem hrozná :grinning:
7. zář 2009 ve 14:15  • Odpověz
jinak holky, přidala jsem vám fotku budoucího dětského pokojíčku, co jsme minuký víkend malovali a tenhle pokládali podlahu. Je to sice holá místnost, ještě chybí lišty a zásuvky, nábytek a hlavně obrázky na zdi :slight_smile:
7. zář 2009 ve 14:24  • Odpověz
drnda, chicoo: já tohle čekání teda taky nesnáším. mě se kolikrát už stalo, že jsme si s manžou objednali pizzu (s dovozem) protože jsme na ní měli strašnou chuť jenže než to stačili přivést tak mě ta chuť přešla... :confounded:
7. zář 2009 ve 14:24  • Odpověz
Drndapetka - jsem asistentka prodeje v jedné firmě v gumárenském průmyslu. No jo, ještěže tu mám ten počítač, jinak bych asi usnula, nebo bych se hooodně nudila :slight_smile: !
7. zář 2009 ve 14:25  • Odpověz
aja: no tak jestli za to ještě pobíráš nějaký slušný peníze, tak to máš asi prima job co? :wink: :slight_smile:
7. zář 2009 ve 14:28  • Odpověz
blizennec: já jsem to občas zase hlady nevydržela a musela si něco dát a pak už samozřejmě na pizzu taky nebyla taková chuť, jako když jsem byla hladová... :astonished:

zlababa07: já žádnou fotku pokojíčku nevidím, v albíčku nic nemáš... :wink:
7. zář 2009 ve 14:31  • Odpověz
Chico, nojo :confused: byla tam a najednou je pryč :sweat_smile: :confused: :confused:
7. zář 2009 ve 14:33  • Odpověz
Dám jí tam znovu, tak snad neporušuje nějaká pravidla nebo co, velká není a tematicky to snad nemusí být jen těhutesty, miminka a hadříky nebo jo? :confused:
7. zář 2009 ve 14:34  • Odpověz
blizennec - jo jo, docela slušný penízky tu mám, ale někdy je mi z toho fakt mizerně, když není co dělat a já tu jen sedím a čučím do počítače. Taky bych chtěla trochu akce a nějakou činnost, aby mi to tu utíkalo. Ale co, snad brzy otěhotním a pak už budu doma a budu mít klid. :wink:
7. zář 2009 ve 14:34  • Odpověz
zlababa: vždyť já jí tam vidím :wink: vypadá to dobře, taková neutrální barva a s obrázkama to určo bude ještě hezčí :wink: taky asi, až budeme dělat dětský pokoj , tak budeme mít obrázky :slight_smile:
a ještě jsi říkala, že jste dělali ložnici ne? tu nám nevyfotíš?? :slight_smile: :slight_smile:
7. zář 2009 ve 14:35  • Odpověz
Blizennec, ta ještě není hotová, počítám že příští týden bude podlaha tak to cvaknu, zatím fakt není o co stát :sweat_smile:
7. zář 2009 ve 14:36  • Odpověz
aja: řekla bych že jsi v podstatě popsala mojí práci :grinning: jsou dny kdy opravdu jen sedím a čumím :slight_smile: a nejradši bych nějakou prácičku, kde je víc akce a rychleji to utíká. v tuto chvíli si říkám úplně to samé co ty.. už jsem přemýšlela i o výpovědi, ale říkám si - snad brzy otěhotním a bude vyřešeno :slight_smile:
7. zář 2009 ve 14:38  • Odpověz
zlababa: ok, jsem zvědavá hlavně na tu trávově zelenou jak bude vypadat :wink:
7. zář 2009 ve 14:39  • Odpověz
Tak už tu mám mňamku :grinning: Dneska byli docela rychlí....ale už mžourám hlady, takže pádím na přestávku....
7. zář 2009 ve 14:41  • Odpověz
blizennec - jo přesně tak. Taky jsem chtěla hledat jinou práci, ale dyť to nemá smysl, když za chvíli budeme těhule. A já věřím, že brzy budeme :wink: !
7. zář 2009 ve 14:41  • Odpověz
zlababa-pokojík moc pěkný,zvlášť ta podlaha se mo mooo líbí :slight_smile:
7. zář 2009 ve 14:43  •  snaží se  • Odpověz
Holky,když se tak bavíte o té práci- nevíte náhodou některá, jak bych to měla, když mám smlouvu na dobu určitou do 30.listopadu a teď bych byla těhotná?? Prodlouží mi tu smlouvu, i kdybych byla na neschopence?? ( což asi budu, protože doktor by mě hned hnal na rizikový).
7. zář 2009 ve 14:43  • Odpověz
holky měla bych takový dotaz, možná že blbý... několikrát za den (většinou tak minimálně! 5x) šlapu schody do 4.patra protože nám tu nejezdí výtah. snažím se chodit pomaleji než rychle ale stejně nahoře to musím chvilku rozdejchat. je možný aby něco takovýho mohlo mít vliv na to třeba hůř otěhotnět nebo na to aby se u mě mimís udržel??
7. zář 2009 ve 14:50  • Odpověz
aja: v to doufám a taky věřím :wink:
7. zář 2009 ve 14:51  • Odpověz
Drndapetka - já myslím, že ti asi smlouvu neprodlouží, i když zase tě nemůžou vyhodit, když budeš na neschopence. To je zapeklitá situace. Ale čert to vem, hlavně že budeš těhu. Kámoška u nás dělala měsíc a otěhotněla. Měla smlouvu na dobu určitou do ledna, otěhotněla v červenci. Pak šla na neschopenku a oni ji dali výpověď dřív, než uplynula ta smlouva. A pak ji smlouva normálně skončila, předali ji výpověď a ona zůstala na mateřské. Akorát těch prvních 6měsíců na mateřské měla málo peněz, protože to nešlo od zaměstnavatele, byla vlastně už nezaměstnaná.
7. zář 2009 ve 14:51  • Odpověz
aja83: No to já právě nechci.....o mě celá firma ví, že chci miminko, tak snad by mi nedělali naschvály....Jedna holka od nás firmy, která tady dělala 5let, dala výpověď a 2 měsíce na ton otěhotněla, takže je na úřadě práce, a taky psala, že je z toho na prášky, že už 15let pracuje (je jí 35let) a za to, že tak dřela, platila si poctivě zdravotní a sociální, tak bude mít jen minimální mateřskou!!!!! Vždyť to je přeci úplně postavený na hlavu, ne? Neměla by se mateřská náhodou počítat z průměru posledních tří výplat??
7. zář 2009 ve 14:58  • Odpověz
Jo, myslím, že se mateřská počítá z posledních 3 výplat, nebo možná i z ročního průměru, nebo tak nějak. Je to nespravedlivý, ale uvidíš, třeba ti smlouvu prodlouží.
7. zář 2009 v 15:02  • Odpověz
Když se podívám do tabulky, tak mě ten můj 26DC pěkně znervozňuje, Vám teda povím :confounded:
7. zář 2009 v 15:03  • Odpověz
drndi, se smlouvou na dobu určitou je to asi na zaměstnavateli. Mám kamarádku, co to měla dost podobně, smlouva jí končila v červnu a ona v dubnu otěhu a smlouvu jí normálně prodloužili. Pokud budeš ale na PN, tak to nevím, zaměstnavateli by se to v tom případě asi moc nerentovalo a stejně by za tebe náhradu hledat musel nebo ne? Zkus se podívat na http://www.emimino.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=32035, je tam diskuze na podobné téma...
7. zář 2009 v 15:09  • Odpověz
Blizennec, žádné strachy, chození do schodů rpozhodně nemůže škodit, spíš naopak :slight_smile: Běhat bychom měly všechny, je t zdravé a navíc to zpevňuje zadeček :wink:
7. zář 2009 v 15:11  • Odpověz
zlababa: tak to jsem ráda :wink: jsem zvědavá jestli mi to za tak dlouhou dobu něco zpevní :grinning:
7. zář 2009 v 15:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.