• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Drndo, tak jsem našla ještě toto: Pokud byl pracovní poměr sjednán na dobu určitou,nevztahuje se na něj ochrana proti výpovědi (ani nemoc, ani mateřská dovolená). Nicméně pokud nastoupíte na mateřskou dovolenou přímo po ukončení pracovního poměru a nejpozději v ochranné lhůtě 60 dnů od ukončení pracovního poměru (nebo např. na nemocenskou v rámci rizikového těhotenství) bude Vám nemocenské dávky a později mateřskou v
vyplácet původní zaměstnavatel.
7. zář 2009 v 15:17  • Odpověz
takže pokud půjdeš na PN kvůli rizikáči ještě před vypršením smlouvy, mělo by to být v pohodě :slight_smile:
7. zář 2009 v 15:19  • Odpověz
zlababa07: krásný pokojíček to bude... :wink:

drndapetka: a copak tě na 26 DC tolik znervózňuje??? :wink:
7. zář 2009 v 15:27  • Odpověz
drnda: kolik jsi teď DPO??
7. zář 2009 v 15:40  • Odpověz
zlababa: Děkuji moc. Takže by to mělo být v pohodě pokud bych měla od doktora napsaný to rizikový těhotenství, viď :wink:

chicoola: Nevím, tak nějak se to blíží k té 30tce a já vím, že budu muset za chvilku testovat ....

blizennec: Měla bych být 9DPO, pokud teda byla ta ovulka 17DC, jak si myslím.
7. zář 2009 v 15:50  • Odpověz
drnda: myslela jsem že kdybys měla ovulku tak 12cd tak bys mohla testovat třeba už zítra... :slight_smile: ale jestli až 17dc tak je na to ještě brzy. dříve jak 12 DPO bych určite netestovala. je to drama co? :grinning: no a jak se cítíš, spíš jako že jo nebo spíš jako že ne??
7. zář 2009 v 15:54  • Odpověz
drndapetka: tak stejně nervózní jsem byla přece já minulý týden ve čtrvtek, ještě že jste mě přemluvily, abych testovala až v neděli, vyšel by mi samozřejmě negativně a hned bych si myslela, že je brzy a dělala si naděje. Teď si je aspoň nedělám. :wink: Tak vydrž, vydrž. :wink:
7. zář 2009 v 15:59  • Odpověz
:grinning: blizennec: Mám nafouklý prsa ( ale to může být i před MS ), takový divný pocity -tlaky v nich, občas i zalechtají, ale moc ne....je mi pěkně blivno, ale na zvracení nééé, spíš takový jako bych snědla něco špatnýho....když se najím, tak je to trochu lepší, ale pak ten pocit je zas...jinak mám takovou zvláštní pachuť v puse. Břicho mě nebolí. Před 3dny mi tam ještě píchalo, ale teď už ne, a dneska ráno jsem měla křeče jako bych "to" měla dostat, ale teď už zas nic. Jinak mám lesklé oči jak kdybych byla po flámu, ráno se mi nechce vůbec vstávat a dneska se mi ulomily dva nehty :grinning: (mimichodem podotýkám, že minulý těhu se mi ulámaly všechny gelový nehty). Těhu příznaků mám hodně, ale teď jde o to jestli jsou opravdový nebo si náhodou některý z nich jen spíš nevnucuju. Každopádně každej z těch příznaků může být i PMS příznak, takže bych tomu zas nevkládala moc naději. Minulý těhu mě bolely prsa už 5DPO, nemoéhla jsem vůbec ležet na boku, jak to tlačilo....teď to tak není....nevím, třeba je každé těhu jiné....takže mi takly nemusí být nic
7. zář 2009 v 16:03  • Odpověz
drnapetka-já nevím,ale to vážně vypadá na těhu! :wink: Moc bych ti to přála :slight_smile:
7. zář 2009 v 16:07  •  snaží se  • Odpověz
chicoola: To já vydržím, to mi problémy nedělá.....vydržela bych klidně ještě dlooouho, a nechala si to raději potvrdit od doktora z krve, ale vím, že musím sama z testu...asi by se na mě doktor díval jak na blba :grinning: Spíš mám ale strach, že to bude negativní, protože se fakt těhu cítím....tak spíš pak udělám blba ze sebe :grinning: :grinning: :grinning:
7. zář 2009 v 16:07  • Odpověz
katyna6: Děkuji, jsi hodná.....my ale z holkama tady už víme, že když člověk chce, tak si ty těhu příznaky dokáže vsugerovat, takže třeba "kecám" sama sobě, že to tak je a přitom to tak není.....chápeš, že jo?
7. zář 2009 v 16:09  • Odpověz
drnda: to mi povídej.. říkám si vážně to může být nebo si to vsugerovávám?? když to přiznám tak pak budu vypadat jak blbeček...
7. zář 2009 v 16:09  • Odpověz
blizennec: Dneska jsem manželovi povídala,jak se cítím do telefonu, a řekl mi, že se tak přece cítím každej měsíc, tak co mě prý na tom tak překvapuje :grinning: Tak já fakt holky nevím.....myslela jsem, že už to těhu poznám, když jsem byla dvakrát už těhotná, ale teď si najednou vůbec nejsem tak jistá....a to jsem tak machrovala, že to poznám i bez testu, že jsem :zipper_mouth:
7. zář 2009 v 16:11  • Odpověz
drnda: dva cykly zpět tak mě prsa teda bolely docela dost. manža se sotva dotknul bradavek a já uskakovala.. říkala jsem si, že by... po cca 4dnech ale jako když utne, najednou to prostě "zmizelo"... chtěla jsem si jako "utěšovat" že třeba to ještě není ztracený ale akorát jsem si to všechno namlouvala, samo že jsem těhu nebyla a byla jsem z toho dost zklamaná, to už teď prostě nechci..
7. zář 2009 v 16:12  • Odpověz
drndapetka: jo, tak to potom jo. Já se těhu cítím stále, i přesto, že se mi ukázal negativní test, ale zakázala jsem si dělat si i sebemenší naděje, protože jsem vážně přesvědčená o spolehlivosti mamatestů. Ale ms pořád nikde, a taky je mi blivně, přesně jak píšeš, ne na zvracení ale jako kdybych něco špatnýho snědla...já nevim...fakt mi to štve...ať už tady ta ms je, už toho mam dost.
Ale s těma lesklýma očima jsi mě dostala, hele to fakt vypadá nadějně.... :slight_smile: Také bych ti to moc přála, moc moc moc :slight_smile:
7. zář 2009 v 16:13  • Odpověz
drnda: taky ti to moooc přeju :wink:
7. zář 2009 v 16:15  • Odpověz
drnda a kdy se tedy chystáš testovat? :wink:
7. zář 2009 v 16:16  • Odpověz
drnda-jojo chápu.Když člověk něco moc chce....hmmm.A kdy bude testík?Já bych to asi dlouho nevydržela,tu nejistotu.kdy měla být MS?
7. zář 2009 v 16:19  •  snaží se  • Odpověz
katyna6: Jelikož jsem mívala MS tak po 35-38 před revizí, tak teď nevím....minulý rok po laparoskopii ( po tom mimoděložním ) jsem ji měla dvakrát po sobě po 28dnech ale pak se zase prodloužila, takže si myslím, že nemá cenu testovat dřív , jak za 7dní....
7. zář 2009 v 16:27  • Odpověz
chicoola: Jste všechny hrozně moc hodný :slight_smile: Já mívám oči lesklý někdy z práce, protože tady máme smeť zářivek a to z toho oči bolí a pak se lesknou, ale dneska jsem je měla lesklý ráno hned po probuzení a takový jakoby nezdravý, jako nkdybycxh byla nemocná....bělmo takový našedlý , až jsem se lekla :astonished:
7. zář 2009 v 16:29  • Odpověz
chicool: A teď tady prošla kolem kasy paní, která byla brutálně převoněná a mám pocit, že se pobliju :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :angry:
7. zář 2009 v 16:30  • Odpověz
katyna6: Ale jestli se přidá ještě nějakej příznak, kterej by nasvědčovbal těhu nebo by mi bylo ještě víc blbě jak te´d, tak bych testovala dřív :wink: ať Vás zase zbytečně nenapínám :grinning:
7. zář 2009 v 16:32  • Odpověz
chicool: vím, že když mi meškala někdy dýl MS tak mi taky bylo blbě od žaludku....podobně jako teď, tak to máš možná z toho...
7. zář 2009 v 16:33  • Odpověz
drnda: takže si budeme muset počkat minimálně do pátku... :slight_smile: no my to určitě vydržíme, i když já jsem tedy napnutá jak kšandy - těch příznaků je dost, ale abys to vydržela i ty :wink: s tím ti tady pomůžem :wink:
7. zář 2009 v 16:38  • Odpověz
drndapetka: no to jsou věci s tebou...tak to jsem zvědavá, až se vrátím z dovči, co tu na mě bude čekat za překvapení a doufám, že se dozvím, že těhu jsi!!!
Jinak já si z toho moc nedělám, že je mi blbě od žaludku, jak už jsem psala, 1 měsíc snažení jsem i zvracela, už i přítel to bral za hotovou věc a ono nic.
Nu moje tělo si se mnou dělá úplně, co chce, ale já se nenecham. Brzy otěhotním doopravdy příznaky nepříznaky, brzy to přijde...teď jen ať už dorazí ms a huráááá do dalšího kola.

Tak já se pro dnešek loučím, jdu konečně domů. Papa.
7. zář 2009 v 16:39  • Odpověz
drnda: teda s tím převoněním jsi mi teď připomněla stejnou situaci. Kolegyně se tu asi před hodinou navoněla a já myslela že budu zvracet, nikdy mi to ale přitom nevadilo... :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to větráme balkonovými dveřmi.
7. zář 2009 v 16:40  • Odpověz
chicoo: souhlas, brzy určitě otěhotníš a nejen ty... :wink: měj se fajn a hezký zbytek dne pa
7. zář 2009 v 16:41  • Odpověz
pro dnešek se tedy taky loučím, pádím domů :slight_smile: pa
7. zář 2009 v 16:47  • Odpověz
Všechny otěhotníme a budeme mít koooopu dětí :grinning: teda alespoň já bych chtěla 3 :wink:
7. zář 2009 v 17:01  • Odpověz
Tak koukám, že jsem tady zas zůstala sama :frowning2: Jediná jak blb makám až do osmi do večera :angry:
7. zář 2009 v 17:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.