• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
drndapetka: no to teda, měli jsme si ty vajíčka nejdřív pěkně vychovat :grinning:
7. zář 2009 v 18:20  • Odpověz
ahoj holky, zdravím, tak koukám, že další těhulka :dizzy_face:
peťko, moc držím palce, aby to bylo těhu :dizzy_face:
no a pokud jde o školu, dneska jsem dala jednu zkoušku, jupí :grinning: tak ještě jedna ve čtvrtek a jedna koncem měsíce a snad se budu moct jít zapsat do třeťáku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. zář 2009 v 18:20  • Odpověz
kebule82: Ale jelikož jsem byla už 2x těhule, tak bych to měla poznat jestli jsem nebo ne....jenže teď jaksi nevím a tápu...je to podobné jako při těhu , ale přitom je to přeci ještě trochu jiné, tak mě třeba taky leze jen mrcha....kdyby byla po28dnech , tak bych se vůůbec nezlobila...to by znamenalo, že se po revizi cyklus spravil :slight_smile:
7. zář 2009 v 18:21  • Odpověz
baji, to gratuluju... chtěla bych být příští a přespříští týden taky tak úspěšná :slight_smile:
7. zář 2009 v 18:21  • Odpověz
karol84: To víš, za ty dva roky , co se snažíme, jsem toho stačila hodně "vyčíhnout". Dokonce jsem si jezdila v Baby parku už i s kočárkama, a když se mě pak paní prodavačka zeptala, kdy to miminko čekáme, tak jsem si připadala pěkně trapně...řekla jsem jí, že žádný na cestě bohužel není, že jsem si přišla jen pojezdit a kočárky vyzkoušet :grinning:
7. zář 2009 v 18:22  • Odpověz
drndapetka, ono to možná bude pokaždé jiné... všechny na sobě pořád vidíme nějaké příznaky :grinning: ale moc bych ti přála, aby ti to vyšlo

baji, co studuješ?
7. zář 2009 v 18:22  • Odpověz
no ono je to asi dost těžké poznat, kdy je člověk těhu, protože prý se ty příznaky nějak moc neliší od PMS. já ještě nikdy těhu nebyla, tak těžko soudit :unamused: každopádně bych se ráda dočkala :slight_smile:

já měla hrozně dlouhé cykly, teď druhý cyklus je regulovaný Duphastonem, tak je to pěkně pravidelné...a teprve minulý cyklus jsem měla jistotu, že mám ovulaci, jinak asi nebyla :frowning2: je to hrůza, co tělo zkouší po vysazení HA
7. zář 2009 v 18:23  • Odpověz
no já okoukávám cca 2,5 roku, ale vybráno nic není. jen nějaké ty oblečky
7. zář 2009 v 18:23  • Odpověz
drndapetka: máš krásný kočárek vybraný, hlavně ta tyrkysová barva je úúúúžasná!
7. zář 2009 v 18:24  • Odpověz
baji: Ahoooj, jakpak se máš? Já ještě hoďku a půl v práci....už se těším domů do pelechu....musím pořád něco ujídat jinak mi je pěkně blbě a mám žaludek jako na vodě :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. zář 2009 v 18:24  • Odpověz
já mám zatím vybraný jen kočárek -X-lander a jak jinak než tyrkysová :slight_smile:
7. zář 2009 v 18:25  • Odpověz
baji: Ještě jsem zapoměla....MOOOC gratuluju k úspěšné zkoušce :wink:
7. zář 2009 v 18:25  • Odpověz
kebule82: Tyrkysová je dobrá....spolehám na to, že bude první kluk :grinning:
7. zář 2009 v 18:26  • Odpověz
no nic holky, začíná Ulice, jdu koukat a cvičit u toho, tak pa :wink:

a drndapetka - držím pěsti na //!!!!!
7. zář 2009 v 18:27  • Odpověz
kebule, drndapetka - mně se tyrkysová a vůbec různé obdobné odstíny modré taky moc líbí; a na kočárek se mi docela líbila modrá s béžovou, modrá s černou (obojí s květovaným vzorem + bez vzoru). skorošvagrová si pochvalovala kočárek mikado
7. zář 2009 v 18:27  • Odpověz
drndapetka, myslím, že ani holčička by tyrkysovou nepohrdla :slight_smile:
7. zář 2009 v 18:28  • Odpověz
kebule: Děkuji moc.....a nestrhej se u toho cvičení :wink:
7. zář 2009 v 18:28  • Odpověz
karol, peťko díky, no šla jsem tam s pěkně vyklepanou dušičkou, ale naštěstí na mě byla moc hodná, měla jsem tam sebou Týnku :wink:
dělám psychologii na fildě, jako koníček :wink: dneska to byla zrovna vývojová psychologie (hodně o dítěti) tak to jsem se učila ráda, ale bylo toho hafo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
peťko, tak to už máš za pár, to míváš dvanáctky?
7. zář 2009 v 18:30  • Odpověz
kebul, ahoj :slight_smile:
7. zář 2009 v 18:31  • Odpověz
jo ten kočár u peťky v albu už jsem taky obdivovala, fakt pěknej a nejvíc se mi líbí to sklopení koleček na schody, to jsem ještě neviděla a myslím, že je to hodně praktické :wink:
7. zář 2009 v 18:33  • Odpověz
baji: jj, 12tky....od půl 9 ráno do pů 9 do večera.....já budu studovat sociální pedagogiku, takže taky hoodně moc o dětech....říkala jsem si, že by nebylo špatné si udělat Mgr. nějaký nástavby a dělat třeba paní doktorku na logopedii, což s tímto oborem bych mohla :wink:
7. zář 2009 v 18:34  • Odpověz
baji: Mám tady hned vedle sebe lékárnu....už začínám mít nutkání si jít koupit testík..... :astonished:
7. zář 2009 v 18:35  • Odpověz
baji, v Praze? Tak to se možná občas někde nevědomky potkáme. Vývojovka - to byl zážitek :grinning: - měli jsme ji v rámci učitelského studia taky. Dodnes se mi zdá o tom, jak se dítě vyvíjí kefalokaudálně a ulnoradiálně :slight_smile:
7. zář 2009 v 18:36  • Odpověz
drndapetka, tak neměl nutkání a zaběhni tam rovnou :wink:
7. zář 2009 v 18:37  • Odpověz
baji: Je krásnej.....ale taky pěkně drahej :frowning2: Minulý rok, když byl jako novinka tak stál 35tisíc, letos v létě, když jsem se na něj byla dívat v obchodě, tak ho měli za 27tisíc.....pořád hrozně moc....říkala jsem, že za kočárek víc jak 15tisíc nedám....sice bysme měli i na dražší kočárek, ale je to zbytečný, když to dítě z toho za chvilku vyroste, začne běhat atd. Na internetu ho některý holky prodávali půl roku použitej za 9 tisíc s celou výbavičkou ( slunečník, fusak atd.), tak doufám, že až budu těhule, tak ho taky seženu za levno, protože do jinýho kočárku jít nechci :grinning: Praktické na něm není jen to sklápení koleček, ale je taky hrozně moc lehkej a snadno se s ním zatáčí.....jako bys před sebou vůbec nic netáhla....krásně péruje, což kočárky v dnešní době moc nepérujou....korbičku si můžeš nastavit do jaké výšky chceš-aby ses nemusela k miminku třeba moc sklánět a nebolely ti záda nebo aby miminko mělo výhled- a to mají miminka rády :slight_smile: kolečka nemá nafukovací, jsou jen taková jakoby z plastu a prý hodně vydrží....je to prostě mýho srdce favorit :dizzy_face:
7. zář 2009 v 18:40  • Odpověz
karol84: Nemůžu tak brzo testovat, jsem teprve 9DPO....byla bych tak akorát zklamaná
7. zář 2009 v 18:41  • Odpověz
týjo, to je pálka... prodáš auto, trošku peněz k tomu přidáš a máš na kočárek, co...
7. zář 2009 v 18:41  • Odpověz
no záleží na tom, jak dlouhé máš cykly, to já už bych v tuhle dobu měla další menses...
7. zář 2009 v 18:42  • Odpověz
karol84: Já říkám manželovi pořád, že auto není důležitý :grinning: tak prodáme auto a koupíme ty kočárky tři :grinning: :grinning:
7. zář 2009 v 18:44  • Odpověz
ale jestli máš alespoň průměrné nebo trošku delší cykly, tak to je vážně ještě brzo. nicméně test už můžeš mít koupený :grinning: a některé hooodně citlivé testy zvládnou druhou čárku i docela záhy, ne?
7. zář 2009 v 18:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.