• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
karol: No mám odzkoušené, že minule jsem měla čárku už 10DPO.....ale to jsem testovala, protože jsem to už věděla od doktora z krvě, že jsem těhu, tak sjem tom pros´tě jen tak vyzkoušela.....
7. zář 2009 v 18:52  • Odpověz
jj, karol, to je přesný, hezky si to pamatuješ :wink: , no ptala se mě na Freuda (orální atd. stadium) - takže to nešlo neudělat :wink: tak to se fakt možná potkáváme, nebo možá dřív, teď už se tam moc nevyskytuju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
peťko, no mě, která testovala od 8DC radši nic neříkej, já zrovna nejsem z těch, co by vydrželi čekat :stuck_out_tongue_closed_eyes: obdivuju chico :wink: jinak soc. ped. mě taky lákala hned po psycho, prostě s těma dětičkama něco :wink:
jo prachů to je fakt hodně za ten kočár, to bych taky nedala, ale je fakt boží :wink: a jestli chcete 3 děti, to užijete (mimochodem my taky, jsem ráda, že nejsem jediná, komu řeknu, že chci 3 děti, tak na mě kouká jako na blázna :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
7. zář 2009 v 18:55  • Odpověz
baji: Já bych chtěla 2 kluky a jednu holčičku...prostřední. Moje kartářka mi řekla teda, že budu mít dětičky dvě, ale myslím, že to zas tak hodně do budoucna v těch kartách vidět nemůže...jinak jí vyšlo všechno, co mi řekla....to, že si vezmu hodnýho chlapa v uniformě....a já si fakt vzala zlatíčko...vojáka :grinning:
7. zář 2009 v 18:59  • Odpověz
baji, ja se snažím škole vyhýbat .-)
7. zář 2009 v 19:00  • Odpověz
baji: A ty jsi měla // už 9DPO, že jo?
7. zář 2009 v 19:01  • Odpověz
ja jsem taky pro 3 děti, ale uvidím, jestli mi to vydrží i po tom prvním :slight_smile: jen přítel chce jen 2
7. zář 2009 v 19:01  • Odpověz
Tak já budu asi testovat ve středu jsem se teď rozhodla....to budu 28DC a 11DPO, tak když si koupím nějakej citlivější testík.....ty jsi měla ty // baji na mammatestu už 9DPO???
7. zář 2009 v 19:03  • Odpověz
od kartářky má švagrová slíbeného klučíka (už mají dvě holky), začínáme se teď snažit spolu, tak doufám, že se povede, my bychom taky rádi kluka (teda hlavně MM, já možná i tu holčičku zas, Kristýnka mě nalomila, nějak si to ani neumím představit, mít kluka, když se tak nad tím zamyslím :grinning: )
7. zář 2009 v 19:03  • Odpověz
měla, ale fakt slabý skoro neviditelný stín a teda až odpo, ráno ještě nic... až ten 11DC to bylo vidět trošku víc, ale teda za dlouho po limitu, ale mamatestům já věřím
7. zář 2009 v 19:06  • Odpověz
karol, no taky nevím, jestli si to po druhém dítku nerozmyslím :wink:
7. zář 2009 v 19:07  • Odpověz
Baji, sejdeme se tady za 10-15 let a povíme si to - jak jsme s tím počtem dětí dopadly :slight_smile:
7. zář 2009 v 19:10  • Odpověz
jo a na citlivějším testu nic nebylo vidět, už bych za to nevyhazovala peníze...
nic, tak já mizím dělat véču, za chvilku mi přijdou zlatíčka z procházky :wink: tak zatím hezký večer, pak sem ještě kouknu
7. zář 2009 v 19:11  • Odpověz
karol, tak platí :wink:
peťko a držím moc palce, ať ve středu // najdeš, jestli do toho půjdeš :dizzy_face:
7. zář 2009 v 19:12  • Odpověz
baji, dobrou chuť

pak napiš, které citlivější testy nic neukázaly, ať se jim můžeme vyhnout
7. zář 2009 v 19:13  • Odpověz
baji: a cítila jsi den 9DPO nějaký těhu příznaky? koukala jsem do Albíčka ten duch nebyl zas takovej duch jak povídáš...docela byl dobře vidět :wink:
7. zář 2009 v 19:18  • Odpověz
autor
Holky, dívaly jste se na ten odkaz, co jsem posílala ? Máme totiž další těhulku :slight_smile:
7. zář 2009 v 19:26  • Odpověz
koukla jsem tam :slight_smile: a obdivuju, že zvládáš při tom všem, kolik je toho tu nakecáno ještě prohlížet galerky :slight_smile:
7. zář 2009 v 19:30  • Odpověz
koneckonců už je pár dní září, tak co se divíme, žejo :wink:
7. zář 2009 v 19:31  • Odpověz
autor
NO nestíhám....já nedočítám, co se tady píše, protože to fakt nejde..... to bych nemohla ani nic napsat....
7. zář 2009 v 19:32  • Odpověz
taky moc nedočítám, jen přelétnu pár posledních příspěvků. však ony se holky určitě nebudou zlobit, když se třeba zeptáme na něco, co už tu někdy přes den řešily...
7. zář 2009 v 19:34  • Odpověz
kuratkokol: A že se ta nová těhulka nepochlubila sama, aby jsme ji mohly pogratulovat :confused:
7. zář 2009 v 19:35  • Odpověz
autor
To nevím, všimla jsem si toho náhodou....
7. zář 2009 v 19:44  • Odpověz
treba to chtela nejdriv sdelit partnerovi, nebo potvrdit od lekare...
7. zář 2009 v 19:45  • Odpověz
nebo proste jen nebyl cas...
7. zář 2009 v 19:45  • Odpověz
nemusíme všechno vědět první :grinning: :wink:
7. zář 2009 v 19:46  • Odpověz
karol84: Tak mohly jsme ji aspoň pogratulovat , když už nic.....kuratkol: Ty jsi teda šmejdilka, před tebou se nic neutají :grinning:
7. zář 2009 v 19:49  • Odpověz
drndapetka: pogratulovat ještě můžeme :wink:
7. zář 2009 v 19:54  • Odpověz
Tak nic holky, já se prop dnešek loučím.....za pár minut mám padla, takže spočítám penízky, udělám uzávěrku a frrr domů za hladovým manžílkem :slight_smile: Mějte se tu krásně a zase zítra.....budu mít teda míň času než dneska, ale určitě sem nakouknu.....alespoň nebudu tak myslet na to testování, když budu zavalená prací :grinning: Tak krásnej večer, papa
7. zář 2009 v 19:58  • Odpověz
ahoj drndapetka, já tu budu zítra zase až odpo/večer
7. zář 2009 ve 20:00  • Odpověz
autor
Já už chci být taky těhulka !!!!
7. zář 2009 ve 20:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.