• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
aja.83: no já ti nevím :wink: Já jsem nějaká vyřízená, včera jsem odpadla ve 20:30, pak jsem se ve tři ráno probudila a klidně bych mohla vstávat do práce :grinning: naštěstí jsem znovu usnula, ale už ne moc kvalitně, tak teď zívám jako nesjednaná. Hurá a jdu už jenom zítra do práce a pak dovolenkuju...i když do pátku jsem doma, budu uklízet, balit a nakupovat na cestu a v sobotu tradáááá do hor. :slight_smile:
8. zář 2009 v 09:54  • Odpověz
drndapetka: ahojky...takže dneska bez příznaků? No oni se zase třeba zítra objeví, pak zas ne...jediná možnost je prostě čekat. :wink: Jinak u mě ms pořád nikde, ale špatně už mi také není a podbřišek též nebolí, do pátku se ms objeví a na dovču holt jedu s ní...už jsem se s tím smířila, ale bude mi to líto, máme krásný pokoj a ani se v něm nebudeme moci tulit. Pche. :angry:
8. zář 2009 v 09:57  • Odpověz
Ahoj holky, tak mě je zas pro změnu dneska poprvé tak trochu šoufl, ale už jsem něco snědla, tak snad to rozdejchám :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže to, že příznaky na jeden den vymizí, fakt nemusí vůbec nic znamenat .
Drndo, ty radši mazej pro test a budeš vědět, na čem jsi )a my taky :grinning: ). Já testovala tím 7 Days (citlivost 20) a 12 DPo tam byl docela viditelnej stínek :slight_smile:. Na mamatestu byl o den později vidět taky :wink:
8. zář 2009 v 10:02  • Odpověz
Drndi, koukej testovat a říct nám výsledek! Čekáme na // jak vzteklý :wink: !
8. zář 2009 v 10:08  • Odpověz
Chicoolo a kam jedete na dovolenku? To ti závidím, já už mám po dovolené a teď už jen práce a práce. :frowning2:
8. zář 2009 v 10:09  • Odpověz
aja.83: jedeme do německých Alp - Garmisch-Partenkirchen. Moc se těším. My měli dovolenou na začátku června, pak celou sezónu jen výlety o víkendech a teď konečně zase jedeme. Snad vydrží tohle počasí, to by se mi přesně líbilo, ani ne zima, ani ne hic.
8. zář 2009 v 10:12  • Odpověz
Chico, to bude parádní. Moc si to užijte a nezapomínejte se pilně snažílkovat. Víš, že z dovolené se většinou vozí //, tak držím palec.
8. zář 2009 v 10:19  • Odpověz
Holky, nepúřemlouvejte mě :sweat_smile: Já budu testovat až zítra, ju? Mám volníčko, tak pěkně ráno doma....teď v práci tady mám frmol a stejně to chce ranní moč, teď už jsem nalitá litrem vody, takže už nic.....
8. zář 2009 v 10:20  • Odpověz
Drndo, tak jo, zítra, těším se na ranní zprávičku :wink: !
8. zář 2009 v 10:22  • Odpověz
aja.83: no snažílkování je v plánu, atak uvidíme, jestli ms dorazí ještě aspoň dneska nebo zítra, jinak jede s námi na dovču a máme po snažílkování. :wink:

drndapetka: týýýý, jo budeš zítra testovat? Tak to se těším ráno na zprávičku. Já snad ani nedospím. Budu držet palečky, ať tam // jsou. :slight_smile:
8. zář 2009 v 10:26  • Odpověz
chicool: No já spíš, že mě všichni přemlouvají, tak proto....jinak si myslím, že to nemá vůbec žádnou cenou....budu zítra 10DPO a to mi mammatest stejně nic neukáže i kdybych byla těhu.....
8. zář 2009 v 10:28  • Odpověz
chicool: jelikož mi je dneska už zas super, žádný nevolnosti, tak tomu šance nedávám, ale aspoň se tady něco bude dít :grinning:
8. zář 2009 v 10:30  • Odpověz
drndapetka: no tak to jo, tak to se na to ještě vyprdni, počkej aspoň do pátku, to už budeš 12 DPO a to už by mohla být šance. Já tě na zítřek nepřemlouvám, naopak čučím, že už budeš testovat.
8. zář 2009 v 10:30  • Odpověz
Ahoj snažilky, nestíhám dočítat, tak vás chci jen pozdravit :slight_smile: :slight_smile: .

Teď jsem se vrátila od doktorky, takže doplněný papír o výsledky z krve mám a hurá do poradny :slight_smile: . Příští týden v pondělí se zase ukážu a snad všechny ty stránky i dočtu :grinning: .
8. zář 2009 v 10:34  • Odpověz
taurusenka: ahooooj. Tak super, už se to začne hýbat, co? Tak si moc užij dovolenou a načerpej síly. Já tu budu ještě zítra, pak sem můžu ještě do pátku nakukovat a pak tu budu až 16.9.
8. zář 2009 v 10:39  • Odpověz
No chicool a pak se toho 16.9. nebudeš stíhat divit, co tady přibude //. Doufám :wink: !
8. zář 2009 v 10:48  • Odpověz
aja.83: no právě, už se těším, kolik tu na mě bude čekat překvapení v podobě nových těhulek. :slight_smile:
8. zář 2009 v 10:57  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
jsem tu nová jmenuju se Zdenka :slight_smile: měli jsem svatbu 25.7. v Teplicích a máme dcerku 2roky a 2 měsíce starou a ted se snažíme o druhé :slight_smile: .
8. zář 2009 v 11:09  • Odpověz
Ahoj Zdeni, vítej mezi námi!
8. zář 2009 v 11:39  • Odpověz
Ahojky :slight_smile: moc děkuju
8. zář 2009 v 11:51  • Odpověz
Zdeni, tak jak jde snaženíčko? Už se snažíte dlouho? Jinak máte roztomilou holčičku :wink: !
8. zář 2009 ve 12:16  • Odpověz
red ve čtvrtek jsem teprve vysadila antikoncepci brala jsem Chloe a včera jsem dostala menstruaci, takže velké snažení teprve začne. Děkujeme za chvalu Aničky :slight_smile:
8. zář 2009 ve 12:28  • Odpověz
Zdeni, U nás už snažení probíhá, jsem 6 týdnů po revizi po zamlklém těhu a moc bychom si přáli brzy znovu otěhotnět. Snad to půjde rychle a tentokrát bez komplikací :slight_smile:
8. zář 2009 ve 12:30  • Odpověz
a jeje tak držim pěstičky at vše vyjde bez komplikací :slight_smile:
8. zář 2009 ve 12:32  • Odpověz
Koukám, že chystáte druhé mimi po 2 letech Aničky. Já bych to takhle taky chtěla, vzít si mateřskou na 2 roky a pak hned druhý mimčo, pokud to půjde. Plno lidí mě od toho ale odrazuje, prý to je nestíhačka a taky si neužiju každý mimčo zvlášť.
8. zář 2009 ve 12:35  • Odpověz
ja mam mateřskou na tři roky. je mi jasné že to bude zabíračka, ale těším se a i bojim zaroven a chi je mit blizko od sebe, aby si pak rozuměli :slight_smile:
8. zář 2009 ve 12:36  • Odpověz
ahojky, jdu vás pozdravit :wink: koukám, že dneska všechny pracujete :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: no my máme dneska perný den, asi zas nějakej ten zub, mládě nejí, nespí, kňourá, chjo...
8. zář 2009 ve 13:20  • Odpověz
chico, MS pořád nic, jo? mě se z toho špinění taky nic nerozjelo, tak to bych ráda věděla, co to jako mělo být :angry:
peťko, já neměla příznaky, já byla jen strašná nedočkavka :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: byl to první měsíc snž :wink:
8. zář 2009 ve 13:22  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: dneska mám v práci opravdu docela dost práce :grinning: koukám ale že je vás asi víc a nemusím ani tolik dočítat. vítám novou snažilku :wink:
8. zář 2009 ve 13:22  • Odpověz
chicoo: vážně ti to nepřeju ale věř tomu, že pokud je testík negativní, tak ta mrcha určitě čeká na tu tvojí dovolenou - to je prostě zákon schválnosti... :confounded:
8. zář 2009 ve 13:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.