• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
baji: vám se zadařilo hned při prvním snž? říká se že při druhém a dalším mimi to jde jednodušeji, jen nevím kdy bys musela otěhu aby to bylo ještě jednodušší než při tom prvním :grinning:
8. zář 2009 ve 13:27  • Odpověz
baji, blizennec: nene, ms pořád nic, ona prostě chce jet se mnou na dovolenou, to je jedno jistý :grinning: já se chtěla na dovolený tulit a ona se tam vetře...no uvidíme...kdyby přišla dnes nebo i zítra, tak to nejsilnější do dovči odezní a bylo by to celkem OK, no tak uvidim...
8. zář 2009 ve 13:31  • Odpověz
ahoj chicoo já už myslela, že tu ani nikdo není... jakpak se dnes máš? co v práci, pohoda jazz?? :grinning:
8. zář 2009 ve 13:38  • Odpověz
blizennec: jojo, v práci pohoda...a už jdu jen zítra, ale na samotnou dovču odjíždíme až v sobotu...tak se tu určo ještě stavím. Jinak se mám skvěle. Počasí se mi líbí a doufám že vydrží, takhle bych si to přesně představovala. No a v pátek se mi konečně vrátí přítel, už se mi docela stýská.
A co ty?
8. zář 2009 ve 13:45  • Odpověz
Chicool, tak snad ms brzy dorazí, abyste mohli mít tulínkovací dovolenou :wink: ! Je to s námi fakt blázinec - jedna se modlí aby ms už dorazila, další zas aby už nepřišla. :slight_smile:
8. zář 2009 ve 13:47  • Odpověz
chicoo: jj pamatuju se na tvojí dovču, jedete na ten nádherný zámeček a budu čekat na tu referenci :wink: určo se tu ještě zastav, nechci to zakřikávat či jak to nazvat ale začínám mít takový divný "stavy" :grinning:
tohle počasí mi vyhovuje taky, až na to že ráno je teda docela kosa a já jsem takovej zmrzlík..
no tak pokud nedorazí ms tak bude divoké, vášnivé přivítání ? :wink: :grinning:
8. zář 2009 ve 13:49  • Odpověz
aja: jedna tak a druhá onak, to je na palici viď :grinning:
8. zář 2009 ve 13:50  • Odpověz
aja.83: jojo, je to přesně jak říkáš...napřed jsem se modlila, aby nepřišla, pak si udělala test, vyšel negativně, tak se modlím, aby už rychle dorazila...fakt na makovici je to :grinning:

blizennec: jojo, to je přesně ta dovča, pamatuješ si to dobře :wink: ...divný stavy? No toto. Teda to se budu fakt po dovolený těšit, kolik tu těhulek přibyde. Začíná se to tu s těma příznakama pěkně rozjíždět...
8. zář 2009 ve 13:58  • Odpověz
chicoo: počkej jak budeš koukat až se z dovolený vrátíš :grinning: každopádně já o tom nahlas až tolik nemluvím protože se trošku bojím aby se to nezakřiklo... občas si říkám, že některý "příznaky" jsem třeba mohla mít už dřív, akorát jsem to prostě nepoznala nebo nevnímala, protože teď se akorát asi víc sleduju... kdo ví jak to je :slight_smile:
8. zář 2009 ve 14:06  • Odpověz
chicoo: no každopádně teď je nahoře tabulky spousta holek s 0.snažení - ty předpokládám se zatím nesnaží, takže tolik těhulek třeba ani nepřibyde... teď je na řadě asi drnda, mám takový pocit, že snad chtěla testovat už zítra nebo se pletu?
8. zář 2009 ve 14:15  • Odpověz
Ahoj baby, jj, drndu jsme trošku nalomily, ale možná vydrží do pátku. Chico, co ms, koukám že stále nikde :confounded: potvora! Jina kmíváš cykly pravidelné?
8. zář 2009 ve 14:17  • Odpověz
blizennec: jojo, to chápu, je lepší o tom moc nemluvit...já se taky moc sledovala, navíc jsem si leccos vsugerovala, jediná jistota je prostě trpělivost - jsou přece jen 2 možnosti - buď těhotné jsme nebo ne...a obojí se dřív nebo později dozvíme :wink: Nu příště už nebudu plašit a rozhodně veškeré své příznaky nebudu brát jako důkaz...po 3 snažení se všemi možnými příznaky, kdy jsem si fakt těhotně připadala snad pokaždý, jsem už vyléčená :grinning:
8. zář 2009 ve 14:17  • Odpověz
zlababa: ahooj :slight_smile:
chicoo: jj víc možností ani není a oboje vždy v tu správnou dobu vyjde najevo :slight_smile: ono je nejlepší o tom prostě nepřemýšlet i když je to někdy fakt těžký... u nás je teď taky 3.snž a já bych si taak přála aby to do třetice vyšlo :slight_smile:
8. zář 2009 ve 14:21  • Odpověz
zlababa07: mívala jsem ms od vysazení HA předpisově 28 dní, ale co jsme se začali snažit, tak se jako na potvoru zpožďuje. Snažíme se od června. V červnu ms přišla po 28 dnech, v červenci byly 3 dny zpoždění, v srpnu 1 den...nu a teď zatím 2 dny. Takže do pátku se ms asi objeví. Jediné, co mě na to těší je, že moje babička (velmi chytrá žena, ve všem co nám kdy radila měla pravdu) tak říkala, že jakmile se takhle ms začně rozhazovat, tak se brzy otěhotní. Tož to jsem zvědavá. :slight_smile:
8. zář 2009 ve 14:21  • Odpověz
Tak když to říkala babička, tak to bude pravda :slight_smile: Ptala jsem se, protože mě napadlo, žes třeba i ovu tím pádem mohla mít později... :confused: :slight_smile:? Nebo je to blbost?
8. zář 2009 ve 14:25  • Odpověz
blizennec: také 3.snažení?...no já když to vezmu do detailu, tak u nás je to teoreticky 2. snažení, jelikož to 1.snažení se snažením moc nazvat nedá, protože přítel dostal chřipku a moc jsme tomu nedali...ale to je fuk, prostě od června jedeme na ostro, tak to tak beru :wink:
8. zář 2009 ve 14:26  • Odpověz
chicoo: a babička má vždycky pravdu :grinning: no tak když to první nebudete počítat, tak teď byste šli také do třetího a do třetice všeho dobrého ne :wink:
8. zář 2009 ve 14:28  • Odpověz
zlababa07: no já už jsem z toho úplně blbá, já jsem si dělala ovu testy, ale měla jsem jen dva...no a první jsem dělala 11.DC a byly skoro stejně silné a druhý jsem dělala 12.DC a už byl slabší, tak jsem usoudila, že ovu byla 12.DC...ale je pravda, že ani toho 11.DC zase tak silné nebyly a 12.DC jsem zase nevydržela nepít, tak slabší mohli být způsobené méně koncentrovanou močí...ale i tak by se jednalo maximálně o 5 dní cyklu, víc posunutá být nemohla, proto už v těhu nedoufám... :slight_smile:
8. zář 2009 ve 14:29  • Odpověz
blizennec: jojo, do třetice by bylo fajn, ale do pětice nebo do sedmice beru také...a podařit se podaří nakonec nám všem!!!
8. zář 2009 ve 14:31  • Odpověz
Ok, už toho nechám. Vrtám se v tom, protože bych vám to holčiny všem hrozně přála :slight_smile:
8. zář 2009 ve 14:32  • Odpověz
Holky,jasný babička má pravdu a hlavně do třetice všeho dobrého, takže to vyjde.
8. zář 2009 ve 14:33  • Odpověz
chicoo: a navíc je září takže třeba pro tebe to bude do třetice, pro další holky to bude jiný pokus ale pro spousty musí být vítězný přeci ... :slight_smile:
8. zář 2009 ve 14:36  • Odpověz
zlababa07: já vím, jsi hodná. :wink: Je mi jasné, že byste mi přály těhu...ale nechci si právě dělat falešné naděje...ono to přijde, jen to prostě nebude teď hned. Já si na to prostě počkám, nechci vyvíjet takové nadměrné úsilí jenom pro to přání být těhu. Necítím zoufalé přání být těhotná...takže jsem se fakt rychle srovnala s vědomím, že to zatím ještě nevyšlo. Ale vyjde to a cítím, že už to nebude dlouho trvat.
8. zář 2009 ve 14:36  • Odpověz
zlababa: když jsi tu momentálně jediná těhulka (alespoň pro teď online) chtěla jsem se zeptat, předtím než si testovala měla si nějaký příznaky nebo něco prostě neobvyklýho? říkala jsi, že jste jeli přerušovaně takže předpokládám, že žádný příznak sis asi nevsugerovala :slight_smile: , bylo něco takovýho?
8. zář 2009 ve 14:38  • Odpověz
chicoo: musíme to zvládat ještě dobře, jsme přeci "teprve" na tak nízkém čísle. co třeba taková tauru, ta je u snažení 33 myslím a i když jí ms dorazila, byla naprosto v klidu. dnes jde do té poradny myslím, tak jí moc držím pěstičky aby se jí konečně rozeběhlo to "správné" snažení - sice s pomocí ale přeci :wink:
8. zář 2009 ve 14:41  • Odpověz
Ježíš holky, mě se to tu celý nějak zvětšilo, celá stránka rozhozená!
8. zář 2009 ve 14:44  • Odpověz
blizennec: přesně tak...taurus to zvládá s tak neuvěřitelným nadhledem a my s tak nicotným snažením bychom tu měly lomcovat, jak je k nám život nespravedlivý? Nenene. Navíc u mě byly doby, kdy jsem se chtěla začít snažit až příští rok, tak kam bych teď chvátala. Jsem ráda, že jsme začli "už" letos, protože před tím jsem měla vidinu, že to půjde na 1.pokus a hlavně po miminku už moc toužím, ale fakt ne tak zoufale, abych na nic jiného nemyslela a nedokázala si užít každý den.
8. zář 2009 ve 14:50  • Odpověz
zlababa: koukám že stejný problém jako já, taky se mi to tu nějak rozhodilo.. teď už je to snad v pohodě :slight_smile:
8. zář 2009 ve 14:50  • Odpověz
Jojo, holky i já mám koníka totál rozhozeného...
8. zář 2009 ve 14:51  • Odpověz
Blizennec, teď jsem ti psala sáhodlouhou odpověď a celá se mi smazala :frowning2: Takže to vezmu zkrátka: příznaky jsem žádné neměla, neb jsem se vůbec nepozorovala. je pravda, že mě asi 3 dny před tím testem najednou napadlo, že jsem těhotná, asi proto jsem ten test tkusila před tou hospodou, ale jinak jsem na sobě nepozorovala lautr nic. Dokonce ani prsa mě nebolely a to si pamatuju, žeposledně, když jsem byla v tom, mě bolely už týden dopředu.
8. zář 2009 ve 14:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.