• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
chicoo: já po miminku toužím už docela dlouho, jen mažel chtěl ještě počkat. HA jsem vysadila v dubnu (trošku i z důvodu zdravotního) pak jsme chvilku chtěli počkat aby se tělo pročistilo tak musel vzít ochranu manža no a teď jedem třetí snažení bez ničeho :slight_smile: u mě je to ale první snažení kdy se snažím na to moc nemyslet, žádné ovu testy , nic takže by to bylo o to větší překvápko, no fakt jsem zvědavá jestli je pravda když se říká, že když tomu člověk nechá po několikátém pokusu snažení volný průběh, že je to hned :grinning:
8. zář 2009 ve 14:55  • Odpověz
zlababa: dneska asi koníkuje nějak moc holek či co že to takhle zlobí :grinning: ale děkuji za odpověď. teď mě ještě napadlo, myslíš že je normální že jsem už druhý den nebyla? normálně vždycky chodím každý den hned po ránu a teď už druhý den fakt nic. omlouvám se za toto téma :slight_smile:
8. zář 2009 v 15:00  • Odpověz
Blizennec: v pohodě. na tu záspu jsem pozapomněla. Ale myslím, že mě taky chytla až pár dnů po tom testování. To můžeš mít z čehokoliv, nějaké jídlo ti nesedne a je to hned :wink:
8. zář 2009 v 15:16  • Odpověz
zlababa: jen se ptám jestli něco takovýho může přijít už před testováním nebo až po něm :slight_smile:
no a jinak jak se cítíš jako těhu? :wink: už jsi to oznamovala do větších kruhů než jen manžílek nebo čekáte až na pozdější dobu?
8. zář 2009 v 15:19  • Odpověz
zlababa: No to máš pravdu, že jste mě teda nahlodaly, potvůrky jedny :grinning: Koukala jsem a ty jsi taky testovala už 27DC, že? Takže bych neměla být zas za takovýho blázna :confounded: Víš, kterej DPO jsi byla, když jsi testovala?
8. zář 2009 v 15:23  • Odpověz
Zatím to ví jen moje mamka. Té jsme to řekli, protože nám pomáhala malovat, tak aby se nedivila, proč jí nechávám tahat ty kýble s barvou. Jinak s dalším oznamováním asi počkáme aspoň po té první kontrole. No a jak se cítím? tak nějak docela dobře, trochu mě bolí prsa a dneska mi není úplně nejlíp od žaludku, ale v pohodě. Akorát večer moc nevydržím, většinou jsem v 10 tuhá :slight_smile:
8. zář 2009 v 15:23  • Odpověz
zlababa: takže zatím v pohodě, to je fajn. nechci strašit ale aby to teprve třeba nepřišlo.. no vidíš, tak dokud můžeš, tak v těch deset klidně spát choď, za pár měsíců to bude jinak :slight_smile:
8. zář 2009 v 15:32  • Odpověz
Drndi testovala jsem ve čtvrtek a ms měla dorazit v sobotu. myslím, že jsem byla 12 DPO, neb ovulku jsem podle grafu tipla na 15.8. Ale byl to ten citlivější testík Day 7, na mamatestu byl ale stíneček druhý den vlastně taky a to jsem byla 13 DPO.
8. zář 2009 v 15:37  • Odpověz
Drndi, oprava: první test byl 11 DPO (Day 7 jasný stínek, mamatest odpoledne pidi duch viditelný jen při totálním soustředění :wink:. 12 DPO byl na mamáči už stínek pořádnej :slight_smile:
8. zář 2009 v 15:39  • Odpověz
drnda: ty jsi myslím říkala že jsi ovu měla 17DC ne? tj. teď bys byla 10dpo, zkus počkat alepoň do pátku, pokud měla zlababa 12dpo stíneček tak ty budeš v pátek 13dpo a bude to už hezky vidět - snad :wink:
8. zář 2009 v 15:42  • Odpověz
Holky, já snad neumím počítat. Takže znovu: ovu byla na 100% 15.8. v sobotu (to muselo dojít i k tomu slavnému uklouznutí :sweat_smile: ), testovala jsem poprvé ve čtvrtek 27.8., takže to bylo 13 DPO a ne 11 jak jsem psala :sweat_smile: Takže Drndo, počkala bych bý tebou taky tak na 12 -13 DPO minimálně nebo si zkus pořídit ještě citlivější test. jsou prý i takové, co ukazují už od 10 jednotek Hcg v krvi. Ale já prostě nějak nejvíc věřím těm mamatestům, neb mě nikdy nezklamal :slight_smile:
8. zář 2009 v 15:50  • Odpověz
drndapetka: vydrž aspoň do pátku, to fakt takhle brzy nemá cenu...já to vidím tak, že sem přijdeš s tím, že byl negativní a my tě budeme chlácholit, že bylo brzy...tak zítra netestuj, máš ode mě zákaz. Já testovala 18 DPO, test negativní a jsem v klidu, jelikož si neříkám, že třeba bylo brzy. To testování je o nervy, kort když uvidíš negativní nález.
8. zář 2009 v 16:03  • Odpověz
tak jsem se před chvilkou dozvěděla, že v pondělí odpoledne jde Týnka na tu operaci, sice na to čekáme už od Velikonoc, ale sejně mě to rozhodilo :frowning2:
8. zář 2009 v 16:06  • Odpověz
Jojo, tak se asi taky přikláním k chico. Sice jsem to také byla já, kdo poňoukal, ale když to teď vidím, je pravda, že kdyby byl náhodou negativní, určitě se budeš utěšovat (a my s tebou), že je brzy :unamused: Takže radši všechny ještě ty 3 dny vydržíme, co?
Navíc, jestli je pravda, jak tu někdo psal, že jsi měla ovu až 17 DC, tak ms by stejně dřív, než 29 - 30 DC, neměla dorazit ne? Ta druhá část od ovu do ms (luteální fáze) bývá standartně 14 dnů, takže pro normální lidi ane roboty tak plus mínus 12 - 15 dnů (když je kratší, může být problém v tom, že se vajíčko nestíhá uhnízdit).
8. zář 2009 v 16:09  • Odpověz
Baji, chápu, že tě to zaskočilo. Ale malá bude v pořádku a čím dřív to budete mít za sebou, tím lépe pro všechny ne? Budeme na vás moc myslet a držet palce!!!
8. zář 2009 v 16:10  • Odpověz
baji: tak to se ti vůbec nedivím, na tohle se asi nedá připravit, moc držím palečky, ať to dobře dopadne!!!

zlababa07: jestli je luteální fáze standardně 14 dnů...tak já ji teda mám už 20 dní... :astonished:
8. zář 2009 v 16:13  • Odpověz
Chicoola, tak třeba ta ovulka byla fakt později. Já s ovu testy moc zkušeností nemám, ale vím, že se počítá za pozitivní, pouze když jsou obě čárky stejné. Takže jeslti byla 11 DC slabší a 12 taky, mohal jsi mít ovu ještě později :confused: :slight_smile: ? a pak by i sedělo to zpoždění mrchy.
8. zář 2009 v 16:17  • Odpověz
holky díky, no už aby to bylo za námi a hlavně aby to pomohlo, abychom nemuseli jít znova (zatím to bude jen menší zákrok, ale není jistý, jestli pomůže)
chico 20 dnů už je fakt dost, nechceš ještě jednou testnout? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
8. zář 2009 v 16:17  • Odpověz
baji: určitě bude vše v pořádku a vy všichni, včetně malé, to zvládnete :wink: držím palečky
8. zář 2009 v 16:23  • Odpověz
baji, zlababa07: já jsem z toho fakt úplně blbá, já už se na to vykašlu, žádný testy si kupovat nebudu, nechám tomu příští snažení volný průběh...ale i kdyby byla dýl, tak by to stejně mohlo být tak maximálně 5 dní...já vím, že se u ovutestů bere slabší čárka za negativní test, ale přece to znamená že ovu přichází nebo odchází...tak ty slabé čárky mohli znamenat, že přichází, ale nemůže snad přicházet dýl jak týden, ne? Testovat se mi znovu nechce, protože tulení bylo 12.DC, pak mi přítel odjel na služebku a když bylo další tulení, tak už ovu určitě nebyla. Takže jediné možné východisko mého meškání se mi jeví, že ovu byla dýl (k oplodnění nedošlo) a luteální fáze se natáhla...chjo, chjo...
8. zář 2009 v 16:28  • Odpověz
tak pro dnešek se s vámi loučím, hezký zbytek dne a zase zítra :slight_smile: pa
8. zář 2009 v 16:45  • Odpověz
Ahoj holky
8. zář 2009 v 17:38  • Odpověz
dneska odpoledne tu už nikdo není?
8. zář 2009 v 17:57  • Odpověz
karol84: ahojky...to víš čumíme celý den do PC, tak už ho večer moc nepouštíme :wink:
8. zář 2009 v 18:05  • Odpověz
karol: já tu jsem, ale polítávám....mám dneska šíííleně moc práce

chicool: S tím testováním jste mě teda přesvědčily :grinning: Ale nezaručuju, že vydržím.... :grinning: Testíky mám už koupený, takže to bude lákat...... :grinning:
8. zář 2009 v 18:11  • Odpověz
drndapetka: nenenene, vydržíš a hotovo :grinning: Budeš akorát zklamaná. Do pátku to vydržíš, já taky musela...a i tak, když se v pátek ukáže jen jedna /, tak stejně budeme všechny sborem tvrdit, že je třeba ještě moc brzy. Takže dřív jak v pátek fakt ne!!!! :slight_smile:
8. zář 2009 v 18:15  • Odpověz
chicool: No joooo, co už mám s Váma dělat :grinning:
8. zář 2009 v 18:28  • Odpověz
chicoola, to ja jsem zatim u pc tak 18 hodin denne :frowning2:
ale v praci po diskuzich brouzdat nemuzu...
8. zář 2009 v 18:45  • Odpověz
Já jsem to ráno asi zakřikla.....začíná mi být zase pěkně blbě od žaludku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: Do toho mě polívá horko a v Tescu ve frontě to málem se mnou šlehlo na zem :astonished: Ještě, že jdu za hodinku domů, těším se už do postele, jsem unavená, jak kotě :grinning:
8. zář 2009 v 19:05  • Odpověz
drndapetka, zase si ale můžeš říkat, že čím víc nevolností, tím to vypadá s tím těhu nadějněji :slight_smile:
8. zář 2009 v 19:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.