• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
chicoo: ahojky. já teda babí léto mám taky ráda, byla to fakt bomba. akorát takhle na večer už je na jízdu na motorce trošku zima, teda spíš mimo město, normálně ve městě mi už zima nebyla..
uvidíš, počasí určitě vydrží. i když vy jedete mimo ČR a tam to může být taky trochu jinak.
no jo zase opary :angry: tak jestli to nebolí tak je to v pohodě. zkus to něčím hned namazat ať se to chytí na začátku a za chvíli budeš mít pokoj
9. zář 2009 v 09:07  • Odpověz
blizennec: no já mam občas opary jako že nabobtná a pak praskne, ten bolí jako čert a občas jenom takový malý puchýřky, který neprasknou, nebolí a zahojí se rychleji...tak mi to právě teď připadá, že to bude ten druhý případ, což by bylo v pohodě.
Nu jo, na motorce už musí být takhle večer zima, ale musela to být paráda, to ti věřím!!!
9. zář 2009 v 09:23  • Odpověz
chicoo: jj to je pak dost nepříjemný...
já si dneska ráno myla vlasy a když jsem je pak rozčesávala, tak koukám, že si nějak vyčesávám víc vlasů než normálně. říkám manžovi, normálně mi nějak asi začínaj padat vlasy či co, asi začínám stárnou :grinning: a on na to: a nejsi už náhodou těhotná?? :slight_smile: říkám co s tím tohle má společnýho? já teda doufám, že to byl jen nějaký "záchvěv čehosi" či prostě jen něco nárazovýho a že se z toho nevyklube nějaká šílená nemoc nebo cokoliv jinýho.... nikdy se mi to tedy předtím nestalo
9. zář 2009 v 09:29  • Odpověz
blizennec: no oni vlasy v těhu prý dost padají :wink: no tohle další nový příznak, to tu ještě nebylo :grinning: Mně teda vlasy při mytí padají taky šíleně, takže jestli v těhu budou padat víc, tak potěš...mam tmavý vlasy a doma bílou dlažbu, tak fakt nesnáším, když mi vlasy padají, protože na tý podlaze je to strašně vidět a musím furt zametat...jestli se to v těhu zhorší, tak koště z ruky nejspíš nepustím :grinning: :grinning: :grinning:
Nemoc to určitě nebude...možná tak "nemoc" na 9 měsíců :wink:
9. zář 2009 v 09:34  • Odpověz
chicoo: vážně v těhu padají?? :astonished: to jsem zatím neslyšela.. no vidíš, s každou novou "čekatelkou" tady můžeme vymyslet vždycky nějaký nový příznak :grinning: jasně při rozčesávání taky vždycky nějaký vlasy vyčešu ale dneska jsem se tedy až trošku lekla... no každopádně uvidíme že, takovou "nemoc" na 9 měsíců bych brala :slight_smile:
ono každý ty příznaky snaší jinak, takže třeba s něčím takovým problém mít ani nebudeš.. pokud třeba jo, tak bych ti mohla navrhnout česat se třeba na balkoně nebo (pokud bydlíte v baráčku) tak třeba na zahradě :grinning: :grinning:
9. zář 2009 v 09:45  • Odpověz
Ahoj holky, kde je drnapetka? Že by to sní seklo jak se dneska ráno testla? :grinning: :grinning: :grinning:
9. zář 2009 v 09:46  • Odpověz
Ahooooj toltec, ona dnes netestovala, měla to odě mě zakázané :grinning: - snad poslechla... :confused: dnes je totiž brzy, bude testovat nejdřív v pátek. Co ty, těhulko, jak se daří???
9. zář 2009 v 09:49  • Odpověz
ahoj toltec. myslím že včera říkala, že má v práci dost práce :slight_smile: snad se ukáže později.
9. zář 2009 v 09:50  • Odpověz
blizennec: na balkoně se čas od času češu...ale...oni se mi ty vlasy občas nalepí na oblečení a jak jdu zpátky do koupelny, tak cestou padají...je to prostě prekérní situace :grinning:
9. zář 2009 v 09:50  • Odpověz
ahoj holky, jsem tu takto dopoledne jen na skok

vidim, ze se bavite o vypadavani vlasu v tehu... vzhledem k tomu, co mi pada z hlavy bych uz aspon pul roku cekala tak 4cata. ale muze za to spatna skladba hormonu. (zacaly mi padat par mesicu po vysazeni HA) v tehu by se mely vlasy naopak vylepsit a padat mene a pak po porodu by mely zacat hoooodne padat. tak nevim, moc mi to padani vlasu jako dalsi tehu priznak nepripada :frowning2:
9. zář 2009 v 10:00  • Odpověz
karol84: fakt jo? Tak já právě slyšela od jedný známý těhule, že jí v těhu padaly vlasy...ale možná že to bylo až po porodu, teď si teda vůbec nejsem jistá...
9. zář 2009 v 10:04  • Odpověz
chicoola, no po porodu padají urcite.... a hodne. ale v tehu by nemely. ja na to cekam jak na smilovani, snad mi do te doby nejake vlasy na hlave zustanou...
9. zář 2009 v 10:05  • Odpověz
karol84: mě padají taky strašně, ale já mám husté vlasy, takže se ani nedivím...mě to jen štve, že to dělá doma bordel nu
9. zář 2009 v 10:08  • Odpověz
ja mela taky huste vlasy, ted je mam trosku ridsi nez normalni, ale prisla jsem tak o 2/3 dle sily culiku...
chicoola, kdyby ti padaly vice, tak by to stalo za vysetreni u lekare
9. zář 2009 v 10:10  • Odpověz
chicoola, ja jsem se pres padani vlasu dostala az na endokrinologii a k tomu, proc ted nemuzu otehotnet...
9. zář 2009 v 10:12  • Odpověz
karol84: ne, to mě padají pořád tak stejně...ne nijak markantně, na vyšetření u lékaře to není. Mám i dost dlouhé vlasy, takže když si je myju, mam to sítko pořádně plné, ale to dělá i ta délka ne jen počet vlasů :wink: Já jsem po vysazení HA ihned začla dlabat listovku a musím říct, že mi ty známe problémy spojení právě s vysazení minuly - vlasy nepadaly, nemastily se, ani pleť jsem neměla samej beďár... :wink:
9. zář 2009 v 10:16  • Odpověz
karol84: fakt??? A proč nemůžeš otěhotnět?
9. zář 2009 v 10:16  • Odpověz
ja jedla listovku uz pri HA a stejne... s listovkou to bohuzel moc spolecneho nema...
9. zář 2009 v 10:17  • Odpověz
momentalne je to pravdepodobne syndrom PCO, snad se neprida uz nic dalsiho
9. zář 2009 v 10:18  • Odpověz
chico: no mně je nádherně, už se na cvrčka strašně těšim, takže jsem si prošla šokem - 1. fází těhoteské krize a teďka už jsme v pohodě :wink: mimino je tak hodné, že o něm ani nevim.. nic mi není, minulý týden to bylo horší. Dneska jdeme k paní doktorce a uvidíme co tam uvidíme :sunglasses:
9. zář 2009 v 10:19  • Odpověz
karol84: no já nevím, mně to právě někdo poradil a fakt se mi všechny ty problémy s pletí a vlasy vyhnuly...ještě jsem teda hned ze začátku dlabala zinek...ale třeba by to i bez toho u mě probíhalo v pohodě...
9. zář 2009 v 10:19  • Odpověz
zinek určitě pomáhá proti mastné pleti, ale myslím, ze hormony jsou bohužel mocnější

toltec, tak to je super, že je ti tak dobře
9. zář 2009 v 10:22  • Odpověz
toltec: jůůůůůůů, tak to mám radost i za tebe :slight_smile: ... A moc se těším, co ti řekne doktorka, musíš sem pak hned napsat, jestli už byl cvrček vidět nebo ne... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. zář 2009 v 10:22  • Odpověz
karol84: a co syndrom PCO přesně znamená? Promiň, já to neznám...
9. zář 2009 v 10:23  • Odpověz
syndrom polycystických ovárií - nedochází k ovulaci a malinké vajíčko zůstává ve vaječníku (není uvolněno), vaječníky jsou zvětšené, jsou na nich cysty, nedochází k přirozené menstruaci...
http://www.tehotenstviaz.cz/index.php?strana=&kat=96&c=163
9. zář 2009 v 10:27  • Odpověz
karol84: ajajaj...a jak se to léčí? A jak dlouho?
9. zář 2009 v 10:29  • Odpověz
tady je to trošku lépe než ode mě:
Problematika syndromu PCO je poměrně rozsáhlá, v zájmu stručnosti uvedeme pouze, že jádrem problému tohoto syndromu je porucha hormonální regulace, kdy je mimo jiné bržděna tvorba gonadotropinu FSH (folikuly stimulující hormon) v hypofýze, jehož působení je nutné k finálnímu dozrávání folikulů (vajíček).
Ve vaječnících se tak hromadí mladé formy folikulů (až 50 v jednom vaječníku), které ještě FSH nevyžadují. Typické zvětšení vaječníků i nahromaděné folikuly jsou jasně patrné při ultrazvukovém vyšetření.
9. zář 2009 v 10:29  • Odpověz
podáváním léků (něco beru už půl roku, ale stále nemůžeme najít tu správnou dávku, teď nově se přišlo na to, že to bude to PCO, tak mě po návratu z dovolené čekají další testy a pak program spočívající v podávání dalších léků na podporu ovulace - na dozrávání vajíčka + na prasknutí folikulu + na udržení případného těhu a možná taky drobná laparoskopická operace
9. zář 2009 v 10:31  • Odpověz
jak dlouho... to netuším
9. zář 2009 v 10:31  • Odpověz
já už budu muset jít, tak se tady zatím mějte :slight_smile:
9. zář 2009 v 10:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.