• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Karol84, to je teda smůla s tím PCO. Dá se to nějak léčit?
9. zář 2009 v 10:33  • Odpověz
karol84: jejda... :pensive: to mě moc mrzí. Tak to se to u tebe tedy zjistilo ještě docela "brzy", když píšeš, že už bereš půl roku léky a v tabulce máš 12. snažení. Určitě to všechno dobře dopadne, hlavně že jsi v rukou lékařů a něco se s tím dělá.
9. zář 2009 v 10:38  • Odpověz
Zdravím všechny :slight_smile: Dneska mám volníčko, nepracuju, juchááá :grinning: Trošku jsem si pospinkala....ale probudila jsem se jakási rozbitá...asi jsem to trošku s tím spánkem přepískla....12hodin je trošku moc :grinning:

S tím padáním vlasů: Něco na tom je, protože moje máma mi stále povídá, že jsem ji vzala v těhotenství všechny vlasy a jí nezůstalo nic :grinning: Jenže správně vlasy padat mají, takže je to úplně normální...někomu míň, druhýmu víc...pokud Vám neleze pleška, tak se nemusíte bát :grinning:
9. zář 2009 v 10:41  • Odpověz
Drndi, tak co, počůralas papírek, nebo ne? Jsem zvědavá :wink:
9. zář 2009 v 10:43  • Odpověz
toltec: Ty hormony, to jsou potvůrky, viď? :wink: To je fajn, že už se na to díváš pozitivně, vždyť ono to ani jinak nejde, musíš být teď veselá a užívat si to, když v Tobě roste drobeček :slight_smile: Dej určitě po prohlídce vědět, co jsi viděla na ultrazvuku , a jestli budeš mít i fotečku, tak nám ji sem hoď :grinning:
9. zář 2009 v 10:45  • Odpověz
aja83: Mám to přeci zakázaný od Chicool :grinning:
9. zář 2009 v 10:46  • Odpověz
chicool: Jsi tu? Včera večer mě to ještě šrotovalo v hlavě....co když byla ovulka ještě později? Vzhledem k tomu, že jsem mívala cykly 35-38dní, tak je možný vše....nevím proč jsem si vsugerovala, že 2.porevizní MS dojde 28DC. Protože....my jsme se s manžou snažilkovali ještě 21DC, takže kdyby se to povedlo až tehdy, tak bych raději měla testovat až 33DC, to jest za 5dní, takže když už takhle čekám, tak počkám do pondělí, ju? ať Vás ještě trošku napínám :grinning:
9. zář 2009 v 10:50  • Odpověz
drndapetka: chválím, žes vydržela...jsi šikovná holka :grinning: Já jsem dnes naposledy v práci, tak jsem taky veselejší...zítra půjdu nakoupit mapy, eura a nějaký pití+jídlo na cestu, v pátek budu balit, uklízet a čekat na miláčka, až se mi vrátí ze cvičení a v sobotu brzy ráno odjíždíme...
9. zář 2009 v 10:51  • Odpověz
Ach jo, holky, vy jste se spikly :grinning: ! To se do pondělí nedočkám. A kdo je další adept na testování?
9. zář 2009 v 10:53  • Odpověz
drndapetka: no jestli to vydržíš, počkej do pondělka, já tu sice v pondělí nebudu, tak o to příjdu, ale o to víc se budu těšit :grinning: Opravdu je lepší vydržet, protože negativní test je větší zklamání, než když dorazí ms. Aspoň já to tak psychicky vnímám, i když efekt je stejný, tak ten negativní test je na psychiku nějak horší.
9. zář 2009 v 10:54  • Odpověz
aja.83: teď tu asi žádný adept na testování není, páč holky co jsou okolo drndapetky se ještě nesnaží, takže nejbližší snažilka je KKattkka a ta je dnes 25 DC...aspoň mi tu toho moc neunikne, co budu dovolenkovat :slight_smile:
9. zář 2009 v 10:56  • Odpověz
chicool: Jo, zapoměla jsem podoktnout.....vytáhla jsem dneska už teploměr a BT byla 36,2....na můj vkus až moc nízká( nejnižší, co jsem kdy měla byla 36,5), takže třeba na testování ani nedojde :confounded:
9. zář 2009 v 10:56  • Odpověz
chicool: Já bych taky raději mrchu než negativní testík....máš pravdu, že je to lepší :slight_smile: A co ty? Už k Tobě dojelo červený ferrari? :grinning:
9. zář 2009 v 10:58  • Odpověz
Ahojte holky jsem tady dneska jen na skok, jsem hrozná ostuda, ale děláme v klubu maminek burzu děťského oblečení už třetí a poslední den a jsem tam od rána do večera :stuck_out_tongue_closed_eyes: navíc přijela ségra a vzala si zpět svůj počítač takže se teď k němu dostanu jen když není doma nebo když manža přijde z prace a přiveze si svůj pracovní :angry: !

Gratuluju novým těhulkám, je to úžasné a doufám že se do konce měsíce pořádně rozmnoží :grinning: !

Jestli přišel někdo nový tak ho vítám, pokusím se dočíst par posledních stránek co je nového ale jste na mě moc rychlé :wink: !

Jinak mě u prvního i u druhého těhu vlasy i nehty zesílíly, zleskly a zkrásněli jen pleť se zhoršila a vypada jsem jak třináctiletá puberťačka :grinning: !

Zase pádím tak pa
9. zář 2009 v 10:59  • Odpověz
Chico: napíšu, dám vědět co se nám to tam klube.. :sunglasses:
9. zář 2009 v 11:05  • Odpověz
drndapetka: akorát jsem teď byla na WC a vypadá to, že už přišla...no ještě že aspoň dneska, to nejhorší tak do soboty odejde a na dovču budu max. už jen špinit. :slight_smile:

Tak opravuji tabulku a už nezacláním. :grinning:

Těhulky:
Žlababa: .......... 30 let ... 0 dětí ... 6.tt ... TP 9.5.2010 ... první KO 16.9.
toltec: ............ 28 let ... 0 dětí ... 2.9. našla //
beruska1989: ... 20 let ... 0 dětí ... 5.9. našla //

Snažilky:
labell: ............. 28 let ... 1 dítě ... 31 DC ... 0. snažení
drndapetka:..... 24 let ... 0 dětí ... 28 DC ... 1. snažení
flosmanka: ...... 29 let ... 0 dětí ... 27 DC ... 0. snažení
baji: ............... 31 let ... 1 dítě ... 26 DC ... 0. snažení
KKattkka: ........ 27 let ... 0 dětí ... 25 DC ... 2. snažení
radma 80: ....... 29 let ... 0 dětí ... 24 DC ... 1. snažení
Garp776: ........ 33 let ... 1 dítě ... 23 DC ... 5. snažení
Kuratkol: ........ 27 let ... 0 dětí ... 21 DC ... 7. snažení
blizennec: ....... 25 let ... 0 dětí ... 20 DC ... 3. snažení
Motol: ............ 24 let ... 1 dítě ... 19 DC ... 2. snažení ... 1ms
Karol84: ......... 25 let ... 0 dětí ... 19 DC ... 12. snažení
Everhr: .......... 32 let ... 0 dětí ... 16 DC ... 12. snažení
lolynka: .......... 29 let ... 0 dětí ... 15 DC ... 2. snažení
hedik: ............ 22 let ... 1 dítě ... 13 DC ... 0. snažení
janulkav: ......... 22 let ... 0 dětí ... 12 DC ... 5. snažení
Janinkaves: ..... 27 let ... 1 dítě ... 12 DC ... 1. snažen
medan29: ....... 29 let ... 0 děti ... 11 DC ... 4. snažení
aja.83: ........... 26 let ... 0 dětí ... 11 DC ... 2. snažení
kebule82: ....... 26 let ... 0 dětí ... 8 DC ... 16. snažení
Taurusenka: .... 30 let ... 0 dětí ... 4 DC ... 33. snažení
chicoola: ......... 28 let ... 0 dětí ... 1 DC ... 4. snažení
katyna6: ......... 33 let ... 0 dětí ... ? DC ... 1. snažení ...čeká na porevizní ms

Nekomunikující snažilky (nevíme, jak to u nich vypadá):
jenniffer001: ... 27 let ... 0 dětí ... ? DC ... 5. snažení
9. zář 2009 v 11:05  • Odpověz
Ahoj holky,přeju pěknej den :slight_smile:
9. zář 2009 v 11:08  •  snaží se  • Odpověz
Zdravím vespolek, holky, já usínám každý den dřív a dřív :confused: Včera jsem vytuhla ještě před 10, repsektive hned po ordinaci :sweat_smile:

Chicoola, super, že mrcha dorazila, do dovolené času dost, tak paráda.

Drndi, chválím tvou vytrvalost :slight_smile:

Toltes, tak moc moc držím palečky na kontrolu apak hned napiš, jak se prďolka choval :slight_smile:

no a vítámnové snažilky :dizzy_face:
9. zář 2009 v 11:10  • Odpověz
chicool. Ty se máš....taky bych už ráda věděla na čem sem :wink:
9. zář 2009 v 11:11  • Odpověz
zlababa07: prosímtě já nejsem těhu a odpadám ve 21.00 :grinning: :grinning: :grinning: tak to jsi na tom ještě dobře

Jinak jsem holky moc ráda, že ms dorazila, už jsem měla hejble, že budu zítra testovat znovu, tak jsem ráda, páč by to bylo zase zklamání. Takhle jsem úplně v pohodě a těším se až ms skončí a my se vrhneme na nové snaženíčko. V září se to určitě povede!!! :slight_smile:
9. zář 2009 v 11:14  • Odpověz
Holky, tak trochu mimo téma....máte doma někdo orchidej??? Dostala jsem ji k svátku, a jelikož mě vždycky všechny kytky pochcípají, potřebovala bych radu, jak se o tu krasotinku postarat :grinning:
9. zář 2009 v 11:43  • Odpověz
drnapetka-já mám,sice teprve pár měsíců,ale vypadá,že se jí docela daří.Když budu vědět,tak poradím
9. zář 2009 v 11:45  •  snaží se  • Odpověz
katyna6: Mám ji zalívat do květináče nebo vrchem?? Mám pocit, že jak jsem ji zalila vrchem , tak mi začaly žloutnout listy :frowning2: Jinka jsem četla, že mají být ve polostínu a teplota nesmí klesnout pod 18, a že se musí jednou za měsíc hnojit-to já jikdy nedělala :astonished:
9. zář 2009 v 11:51  • Odpověz
drnda-já jsem jí ještě nehnojila,ale určitě jí to neublíží a jinak ji zalývám shora,ale pak třeba po 30 min tu přebytečnou vodu vyliju.A zalívat jen 1xtýdně.Dařilo se jí skvěle,květy opadaly asi až po 3 měsících.A dala jsem ji na okno,tam ten polostím ale je,protože za ním je ještě balkon
9. zář 2009 v 11:57  •  snaží se  • Odpověz
drndapetka: jéééé, tak orchideje by s mou péčí nepřežily, já kytky zalévám vždy až na poslední chvíli, vždycky zvadne ibišek a mě to trkne, že bych měla zalít kytky, paradoxně se mu nějak daří, kvete jak šílenej...
9. zář 2009 v 11:58  • Odpověz
katyna6: No vidíš, já bych ji už zabila....zalívala jsem jí předevčírem a te´d jsem chtěla taky :confounded: Ještě , že jsi mi to řekla. Jinak takových kytek, co se zalívají jen 1x týdně by mohlo být víc, protože zalívání já k smrti nemám ráda :grinning:
9. zář 2009 ve 12:02  • Odpověz
chicool: No mě právě taky kytky umírají, jenže tuto orchidej jsem dostala od sestry a kdyby mi po měsíci chcípla, tak mě asi zaškrtí :grinning:
9. zář 2009 ve 12:03  • Odpověz
tak až vám holky všechno pochcípá,udělejte si ke mně výlet,mně to všechno roste jak plevel a nestačím to rozdávat.Minulý týdne přišla na kafe kámoška a nesla si domů dva"dárečky" :grinning: :grinning:
9. zář 2009 ve 12:05  •  snaží se  • Odpověz
katyna6: Jééé, to já žádný kytky už nechci....bydlíme v bytě po tchýni, nechala tady po sobě úplně prales a já se te´d o to musím starat....manža vždycky vrčí, když je zapomenu zalít....jenže koho by bavilo starat se o cizí kytky :grinning: Svoje kytičky tu mám 3: tu novou orchidej, palmičku a jeden kaktus...to mi bohatě stačí :wink:
9. zář 2009 ve 12:08  • Odpověz
drndapetka: tak to chápu, já jednou dostala sukulent a tak moc jsem chtěla, aby mi nechcípl, zalívala jsem ho málo, protože ty se prý mají zalívat jen trošku a stejně chcípl. Nesnášim kytky, který vyžadujou takovou péči a který hned chcípaj, jakmile na ně člověk zapomene. Já mám doma celkem "samostatné" kytky, které něco vydrží a hlavně jim ta moje péče nepéče asi dělá dobře.
9. zář 2009 ve 12:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.